Start list for World Cup Round 3 - Knock out sprint

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Knock out sprint
Organiser: Switzerland
Date: 28 September 2019

Women Final

2 100 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Tove AlexanderssonSweden16:24:45
Natalia GemperleRussia16:24:45
Sabine HauswirthSwitzerland16:24:45
Tereza JanosikovaCzech Republic16:24:45
Elena RoosSwitzerland16:24:45
Martina RuchSwitzerland16:24:45

Men Final

2 100 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Gustav BergmanSweden16:43:30
Joey HadornSwitzerland16:43:30
Kristian JonesGreat Britain16:43:30
Vojtech KralCzech Republic16:43:30
Yannick MichielsBelgium16:43:30
Ralph StreetGreat Britain16:43:30

Women Semi-final 1

1 900 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Lilian ForsgrenSweden15:10
Sara HagstromSweden15:10
Julia JakobSwitzerland15:10
Tereza JanosikovaCzech Republic15:10
Alice LeakeGreat Britain15:10
Elena RoosSwitzerland15:10

Women Semi-final 2

1 900 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Simona AebersoldSwitzerland15:22
Andrine BenjaminsenNorway15:22
Megan Carter DaviesGreat Britain15:22
Natalia GemperleRussia15:22
Sandra GrosbergaLatvia15:22
Sabine HauswirthSwitzerland15:22

Women Semi-final 3

1 900 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Tove AlexanderssonSweden15:34
Paula GrossSwitzerland15:34
Victoria Haestad BjornstadNorway15:34
Silje Ekroll JahrenNorway15:34
Lotta KarholaFinland15:34
Martina RuchSwitzerland15:34

Men Semi-final 1

2 000 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Kristian JonesGreat Britain15:46:30
Matthias KyburzSwitzerland15:46:30
Olav LundanesNorway15:46:30
Aleksi NiemiFinland15:46:30
Tobia PezzatiSwitzerland15:46:30
Ralph StreetGreat Britain15:46:30

Men Semi-final 2

2 000 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Gustav BergmanSweden15:58
Daniel HubmannSwitzerland15:58
Vojtech KralCzech Republic15:58
Piotr ParfianowiczPoland15:58
Riccardo ScaletItaly15:58
Emil SvenskSweden15:58

Men Semi-final 3

2 000 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Lucas BassetFrance16:09:30
Kasper FosserNorway16:09:30
Joey HadornSwitzerland16:09:30
Martin HubmannSwitzerland16:09:30
Christoph MeierSwitzerland16:09:30
Yannick MichielsBelgium16:09:30

Women Quarter-Final 1

2 200 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Lilian ForsgrenSweden10:50
Sara HagstromSweden10:50
Tereza JanosikovaCzech Republic10:50
Sarina JenzerSwitzerland10:50
Anine LomeNorway10:50
Alva OlssonSweden10:50

Women Quarter-Final 2

2 200 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Julia JakobSwitzerland10:57
Ursula KadanAustria10:57
Alice LeakeGreat Britain10:57
Yongyu LiChina10:57
Merja RantanenFinland10:57
Elena RoosSwitzerland10:57

Women Quarter-Final 3

2 200 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Andrine BenjaminsenNorway11:04
Anna DvorianskaiaRussia11:04
Natalia GemperleRussia11:04
Sabine HauswirthSwitzerland11:04
Cecilie Friberg KlysnerDenmark11:04
Maija SianojaFinland11:04

Women Quarter-Final 4

2 200 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Simona AebersoldSwitzerland11:11
Megan Carter DaviesGreat Britain11:11
Sandra GrosbergaLatvia11:11
Vendula HorcickovaCzech Republic11:11
Elin ManssonSweden11:11
Svetlana MironovaRussia11:11

Women Quarter-Final 5

2 200 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Tove AlexanderssonSweden11:18
Tereza CechovaCzech Republic11:18
Silje Ekroll JahrenNorway11:18
Laura RamsteinAustria11:18
Martina RuchSwitzerland11:18
Galina VinogradovaRussia11:18

Women Quarter-Final 6

2 200 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Paula GrossSwitzerland11:25
Sofia HaajanenFinland11:25
Victoria Haestad BjornstadNorway11:25
Aleksandra HornikPoland11:25
Lotta KarholaFinland11:25
Saila KinniFinland11:25

Men Quarter-final 1

2 500 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Jakob EdsenDenmark11:32
Kenny KivikasEstonia11:32
Matthias KyburzSwitzerland11:32
Oystein Kvaal OsterboNorway11:32
Tobia PezzatiSwitzerland11:32
Ralph StreetGreat Britain11:32

Men Quarter-final 2

2 500 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Eric BorjeskogSweden11:39
Peter HodkinsonGreat Britain11:39
Kristian JonesGreat Britain11:39
Aston KeyAustralia11:39
Olav LundanesNorway11:39
Aleksi NiemiFinland11:39

Men Quarter-final 3

2 500 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Daniel HubmannSwitzerland11:46
Vojtech KralCzech Republic11:46
Dmitrii NakonechnyiRussia11:46
Maxime RauturierFrance11:46
Riccardo ScaletItaly11:46
Rudolfs ZernisLatvia11:46

Men Quarter-final 4

2 500 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Gustav BergmanSweden11:53
Milos NykodymCzech Republic11:53
Piotr ParfianowiczPoland11:53
Albin RidefeltSweden11:53
Chris SmithardGreat Britain11:53
Emil SvenskSweden11:53

Men Quarter-final 5

2 500 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Emil AhlbeckNorway12:00
Jonathan CrickmoreGreat Britain12:00
Kasper FosserNorway12:00
Audun HeimdalNorway12:00
Martin HubmannSwitzerland12:00
Christoph MeierSwitzerland12:00

Men Quarter-final 6

2 500 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Lucas BassetFrance12:07
Adrien DelenneFrance12:07
Joey HadornSwitzerland12:07
Joni HirvikallioFinland12:07
Yannick MichielsBelgium12:07
Trond Einar Moen PedersliNorway12:07

Men 1

3 100 m, 42 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Daniel HubmannSwitzerland09:35
Vojtech KralCzech Republic09:36
Martin RegbornSweden09:37
Emil SvenskSweden09:38
Andreas KyburzSwitzerland09:39
Joey HadornSwitzerland09:40
Frederic TranchandFrance09:41
Oystein Kvaal OsterboNorway09:42
Arturs PaulinsLatvia09:43
Riccardo ScaletItaly09:44
Chris SmithardGreat Britain09:45
Miika KirmulaFinland09:46
Adrien DelenneFrance09:47
Topias AholaFinland09:48
Olli OjanahoFinland09:49
Algirdas BartkeviciusLithuania09:50
Michal OlejnikPoland09:51
Tomas HendrickxBelgium09:52
Tomas KubelkaCzech Republic09:53
Mathias PeterAustria09:54
Aston KeyAustralia09:55
Alex CarcasGreat Britain09:56
Vegard Jarvis WestergardNorway09:57
Wouter HusBelgium09:58
Audun HeimdalNorway09:59
Loic CapbernFrance10:00
Bojan BlumensteinGermany10:01
Nicolas KastnerAustria10:02
Dmitrii NakonechnyiRussia10:03
Michael KondroCanada10:04
Kristo HeinmannEstonia10:05
Laurits Bidstrup MollerDenmark10:06
Albin RidefeltSweden10:07
Mate BaumholczerHungary10:08
Csaba GerberHungary10:09
Kaarel Hendrik ZernantEstonia10:10
Sergey DobryninRussia10:11
Erik DoehlerGermany10:12
Hideto TakahashiJapan10:13
Yaowen HuChina10:14
Jonas HubacekCzech Republic10:15
Tang JiandaChina10:16

Men 2

3 100 m, 41 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Yannick MichielsBelgium09:35
Kristian JonesGreat Britain09:36
Martin HubmannSwitzerland09:37
Ruslan GlibovUkraine09:38
Trond Einar Moen PedersliNorway09:39
Robert MerlAustria09:40
Artem PopovRussia09:41
Marek MinarCzech Republic09:42
Lucas BassetFrance09:43
Kasper FosserNorway09:44
Piotr ParfianowiczPoland09:45
Christoph MeierSwitzerland09:46
Gernot YmsenAustria09:47
Tobia PezzatiSwitzerland09:48
Tristan BloemenBelgium09:49
Elias KuukkaFinland09:50
Jonathan CrickmoreGreat Britain09:51
Damian KonotopetzCanada09:52
Quentin RauturierFrance09:53
Jesse LaukkarinenFinland09:54
Tomas KrivdaCzech Republic09:55
Ats SonajalgEstonia09:56
Xiyuan LiangChina09:57
Tamas TolgyesiHungary09:58
Max Peter BejmerSweden09:59
Kenny KivikasEstonia10:00
Krzysztof WolowczykPoland10:01
Olav LundanesNorway10:02
Daniel VandasCzech Republic10:03
Colin KolbeGermany10:04
Hirokazu OsakiJapan10:05
Isac von KrusenstiernaSweden10:06
Johan HogstrandSweden10:07
Rasmus Moeller JessDenmark10:08
Janis TamuzsLatvia10:09
Andrew BarnettAustralia10:10
Krisztian LiszkaHungary10:11
Xiao TangChina10:12
Artjoms RekunenkoLatvia10:13
Bjoern CederbergDenmark10:14
Alexander FrolovRussia10:15

Men 3

3 100 m, 41 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Matthias KyburzSwitzerland09:35
Tim RobertsonNew Zealand09:36
Gustav BergmanSweden09:37
Florian HowaldSwitzerland09:38
Aleksi NiemiFinland09:39
Milos NykodymCzech Republic09:40
Peter HodkinsonGreat Britain09:41
Jonas EggerSwitzerland09:42
Jakob EdsenDenmark09:43
Jonas Vytautas GvildysLithuania09:44
Rudolfs ZernisLatvia09:45
Eric BorjeskogSweden09:46
Joni HirvikallioFinland09:47
Matthias ReinerAustria09:48
Emil AhlbeckNorway09:49
Maxime RauturierFrance09:50
Dag BlandkjennNorway09:51
Topi SyrjalainenFinland09:52
Marvin GoerickeGermany09:53
Emil OebroDenmark09:54
Daniil KashinRussia09:55
Sebastian InderstItaly09:56
Mathias BlaiseBelgium09:57
Patrick JaffeAustralia09:58
Francois van der OuderaaBelgium09:59
Levente TugyiHungary10:00
Xiaoming LiangChina10:01
Ralph StreetGreat Britain10:02
Aron BakoHungary10:03
Mathieu PerrinFrance10:04
Sebastian Ken BaumannJapan10:05
Reigo TeervaltEstonia10:06
Pavel KubatCzech Republic10:07
Raphael MasliahFrance10:08
Ole HennselerGermany10:09
Jan BednarskiPoland10:10
Gaute Hallan SteiwerNorway10:11
Aleksei AsmolovRussia10:12
Jaagup TruusaluEstonia10:13
Li ZhuoyeChina10:14
Edgars BertuksLatvia10:15

Women 1

2 500 m, 34 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Tove AlexanderssonSweden09:00
Sabine HauswirthSwitzerland09:01
Ursula KadanAustria09:02
Andrine BenjaminsenNorway09:03
Tereza JanosikovaCzech Republic09:04
Sarina JenzerSwitzerland09:05
Silje Ekroll JahrenNorway09:06
Svetlana MironovaRussia09:07
Cecilie Friberg KlysnerDenmark09:08
Denisa KosovaCzech Republic09:09
Charlotte WardGreat Britain09:10
Laura RobertsonNew Zealand09:11
Susen LoeschGermany09:12
Josefin TjernlundSweden09:13
Anastasiia BorovkovaRussia09:14
Ingeborg EideNorway09:15
Lotta KarholaFinland09:16
Florence HanauerFrance09:17
Gabija RazaityteLithuania09:18
Liga ValdmaneLatvia09:19
Lilian ForsgrenSweden09:20
Triin JaadmaaEstonia09:21
Juliette BassetFrance09:22
Anna StickovaCzech Republic09:23
Sarah JonesGreat Britain09:24
Nicoline Friberg KlysnerDenmark09:25
Lucie ArnoBelgium09:26
Merja RantanenFinland09:27
Johanna TrummerAustria09:28
Venla HarjuFinland09:29
Hanna WisniewskaPoland09:30
Csenge GerberHungary09:31
Xiong YanChina09:32
Wu JianfeiChina09:33

Women 2

2 500 m, 34 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Elena RoosSwitzerland09:00
Marika TeiniFinland09:01
Simona AebersoldSwitzerland09:02
Aleksandra HornikPoland09:03
Sigrid AlexandersenNorway09:04
Alice LeakeGreat Britain09:05
Anna HaatajaFinland09:06
Alva OlssonSweden09:07
Megan Carter DaviesGreat Britain09:08
Sofia HaajanenFinland09:09
Anna DvorianskaiaRussia09:10
Caroline GjotterupDenmark09:11
Sandra GrosbergaLatvia09:12
Sofie BachmannSwitzerland09:13
Anja ArbterAustria09:14
Victoria Haestad BjornstadNorway09:15
Maelle BeauvirFrance09:16
Zuzanna KubickaPoland09:17
Francesca TauferItaly09:18
Paula StarkeGermany09:19
Fanny TilkinBelgium09:20
Galina RibediucMoldova09:21
Lisa RisbySweden09:22
Anine LomeNorway09:23
Cecile FoltzerFrance09:24
Lenka MechlovaCzech Republic09:25
Anika GassnerAustria09:26
Xueqin YangChina09:27
Anna BachmanSweden09:28
Tereza NovotnaCzech Republic09:29
Veronika KalininaRussia09:30
Elina KarklinaLatvia09:31
Miri Thrane OedumDenmark09:32
Yongyu LiChina09:33

Women 3

2 500 m, 33 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Maija SianojaFinland09:00
Natalia GemperleRussia09:01
Julia JakobSwitzerland09:02
Galina VinogradovaRussia09:03
Martina RuchSwitzerland09:04
Isia BassetFrance09:05
Paula GrossSwitzerland09:06
Vendula HorcickovaCzech Republic09:07
Irina NybergRussia09:08
Sara HagstromSweden09:09
Laura RamsteinAustria09:10
Kristine FjellangerNorway09:11
Adela IndrakovaCzech Republic09:12
Carlotta ScaletItaly09:13
Anna SimkovicsAustria09:14
Ausrine KutkaiteLithuania09:15
Cecilie AndersenGreat Britain09:16
Evely KaasikuEstonia09:17
Jo ShepherdGreat Britain09:18
Runa FremstadNorway09:19
Eszter MantuanoHungary09:20
Jiayi ZhengChina09:21
Mary FlemingAustralia09:22
Tereza CechovaCzech Republic09:23
Elin ManssonSweden09:24
Johanna ObergSweden09:25
Shuang LongChina09:26
Saila KinniFinland09:27
Katarzyna SlusarczykPoland09:28
Leonore WinklerGermany09:29
Laura VikeLatvia09:30
Kristine BertukaLatvia09:31
Josefine LindDenmark09:32

Women overall

101 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Simona AebersoldSUI10:00
Sigrid AlexandersenNOR10:00
Tove AlexanderssonSWE10:00
Cecilie AndersenGBR10:00
Anja ArbterAUT10:00
Lucie ArnoBEL10:00
Anna BachmanSWE10:00
Sofie BachmannSUI10:00
Isia BassetFRA10:00
Juliette BassetFRA10:00
Maelle BeauvirFRA10:00
Andrine BenjaminsenNOR10:00
Kristine BertukaLAT10:00
Anastasiia BorovkovaRUS10:00
Megan Carter DaviesGBR10:00
Tereza CechovaCZE10:00
Anna DvorianskaiaRUS10:00
Ingeborg EideNOR10:00
Silje Ekroll JahrenNOR10:00
Kristine FjellangerNOR10:00
Mary FlemingAUS10:00
Cecile FoltzerFRA10:00
Lilian ForsgrenSWE10:00
Runa FremstadNOR10:00
Cecilie Friberg KlysnerDEN10:00
Nicoline Friberg KlysnerDEN10:00
Anika GassnerAUT10:00
Natalia GemperleRUS10:00
Csenge GerberHUN10:00
Caroline GjotterupDEN10:00
Sandra GrosbergaLAT10:00
Paula GrossSUI10:00
Sofia HaajanenFIN10:00
Anna HaatajaFIN10:00
Victoria Haestad BjornstadNOR10:00
Sara HagstromSWE10:00
Florence HanauerFRA10:00
Venla HarjuFIN10:00
Sabine HauswirthSUI10:00
Vendula HorcickovaCZE10:00
Aleksandra HornikPOL10:00
Adela IndrakovaCZE10:00
Triin JaadmaaEST10:00
Julia JakobSUI10:00
Tereza JanosikovaCZE10:00
Sarina JenzerSUI10:00
Wu JianfeiCHN10:00
Sarah JonesGBR10:00
Evely KaasikuEST10:00
Ursula KadanAUT10:00
Veronika KalininaRUS10:00
Lotta KarholaFIN10:00
Elina KarklinaLAT10:00
Saila KinniFIN10:00
Denisa KosovaCZE10:00
Zuzanna KubickaPOL10:00
Ausrine KutkaiteLTU10:00
Alice LeakeGBR10:00
Yongyu LiCHN10:00
Josefine LindDEN10:00
Susen LoeschGER10:00
Anine LomeNOR10:00
Shuang LongCHN10:00
Elin ManssonSWE10:00
Eszter MantuanoHUN10:00
Lenka MechlovaCZE10:00
Svetlana MironovaRUS10:00
Tereza NovotnaCZE10:00
Irina NybergRUS10:00
Johanna ObergSWE10:00
Alva OlssonSWE10:00
Laura RamsteinAUT10:00
Merja RantanenFIN10:00
Gabija RazaityteLTU10:00
Galina RibediucMDA10:00
Lisa RisbySWE10:00
Laura RobertsonNZL10:00
Elena RoosSUI10:00
Martina RuchSUI10:00
Carlotta ScaletITA10:00
Jo ShepherdGBR10:00
Maija SianojaFIN10:00
Anna SimkovicsAUT10:00
Katarzyna SlusarczykPOL10:00
Paula StarkeGER10:00
Anna StickovaCZE10:00
Francesca TauferITA10:00
Marika TeiniFIN10:00
Miri Thrane OedumDEN10:00
Fanny TilkinBEL10:00
Josefin TjernlundSWE10:00
Johanna TrummerAUT10:00
Liga ValdmaneLAT10:00
Laura VikeLAT10:00
Galina VinogradovaRUS10:00
Charlotte WardGBR10:00
Leonore WinklerGER10:00
Hanna WisniewskaPOL10:00
Ziong YanCHN10:00
Xueqin YangCHN10:00
Jiayi ZhengCHN10:00

Men overall

124 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Emil AhlbeckNOR10:00
Topias AholaFIN10:00
Aleksei AsmolovRUS10:00
Aron BakoHUN10:00
Andrew BarnettAUS10:00
Algirdas BartkeviciusLTU10:00
Lucas BassetFRA10:00
Sebastian Ken BaumannJPN10:00
Mate BaumholczerHUN10:00
Jan BednarskiPOL10:00
Max Peter BejmerSWE10:00
Gustav BergmanSWE10:00
Edgars BertuksLAT10:00
Mathias BlaiseBEL10:00
Dag BlandkjennNOR10:00
Tristan BloemenBEL10:00
Bojan BlumensteinGER10:00
Eric BorjeskogSWE10:00
Loic CapbernFRA10:00
Alex CarcasGBR10:00
Bjoern CederbergDEN10:00
Jonathan CrickmoreGBR10:00
Adrien DelenneFRA10:00
Sergey DobryninRUS10:00
Erik DoehlerGER10:00
Jakob EdsenDEN10:00
Jonas EggerSUI10:00
Kasper FosserNOR10:00
Alexander FrolovRUS10:00
Csaba GerberHUN10:00
Ruslan GlibovUKR10:00
Marvin GoerickeGER10:00
Jonas Vytautas GvildysLTU10:00
Joey HadornSUI10:00
Gaute Hallan SteiwerNOR10:00
Audun HeimdalNOR10:00
Kristo HeinmannEST10:00
Tomas HendrickxBEL10:00
Ole HennselerGER10:00
Joni HirvikallioFIN10:00
Peter HodkinsonGBR10:00
Johan HogstrandSWE10:00
Florian HowaldSUI10:00
Yaowen HuCHN10:00
Jonas HubacekCZE10:00
Daniel HubmannSUI10:00
Martin HubmannSUI10:00
Wouter HusBEL10:00
Sebastian InderstITA10:00
Patrick JaffeAUS10:00
Rasmus Moeller JessDEN10:00
Tang JiandaCHN10:00
Kristian JonesGBR10:00
Daniil KashinRUS10:00
Nicolas KastnerAUT10:00
Aston KeyAUS10:00
Miika KirmulaFIN10:00
Kenny KivikasEST10:00
Colin KolbeGER10:00
Michael KondroCAN10:00
Damian KonotopetzCAN10:00
Vojtech KralCZE10:00
Tomas KrivdaCZE10:00
Pavel KubatCZE10:00
Tomas KubelkaCZE10:00
Elias KuukkaFIN10:00
Andreas KyburzSUI10:00
Matthias KyburzSUI10:00
Jesse LaukkarinenFIN10:00
Xiaoming LiangCHN10:00
Xiyuan LiangCHN10:00
Krisztian LiszkaHUN10:00
Olav LundanesNOR10:00
Raphael MasliahFRA10:00
Christoph MeierSUI10:00
Robert MerlAUT10:00
Yannick MichielsBEL10:00
Marek MinarCZE10:00
Trond E. Moen PedersliNOR10:00
Laurits Bidstrup MollerDEN10:00
Dmitrii NakonechnyiRUS10:00
Aleksi NiemiFIN10:00
Milos NykodymCZE10:00
Emil OebroDEN10:00
Olli OjanahoFIN10:00
Michal OlejnikPOL10:00
Hirokazu OsakiJPN10:00
Oystein Kvaal OsterboNOR10:00
Piotr ParfianowiczPOL10:00
Arturs PaulinsLAT10:00
Mathieu PerrinFRA10:00
Mathias PeterAUT10:00
Tobia PezzatiSUI10:00
Artem PopovRUS10:00
Maxime RauturierFRA10:00
Quentin RauturierFRA10:00
Martin RegbornSWE10:00
Matthias ReinerAUT10:00
Artjoms RekunenkoLAT10:00
Albin RidefeltSWE10:00
Tim RobertsonNZL10:00
Riccardo ScaletITA10:00
Chris SmithardGBR10:00
Ats SonajalgEST10:00
Ralph StreetGBR10:00
Emil SvenskSWE10:00
Topi SyrjalainenFIN10:00
Hideto TakahashiJPN10:00
Janis TamuzsLAT10:00
Xiao TangCHN10:00
Reigo TeervaltEST10:00
Tamas TolgyesiHUN10:00
Frederic TranchandFRA10:00
Jaagup TruusaluEST10:00
Levente TugyiHUN10:00
Francois van der OuderaaBEL10:00
Daniel VandasCZE10:00
Isac von KrusenstiernaSWE10:00
Vegard Jarvis WestergardNOR10:00
Krzysztof WolowczykPOL10:00
Gernot YmsenAUT10:00
Kaarel Hendrik ZernantEST10:00
Rudolfs ZernisLAT10:00
Li ZhuoyeCHN10:00