Start list for Russian Cup

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Russian Cup
Organiser: Russian Federation
Date: 15 January 2005

Men

50 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Radik AllayarovRussian FederationRussian Federation
Maksim AntipovRussian FederationRussian Federation
Sergey BarkhatovRussian FederationRussian Federation
Nikolay BaturaRussian FederationRussian Federation
Nikolay BondarRussian FederationRussian Federation
Sergey ChernykhRussian FederationRussian Federation
Ilshat GimranovRussian FederationRussian Federation
Vassili GloukharevRussian FederationRussian Federation
Andrey GrigorievRussian FederationRussian Federation
Ruslan GritsanRussian FederationRussian Federation
Andrei GruzdevRussian FederationRussian Federation
Boris GureevRussian FederationRussian Federation
Sergey HudikRussian FederationRussian Federation
Denis IbragimovRussian FederationRussian Federation
Alexandr IgnatovRussian FederationRussian Federation
Oleg KalininRussian FederationRussian Federation
Oleksandr KalinkinUkraineUkraine
Petr KarablinRussian FederationRussian Federation
Eduard KhrennikovRussian FederationRussian Federation
Maksim KimarskiyRussian FederationRussian Federation
Victor KorchaginRussian FederationRussian Federation
Aleksandr KorobovRussian FederationRussian Federation
Alexander KostorminRussian FederationRussian Federation
Andrey KrasnovRussian FederationRussian Federation
Anatoliy KrylovRussian FederationRussian Federation
Vladimir KrylovRussian FederationRussian Federation
Alexander KurilovRussian FederationRussian Federation
Alexander KuryshevRussian FederationRussian Federation
Nikolay LopatinRussian FederationRussian Federation
Evgeniy LopatkaRussian FederationRussian Federation
Alexey MaganovRussian FederationRussian Federation
Konstyantin MarychUkraineUkraine
Sergey MayorovRussian FederationRussian Federation
Anton MikishevRussian FederationRussian Federation
Sergey NikitinRussian FederationRussian Federation
Artem NikolskiyRussian FederationRussian Federation
Sergey OsipovRussian FederationRussian Federation
Alexey ParshakovRussian FederationRussian Federation
Artem PetrovRussian FederationRussian Federation
Andrey PinchukovRussian FederationRussian Federation
Ivan ShakirovRussian FederationRussian Federation
Andrey ShvedovRussian FederationRussian Federation
Sergey SnopikovRussian FederationRussian Federation
Egor SorokinRussian FederationRussian Federation
Michail SorokinKazakhstanKazakhstan
Artem StrizhakUkraineUkraine
Vadim TolstopyatovRussian FederationRussian Federation
Kiril VeselovRussian FederationRussian Federation
Ivan YashkovRussian FederationRussian Federation
Sergey ZernovRussian FederationRussian Federation

Women

22 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Yuliya BaturaRussian FederationRussian Federation
Elena BondarRussian FederationRussian Federation
Yulia BurtsevaRussian FederationRussian Federation
Ksenia ChernykhRussian FederationRussian Federation
Elena DergachRussian FederationRussian Federation
Nadezhda DvorkoRussian FederationRussian Federation
Nadezhda ErmolinaRussian FederationRussian Federation
Natalia FreyRussian FederationRussian Federation
Marija KorobovaRussian FederationRussian Federation
Valentina LebedevaRussian FederationRussian Federation
Natalia NaumovaRussian FederationRussian Federation
Julia NifakinaRussian FederationRussian Federation
Irina OnishchenkoRussian FederationRussian Federation
Anna OzerskayaRussian FederationRussian Federation
Ekaterina RebrovaRussian FederationRussian Federation
Veronika SchipitsinaRussian FederationRussian Federation
Olga ShevchenkoRussian FederationRussian Federation
Maria ShilovaRussian FederationRussian Federation
Svetlana ShvetsovaRussian FederationRussian Federation
Yuliya Tarasenko BronnikovaRussian FederationRussian Federation
Natalya TomilovaRussian FederationRussian Federation
Tatiana VlasovaRussian FederationRussian Federation