International Orienteering Federation

Start list for WOC2022 WRE

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: WOC2022 WRE
Organisers: Denmark / Kolding OK / OK FROS / OK Gorm / OK Melfar / OK Snab
Date: 23 October 2021

Men Final

4 400 m, 46 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
101Aaro AhoFinnish Orienteering FederationFinland13:59:59
102Vojtech SykoraCzech Orienteering FederationCzech Republic14:01:00
103Alvaro CasadoHalden SKSpain14:02:00
104Otto KaarioFinnish Orienteering FederationFinland14:03:00
105Loic CapbernFrench Orienteering FederationFrance14:04:00
106Emil AhlbeckNorwegian Orienteering FederationNorway14:04:59
107Matthias ReinerAustrian Orienteering FederationAustria14:06:00
108Lukas LilandNorwegian Orienteering FederationNorway14:07:00
109Joonas AholaFinnish Orienteering FederationFinland14:08:00
110Nick GebertOK OrionSwitzerland14:09:00
111Benjamin LepoutreFrench Orienteering FederationFrance14:10:00
112Jacob SteinthalDanish Orienteering Federation DOFDenmark14:11:00
113Mikko EerolaFinnish Orienteering FederationFinland14:12:00
114Quentin MouletFrench Orienteering FederationFrance14:12:59
115Teemu OksanenFinnish Orienteering FederationFinland14:14:00
116Trond Einar Moen PedersliNorwegian Orienteering FederationNorway14:15:00
117Jonas SoldiniSwiss OrienteeringSwitzerland14:16:00
118Maxime RauturierFrench Orienteering FederationFrance14:17:00
119Emil OebroDanish Orienteering Federation DOFDenmark14:18:00
120Adrien DelenneFrench Orienteering FederationFrance14:18:59
121Riccardo RancanSwiss OrienteeringSwitzerland14:20:00
122Kristian JonesBritish OrienteeringGreat Britain14:21:00
123Francesco MarianiItalian Orienteering Federation FISOItaly14:22:00
124Theo RadondyFrench Orienteering FederationFrance14:23:00
125Jakub GlonekCzech Orienteering FederationCzech Republic14:24:00
126Mats EidsmoNorwegian Orienteering FederationNorway14:24:59
127Tomas KrivdaCzech Orienteering FederationCzech Republic14:26:00
128Jonas EggerSwiss OrienteeringSwitzerland14:27:00
129Aleksi NiemiFinnish Orienteering FederationFinland14:28:00
130Bojan BlumensteinDeutscher Turner BundGermany14:29:00
131Michal OlejnikPolish National TeamPoland14:30:00
132Yannick MichielsBelgian Orienteering Federation ABSO BVOSBelgium14:30:59
133Severi KymalainenFinnish Orienteering FederationFinland14:32:00
134Sigurd Paulsen VieNorwegian Orienteering FederationNorway14:33:00
135Tino PolsiniSwiss OrienteeringSwitzerland14:34:00
136Touko SeppaFinnish Orienteering FederationFinland14:35:00
137Timo SuterSwiss OrienteeringSwitzerland14:36:00
138Juho YlinenFinnish Orienteering FederationFinland14:37:00
139Fabian AebersoldSwiss OrienteeringSwitzerland14:38:00
140Chris SmithardBritish OrienteeringGreat Britain14:39:00
141Mathieu PerrinFrench Orienteering FederationFrance14:40:00
142Alexander ChepelinBritish OrienteeringGreat Britain14:41:00
143Tuomas HeikkilaFinnish Orienteering FederationFinland14:42:00
144Riccardo ScaletHalden SKItaly14:42:59
145Kasper FosserNorwegian Orienteering FederationNorway14:44:00
146Joey HadornSwiss OrienteeringSwitzerland14:45:00

Women Final

3 950 m, 47 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
1Jo ShepherdBritish OrienteeringGreat Britain14:46:00
2Aleksandra HornikPaimion RastiPoland14:47:00
3Johanka SimkovaCzech Orienteering FederationCzech Republic14:48:00
4Amy NymalmFinnish Orienteering FederationFinland14:49:00
5Zuzanna KubickaUNTS WarszawaPoland14:50:00
6Annika SimonsenDanish Orienteering Federation DOFDenmark14:51:00
7Siiri SilvennoinenFinnish Orienteering FederationFinland14:51:59
8Kirstin MaxwellBritish OrienteeringGreat Britain14:53:00
9Olena BabychUkrainian Orienteering FederationUkraine14:54:00
10Ida Agervig KristianssonDanish Orienteering Federation DOFDenmark14:55:00
11Svetlana MironovaHalden SKRussian Federation14:56:00
12Enni JalavaFinnish Orienteering FederationFinland14:57:00
13Ana Isabel Toledo NavarroHalden SKSpain14:58:00
14Tereza CechovaCzech Orienteering FederationCzech Republic14:59:00
15Lotte Jauhojarvi MarkussenDanish Orienteering Federation DOFDenmark14:59:59
16Elin CarlssonTisvilde Hegn OKSweden15:01:00
17Venla TaulavuoriAlatornion PirkatFinland15:02:00
18Charlotte WardBritish OrienteeringGreat Britain15:03:00
19Adela IndrakovaCzech Orienteering FederationCzech Republic15:04:00
20Anna HaatajaFinnish Orienteering FederationFinland15:05:00
21Agata OlejnikUKS Orientus LodzPoland15:06:00
22Anastasia RudnayaMS ParmaRussian Federation15:07:00
23Inka NurminenFinnish Orienteering FederationFinland15:08:00
24Janne Tjorhom AasheimNorwegian Orienteering FederationNorway15:09:00
25Karoliina UkskoskiFinnish Orienteering FederationFinland15:09:59
26Tereza JanosikovaCzech Orienteering FederationCzech Republic15:11:00
27Victoria Haestad BjornstadNorwegian Orienteering FederationNorway15:12:00
28Hedvig Valbjorn GydesenDanish Orienteering Federation DOFDenmark15:13:00
29Ingrid LundanesNorwegian Orienteering FederationNorway15:14:00
30Josefine LindDanish Orienteering Federation DOFDenmark15:15:00
31Leonore WinklerDeutscher Turner BundGermany15:15:59
32Nicoline Friberg KlysnerDanish Orienteering Federation DOFDenmark15:17:00
33Venla HarjuFinnish Orienteering FederationFinland15:18:00
34Cecile CalandryFrench Orienteering FederationFrance15:19:00
35Hanna WisniewskaigtisaPoland15:20:00
36Anu TuomistoFinnish Orienteering FederationFinland15:21:00
37Eline GemperleSwiss OrienteeringSwitzerland15:22:00
38Laura RamsteinAustrian Orienteering FederationAustria15:23:00
39Veera KlemettinenFinnish Orienteering FederationFinland15:24:00
40Andrine BenjaminsenNorwegian Orienteering FederationNorway15:25:00
41Malin Agervig KristianssonDanish Orienteering Federation DOFDenmark15:25:59
42Alice LeakeBritish OrienteeringGreat Britain15:27:00
43Martina RuchSwiss OrienteeringSwitzerland15:28:00
44Grace MolloyBritish OrienteeringGreat Britain15:29:00
45Simona AebersoldSwiss OrienteeringSwitzerland15:30:00
46Eef van DongenFrol ILNetherlands15:31:00
47Ane DyrkornNorwegian Orienteering FederationNorway15:32:00

Men B-final

4 050 m, 48 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
147Marton PentekHorsens OKDenmark15:37
148Jorgen BaklidNorwegian Orienteering FederationNorway15:38
149Jacopo StoecherAustrian Orienteering FederationAustria15:39
150Raphael MakNorrsken OrienteeringHong Kong China15:40
151Lasse GronBritish OrienteeringDenmark15:41
152Oscar Sig TranbergOK Pan AarhusDenmark15:42
153Gustav Vinther Ostermark JensenDanish Orienteering Federation DOFDenmark15:43
154Raul FerraHalden SKSpain15:44
155Tue LassenDanish Orienteering Federation DOFDenmark15:45
156Matyas PentekHorsens OKHungary15:46
157Malthe PoulsenDanish Orienteering Federation DOFDenmark15:47
158Halvor Tornqvist HaldenNorwegian Orienteering FederationNorway15:48
159Huseyin Cem AtamanInonu Belediyesi GSKTurkey15:49
160Hirokazu OsakiJapanese Orienteering FederationJapan15:50
161Theis MunktvedDanish Orienteering Federation DOFDenmark15:51
162Sandro AnderesJarla OrienteringSwitzerland15:52
163Jesse LaukkarinenFinnish Orienteering FederationFinland15:53
164Sven HellmuellerSwiss OrienteeringSwitzerland15:54
165Rasmus Moeller JessDanish Orienteering Federation DOFDenmark15:55
166Emil WingstedtBritish OrienteeringSweden15:56
167Mads SkaugDanish Orienteering Federation DOFDenmark15:57
168Jari SuterOLG CordobaSwitzerland15:58
169Antton KoivistoSK UusiFinland15:59
170Wouter HusKOLBelgium16:00
171Aziz KiziltasTurkish Orienteering FederationTurkey16:01
172Laurits Bidstrup MollerDanish Orienteering Federation DOFDenmark16:02
173Piotr ParfianowiczUNTS WarszawaPoland16:03
174Lukas PatscheiderItalian Orienteering Federation FISOItaly16:04
175Atte NokkaLappeen RientoFinland16:05
176Silvan Ullmannol biel seelandSwitzerland16:06
177Jeppe EdvardsenDanish Orienteering Federation DOFDenmark16:07
178Josh OSullivan HourihanIrish Orienteering AssociationIreland16:08
179Mattia ScopelItalian Orienteering Federation FISOItaly16:09
180Anton KuukkaFinnish Orienteering FederationFinland16:10
181Alvar PalmenEspoon SuuntaFinland16:11
182Arnaud PerrinFrench Orienteering FederationFrance16:12
183Ole HennselerDeutscher Turner BundGermany16:13
184Oskar StormerNorwegian Orienteering FederationNorway16:14
185Csaba GerberHalden SKHungary16:15
186Ulrik Astrup ArnesenNorwegian Orienteering FederationNorway16:16
187Ahmet KacmazTurkish Orienteering FederationTurkey16:17
188Warre De CuyperBelgian Orienteering Federation ABSO BVOSBelgium16:18
189Malte Kjaer HemmingsenDanish Orienteering Federation DOFDenmark16:19
190Joni HirvikallioFinnish Orienteering FederationFinland16:20
191Andreas Bock BjoernsenDanish Orienteering Federation DOFDenmark16:21
192Markus Kjarner SembNorwegian Orienteering FederationNorway16:22
193Topias AholaFinnish Orienteering FederationFinland16:23
194Jakob EdsenDanish Orienteering Federation DOFDenmark16:24

Women B-final

3 325 m, 22 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
48Maelle BeauvirFrench Orienteering FederationFrance16:03
49Caterina DalleraItalian Orienteering Federation FISOItaly16:04
50Rebeka VinczeHorsens OKHungary16:05
51Mairi EadesBritish OrienteeringGreat Britain16:06
52Ida OebroDanish Orienteering Federation DOFDenmark16:07
53Siri SuterSwiss OrienteeringSwitzerland16:08
54Sanna KauppilaAngelniemen AnkkuriFinland16:09
55Andrea RoggoOLG KakowaSwitzerland16:10
56Ida HaapalaFinnish Orienteering FederationFinland16:11
57Camilla BevenseeDanish Orienteering Federation DOFDenmark16:12
58Lone Karin BrochmannNorwegian Orienteering FederationNorway16:13
59Birte FriedrichsDeutscher Turner BundGermany16:14
60Jessica LucchettaItalian Orienteering Federation FISOItaly16:15
61Eva Ornhagen JorgensenOK SnabDenmark16:16
62Viola ZagonelItalian Orienteering Federation FISOItaly16:17
63Cecile FoltzerFrench Orienteering FederationFrance16:18
64Elif Gokce AvciInonu Belediyesi GSKTurkey16:19
65Fiona BunnBritish OrienteeringGreat Britain16:20
66Amanda Falck WeberDanish Orienteering Federation DOFDenmark16:21
67Cecilie AndersenBritish OrienteeringGreat Britain16:22
68Nelly CarlssonVasterviks OKSweden16:23
69Miri Thrane OedumDanish Orienteering Federation DOFDenmark16:24

Men-A

3 825 m, 37 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
101Emil WingstedtBritish OrienteeringSweden10:00
104Ahmet KacmazTurkish Orienteering FederationTurkey10:01
107Aleksi NiemiFinnish Orienteering FederationFinland10:02
110Josh OSullivan HourihanIrish Orienteering AssociationIreland10:03
113Tino PolsiniSwiss OrienteeringSwitzerland10:04
116Loic CapbernFrench Orienteering FederationFrance10:05
119Eskil SchoeningDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:06
122Mikko EerolaFinnish Orienteering FederationFinland10:07
125Yannick MichielsBelgian Orienteering Federation ABSO BVOSBelgium10:08
128Mats EidsmoNorwegian Orienteering FederationNorway10:09
131Gustav Vinther Ostermark JensenDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:10
134Riccardo ScaletHalden SKItaly10:11
137Aaro AhoFinnish Orienteering FederationFinland10:12
140Lasse GronBritish OrienteeringDenmark10:13
143Ivar HaugenNorwegian Orienteering FederationNorway10:14
146Francesco MarianiItalian Orienteering Federation FISOItaly10:15
149Adrien DelenneFrench Orienteering FederationFrance10:16
152Joni HirvikallioFinnish Orienteering FederationFinland10:17
155Havard Sandstad EidsmoNorwegian Orienteering FederationNorway10:18
158Atte NokkaLappeen RientoFinland10:19
161Mikolaj DutkowskiWKS Slask WroclawPoland10:20
164Linus Agervig KristianssonDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:21
167Timo SuterSwiss OrienteeringSwitzerland10:22
170Malthe PoulsenDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:23
173Jesse LaukkarinenFinnish Orienteering FederationFinland10:24
176Antton KoivistoSK UusiFinland10:25
179Vojtech SykoraCzech Orienteering FederationCzech Republic10:26
182Jonas SoldiniSwiss OrienteeringSwitzerland10:27
185Chris SmithardBritish OrienteeringGreat Britain10:28
188Csaba GerberHalden SKHungary10:29
191Alvar PalmenEspoon SuuntaFinland10:30
194Lukas LilandNorwegian Orienteering FederationNorway10:31
197Jeppe RuudDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:32
200Eirik Langedal BreivikNorwegian Orienteering FederationNorway10:33
203Benjamin LepoutreFrench Orienteering FederationFrance10:34
206Hirokazu OsakiJapanese Orienteering FederationJapan10:35
209Laurits Bidstrup MollerDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:36

Men-B

4 025 m, 36 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
102Sven HellmuellerSwiss OrienteeringSwitzerland10:00
105Emil AhlbeckNorwegian Orienteering FederationNorway10:01
108Alexander ChepelinBritish OrienteeringGreat Britain10:02
111Halvor Tornqvist HaldenNorwegian Orienteering FederationNorway10:03
114Wouter HusKOLBelgium10:04
117Andreas Bock BjoernsenDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:05
120Jacopo StoecherAustrian Orienteering FederationAustria10:06
123Mads SkaugDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:07
126Tomas KrivdaCzech Orienteering FederationCzech Republic10:08
129Topias AholaFinnish Orienteering FederationFinland10:09
132Arnaud PerrinFrench Orienteering FederationFrance10:10
135Oscar Sig TranbergOK Pan AarhusDenmark10:11
138Silvan Ullmannol biel seelandSwitzerland10:12
141Warre De CuyperBelgian Orienteering Federation ABSO BVOSBelgium10:13
144Joonas AholaFinnish Orienteering FederationFinland10:14
147Oskar StormerNorwegian Orienteering FederationNorway10:15
150Maxime RauturierFrench Orienteering FederationFrance10:16
153Tue LassenDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:17
156Alvaro CasadoHalden SKSpain10:18
159Riccardo RancanSwiss OrienteeringSwitzerland10:19
162Elias Hinge KrogsgaardDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:20
165Touko SeppaFinnish Orienteering FederationFinland10:21
168Piotr ParfianowiczUNTS WarszawaPoland10:22
171Peter HodkinsonBritish OrienteeringGreat Britain10:23
174Theo RadondyFrench Orienteering FederationFrance10:24
177Teemu OksanenFinnish Orienteering FederationFinland10:25
180Fabian AebersoldSwiss OrienteeringSwitzerland10:26
183Jacob SteinthalDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:27
186Artem PopovMS ParmaRussian Federation10:28
189Kasper FosserNorwegian Orienteering FederationNorway10:29
192Severi KymalainenFinnish Orienteering FederationFinland10:30
195Jorgen BaklidNorwegian Orienteering FederationNorway10:31
198Bojan BlumensteinDeutscher Turner BundGermany10:32
201Mattia ScopelItalian Orienteering Federation FISOItaly10:33
204Theis MunktvedDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:34
207Marton PentekHorsens OKDenmark10:35

Men-C

3 825 m, 36 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
103Otto KaarioFinnish Orienteering FederationFinland10:00
106Huseyin Cem AtamanInonu Belediyesi GSKTurkey10:01
109Lukas PatscheiderItalian Orienteering Federation FISOItaly10:02
112Kristian JonesBritish OrienteeringGreat Britain10:03
115Matyas PentekHorsens OKHungary10:04
118Quentin MouletFrench Orienteering FederationFrance10:05
121Tuomas HeikkilaFinnish Orienteering FederationFinland10:06
124Rasmus Moeller JessDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:07
127Trond Einar Moen PedersliNorwegian Orienteering FederationNorway10:08
130Jakob EdsenDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:09
133Jonas EggerSwiss OrienteeringSwitzerland10:10
136Ole HennselerDeutscher Turner BundGermany10:11
139Sigurd Paulsen VieNorwegian Orienteering FederationNorway10:12
142Jakub GlonekCzech Orienteering FederationCzech Republic10:13
145Nick GebertOK OrionSwitzerland10:14
148Soren Thrane OdumDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:15
151Lucas BassetFrench Orienteering FederationFrance10:16
154Juho YlinenFinnish Orienteering FederationFinland10:17
157Raphael MakNorrsken OrienteeringHong Kong China10:18
160Markus Kjarner SembNorwegian Orienteering FederationNorway10:19
163Malte Kjaer HemmingsenDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:20
166Michal OlejnikPolish National TeamPoland10:21
169Joey HadornSwiss OrienteeringSwitzerland10:22
172Ryusei IrieJapanese Orienteering FederationJapan10:23
175Jari SuterOLG CordobaSwitzerland10:24
178Akseli RuoholaFinnish Orienteering FederationFinland10:25
181Mathieu PerrinFrench Orienteering FederationFrance10:26
184Raul FerraHalden SKSpain10:27
187Anton KuukkaFinnish Orienteering FederationFinland10:28
190Emil OebroDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:29
193Ulrik Astrup ArnesenNorwegian Orienteering FederationNorway10:30
196Aziz KiziltasTurkish Orienteering FederationTurkey10:31
199Jeppe EdvardsenDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:32
202Murray StrainBritish OrienteeringGreat Britain10:33
205Sandro AnderesJarla OrienteringSwitzerland10:34
208Matthias ReinerAustrian Orienteering FederationAustria10:35

Women-A

3 500 m, 27 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
1Camilla BevenseeDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:50
4Fiona BunnBritish OrienteeringGreat Britain10:51
7Victoria Haestad BjornstadNorwegian Orienteering FederationNorway10:52
10Olena BabychUkrainian Orienteering FederationUkraine10:53
13Josefine LindDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:54
16Simona AebersoldSwiss OrienteeringSwitzerland10:55
19Venla HarjuFinnish Orienteering FederationFinland10:56
22Svetlana MironovaHalden SKRussian Federation10:57
25Irita PukiteKapa OKLatvia10:58
28Anastasiya GrigorevaRussian Orienteering FederationRussian Federation10:59
31Elsa AnkeloFinnish Orienteering FederationFinland11:00
34Cecile FoltzerFrench Orienteering FederationFrance11:01
37Line CederbergDanish Orienteering Federation DOFDenmark11:02
40Jessica LucchettaItalian Orienteering Federation FISOItaly11:03
43Mairi EadesBritish OrienteeringGreat Britain11:04
46Veera KlemettinenFinnish Orienteering FederationFinland11:05
49Veselina ZhelyazkovaOdense OrienteringsklubBulgaria11:06
52Johanka SimkovaCzech Orienteering FederationCzech Republic11:07
55Anu TuomistoFinnish Orienteering FederationFinland11:08
58Janne Tjorhom AasheimNorwegian Orienteering FederationNorway11:09
61Nelly CarlssonVasterviks OKSweden11:10
64Lotte Jauhojarvi MarkussenDanish Orienteering Federation DOFDenmark11:11
67Charlotte WardBritish OrienteeringGreat Britain11:12
70Annika SimonsenDanish Orienteering Federation DOFDenmark11:13
73Agata OlejnikUKS Orientus LodzPoland11:14
76Sanna KauppilaAngelniemen AnkkuriFinland11:15
79Martina RuchSwiss OrienteeringSwitzerland11:16

Women-B

3 675 m, 27 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
2Elif Gokce AvciInonu Belediyesi GSKTurkey10:50
5Ida OebroDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:51
8Caterina DalleraItalian Orienteering Federation FISOItaly10:52
11Lone Karin BrochmannNorwegian Orienteering FederationNorway10:53
14Eef van DongenFrol ILNetherlands10:54
17Amy NymalmFinnish Orienteering FederationFinland10:55
20Alice LeakeBritish OrienteeringGreat Britain10:56
23Cecile CalandryFrench Orienteering FederationFrance10:57
26Hedvig Valbjorn GydesenDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:58
29Maelle BeauvirFrench Orienteering FederationFrance10:59
32Elin CarlssonTisvilde Hegn OKSweden11:00
35Karoliina UkskoskiFinnish Orienteering FederationFinland11:01
38Miri Thrane OedumDanish Orienteering Federation DOFDenmark11:02
41Andrine BenjaminsenNorwegian Orienteering FederationNorway11:03
44Eva Ornhagen JorgensenOK SnabDenmark11:04
47Adela IndrakovaCzech Orienteering FederationCzech Republic11:05
50Anastasia RudnayaMS ParmaRussian Federation11:06
53Andrea RoggoOLG KakowaSwitzerland11:07
56Alexandra EnlundFinnish Orienteering FederationFinland11:08
59Eline GemperleSwiss OrienteeringSwitzerland11:09
62Siiri SilvennoinenFinnish Orienteering FederationFinland11:10
65Cecilie AndersenBritish OrienteeringGreat Britain11:11
68Anna Eleonora FreimaneOzonsLatvia11:12
71Ida Agervig KristianssonDanish Orienteering Federation DOFDenmark11:13
74Ana Isabel Toledo NavarroHalden SKSpain11:14
77Mathilde Smedegaard MadsenDanish Orienteering Federation DOFDenmark11:15
80Leonore WinklerDeutscher Turner BundGermany11:16

Women-C

3 550 m, 26 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
3Isia BassetFrench Orienteering FederationFrance10:50:00
6Tereza JanosikovaCzech Orienteering FederationCzech Republic10:51:00
9Jo ShepherdBritish OrienteeringGreat Britain10:52:00
12Zuzanna KubickaUNTS WarszawaPoland10:53:00
15Nicoline Friberg KlysnerDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:54:00
18Ida HaapalaFinnish Orienteering FederationFinland10:55:00
24Enni JalavaFinnish Orienteering FederationFinland10:57:00
21Hanna WisniewskaigtisaPoland10:57:20
27Kirstin MaxwellBritish OrienteeringGreat Britain10:58:00
30Malin Agervig KristianssonDanish Orienteering Federation DOFDenmark10:59:00
33Birte FriedrichsDeutscher Turner BundGermany11:00:00
36Siri SuterSwiss OrienteeringSwitzerland11:01:00
39Inka NurminenFinnish Orienteering FederationFinland11:02:00
42Ingrid LundanesNorwegian Orienteering FederationNorway11:03:00
45Aleksandra HornikPaimion RastiPoland11:04:00
48Caroline GjotterupDanish Orienteering Federation DOFDenmark11:05:00
51Rebeka VinczeHorsens OKHungary11:06:00
54Anna HaatajaFinnish Orienteering FederationFinland11:07:00
57Laura RamsteinAustrian Orienteering FederationAustria11:08:00
60Venla TaulavuoriAlatornion PirkatFinland11:09:00
63Ane DyrkornNorwegian Orienteering FederationNorway11:10:00
66Viola ZagonelItalian Orienteering Federation FISOItaly11:11:00
69Florence HanauerFrench Orienteering FederationFrance11:12:00
72Grace MolloyBritish OrienteeringGreat Britain11:13:00
75Tereza CechovaCzech Orienteering FederationCzech Republic11:14:00
78Amanda Falck WeberDanish Orienteering Federation DOFDenmark11:15:00

Advertisements

Eventor World
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.sport