International Orienteering Federation

Start list for FinTrailO 2019

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: FinTrailO 2019
Organisers: Finland / Mantsalan Urheilijat
Date: 4 May 2019

E-class

104 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Martin Aarholt WaalerNORNorway09:00
Trofim AlekseevRUSRussian Federation09:00
Miguel Angel Garcia GrindaESPSpain09:00
Kyllikki AnttilaFINFinland09:00
Tsuyoshi BanJPNJapan09:00
Artur BerenfusRUSRussian Federation09:00
Anatoly BlyakhmanRUSRussian Federation09:00
Marina BorisenkovaRUSRussian Federation09:00
Koji ChinoJPNJapan09:00
Michael Chun Chi TsangHKGHong Kong China09:00
Dmitry DokuchaevRUSRussian Federation09:00
Laura Eliza LapinaLATLatvia09:00
Vladimir FilatovRUSRussian Federation09:00
Svetlana FilatovaRUSRussian Federation09:00
Eva FredholmSWESweden09:00
Martin FredholmSWESweden09:00
Owe FredholmSWESweden09:00
Ján FuruczSVKSlovakia09:00
Janis GaidelisLATLatvia09:00
Ken GammelgårdFINFinland09:00
Hanna GrannabbaFINFinland09:00
Santiago Guillermo Pérez MartinESPSpain09:00
Petteri HakalaFINFinland09:00
Eero HakanenFINFinland09:00
Tuomas HakkarainenFINFinland09:00
Pertti HartmanFINFinland09:00
Kari HeinonenFINFinland09:00
Henni HiirsalmiFINFinland09:00
Juha HiirsalmiFINFinland09:00
Ville HiirsalmiFINFinland09:00
Mari HovinenFINFinland09:00
Markku HyvönenFINFinland09:00
Sami HyvönenFINFinland09:00
Martti InkinenFINFinland09:00
Valerii IvanovRUSRussian Federation09:00
Anna JacobsonFINFinland09:00
Lars Jakob WaalerNORNorway09:00
Nils JanssonFINFinland09:00
Ola JanssonSWESweden09:00
Tomas JanssonSWESweden09:00
Esko JunttilaFINFinland09:00
Teemu KalvasFINFinland09:00
Tuomo KalvasFINFinland09:00
Jarmo KarvinenFINFinland09:00
Krešo KerestešSLOSlovenia09:00
John KewleyGBRGreat Britain09:00
Artem KhalanskiyRUSRussian Federation09:00
Alexander KobzarevRUSRussian Federation09:00
Olga KorchaginaRUSRussian Federation09:00
Liubov KozinaRUSRussian Federation09:00
Dmitry KucherenkoRUSRussian Federation09:00
Elena KunakovaRUSRussian Federation09:00
Kati KuusistoFINFinland09:00
Ilze LapinaLATLatvia09:00
Elena LeontyevaRUSRussian Federation09:00
Jani LeppäniemiFINFinland09:00
Jouni LipponenFINFinland09:00
Viaceslavs LukaševicsLATLatvia09:00
Alexander LukichevFINFinland09:00
Matilda LukkariFINFinland09:00
Jyrki LumiainenFINFinland09:00
Erik LundkvistSWESweden09:00
Pinja MäkinenFINFinland09:00
Tuomo MarkelinFINFinland09:00
Noritoshi MatsuhashiJPNJapan09:00
Aleksandra MazanPOLPoland09:00
Bartlomiej MazanPOLPoland09:00
Kristaps MierlauksLATLatvia09:00
Šimon MižúrSVKSlovakia09:00
Normunds NarvaišsLATLatvia09:00
Roope NäsiFINFinland09:00
Mikko NumminenFINFinland09:00
Jan-Eric NyströmFINFinland09:00
Eduard OginskiiRUSRussian Federation09:00
Mykola OpanasenkoUKRUkraine09:00
Iain PhillipsGBRGreat Britain09:00
Joanna PuternickaPOLPoland09:00
Timo RaudusFINFinland09:00
Enrique Rolland Lopez de CocaESPSpain09:00
Ieva RukšaneLATLatvia09:00
Zita RukšaneLATLatvia09:00
Atis RukšansLATLatvia09:00
Janis RukšansLATLatvia09:00
Sergei RusakovRUSRussian Federation09:00
Antti RusanenFINFinland09:00
Nataliia SalakhovaRUSRussian Federation09:00
Pekka SeppäFINFinland09:00
Lars SilvervretSWESweden09:00
Erik StålnackeSWESweden09:00
Magnus SternerSWESweden09:00
Andrejs ŠulcsLATLatvia09:00
Juris ŠvarcsLATLatvia09:00
Masayuki TashiroJPNJapan09:00
Ari TertsunenFINFinland09:00
Sami TorstilaFINFinland09:00
Jari TurtoFINFinland09:00
Ari UotilaFINFinland09:00
Elizabeth UrquhartGBRGreat Britain09:00
Graham UrquhartGBRGreat Britain09:00
Juha VillikkaFINFinland09:00
Alexey VolkovRUSRussian Federation09:00
Ole-Johan WaalerNORNorway09:00
Lennart WahlgrenSWESweden09:00
Jacek WieszaczewskiPOLPoland09:00

Advertisements

Eventor World
Nokian Tyres World Orienteering Championships 2021