International Orienteering Federation

Start list for Asian Orienteering Championships - Middle

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Middle
Organiser: Hong Kong China
Date: 25 December 2018

Men 21

3 000 m, 58 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Dmitriy AdamovichKAZ10:00
Kok Wee AngSGP10:00
Jan BirnstockGER10:00
Che Hao ChangTPE10:00
Chi Kin ChauHKG10:00
Fuchun ChenCHN10:00
Chi Ko Abdon CheungHKG10:00
Yau Chung ChiuHKG10:00
Eugene ChowSGP10:00
Man Long ChowHKG10:00
Kwok Wai ChoyHKG10:00
Yau Man ChuHKG10:00
Austin ChungHKG10:00
Zhanbolat DauitKAZ10:00
Paul de JonghHKG10:00
Yutai EngSGP10:00
Geun Hee HongKOR10:00
Ryo HottaJPN10:00
Siu Tung HuiHKG10:00
Kohei KamijimaJPN10:00
Darius KonotopetzCAN10:00
Vojtech KralCZE10:00
Kin Kwan KwokHKG10:00
Ka Ching LamHKG10:00
Sam Choi LamHKG10:00
Kwok Sang LauHKG10:00
Kin Wai LeeHKG10:00
Kwang Woo LeeKOR10:00
Chi Hang LeungHKG10:00
Sing Wai LiHKG10:00
Chi Hang LiangHKG10:00
Xiaoming LiangCHN10:00
Xiyuan LiangCHN10:00
Bo Jyun LinTPE10:00
Chiungtzu LinTPE10:00
Kuan Yu LinTPE10:00
XiaoMing LiuCHN10:00
Vitaliy LukashevichKAZ10:00
Lok Hin MAHKG10:00
Chi Kin ManHKG10:00
Yiu Fung ManHKG10:00
Mutsuki MatsushitaJPN10:00
Willard OngSGP10:00
Hirokazu OsakiJPN10:00
Jong Hyun ParkKOR10:00
Daniel Antonio PereiraHKG10:00
Brian PoonHKG10:00
Wing Chung TamHKG10:00
Masaya TaneichiJPN10:00
Yuta TanikawaJPN10:00
Wataru TeragauchiJPN10:00
Yan Han ThngSGP10:00
Denis VlassovKAZ10:00
Kwok Keung YeungHKG10:00
Gerald YipHKG10:00
Tsz Wai YuHKG10:00
Wang Ki YuenHKG10:00
Katsuya YukiJPN10:00

Women 21

2 400 m, 37 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Yoon sun ChaKOR10:00
Hau Wah Brenda ChanHKG10:00
Pui Fung ChanHKG10:00
Hilda Yuen Ki ChengHKG10:00
Charmaine Kai Wing FungHKG10:00
Hui HeCHN10:00
Yiching HuangTPE10:00
Ryoko IzutaJPN10:00
Naoko KanoJPN10:00
Yoshie KatsuyamaJPN10:00
Soon hee KimKOR10:00
Denisa KosovaCZE10:00
Cho Yu LamHKG10:00
Vivian LeeHKG10:00
Ka Ki LeungHKG10:00
Ka Man LeungHKG10:00
Kuan Yu LinTPE10:00
Hin Cheung LoCHN10:00
Shuang LongCHN10:00
Wai Lan Iris LuiHKG10:00
Wai Ning LuiHKG10:00
Elmira MoldashevaKAZ10:00
Mie MoriaiJPN10:00
Kyeongmi ParkKOR10:00
Wing Man SoHKG10:00
Yurina TakahashiJPN10:00
Kerstin UiboupinEST10:00
Denis VlassovKAZ10:00
Mariya VlassovaKAZ10:00
Yuen Ting WanHKG10:00
Chu Hsien WangTPE10:00
Szu Ying WuTPE10:00
Natsuki YamagishiJPN10:00
Sze Wing YeeHKG10:00
Wing Hay YuHKG10:00
Jiayi ZhengCHN10:00
Min ZhongCHN10:00

Men 20

2 500 m, 22 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
YaoWen HUCHN10:00
Boyuan HuangTPE10:00
Yuta KataokaJPN10:00
Dong Yeong KimKOR10:00
Seong Jin KimKOR10:00
Takumi KitamiJPN10:00
Hiroki KomakiJPN10:00
Chun Ho LiHKG10:00
Seiya MorikiyoJPN10:00
Tomohiro NakamuraJPN10:00
Yosuke OishiJPN10:00
Jiexin OuyangCHN10:00
Akihiro ShiinaJPN10:00
Chit Hei ShiuHKG10:00
Xiao TangCHN10:00
Lyon WooSGP10:00
Huang YiCHN10:00
Tae Jong YoonKOR10:00
Yi YouHKG10:00
Tsz Fung YuHKG10:00
Wei Yong YueHKG10:00
Tian En ZhangTPE10:00

Women 20

2 200 m, 14 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Kanako AodaiJPN10:00
Lemei ChiTPE10:00
Nao FuruyaJPN10:00
Kotomi IbeJPN10:00
Min Jeong KooKOR10:00
Hoi Yi LawHKG10:00
YongYu LICHN10:00
Wakana MiyamotoJPN10:00
Wakana SakumaJPN10:00
Tamao SatoJPN10:00
Qian WuCHN10:00
SHAO tung YangTPE10:00
Ziyun YeCHN10:00
Dongxia ZhaoCHN10:00

Men 18

2 500 m, 18 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Rin FukumuroJPN10:00
Jeong Soo HaKOR10:00
Zhu JinXianCHN10:00
Cheng Kai MaoTPE10:00
Riu KunisawaJPN10:00
Hsien Hung LaiTPE10:00
Hong Pui LeeHKG10:00
Yunxiang LuCHN10:00
PengYuan PengCHN10:00
Hikaru SeikoJPN10:00
Ka Wang SoHKG10:00
Yusuke SobueJPN10:00
Kenichiro TerashimaJPN10:00
Qi TongCHN10:00
Ya Chen TsaiTPE10:00
Cheuk Wang WongHKG10:00
Tsz Chun Jason WongHKG10:00
Chun Hao YangTPE10:00

Women 18

2 200 m, 17 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
ChunYun ChengTPE10:00
Ying Yau ChuHKG10:00
HsuanJu HoTPE10:00
Minhuei HuangTPE10:00
Xinfei HuangCHN10:00
Suzune KotajimaJPN10:00
Min Ji LeeKOR10:00
Hei tung LeungHKG10:00
Hai Shan LiangCHN10:00
Yuqing LiangCHN10:00
Rinako MaruyamaJPN10:00
Hana OchiaiJPN10:00
Tan ShanlinCHN10:00
Hyeon Ji WieKOR10:00
Yi Shan WongHKG10:00
Xueqin YangCHN10:00
Qi YeCHN10:00

Advertisements

Eventor World