International Orienteering Federation

Start list for World Military Orienteering Championships - Middle

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Middle
Organisers: Finland / International Orienteering Federation
Date: 12 June 2017

Men

114 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Vilius AleliunasLTU10:00
Angel Alvarez SertoESP10:00
Jeppe AndersenDEN10:00
Joacy AraujoBRA10:00
Sven AschwandenSUI10:00
Algirdas BartkeviciusLTU10:00
Alberto BrancoPOR10:00
Gregoire ChatelainFRA10:00
Zeljko CoricSRB10:00
Kevin CulbergUSA10:00
Pim van Den NouwelantNED10:00
Sergei DetkovRUS10:00
Serge DuszaBEL10:00
Mikolaj DutkowskiPOL10:00
Jonas EggerSUI10:00
Jonas Falck WeberDEN10:00
Robson Figueira RengifoBRA10:00
Theodore FongUSA10:00
Bjoern FrielingGER10:00
Jose Manuel Garcia CrespoESP10:00
Nicolas GirschFRA10:00
Sandro GrassoBEL10:00
Helmut GremmelAUT10:00
Matthias GroellAUT10:00
Alfredo GualdinoPOR10:00
Jonas Vytautas GvildysLTU10:00
Daniel HeiningerGER10:00
Kristo HeinmannEST10:00
Jouni HeinonenFIN10:00
Arvid HenrikssonSWE10:00
Mikko HoelsoeFIN10:00
Raffael HuberSUI10:00
Slobodan IvkovicSRB10:00
Tomy JanssensBEL10:00
Thomas Greve JensenDEN10:00
Santiago JimenezESP10:00
Patrik JohanssonSWE10:00
Andris JubelisLAT10:00
Marciano KaminskiBRA10:00
Sven KarstadtGER10:00
Gernot KerschbaumerAUT10:00
Andrey KhramovRUS10:00
Miika KirmulaFIN10:00
Andris KivlenieksLAT10:00
Denis KokeljSLO10:00
Milan KovacevicSRB10:00
Wojciech KowalskiPOL10:00
Peter KrampiltzBEL10:00
Simonas KrepstaLTU10:00
Leon KropivsekSLO10:00
Anton KuukkaFIN10:00
Jordan LaughlinUSA10:00
Jeroen LiefrinkNED10:00
Jo LintenBEL10:00
Yann LocatelliFRA10:00
Antonio Lopez LopezESP10:00
Guntis MalinsLAT10:00
Everton MarkusBRA10:00
Christoph MeierSUI10:00
Robert MerlAUT10:00
Vukasin MijailovicSRB10:00
Andreas Mikkelsen JensenDEN10:00
Milovan MilicSRB10:00
Raido MittEST10:00
Josep Morla VanrellESP10:00
Jes Mose JensenDEN10:00
Dmitrii NakonechnyiRUS10:00
Andreas NikolaussonSWE10:00
Claudinei NitschBRA10:00
Leonid NovikovRUS10:00
Valentin NovikovRUS10:00
Michal OlejnikPOL10:00
Arturs PaulinsLAT10:00
Bartosz PawlakPOL10:00
Arnaud PerrinFRA10:00
Mathias PeterAUT10:00
Baptiste PetinFRA10:00
Mikael PihelSWE10:00
Rafal PodzinskiPOL10:00
Artem PopovRUS10:00
Dejan PopovicSRB10:00
Marco PovoaPOR10:00
Linus RappSWE10:00
Maxime RauturierFRA10:00
Matthias ReinerAUT10:00
Marcin RichertPOL10:00
Sergei RjabyshkinEST10:00
Maikel Rodriguez DominguezESP10:00
Clemens RoosNED10:00
Remo RuchSUI10:00
Andreas RueedlingerSUI10:00
Aki SaariFIN10:00
Miro SalamunSLO10:00
Janis SarsLAT10:00
Sinisa SavicSRB10:00
Florian SchneiderSUI10:00
Lauri SildEST10:00
Timo SildEST10:00
Pedro Miguel SilvaPOR10:00
Santeri SilvennoinenFIN10:00
Geert SimkensBEL10:00
Martins SirmaisLAT10:00
Pal SkogtjarnSWE10:00
Marco SmuldersNED10:00
Sidnaldo SousaBRA10:00
Tue Stroem JensenDEN10:00
Donatas StulgysLTU10:00
Nerijus SulcysLTU10:00
Olli Markus TaivainenFIN10:00
Dmitry TsvetkovRUS10:00
Sander VaherEST10:00
Fabrice VannierFRA10:00
Mateusz WenslawPOL10:00
Changzhong YangCHN10:00

Women

47 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
Vesta AmbrazaiteLTU10:00
Raquel ArendtBRA10:00
Emilie BackscheiderFRA10:00
Emilie BackscheiderFRA10:00
Hannah CulbergUSA10:00
Leticia da Silva SartoriBRA10:00
Camila Luisa Daronco CortinhasBRA10:00
Franciely De Siqueira ChilesBRA10:00
Virginia DeBonsUSA10:00
Aurelie DeschepperBEL10:00
Anne EdsenDEN10:00
Natalia EfimovaRUS10:00
Cecile FoltzerFRA10:00
Eva Garrido HensESP10:00
Nina Germann NajbjergDEN10:00
Stina GranefeltSWE10:00
Tekle Emilija GvildyteLTU10:00
Ewa GwozdzPOL10:00
Astrid HadbergDEN10:00
Eleri HirvEST10:00
Amanda HolmgrenSWE10:00
Aleksandra HornikPOL10:00
Lidija HribarSLO10:00
Mckenzie HudginsUSA10:00
Laura JoonasEST10:00
Ursula KadanAUT10:00
Elina KarklinaLAT10:00
Marijke KlaassenNED10:00
Laura KusberGER10:00
Svetlana MironovaRUS10:00
Sandra PauzaiteLTU10:00
Helena PluymersBEL10:00
Lea ReimeDEN10:00
Tatyana RiabkinaRUS10:00
Annika RihmaEST10:00
Fanny RocheFRA10:00
Anastasia RudnayaRUS10:00
Esmeralda Ruiz AlonsoESP10:00
Isabel SalenSWE10:00
Aija SkrastinaLAT10:00
Agata StankiewiczPOL10:00
Indre ValaiteLTU10:00
Liesbeth Van de VeldeBEL10:00
Merike VanjukEST10:00
Laura VikeLAT10:00
Evelina WickbomSWE10:00
Hanna WisniewskaPOL10:00

Advertisements

OCAD
WOC 2019 banner
Bryzos
WOC 2020
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org