International Orienteering Federation

Start list for RUSSIAN EVENTS Black Sea

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: RUSSIAN EVENTS Black Sea
Organiser: Russian Federation
Date: 29 March 2017

Men

5 900 m, 42 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Dmitrii Aleksanov- -Russian Federation23:00
Aleksei Asmolov- -Russian Federation23:00
Nikita Asoyan- -Russian Federation23:00
Anton BaranovVoronezhRussian Federation23:00
Sergei Borovkov- -Russian Federation23:00
Murashko Denis- -Russian Federation23:00
Sergei Detkov- -Russian Federation23:00
Victor DingesЕкатеринбургRussian Federation23:00
Boris Durnov- -Russian Federation23:00
Roman Efimov- -Russian Federation23:00
Philipp ErmachenkovMoscowRussian Federation23:00
Mikhail GoryachevMoscowRussian Federation23:00
Vladimir Grinin- -Russian Federation23:00
Nikita GurevichChelyabinskRussian Federation23:00
Alexey Karpov- -Russian Federation23:00
Aleksandr Kharchenko- -Russian Federation23:00
Alexander KhodosenkoTverRussian Federation23:00
Andrey Khramov- -Russian Federation23:00
Juri Kirjanov- -Russian Federation23:00
Andrey Kozyrev- -Russian Federation23:00
Mikhail KuleshovBelgorodRussian Federation23:00
Alexander Lapynin- -Russian Federation23:00
Mikhail Likhachev- -Russian Federation23:00
Vladislav MalyshevBelgorodRussian Federation23:00
Dmitriy MaslovskiyСанкт-ПетербургRussian Federation23:00
Egor MiterevMoscowRussian Federation23:00
Dmitrii NakonechnyiKaliningradRussian Federation23:00
Roman NazarovTambovRussian Federation23:00
Leonid NovikovBelgorodRussian Federation23:00
Valentin Novikov- -Russian Federation23:00
Aurel PleshkanMoscowRussian Federation23:00
Alexander PopovПодольскRussian Federation23:00
Artem PopovSt.PeterburgRussian Federation23:00
Igor PopovPriozerskRussian Federation23:00
Sergey Popov- -Russian Federation23:00
Maxim Semenov- -Russian Federation23:00
Daniel Sergeev- -Russian Federation23:00
Alexandr Shcherbakov- -Russian Federation23:00
Andrey Shuvalov- -Russian Federation23:00
Nikita Smirnov- -Russian Federation23:00
Vladimir Tregubov- -Russian Federation23:00
Andrei UkhvanovUlyanovskRussian Federation23:00

Women

4 400 m, 25 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Aleksandra Andronova- -Russian Federation23:00
Anastasia BorovkovaNovorossiskRussian Federation23:00
Anna DvorianskaiaSamaraRussian Federation23:00
Natalia Efimova- -Russian Federation23:00
Irina Lapikus- -Russian Federation23:00
Mariia Makarova- -Russian Federation23:00
Darjan Marchenko- -Russian Federation23:00
Antonina Naidionova- -Russian Federation23:00
Ekaterina Nazarova- -Russian Federation23:00
Yulia Novikova- -Russian Federation23:00
Nadezhda Orlova- -Russian Federation23:00
Anna Popova- -Russian Federation23:00
Ekaterina Prokopyeva- -Russian Federation23:00
Tatyana RiabkinaMoscowRussian Federation23:00
Marina Rosink- -Russian Federation23:00
Anastasia Rudnaya- -Russian Federation23:00
Ekaterina Savkina- -Russian Federation23:00
Natalia SmyshlyaevaЙошкар-олаRussian Federation23:00
Inna Somova- -Russian Federation23:00
Anastasia SviderskayaKrasnodarRussian Federation23:00
Galina Vinogradova- -Russian Federation23:00
Tatiana ViryutinaVoronezhRussian Federation23:00
Ekaterina VlasovaТольяттиRussian Federation23:00
Aleksandra VoitovaTulaRussian Federation23:00
Maria Zasimovskaia- -Russian Federation23:00

Advertisements

OCAD
WOC 2019 banner
Bryzos
WOC 2020
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org