International Orienteering Federation

Start list for World Cup 2015 Round 1 - World Cup 2015 Round 1 Sprint qualifications B

Event informationShow start list by classPrint

Name: World Cup 2015 Round 1 Sprint qualifications B
Organiser: Australia
Date: 2 January 2015

AUS

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Laurina NeumannWomen B2 300 m

AUS

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Krystal NeumannWomen B2 300 m

AUS

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Rachel EffeneyWomen B2 300 m

AUS

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Jasmine NeveWomen B2 300 m

AUS

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Kathryn PrestonWomen B2 300 m

AUS

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Julian DentMen B2 600 m

AUS

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
David ShepherdMen B2 600 m

AUS

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Simon UppillMen B2 600 m

AUS

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Oscar McNultyMen B2 600 m

AUS

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Mark GregsonMen B2 600 m

CZE

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Jan ProchazkaMen B2 600 m

DEN

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Cecilie Friberg KlysnerWomen B2 300 m

DEN

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Jakob Ekhard EdsenMen B2 600 m

DEN

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Andreas Hougaard BoesenMen B2 600 m

DEN

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Søren BobachMen B2 600 m

EST

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Kerstin UiboupinWomen B2 300 m

FIN

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Tero FöhrMen B2 600 m

FIN

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Mårten BoströmMen B2 600 m

GBR

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Matthew CraneMen B2 600 m

GBR

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Ewan McCarthyMen B2 600 m

JPN

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Wataru TeragauchiMen B2 600 m

NOR

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Mari FastingWomen B2 300 m

NOR

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Olav LundanesMen B2 600 m

NZL

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Tessa RamsdenWomen B2 300 m

NZL

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Renee BeveridgeWomen B2 300 m

NZL

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Kayla FairbairnWomen B2 300 m

NZL

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Sonia HollandsWomen B2 300 m

NZL

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Tim RobertsonMen B2 600 m

NZL

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Chris ForneMen B2 600 m

NZL

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Matthew GoodallMen B2 600 m

NZL

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Cameron TierMen B2 600 m

RUS

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Svetlana MironovaWomen B2 300 m

RUS

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Dmitrii PoliakovMen B2 600 m

SUI

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Judith WyderWomen B2 300 m

SUI

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Sarina JenzerWomen B2 300 m

SUI

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Julia GrossWomen B2 300 m

SUI

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Sabine HauswirthWomen B2 300 m

SUI

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Andreas RueedlingerMen B2 600 m

SUI

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Florian HowaldMen B2 600 m

SUI

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Raffael HuberMen B2 600 m

SWE

8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
Lena EliassonWomen B2 300 m
Lilian ForsgrenWomen B2 300 m
Maria MagnussonWomen B2 300 m
Alva OlssonWomen B2 300 m
Gustav BergmanMen B2 600 m
Fredrik JohanssonMen B2 600 m
Albin RidefeltMen B2 600 m
Oskar SjöbergMen B2 600 m

Advertisements

Eventor World
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.sport