*** Instance-specific ***

Start list for Russian national competition

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Russian national competition
Organiser: Russian Federation
Date: Saturday 21 June 2014

Men

46 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Sergey ApatenkovRussian FederationRussian Federation
Andrey BalkinRussian FederationRussian Federation
Anton BaranovRussian FederationRussian Federation
Igor BondarenkoRussian FederationRussian Federation
Sergey CaunRussian FederationRussian Federation
Boris ElfimovRussian FederationRussian Federation
Vladimi EmelyanchikRussian FederationRussian Federation
Vladislav ErmolovichRussian FederationRussian Federation
Sergey FesenkoRussian FederationRussian Federation
Anton FoliforovRussian FederationRussian Federation
Dmitry GladilinRussian FederationRussian Federation
Valeriy GluhovRussian FederationRussian Federation
Eduard GodunovRussian FederationRussian Federation
Ruslan GritsanRussian FederationRussian Federation
Anton HohlovRussian FederationRussian Federation
Vladislav KalachevRussian FederationRussian Federation
Maxim KapitonovRussian FederationRussian Federation
Dmitriy KarpushevRussian FederationRussian Federation
Andrey KartvelishviRussian FederationRussian Federation
Dmitriy KasatkinRussian FederationRussian Federation
Dmitry KolomninRussian FederationRussian Federation
Vladimir KoltunovRussian FederationRussian Federation
Victor KorchaginRussian FederationRussian Federation
Aleksandr KorobovRussian FederationRussian Federation
Vitalii KrasilnikovRussian FederationRussian Federation
Ivan KulikovRussian FederationRussian Federation
Dmitry KuzminRussian FederationRussian Federation
Egor LikhanovRussian FederationRussian Federation
Ivan LikhanovRussian FederationRussian Federation
Pavel LikhanovRussian FederationRussian Federation
Evgeniy LogvinchukRussian FederationRussian Federation
Grigory MedvedevRussian FederationRussian Federation
Anatoly MialdzinRussian FederationRussian Federation
Egor MiterevRussian FederationRussian Federation
Ivan PanovRussian FederationRussian Federation
Artyom PavlovRussian FederationRussian Federation
Yurii PetrovRussian FederationRussian Federation
Petr RyabininRussian FederationRussian Federation
Sergey SkopinskiyRussian FederationRussian Federation
Kirill SlameRussian FederationRussian Federation
Artyom SuhovRussian FederationRussian Federation
Roman SuslovRussian FederationRussian Federation
Vladimir VoronkinRussian FederationRussian Federation
Dmitry YakovlevRussian FederationRussian Federation
Ilya ZdorovenkoRussian FederationRussian Federation
Maxim ZhurkinRussian FederationRussian Federation

Women

23 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Anna AfoninaRussian FederationRussian Federation
Aleksandra ArhipovaRussian FederationRussian Federation
Irina BarishpolovaRussian FederationRussian Federation
Natalia BlagonravovaRussian FederationRussian Federation
Anastasia BolshovaRussian FederationRussian Federation
Ksenia ChernykhRussian FederationRussian Federation
Mariya FesenkoRussian FederationRussian Federation
Ekaterina IllarionovaRussian FederationRussian Federation
Elena KasatkinaRussian FederationRussian Federation
Olga KasatkinaRussian FederationRussian Federation
Alena LopatkinaRussian FederationRussian Federation
Victoria MyaltzinaRussian FederationRussian Federation
Elena NemchenkoRussian FederationRussian Federation
Svetlana PoverinaRussian FederationRussian Federation
Mariya PrasolovaRussian FederationRussian Federation
Tatiana RepinaRussian FederationRussian Federation
Natalia SherbakovaRussian FederationRussian Federation
Anastasia SkopinskayRussian FederationRussian Federation
Anastasia SvirRussian FederationRussian Federation
Irina TrehovaRussian FederationRussian Federation
Ksenia TretyakovaRussian FederationRussian Federation
Anastasia TrifilenkovaRussian FederationRussian Federation
Olga VinogradovaRussian FederationRussian Federation

Advertisements

Eventor World