International Orienteering Federation

Start list for Russian Cup

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Russian Cup
Organiser: Russian Federation
Date: 25 May 2013

Men

51 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Oleg AndreevRussian FederationRussian Federation
Aleksandr AnisimovRussian FederationRussian Federation
Sergey ApatenkovRussian FederationRussian Federation
Alisher BaltabaevKazakhstanKazakhstan
Igor BaronasRussian FederationRussian Federation
Igor BondarenkoRussian FederationRussian Federation
Daniil BykovRussian FederationRussian Federation
Vyacheslav ChernykhRussian FederationRussian Federation
Boris ElfimovRussian FederationRussian Federation
Vladimir EmelyanchikRussian FederationRussian Federation
Munhbold ErdenetugsMongoliaMongolia
Sergey FesenkoRussian FederationRussian Federation
Anton FoliforovRussian FederationRussian Federation
Dmitry GladilinRussian FederationRussian Federation
Valeriy GluhovRussian FederationRussian Federation
Eduard GodunovRussian FederationRussian Federation
Ruslan GritsanRussian FederationRussian Federation
Sergey GrushinRussian FederationRussian Federation
Akhmed IbragimovRussian FederationRussian Federation
Alexey KalmykovRussian FederationRussian Federation
Maxim KapitonovRussian FederationRussian Federation
Andrey KartvelishviliRussian FederationRussian Federation
Dmitriy KasatkinRussian FederationRussian Federation
Tolkunbek KasymovKyrgyzstanKyrgyzstan
Eduard KhrennikovRussian FederationRussian Federation
Andrey KolobovRussian FederationRussian Federation
Vladimir KoltunovRussian FederationRussian Federation
Victor KorchaginRussian FederationRussian Federation
Aleksandr KorobovRussian FederationRussian Federation
Ivan KulikovRussian FederationRussian Federation
Aleksey KupriyanovRussian FederationRussian Federation
Dmitry KuzminRussian FederationRussian Federation
Pavel LikhanovRussian FederationRussian Federation
Aleksandr LogvinchukRussian FederationRussian Federation
Evgeniy LogvinchukRussian FederationRussian Federation
Andrey LukinRussian FederationRussian Federation
Georgiy MavchunRussian FederationRussian Federation
Grigory MedvedevRussian FederationRussian Federation
Anatoly MialdzinRussian FederationRussian Federation
Ivan PanovRussian FederationRussian Federation
Evgenij PopovRussian FederationRussian Federation
Ivan PopovRussian FederationRussian Federation
Ivan SherbakovRussian FederationRussian Federation
Sergey SkopinskiyRussian FederationRussian Federation
Andrey StepanovRussian FederationRussian Federation
Alexandr SychevskyRussian FederationRussian Federation
Aleksey TerekchovRussian FederationRussian Federation
Mihail UtkinRussian FederationRussian Federation
Aleksey ZdeblovskiRussian FederationRussian Federation
Denis ZhelomonovRussian FederationRussian Federation
Maxim ZhurkinRussian FederationRussian Federation

Women

31 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Anna AfoninaRussian FederationRussian Federation
Anastasia BolshovaRussian FederationRussian Federation
Yuliya BorodulinaRussian FederationRussian Federation
Ksenia ChernykhRussian FederationRussian Federation
Sofia EvlakovaRussian FederationRussian Federation
Mariya FesenkoRussian FederationRussian Federation
Ekaterina IllarionovaRussian FederationRussian Federation
Diana IvanovaRussian FederationRussian Federation
Tatiana KaluginaRussian FederationRussian Federation
Alina KhusnutdinovaRussian FederationRussian Federation
Elena MelikhovaRussian FederationRussian Federation
Olga MikhaylovaRussian FederationRussian Federation
Darya MikryukovaRussian FederationRussian Federation
Ekaterina MikryukovaRussian FederationRussian Federation
Nadia MikryukovaRussian FederationRussian Federation
Victoria MyaltzinaRussian FederationRussian Federation
Elena NemchenkoRussian FederationRussian Federation
Tatyana OborinaRussian FederationRussian Federation
Natalia PolyakovaRussian FederationRussian Federation
Svetlana PoverinaRussian FederationRussian Federation
Tatiana RepinaRussian FederationRussian Federation
Mariya SavilovaRussian FederationRussian Federation
Anna SemnovaRussian FederationRussian Federation
Natalya ShatalovaRussian FederationRussian Federation
Anastasija SkopinskajaRussian FederationRussian Federation
Aleksandra SuvorovaRussian FederationRussian Federation
Anastasiya SvirRussian FederationRussian Federation
Kseniya TretyakovaRussian FederationRussian Federation
Anastasiya TrifilenkovaRussian FederationRussian Federation
Valentina TrifilenkovaRussian FederationRussian Federation
Olga VinogradovaRussian FederationRussian Federation

Advertisements

OCAD
Bryzos
WOC 2019 Banner 2
WOC 2020
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org