International Orienteering Federation

Start list for All-Russia Competition Vladimir-Suzdal Festival""""

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: All-Russia Competition Vladimir-Suzdal Festival""""
Organiser: Russian Federation
Date: 5 November 2010

Men

46 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Vyacheslav AntonovRussian FederationRussian Federation
Evgeny BaranovRussian FederationRussian Federation
Sergey BaryshnikovRussian FederationRussian Federation
Maksim BudarinRussian FederationRussian Federation
Stanislav ChistyakovRussian FederationRussian Federation
Aleksey ErmachenkovRussian FederationRussian Federation
Ilya FillipovRussian FederationRussian Federation
Sergey GlebovRussian FederationRussian Federation
Eduard GodunovRussian FederationRussian Federation
Sergey GrachevRussian FederationRussian Federation
Gleb GribanovRussian FederationRussian Federation
Sergey IvanovRussian FederationRussian Federation
Aleksey KachurinRussian FederationRussian Federation
Artur KarimbaevRussian FederationRussian Federation
Dmitriy KasatkinRussian FederationRussian Federation
Aleksandr KhodosenkoRussian FederationRussian Federation
Andrey KholopovRussian FederationRussian Federation
Evgeniy KhromushkinRussian FederationRussian Federation
Sergey KochurovRussian FederationRussian Federation
Sergey KoltsovRussian FederationRussian Federation
Evgeniy KrasnoyarovRussian FederationRussian Federation
Roman KrestyanovRussian FederationRussian Federation
Aleksandr LarichevRussian FederationRussian Federation
Artem LavrinovichRussian FederationRussian Federation
Andrey LevinRussian FederationRussian Federation
Sergey MakarovRussian FederationRussian Federation
Alexandr MalyginRussian FederationRussian Federation
Pavel NaumovRussian FederationRussian Federation
Anton NesterenkoRussian FederationRussian Federation
Dmitriy OstankovRussian FederationRussian Federation
Sergey PavlovRussian FederationRussian Federation
Svyatoslav PlisRussian FederationRussian Federation
Anton PortnovRussian FederationRussian Federation
Ivan PotylitsynRussian FederationRussian Federation
Dmitriy ProshlyakovRussian FederationRussian Federation
Vasiliy RusetskiyRussian FederationRussian Federation
Tsaun SergeyRussian FederationRussian Federation
Andrey ShuvalovRussian FederationRussian Federation
Alexey SidorovRussian FederationRussian Federation
Roman SuslovRussian FederationRussian Federation
Vladimir TregubovRussian FederationRussian Federation
Artem TsvetkovRussian FederationRussian Federation
Yuriy VolodinRussian FederationRussian Federation
Yaroslav YagodkinRussian FederationRussian Federation
Pavel ZarevenkoRussian FederationRussian Federation
Timofey ZuzovRussian FederationRussian Federation

Women

18 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Elena BannikovaRussian FederationRussian Federation
Kolomnin CatherineRussian FederationRussian Federation
Svetlana GodunovRussian FederationRussian Federation
Tatiana GribanovaRussian FederationRussian Federation
Tatjana JaksanovaRussian FederationRussian Federation
Irina KachurinRussian FederationRussian Federation
Tatiana KaluginaRussian FederationRussian Federation
Irina KinyaevaRussian FederationRussian Federation
Catherine Kirzhanova Russian FederationRussian Federation
Orlova NadejdaNo club membershipRussian Federation
Tatiana PshenitsinaRussian FederationRussian Federation
Ekaterina RebrovaRussian FederationRussian Federation
Maria RodichkinRussian FederationRussian Federation
Tatiyana RozovaRussian FederationRussian Federation
Olga SergeevaRussian FederationRussian Federation
Anna SysaRussian FederationRussian Federation
Anna ZakharovaRussian FederationRussian Federation
Olga ZherdevaRussian FederationRussian Federation

Advertisements

OCAD
WOC 2019 Banner 2
Bryzos
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org