International Orienteering Federation

Start list for Saint-Petersburg

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Saint-Petersburg
Organiser: Russian Federation
Date: 31 May 2008

Men

66 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Oleg AndreevRussian FederationRussian Federation
Stanislav AndronovRussian FederationRussian Federation
Aleksandr AnisimovRussian FederationRussian Federation
Andrey BagenovRussian FederationRussian Federation
Andrey BakulinRussian FederationRussian Federation
Greg BarbourNew ZealandNew Zealand
Pavel BlagikhRussian FederationRussian Federation
Igor BondarenkoRussian FederationRussian Federation
Anton BrichevskyRussian FederationRussian Federation
Aleksey BudkinRussian FederationRussian Federation
Sergey BurlinovRussian FederationRussian Federation
Vjcheslav DegalzevRussian FederationRussian Federation
Stanislav DemkinRussian FederationRussian Federation
Andrey EdemskyRussian FederationRussian Federation
Anton ElfimovRussian FederationRussian Federation
Boris ElfimovRussian FederationRussian Federation
Fedor ElzovRussian FederationRussian Federation
Tonis ErmEstoniaEstonia
Boris ErofeevRussian FederationRussian Federation
Anton FoliforovRussian FederationRussian Federation
Christian GigonAustriaAustria
Filipp GikcharevRussian FederationRussian Federation
Valeriy GluhovRussian FederationRussian Federation
Boris GolubevRussian FederationRussian Federation
Ruslan GritsanRussian FederationRussian Federation
Vasili GurovRussian FederationRussian Federation
Margus HallikEstoniaEstonia
Alexander IvanovRussian FederationRussian Federation
Maxim KalininRussian FederationRussian Federation
Andrey KaluginRussian FederationRussian Federation
Andrey KartvelishviliRussian FederationRussian Federation
Dmitriy KhrykinRussian FederationRussian Federation
Andrey KolobovRussian FederationRussian Federation
Vladimir KoltunovRussian FederationRussian Federation
Victor KorchaginRussian FederationRussian Federation
Andrey KornevRussian FederationRussian Federation
Aleksandr KorobovRussian FederationRussian Federation
Vasiliy KorotkovRussian FederationRussian Federation
Andrey KrotovRussian FederationRussian Federation
Vasile KuzminRussian FederationRussian Federation
Andrey LanevRussian FederationRussian Federation
Aleksandr LogvinchukRussian FederationRussian Federation
Evgeniy LogvinchukRussian FederationRussian Federation
Grigory MedvedevRussian FederationRussian Federation
Andrey MinovRussian FederationRussian Federation
Dmitriy MuravnikRussian FederationRussian Federation
Anton NovogilovRussian FederationRussian Federation
Pavel PerevezenzevRussian FederationRussian Federation
Oleg PetrenkoRussian FederationRussian Federation
Jaroslav PetrovRussian FederationRussian Federation
Oleg PokrovskiyRussian FederationRussian Federation
Vasiliy PontaplevRussian FederationRussian Federation
Andrey PotopaevRussian FederationRussian Federation
Andrey ProkchorovRussian FederationRussian Federation
Nikita PugachevRussian FederationRussian Federation
Arbo RaeEstoniaEstonia
Aleksandr ShevelevRussian FederationRussian Federation
Mikchail SuchkovRussian FederationRussian Federation
Ivan SukcharevRussian FederationRussian Federation
Aleksey TerekchovRussian FederationRussian Federation
Mihail UtkinRussian FederationRussian Federation
Aleksey ZdeblovskiRussian FederationRussian Federation
Anton ZhelomonovRussian FederationRussian Federation
Denis ZhelomonovRussian FederationRussian Federation
Maxim ZhurkinRussian FederationRussian Federation
Aleksey ZvetkovRussian FederationRussian Federation

Women

32 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Julia BelozerovaRussian FederationRussian Federation
Anastasia BolshovaRussian FederationRussian Federation
Marina CharaevskaiaRussian FederationRussian Federation
Ksenia ChernykhRussian FederationRussian Federation
Galina EghkovaRussian FederationRussian Federation
Sofia EvlakovaRussian FederationRussian Federation
Irina FedoreevaRussian FederationRussian Federation
Michaela GigonAustriaAustria
Natalia GorbunzovaRussian FederationRussian Federation
Diana IvanovaRussian FederationRussian Federation
Tatiana KaluginaRussian FederationRussian Federation
Alena KudriashovaRussian FederationRussian Federation
Ekaterina KupryashkinaRussian FederationRussian Federation
Irina LanevaRussian FederationRussian Federation
Elena LesnichenkoRussian FederationRussian Federation
Irina MedvedevaRussian FederationRussian Federation
Nadia MikryukovaRussian FederationRussian Federation
Ekaterina MuravnikRussian FederationRussian Federation
Elena NemchenkoRussian FederationRussian Federation
Julia NifakinaRussian FederationRussian Federation
Nadegada OnipchenkoRussian FederationRussian Federation
Marina PolianskajaRussian FederationRussian Federation
Natalia PolyakovaRussian FederationRussian Federation
Svetlana PoverinaRussian FederationRussian Federation
Tatiana RepinaRussian FederationRussian Federation
Olga ShalinaRussian FederationRussian Federation
Anastasia ShishkinaRussian FederationRussian Federation
Anastasiya SvirRussian FederationRussian Federation
Natalia SzherbakovaRussian FederationRussian Federation
Tatiana VolkovaRussian FederationRussian Federation
Anna VorobyevaRussian FederationRussian Federation
Alena ZrelinaRussian FederationRussian Federation

Advertisements

Eventor World
Nokian Tyres World Orienteering Championships 2021
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.sport