International Orienteering Federation

Start list for Russian Championships

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Russian Championships
Organiser: Russian Federation
Date: 27 January 2008

Men

43 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Timur ArtyukhinKazakhstanKazakhstan
Evgeny BaranovRussian FederationRussian Federation
Vladimir BarchukovRussian FederationRussian Federation
Yuriy BazuevRussian FederationRussian Federation
Nikolay BondarRussian FederationRussian Federation
Vladimir BukinRussian FederationRussian Federation
Sergey BurlinovRussian FederationRussian Federation
Iliya DemkoRussian FederationRussian Federation
Vassili GloukharevRussian FederationRussian Federation
Valeriy GluhovRussian FederationRussian Federation
Alexey GolovanRussian FederationRussian Federation
Andrey GrigorievRussian FederationRussian Federation
Ruslan GritsanRussian FederationRussian Federation
Vladimir IgnatovRussian FederationRussian Federation
Oleg KalininRussian FederationRussian Federation
Egor KalinnikovRussian FederationRussian Federation
Taras KaschukRussian FederationRussian Federation
Eduard KhrennikovRussian FederationRussian Federation
Aleksandr KiselevRussian FederationRussian Federation
Alexey KozhemyakinRussian FederationRussian Federation
Anatoliy KrylovRussian FederationRussian Federation
Vladimir KrylovRussian FederationRussian Federation
Sergey KukharchukRussian FederationRussian Federation
Alexey KulbachkoRussian FederationRussian Federation
Ilya LebedevRussian FederationRussian Federation
Ivan LikhanovRussian FederationRussian Federation
Ildar MakhmudovRussian FederationRussian Federation
Vladislav MetelevKazakhstanKazakhstan
Artem NikolskiyRussian FederationRussian Federation
Artem PetrovRussian FederationRussian Federation
Andrey PinchukovRussian FederationRussian Federation
Ivan PovyshevRussian FederationRussian Federation
Alexander SalatkinRussian FederationRussian Federation
Ivan ShakirovRussian FederationRussian Federation
Pavel ShilovRussian FederationRussian Federation
Alexandr SoldatovRussian FederationRussian Federation
Egor SorokinRussian FederationRussian Federation
Michail SorokinKazakhstanKazakhstan
Pavel UtkinRussian FederationRussian Federation
Kiril VeselovRussian FederationRussian Federation
Denis VlasovKazakhstanKazakhstan
Maxim ZagorodnovRussian FederationRussian Federation
Egor ZorinRussian FederationRussian Federation

Women

39 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Elena BondarRussian FederationRussian Federation
Zlata BorinaRussian FederationRussian Federation
Yulia BurtsevaRussian FederationRussian Federation
Alena ChukarevaRussian FederationRussian Federation
Ekaterina CypyshevaRussian FederationRussian Federation
Paulina Frolova MalchikovaRussian FederationRussian Federation
Aleksandra GataulinaRussian FederationRussian Federation
Tatyana GavrilovaKazakhstanKazakhstan
Larisa GilazdinovaRussian FederationRussian Federation
Mariya GornayaKazakhstanKazakhstan
Tatiana HrennikovaRussian FederationRussian Federation
Olga IgnatievaRussian FederationRussian Federation
Natalya KarnaukhovaRussian FederationRussian Federation
Kseniya KazymovaRussian FederationRussian Federation
Anastasia KravchenkoRussian FederationRussian Federation
Evgenia KuzminaKazakhstanKazakhstan
Valentina LebedevaRussian FederationRussian Federation
Irina MamaevaRussian FederationRussian Federation
Tatiana MedvedevaRussian FederationRussian Federation
Natalya MikovaRussian FederationRussian Federation
Natalia NaumovaRussian FederationRussian Federation
Julia NifakinaRussian FederationRussian Federation
Olga NovikovaKazakhstanKazakhstan
Nina OleinichenkovaRussian FederationRussian Federation
Irina OnishchenkoRussian FederationRussian Federation
Tatiana RvachevaRussian FederationRussian Federation
Dariya ScherbininaRussian FederationRussian Federation
Olga ShevchenkoRussian FederationRussian Federation
Maria ShilovaRussian FederationRussian Federation
Ekaterina SituhinaRussian FederationRussian Federation
Nina SukharevaRussian FederationRussian Federation
Kseniya TarakanovaRussian FederationRussian Federation
Yuliya Tarasenko BronnikovaRussian FederationRussian Federation
Natalya TomilovaRussian FederationRussian Federation
Alyona TrapeznikovaRussian FederationRussian Federation
Kseniya TretyakovaRussian FederationRussian Federation
Olga TrifanovaRussian FederationRussian Federation
Tatiana VlasovaRussian FederationRussian Federation
Ekaterina ZakharovaRussian FederationRussian Federation

Advertisements

Bryzos
OCAD
WOC 2019 Banner 2
WOC 2020
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org