International Orienteering Federation

Start list for Russia Cup

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Russia Cup
Organiser: Russian Federation
Date: 7 May 2004

Men

64 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Sergei AhmetkinRussian FederationRussian Federation
Evgeniy AlshnikovRussian FederationRussian Federation
Denis AvdeevRussian FederationRussian Federation
Andrei AvetisyanRussian FederationRussian Federation
Sergei BizyukinRussian FederationRussian Federation
Alexey BorisovRussian FederationRussian Federation
Sergey BorovkovRussian FederationRussian Federation
Nikolay BorovlevRussian FederationRussian Federation
Alexey BortnikRussian FederationRussian Federation
Aleksey BuragoRussian FederationRussian Federation
Vladimir DontsovRussian FederationRussian Federation
Roman EfimovRussian FederationRussian Federation
Roman EristovRussian FederationRussian Federation
Grigory EtenkoRussian FederationRussian Federation
Vladimir GolovanovRussian FederationRussian Federation
Gleb GribanovRussian FederationRussian Federation
Michail IppolitovRussian FederationRussian Federation
Dmitry KalimulinRussian FederationRussian Federation
Denis KechkinRussian FederationRussian Federation
Andrey KhramovRussian FederationRussian Federation
Konstantin KlimenkoRussian FederationRussian Federation
Ilya KolomietsRussian FederationRussian Federation
Alexander KononovRussian FederationRussian Federation
Evgeny KorolevRussian FederationRussian Federation
Pavel KorolkovRussian FederationRussian Federation
Evgeniy KorshunovRussian FederationRussian Federation
Yuriy KovalenkoRussian FederationRussian Federation
Yuriy KovylyaevRussian FederationRussian Federation
Ivan KozarezRussian FederationRussian Federation
Aleksandr KuznecovRussian FederationRussian Federation
Dmitriy LitvinovRussian FederationRussian Federation
Alexandr MalyginRussian FederationRussian Federation
Sergei MerentcovRussian FederationRussian Federation
Nikolay MoskalenkoRussian FederationRussian Federation
Maksim MylarschikovRussian FederationRussian Federation
Dmitriy NemytovRussian FederationRussian Federation
Denis NikulinRussian FederationRussian Federation
Leonid NovikovRussian FederationRussian Federation
Oleg PavlovRussian FederationRussian Federation
Sergey PavlovRussian FederationRussian Federation
Denis PetrovRussian FederationRussian Federation
Andriy PodolyakUkraineUkraine
Andrei PopovRussian FederationRussian Federation
Aleksandr PoshvinRussian FederationRussian Federation
Alexey PrimhukRussian FederationRussian Federation
Nikolai RukavicinRussian FederationRussian Federation
Roman RyapolovRussian FederationRussian Federation
Igor SamarinRussian FederationRussian Federation
Evgeny SavushkinRussian FederationRussian Federation
Vladimir SevostyanovRussian FederationRussian Federation
Andrei SigaevRussian FederationRussian Federation
Dmitriy SomovRussian FederationRussian Federation
Aleksei StahanovRussian FederationRussian Federation
Dmitriy StarodubtsevRussian FederationRussian Federation
Andrey StolpovskiyRussian FederationRussian Federation
Mihail Svir'Russian FederationRussian Federation
Pavel SysoevRussian FederationRussian Federation
Alexandr TcherbakovRussian FederationRussian Federation
Andrey TemyakovRussian FederationRussian Federation
Vladimir TemyakovRussian FederationRussian Federation
Vadim TolstopyatovRussian FederationRussian Federation
Oleg VokulovRussian FederationRussian Federation
Michail YakovlevRussian FederationRussian Federation
Aleksey ZvetkovRussian FederationRussian Federation

Women

41 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Oksana AltuninaRussian FederationRussian Federation
Elena BalahonkinaRussian FederationRussian Federation
Svetlana BaruninaRussian FederationRussian Federation
Olga BelovaRussian FederationRussian Federation
Tatjana BezumnovaRussian FederationRussian Federation
Alena DermerRussian FederationRussian Federation
Natalia EfimovaRussian FederationRussian Federation
Elena FilatovaRussian FederationRussian Federation
Margarita GeorgievaRussian FederationRussian Federation
Vera GologanRussian FederationRussian Federation
Mariya GorshkovaRussian FederationRussian Federation
Yuliya KolosovaRussian FederationRussian Federation
Ekaterina KononovaRussian FederationRussian Federation
Olga KrikunovaRussian FederationRussian Federation
Irina LarinaRussian FederationRussian Federation
Svetlana LozinskayaRussian FederationRussian Federation
Elena LukashovaRussian FederationRussian Federation
Olga LushnikovaRussian FederationRussian Federation
Irina MikchalkoRussian FederationRussian Federation
Anna MolotkovaRussian FederationRussian Federation
Elena NaumenkoRussian FederationRussian Federation
Mariya NekrasovaRussian FederationRussian Federation
Julia NovikovaRussian FederationRussian Federation
Yuliya PetrovaRussian FederationRussian Federation
Irina RossinskayaRussian FederationRussian Federation
Svetlana SeminaRussian FederationRussian Federation
Irina ShavgaevaRussian FederationRussian Federation
Olga ShibanovaRussian FederationRussian Federation
Natalya ShmakovaRussian FederationRussian Federation
Elena SorokinaRussian FederationRussian Federation
Larisa StanchenkoRussian FederationRussian Federation
Tatyana StrigkovaRussian FederationRussian Federation
Natalia TomanRussian FederationRussian Federation
Natalya TomilovaRussian FederationRussian Federation
Darya UmnyashkinaRussian FederationRussian Federation
Nina VerhoglyadovaRussian FederationRussian Federation
Galina VinogradovaRussian FederationRussian Federation
Elena VoroninaRussian FederationRussian Federation
Lubov ZakimatovaRussian FederationRussian Federation
Olga ZinovichRussian FederationRussian Federation
Olesya ZubkovaRussian FederationRussian Federation

Advertisements

Eventor World
Nokian Tyres World Orienteering Championships 2021