International Orienteering Federation

Start list for Russian Club Championships

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Russian Club Championships
Organiser: Russian Federation
Date: 22 February 2004

Men

51 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Nikolay BaturaRussian FederationRussian Federation
Andrey BindermanRussian FederationRussian Federation
Nikolay BondarRussian FederationRussian Federation
Mikhail FedorovRussian FederationRussian Federation
Ilshat GimranovRussian FederationRussian Federation
Vladimir GolovanovRussian FederationRussian Federation
Nikolay GoryaevRussian FederationRussian Federation
Andrey GrigorievRussian FederationRussian Federation
Andrei GruzdevRussian FederationRussian Federation
Maksim GusevRussian FederationRussian Federation
Dmitry KalimulinRussian FederationRussian Federation
Oleg KalininRussian FederationRussian Federation
Nikolay KhlebnikovRussian FederationRussian Federation
Vitali KhomchenkoRussian FederationRussian Federation
Eduard KhrennikovRussian FederationRussian Federation
Maksim KimarskiyRussian FederationRussian Federation
Alexander KononovRussian FederationRussian Federation
Victor KorchaginRussian FederationRussian Federation
Anatoliy KrylovRussian FederationRussian Federation
Vladimir KrylovRussian FederationRussian Federation
Denis KuznetsovRussian FederationRussian Federation
Dmitriy LitvinovRussian FederationRussian Federation
Evgeniy LopatkaRussian FederationRussian Federation
Anton MikishevRussian FederationRussian Federation
Nikolay MoskalenkoRussian FederationRussian Federation
Ilgizar NasibullinRussian FederationRussian Federation
Sergey OsipovRussian FederationRussian Federation
Alexey PankratovRussian FederationRussian Federation
Oleg PavlovRussian FederationRussian Federation
Andrey PinchukovRussian FederationRussian Federation
Alexander PopovRussian FederationRussian Federation
Aleksandr PoshvinRussian FederationRussian Federation
Nikolai RyzhkovRussian FederationRussian Federation
Vladimir SevostyanovRussian FederationRussian Federation
Vladimir ShagarovRussian FederationRussian Federation
Ivan ShakirovRussian FederationRussian Federation
Galaktion ShvedovRussian FederationRussian Federation
Vladimir SidorovRussian FederationRussian Federation
Anton SmirnovRussian FederationRussian Federation
Sergey SnopikovRussian FederationRussian Federation
Egor SorokinRussian FederationRussian Federation
Michail SorokinKazakhstanKazakhstan
Aleksei StahanovRussian FederationRussian Federation
Pavel SysoevRussian FederationRussian Federation
Stanislav TchehaRussian FederationRussian Federation
Vadim TolstopyatovRussian FederationRussian Federation
Aleksey ValuyskiyRussian FederationRussian Federation
Kiril VeselovRussian FederationRussian Federation
Ivan YashkovRussian FederationRussian Federation
Maxim ZhurkinRussian FederationRussian Federation
Aleksey ZvetkovRussian FederationRussian Federation

Women

32 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationNationalityStart time
Yuliya BaturaRussian FederationRussian Federation
Elena BondarRussian FederationRussian Federation
Tamara BortnovskayaRussian FederationRussian Federation
Marina CharaevskaiaRussian FederationRussian Federation
Ksenia ChernykhRussian FederationRussian Federation
Ekaterina ChizhikovaRussian FederationRussian Federation
Nadezhda DvorkoRussian FederationRussian Federation
Natalia FreyRussian FederationRussian Federation
Paulina Frolova MalchikovaRussian FederationRussian Federation
Margarita GeorgievaRussian FederationRussian Federation
Svetlana GorlanovaRussian FederationRussian Federation
Mariya GorshkovaRussian FederationRussian Federation
Elena GrandRussian FederationRussian Federation
Victoria KobelevaRussian FederationRussian Federation
Yuliya KolosovaRussian FederationRussian Federation
Oksana KonovalovaRussian FederationRussian Federation
Tatiana KorchaginaRussian FederationRussian Federation
Galina LapochkinaRussian FederationRussian Federation
Irina LarinaRussian FederationRussian Federation
Natalia NaumovaRussian FederationRussian Federation
Yulia PodlesnovaRussian FederationRussian Federation
Irina PotapovaRussian FederationRussian Federation
Olga SergeevaRussian FederationRussian Federation
Olga ShevchenkoRussian FederationRussian Federation
Svetlana ShvetsovaRussian FederationRussian Federation
Mariya TimohinaRussian FederationRussian Federation
Natalya TomilovaRussian FederationRussian Federation
Anna UstinovaRussian FederationRussian Federation
Anna VorobyevaRussian FederationRussian Federation
Lubov ZakimatovaRussian FederationRussian Federation
Mariya ZhukovaRussian FederationRussian Federation
Olesya ZubkovaRussian FederationRussian Federation

Advertisements

Gran Canaria O-Meeting 2019
OCAD
Bryzos
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org