Official results for XXIX Suunto Games

Event informationShow result list by classUpload routePrint

Name: XXIX Suunto Games
Organiser: Estonia
Date: 30 September 2017

BKS Wataha Warszawa

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Karol GaliczMen 21E (18)2:17:409:14

EKJ SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Sander VaherMen 21E (18)1:35:536:26

Helsingin Suunnistajat

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Milla MattilaWomen 21E (4)1:35:219:15

Hiisirasti

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Joona HuilaMen 21E (18)did not start

JOKA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Ilmar UdamMen 21E (18)2:11:218:48

Kape

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Margret ZimmermannWomen 21E (4)1:36:189:20

KEKRSK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Ats SõnajalgMen 21E (18)1:49:497:22

KEKRSK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Uku-Laur TaliMen 21E (18)1:52:207:32

OK 77

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Caj SnickarsMen 21E (18)1:56:597:51

OK Labirintas

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Gediminas JanuĊĦisMen 21E (18)2:02:018:11

OK Trian

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Mikko SalervoMen 21E (18)1:40:536:46

OK Trian

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Topi HasuMen 21E (18)1:44:197:00

Saint Petersburg

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Dmitriy MaslovksiyMen 21E (18)did not start

SK100

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Timmo TammemäeMen 21E (18)1:50:307:24

SRD

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Sergei RjabõshkinMen 21E (18)1:47:007:10

Tammed

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Andreas KraasMen 21E (18)1:55:137:43

Tammed

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Reimo LiivMen 21E (18)1:58:577:58

Tammed

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Hannes PoolametsMen 21E (18)2:12:338:53

TAOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Sander NahkorMen 21E (18)mispunched

Võru

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Tanel MõttusMen 21E (18)2:02:278:13

Võru

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Tanel PappMen 21E (18)2:03:098:15

Võru

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Alar KumeMen 21E (18)2:03:388:17

Võru

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Laura JoonasWomen 21E (4)1:28:098:33

Võru

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Triin JäädmaaWomen 21E (4)1:49:4510:39

Please report errors in the result list to the organiser.