International Orienteering Federation

Official results for Antalya Training Competitions

Event informationShow result list by classUpload routePrint

Name: Antalya Training Competitions
Organiser: Turkey
Date: 22 February 2020

"UKS ""Orientpark.pl"" Iwiny"

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12WOJCİECH PACHNİKMen 21 (45)42:50+7:187:36

"UKS ""Orientpark.pl"" Iwiny"

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12MAGORZATA PACHNİKWomen 21 (16)52:53+13:4110:34

ALFTA ÖSA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1IRİNA NYBERGWomen 21 (16)39:127:50

ALFTA ÖSA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2NATALIA GEMPERLEWomen 21 (16)39:20+0:087:52

ALFTA ÖSA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3JOSEFİNE HEİKKAWomen 21 (16)41:51+2:398:22

ALFTA ÖSA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4GALİNA VİNOGRADOVAWomen 21 (16)42:33+3:218:30

ALFTA ÖSA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6ANASTASİİA BOROVKOVAWomen 21 (16)44:34+5:228:54

ALFTA ÖSA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7EKATERİNA RYAZANOVAWomen 21 (16)46:38+7:269:19

ALFTA ÖSA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8SARA ESKİLSSONWomen 21 (16)47:09+7:579:25

Altun oryantiring ve atletizim

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13ŞAHİN DEMİRMen 21 (45)43:39+8:077:45

BOLU

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4ORHAN KUTLUMen 21 (45)38:17+2:456:47

Crimea O-team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30EVGENİİ TKACHMen 21 (45)57:49+22:1710:16

Eridan

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
9ALEKSEİ ALEKSEYONOKMen 21 (45)41:09+5:377:18
28DZMİTRY PAPOUMen 21 (45)57:00+21:2810:07

Helsingin Suunnistajat

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
27MİKKO SALONENMen 21 (45)54:11+18:399:37

Hiisirasti

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3EVGENİY GODLEVSKİYMen 21 (45)37:30+1:586:39

HKIOF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
44WING CHUNG TAMMen 21 (45)1:21:48+46:1614:31

Ibaraki University

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
35HARUTAKA TAKESHİTAMen 21 (45)59:43+24:1110:36

IFK Lidingö SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5VERONİKA KALİNİNAWomen 21 (16)42:43+3:318:32

IL BUL-Tromso

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42KYONGSA RİMen 21 (45)1:10:54+35:2212:35

INDIVIDUAL

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6ROMAN BONDARENKOMen 21 (45)39:16+3:446:58

İNEGÖL ORYANTİRİNG

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15HİLAL ORUÇWomen 21 (16)59:22+20:1011:52

İnonu Belediyesi GSK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32İLYAS AVCİMen 21 (45)58:36+23:0410:24

İnonu Belediyesi GSK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9ELİF GOKCE AVCİWomen 21 (16)47:15+8:039:27

İOG

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15AHMET YASİN TEMELMen 21 (45)44:52+9:207:58

İOG

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16FURKAN TOPALMen 21 (45)46:11+10:398:12

İOG

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26AHMET BERKAN KUZUOĞLUMen 21 (45)53:52+18:209:34

İOG

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
39HÜSEYİN CEM ATAMANMen 21 (45)1:02:25+26:5311:05

İOG

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
45TARIK DOGANMen 21 (45)1:59:58+1:24:2621:18

Jandarma Gücü SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9CANSEL SARAÇMen 21 (45)41:09+5:377:18

Jandarma Gücü SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14AHMET KAÇMAZMen 21 (45)44:10+8:387:50

Jandarma Gücü SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17ALİ UÇARMen 21 (45)46:32+11:008:15

Jandarma Gücü SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20ERCAN DUDAKMen 21 (45)50:14+14:428:55

Jandarma Gücü SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22MUSA ERDOĞANMen 21 (45)50:39+15:078:59

Jandarma Gücü SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
43İLYAS KARAKUŞMen 21 (45)1:15:00+39:2813:19

KoVal' & Vagon

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23ARTEM TİMAKOVMen 21 (45)52:18+16:469:17

KoVal' & Vagon

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
36NIKOLAY BOROVLEVMen 21 (45)59:59+24:2710:39

Kovrov

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8ALEKSANDR SİDOROVMen 21 (45)41:01+5:297:17

Kuzmolovo

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1KONSTANTİN SEREBRİANİTSKİİMen 21 (45)35:326:18

Kyivska Rus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18RUSLAN NİKOLAYENKOMen 21 (45)46:48+11:168:18

Kyivska Rus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19NVER SURENİANMen 21 (45)50:06+14:348:53

Kyivska Rus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32NAZAR LEVYTSKYİMen 21 (45)58:36+23:0410:24

Kyivska Rus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14HANNA FEDOSİEİEVAWomen 21 (16)56:48+17:3611:21

Nerima OLC

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
24KEN SHİBANUMAMen 21 (45)52:39+17:079:21
34YUKİ NİTAMİMen 21 (45)59:35+24:0310:34
40SHOTA TANAKAMen 21 (45)1:06:16+30:4411:46

Novorossyisk

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11SERGEY BOROVKOVMen 21 (45)41:55+6:237:26

Nur-Sultan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29DMİTRİY ADAMOVİCHMen 21 (45)57:39+22:0710:14

Nur-Sultan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
37ADİL TOLEUBAYEVMen 21 (45)1:01:31+25:5910:55

Nur-Sultan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16ELMİRA MOLDASHEVAWomen 21 (16)1:08:52+29:4013:46

OK Pan Aarhus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10LOTTE MARKUSSENWomen 21 (16)48:58+9:469:47

RB United

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13ZİNAİDA LUKIANOVAWomen 21 (16)54:54+15:4210:58

Savedalen AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2ANDREY SALİNMen 21 (45)36:58+1:266:33

Savedalen AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5ANTON NAVİCHENKAMen 21 (45)38:41+3:096:52

Søllerød OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11MATHİLDE SMEDEGAARD MADSENWomen 21 (16)50:18+11:0610:03

TSK SPOR GÜCÜ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7ÖZGÜR FETTAHMen 21 (45)40:10+4:387:08

TSK SPOR GÜCÜ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21ÇAĞLAR KASIMMen 21 (45)50:15+14:438:55

TSK SPOR GÜCÜ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38HALİL ÖZCANMen 21 (45)1:02:12+26:4011:02

TSK SPOR GÜCÜ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
41AKIN ŞENMen 21 (45)1:07:32+32:0011:59

Turun Suunnistajat TUS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25EVGENY POPOVMen 21 (45)53:28+17:569:29

Waseda University

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31NATSUMİ MORİTAMen 21 (45)58:25+22:5310:22

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

Eventor World
Nokian Tyres World Orienteering Championships 2021