International Orienteering Federation

Official results for European Youth Orienteering Championships 2019 - Sprint

Event informationShow result list by classUpload routePrint

Name: Sprint
Organiser: Belarus
Date: 30 June 2019

Austria

12 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Lukas NovakMen 1812:30+0:534:37
43Maya KastnerWomen 1813:38+2:256:11
50Erik BonekMen 1812:54+1:174:46
58Anna GroellWomen 1814:14+3:026:28
58Jakob WolframMen 1813:02+1:254:49
59Hannah WinklerWomen 1611:36+2:304:38
59Anton BuschekMen 1610:32+1:353:11
65Lukas WieserMen 1610:45+1:483:15
71Flora AigmuellerWomen 1612:18+3:124:55
74Oliver CalvetMen 1611:03+2:053:20
89Joel PrutschMen 1611:43+2:453:33
92Kilian TrummerMen 1814:33+2:555:23

Belarus

16 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Olga TomashavaWomen 1610:10+1:044:04
28Kseniya MironavaWomen 1610:33+1:284:13
29Alesia DzichkouskayaWomen 1610:35+1:294:14
41Aliaksandr FurykMen 1610:04+1:063:03
41Ilya KrushnyMen 1610:04+1:063:03
43Siarhei ZhylinskiMen 1610:10+1:123:04
44Oleg TomashauMen 1610:12+1:143:05
61Sofya KarelinaWomen 1611:37+2:314:38
73Maria TambasovaWomen 1815:11+3:596:54
74Karyna KrauchankaWomen 1815:18+4:056:57
80Alexander ReshetovMen 1813:40+2:025:03
81Maryana RabtsavaWomen 1815:39+4:277:06
88Andrei SkinderMen 1814:06+2:295:13
96Victoriya ShumskayaWomen 1818:50+7:378:33
96Kiryl MakarankaMen 1814:54+3:165:31
102Arseni MironovMen 1815:40+4:025:48

Belgium

11 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Antoine MattartMen 169:50+0:522:58
34Simon ArnoMen 1812:42+1:044:42
47Cedric AmerijckxMen 1812:52+1:154:45
53Laurence DefraigneWomen 1814:03+2:516:23
60Gaelle FronhoffsWomen 1814:19+3:076:30
70Lasse TaillieuMen 1610:52+1:553:17
79Willem BakelantsMen 1611:15+2:173:24
82Aurelien Van AerschotMen 1813:43+2:065:04
82Jonas JansenMen 1611:22+2:243:26
90Kato KeuppensWomen 1816:27+5:147:28
95Julia KrekelsWomen 1818:22+7:098:20

Bulgaria

16 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Yasna PetrovaWomen 1811:43+0:315:19
21Preslav ShterevMen 169:33+0:352:53
25Emili AleksandrovaWomen 1610:22+1:174:08
29Evangelina DyaksovaWomen 1813:13+2:016:00
33Niya GeorgievaWomen 1813:19+2:066:03
39Yana PenevaWomen 1610:49+1:434:19
44Zdravko KolevMen 1610:12+1:153:05
45Velina KoevaWomen 1610:57+1:514:22
49Martin ArgirovMen 1812:53+1:164:46
59Valentin NeykovMen 1813:05+1:284:50
64Margarita RadevaWomen 1814:32+3:196:36
66Kaloyan AtanasovMen 1610:46+1:483:15
76Stefan DimitrovMen 1611:04+2:063:21
81Aleksandar IvanovMen 1813:42+2:055:04
84Veselin ShterevMen 1813:46+2:095:05
Yana IlievaWomen 16mispunched

Czech Republic

16 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Marketa MulickovaWomen 169:053:38
3Anna KarlovaWomen 169:19+0:133:43
7Barbora SmolkovaWomen 169:28+0:223:47
7Lukas VitebskyMen 169:15+0:172:48
10Martin SimsaMen 169:22+0:242:50
11Tomas JanovskyMen 1812:12+0:344:31
14Michaela DittrichovaWomen 1812:31+1:185:41
23Adam ValikMen 169:39+0:412:55
24Jakub ChaloupskyMen 169:40+0:432:55
24Milan MalackaMen 1812:28+0:514:37
28Tomas ZalabaMen 1812:34+0:564:39
33Ondrej MetelkaMen 1812:41+1:044:41
36Vanda VavrovaWomen 1610:48+1:424:19
40Tereza ChrastovaWomen 1813:30+2:176:08
54Lucie SemikovaWomen 1814:04+2:526:23
65Jana PekarovaWomen 1814:33+3:216:36

Denmark

14 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Malin Agervig KristianssonWomen 1811:125:05
7Jacob SteinthalMen 1811:57+0:204:25
10Sigrid Hoeyer StaugaardWomen 169:48+0:423:55
14Mathias BuchgreitzMen 169:26+0:282:51
14Oscar David Brom JensenMen 169:26+0:292:51
15Elias Hinge KrogsgaardMen 1812:15+0:384:32
29Jonas GabsMen 1812:36+0:594:40
34Elanor HenriksenWomen 1610:42+1:364:16
37Linus Agervig KristianssonMen 1812:45+1:084:43
49Villads SkovbjergMen 1610:21+1:243:08
49Jonas Damm AlsMen 1610:21+1:233:08
50Siri SimonsenWomen 1611:06+2:004:26
72Eva Ornhagen JorgensenWomen 1814:59+3:466:48
81Marie Moeller NielsenWomen 1613:51+4:455:32

Estonia

14 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
61Johanna LaanojaWomen 1814:23+3:106:32
68Olle Ilmar JaamaMen 1610:51+1:543:17
69Brigitte PankerWomen 1611:58+2:534:47
74Leana Jete KorbWomen 1612:28+3:224:59
76Anita LaanejoeWomen 1815:22+4:096:59
77Kustu KunnapasMen 1813:35+1:585:01
78Kris Jette PihtWomen 1613:07+4:015:14
78Jurgen JoonasMen 1611:12+2:143:23
83Anastasija PahhomenkovaWomen 1815:42+4:297:08
90Sander PritsikMen 1814:24+2:475:20
91Samuel KolsarMen 1612:13+3:163:42
93Lorely KorvelWomen 1816:46+5:337:37
100Aleksander KeplerMen 1815:19+3:425:40
103Hando AllmannMen 1815:51+4:145:52

Finland

16 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Touko SeppaMen 1811:44+0:074:20
6Topias KemppiMen 169:12+0:152:47
7Hanne HiloWomen 1812:12+1:005:32
8Salla IsoherranenWomen 169:39+0:333:51
9Mikaela KarjalainenWomen 1812:17+1:045:34
10Melina LahdenperaWomen 1812:24+1:115:38
11Fanny KukonlehtoWomen 169:49+0:443:55
18Maria MaattanenWomen 1812:41+1:285:45
19Eeva Liina OjanahoWomen 1610:11+1:064:04
30Aarni RonkainenMen 169:44+0:462:56
37Oskari LepistoMen 1812:45+1:084:43
40Riku GrohnMen 1610:03+1:053:02
44Topias ArolaMen 1812:50+1:124:45
51Emilia TalaWomen 1611:09+2:034:27
53Aaro OjalaMen 1812:58+1:214:48
59Sampo SankeloMen 1610:32+1:353:11

France

16 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Kylian WymerMen 1812:15+0:384:32
21Alix VillarWomen 1610:14+1:084:05
23Annabelle DelenneWomen 1610:18+1:124:07
29Lucine GintzburgerWomen 1610:35+1:304:14
32Guilhem VeroveMen 169:49+0:512:58
35Diane BodyWomen 1610:43+1:374:17
37Mael HeritierMen 169:54+0:563:00
46Perrine ToussaintWomen 1813:46+2:336:15
47Axel PannierMen 1812:52+1:154:45
47Romane LesquerWomen 1813:47+2:356:15
49Lucie LatasteWomen 1813:53+2:406:18
49Leandre MagatMen 1610:21+1:243:08
52Romain DischerMen 1812:55+1:184:47
53Mathias Barros ValletMen 1610:27+1:303:10
55Basile BassetMen 1812:59+1:224:48
86Helene ChampignyWomen 1815:47+4:357:10

Germany

14 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Konstantin KunckelMen 168:572:42
12Anselm ReichenbachMen 169:24+0:272:50
42Lina BuchbergerWomen 1813:31+2:196:08
46Marek PompeMen 1610:13+1:163:05
46Marit WersinWomen 1610:59+1:534:23
49Emma CaspariWomen 1611:03+1:574:25
55Julika FunkWomen 1611:23+2:174:33
57Charlotte LeonhardtWomen 1814:13+3:016:27
63Lucas ImbsweilerMen 1813:14+1:364:54
67Luise SteinertWomen 1814:44+3:326:41
68Konrad StamerMen 1813:23+1:454:57
79Elsa BarthelWomen 1613:17+4:115:18
86Kolya SassMen 1813:57+2:205:10
88Lisa KaestnerWomen 1816:11+4:587:21

Great Britain

9 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Joe HuddMen 169:22+0:242:50
17Flurry GriersonMen 1812:16+0:394:32
18Jim BaileyMen 169:30+0:322:52
20Rachel BrownWomen 1610:13+1:084:05
39David BunnMen 1812:47+1:104:44
39Alice WilsonWomen 1813:29+2:166:07
48Lizzie StansfieldWomen 1813:50+2:386:17
66Anika Schwarze ChintapatlaWomen 1814:34+3:216:37
85Matthew GoochMen 1813:48+2:115:06

Hungary

16 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Marcell SzaboMen 1811:38+0:014:18
3Viktoria MagWomen 169:19+0:133:43
4Csilla GardonyiWomen 1811:59+0:465:26
4Ferenc JonasMen 1811:42+0:054:20
5Boglarka CzakoWomen 169:21+0:153:44
8Zoltan BujdosoMen 1812:01+0:244:27
16Rita SarkozyWomen 1610:05+1:004:02
17Nelli HajduWomen 1812:37+1:245:44
19Dominika MeroWomen 1812:42+1:295:46
24Lilla ZempleniWomen 1610:19+1:134:07
26Julia NedaWomen 1813:03+1:505:55
31Tamas NedaMen 1812:38+1:014:40
34Peter GoncziMen 169:51+0:542:59
66Almos Huba FulopMen 1610:46+1:493:15
73Kelen KlementMen 1611:02+2:053:20
74Kende Pal KovacsMen 1611:03+2:053:20

Ireland

10 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
80Liam CotterMen 1611:17+2:193:25
88Meadow McCauleyWomen 1616:28+7:236:35
88Daniel EarnshawMen 1611:37+2:403:31
91Aidan McCulloughMen 1814:28+2:515:21
92Andrew ElwoodMen 1814:33+2:565:23
92Aoife O SullivanWomen 1816:38+5:257:33
96Eoghan WhelanMen 1612:29+3:323:46
96Cliodhna DonaghyWomen 1818:50+7:378:33
97Cuan RiordanMen 1612:42+3:453:50
101Darragh HoareMen 1815:25+3:485:42

Israel

8 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Matan IvriMen 1811:53+0:164:24
18Peleg MitzafonMen 169:30+0:322:52
41Rotem YogevMen 1812:48+1:114:44
46Rotem YasurMen 1812:51+1:144:45
62Sela ZamirMen 1813:13+1:364:53
68Roy AlpertMen 1610:51+1:533:17
77Adar YevsaevMen 1611:10+2:133:23
82Tal ZoreaMen 1611:22+2:253:26

Italy

12 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Guenda ZaffanellaWomen 1812:11+0:585:32
10Francesco MarianiMen 1812:05+0:284:28
26Iris Aurora PecorariWomen 1610:24+1:184:09
31Rachele GaioWomen 1610:37+1:314:14
34Marco OrlerMen 1812:42+1:054:42
52Anna PradelWomen 1813:58+2:456:20
54Goran PolojazMen 1610:29+1:313:10
58Marco Anselmo Di StefanoMen 1610:31+1:333:11
59Nicole RizWomen 1611:36+2:304:38
61Davide De BonaMen 1610:36+1:393:12
65Alberto BazanMen 1813:15+1:384:54
71Nicol CanovaWomen 1814:48+3:356:43

Latvia

16 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Matiss SauliteMen 169:31+0:342:53
24Elza KuzeWomen 1812:58+1:465:53
25Artems BabinsMen 169:41+0:432:56
35Anna Emilija SutaWomen 1813:24+2:126:05
40Aija Denija TrezinaWomen 1813:30+2:176:08
41Davis SolmanisMen 1812:48+1:114:44
47Gustavs StanaMen 1610:16+1:193:06
47Laura BerkeWomen 1611:00+1:544:24
48Agnese JaunmuktaneWomen 1611:01+1:554:24
57Aiga Irbe BlumaWomen 1611:31+2:254:36
72Emils ZernisMen 1813:27+1:504:58
77Kristine BrunereWomen 1815:25+4:137:00
77Leonarda BaltinaWomen 1612:59+3:535:11
87Pauls AlberingsMen 1813:59+2:225:10
100Emils LazdansMen 1614:31+5:344:23
Nils CiglisMen 18mispunched

Lithuania

16 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Tadas DementaviciusMen 169:09+0:112:46
11Rokas BarauskasMen 1812:12+0:354:31
34Ugne LieguteWomen 1813:22+2:106:04
41Andrius CereskaMen 1812:48+1:114:44
42Ugne SkucaiteWomen 1610:51+1:454:20
55Andojas LapinskasMen 1610:30+1:323:10
56Dovydas KausakysMen 1813:00+1:234:48
56Beatrice KarlonaiteWomen 1611:30+2:254:36
59Gabriele TirlikaiteWomen 1814:17+3:046:29
64Adomas CasasMen 1610:44+1:463:15
67Benedikta DeveikyteWomen 1611:54+2:494:45
68Aiste DementaviciuteWomen 1611:56+2:514:46
70Juste SkaisgiryteWomen 1814:47+3:346:43
73Augusts VeldeMen 1813:31+1:545:00
89Emilija LevickyteWomen 1816:13+5:007:22
95Tautvydas RimkusMen 1612:25+3:283:45

Moldova, Republic of

6 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
55Iaroslav DavidovMen 1610:30+1:333:10
66Victoria NosencoWomen 1611:47+2:414:42
76Anastasia SocolovaWomen 1612:50+3:445:08
85Nicoletta ParaschevaWomen 1614:50+5:445:56
95Vladimir IordatiiMen 1814:49+3:125:29
98Nichita IurichinMen 1815:10+3:335:37

New Zealand

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Isabella Zinzan DickieWomen 16not competing
Daisy YorkWomen 16not competing
Kaia JoergensenWomen 16not competing

Norway

7 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Andrea RanvikWomen 1812:16+1:045:34
12Jenny BaklidWomen 1812:27+1:155:39
27Oda ScheeleWomen 1813:11+1:595:59
32Anniken RanvikWomen 1813:18+2:066:02
53Kornelius Kriszat LovfaldMen 1812:58+1:214:48
69Vegard KittilsenMen 1813:24+1:474:57
Cornelius BjorkMen 18disqualified

Poland

16 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Stanislaw KurzypMen 1811:374:18
2Hanna SudolWomen 169:11+0:063:40
11Julia KrempinskaWomen 169:49+0:433:55
23Agnieszka MazurekWomen 1812:53+1:415:51
27Stanislaw PachnikMen 169:42+0:452:56
27Zuzanna GielecWomen 1813:11+1:595:59
36Iga MullerWomen 1610:48+1:424:19
39Piotr PestaMen 1812:47+1:104:44
44Amelia BlockWomen 1813:39+2:276:12
48Jan SztranekMen 1610:20+1:223:07
52Aleksandra NitschWomen 1611:13+2:084:29
56Piotr RzencaMen 1813:00+1:234:48
63Mikolaj PaterekMen 1610:41+1:443:14
69Magdalena ToporWomen 1814:45+3:336:42
69Bruno DeredosMen 1813:24+1:474:57
72Grzegorz NowakMen 1611:00+2:033:20

Portugal

8 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Andre Daniel FerreiraMen 1812:14+0:374:31
26Vasco MendesMen 1812:32+0:544:38
61Rodrigo OliveiraMen 1813:12+1:354:53
74Ines AugustoWomen 1815:18+4:056:57
83Tomas LimaMen 1813:45+2:075:05
87Pedro LagartoMen 1611:29+2:313:28
87Joana CatarinoWomen 1816:10+4:587:20
94Matilde RibeiroWomen 1816:47+5:347:37

Romania

14 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
35Catalin VadeanMen 169:52+0:552:59
42Alexandra RomanWomen 1610:51+1:454:20
50Lorand VighMen 1812:54+1:174:46
51Judit DivinWomen 1813:54+2:416:19
63Daria GalateanuWomen 1611:39+2:334:39
75Bernadett DeakWomen 1612:41+3:355:04
75Alexandru CatanaMen 1813:33+1:565:01
79Alexandra CreciunWomen 1815:37+4:257:05
87Andreea ManuWomen 1616:08+7:026:27
90Endre JancsikMen 1612:09+3:123:40
91Reka RadulyWomen 1816:35+5:227:32
93Adam VorosMen 1612:14+3:163:42
94Andrei GalateanuMen 1612:17+3:203:43
99Csongor SzikszaiMen 1815:18+3:415:40

Russian Federation

16 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Stepan AleksandrovMen 169:06+0:092:45
3Olesia RiazanovaWomen 1811:55+0:425:24
13Anna TrempoltsevaWomen 169:52+0:463:56
13Ilya MalyginMen 169:25+0:282:51
16Elena PorkhunWomen 1610:05+0:594:02
19Artemiy DormaMen 1812:18+0:414:33
21Anastasia RukomelWomen 1610:14+1:094:05
22Mark TutyninMen 169:34+0:372:53
22Anna SafronovaWomen 1812:51+1:385:50
27Maxim GavrilyukMen 169:42+0:442:56
30Mikhail BeliakovMen 1812:37+1:004:40
31Taisiia KhokhlovaWomen 1813:17+2:056:02
33Daria VlasovaWomen 1610:40+1:344:16
44Daniil FominMen 1812:50+1:134:45
54Elizaveta BotovaWomen 1814:04+2:516:23
74Dmitrii StepanovMen 1813:32+1:555:00

Serbia

7 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
64Mia KrtinicWomen 1611:45+2:394:42
78Marko RadovanovicMen 1813:37+2:005:02
82Nevena NajdanovicWomen 1614:16+5:105:42
83Eva SolajaWomen 1614:25+5:205:46
85Nikola KosticMen 1611:28+2:303:28
91Nikola TalijanMen 1612:13+3:163:42
99Ivan VujanovicMen 1614:27+5:294:22

Slovakia

16 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Tomas SiposMen 169:20+0:232:49
13Tamara MiklusovaWomen 1812:28+1:155:39
23Adam JonasMen 1812:24+0:474:35
25Richard SlamaMen 169:41+0:442:56
31Martin RohacMen 169:48+0:502:58
31Matus SimoMen 1812:38+1:014:40
36Luboslava WeissovaWomen 1813:25+2:126:05
36Petronela FilipovaWomen 1610:48+1:424:19
39Ema HavlikovaWomen 1610:49+1:434:19
55Lukas NovotaMen 1610:30+1:323:10
56Dorota SmelikovaWomen 1814:11+2:596:26
63Viktoria KostercovaWomen 1814:29+3:176:34
73Gabriela TrepacovaWomen 1612:22+3:164:56
84Simona MihalicovaWomen 1614:36+5:305:50
97Medard FederMen 1814:55+3:185:31
Daniel PompuraMen 18mispunched

Slovenia

8 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
65Teja TusarWomen 1611:46+2:414:42
71Natan Maj PozenelMen 1610:53+1:553:17
72Tina KernWomen 1612:20+3:154:56
78Zala ZavrlWomen 1815:27+4:157:01
81Deja RazpetWomen 1815:39+4:267:06
86Katja BabicWomen 1615:11+6:066:04
94Domen KavcicMen 1814:41+3:035:26
98Ana Pia PogacarWomen 1819:05+7:538:40

Spain

14 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Aaron GonzalezMen 169:10+0:132:46
17Miguel Garrido CorralMen 1812:16+0:394:32
17Marcos Bernabeu carbonellMen 169:29+0:312:52
20Florencio GarciaMen 1812:19+0:414:33
21Nerea GonzalezWomen 1812:48+1:365:49
22Pablo Ferrando GalanMen 1812:22+0:454:34
27Patricia ToledoWomen 1610:32+1:264:12
29Aimar Urquizu DiegoMen 169:43+0:462:56
36Isaac Hernandez PindadoMen 1812:44+1:074:42
38Lucia Misas BernardinoWomen 1813:26+2:136:06
45Kika Basaran van HamWomen 1813:45+2:326:14
53Marta Martinez BarceloWomen 1611:17+2:114:30
80Maria Belloso PovedaWomen 1613:27+4:215:22
82Jose Antonio Villar GorrizMen 1611:22+2:243:26

Sweden

7 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Leo JohanssonMen 1811:41+0:044:19
10Ebba BerglinWomen 1812:24+1:125:38
11Axel ElmbladMen 1812:12+0:354:31
15Hilda JohanssonWomen 1812:33+1:215:42
36Tilde BacklundWomen 1813:25+2:126:05
63Simon FriskMen 1813:14+1:374:54
79Philip CarlssonMen 1813:38+2:015:02

Switzerland

16 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Pascal SchaererMen 169:06+0:082:45
6Ines BergerWomen 169:26+0:213:46
9Dominic MuellerMen 169:21+0:232:50
9Alina NiggliWomen 169:42+0:363:52
9Simon HamelMen 1812:05+0:274:28
14Benjamin WeyMen 169:26+0:292:51
14Nina HubmannWomen 169:54+0:483:57
15Anna GasserWomen 169:58+0:523:59
20Lilly GraberWomen 1812:43+1:305:46
21Manuele RenMen 1812:21+0:444:34
27Pascal SchmidMen 1812:33+0:564:38
30Vera MoserWomen 1813:15+2:026:01
35Martin KoehleMen 169:52+0:542:59
49Hanna WeyWomen 1813:53+2:406:18
60Janis HutzliMen 1813:06+1:284:51
67Corina HueniWomen 1814:44+3:316:41

Turkey

11 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
52Bora Ugur OzkaranfilMen 1610:24+1:273:09
54Esma MelleWomen 1611:22+2:164:32
61Duygu YigenWomen 1611:37+2:324:38
70Gulce CelikWomen 1612:09+3:044:51
76Aziz KiziltasMen 1813:34+1:575:01
80Melisa AltinciWomen 1815:38+4:267:06
81Orkunt TekMen 1611:19+2:213:25
84Beyza DilberWomen 1815:46+4:337:10
84Cemre Nur YesilWomen 1815:46+4:347:10
85Ahmet OzbeyMen 1611:28+2:313:28
Berke BasozMen 16mispunched

Ukraine

16 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Feia TsyvilskaWomen 1812:06+0:545:29
16Polina SurkovaWomen 1812:34+1:215:42
25Olha HupaloWomen 1812:59+1:475:54
32Anastasiia BiliakovaWomen 1610:38+1:324:15
37Illia OtreshkoMen 169:54+0:573:00
39Illia MashkovMen 169:55+0:573:00
39Olha SeredaWomen 1610:49+1:444:19
44Kristina PashchenkoWomen 1610:53+1:484:21
57Veronika ArbuzovaWomen 1611:31+2:254:36
61Yrii SkvortcovMen 1610:36+1:383:12
62Alina MyroniukWomen 1814:26+3:136:33
66Vladyslav ArbuzovMen 1813:17+1:404:55
67Bohdan GriazievMen 1813:19+1:424:55
69Tymofii TeremetskyiMen 1813:24+1:474:57
89Mykhailo PiddubnyiMen 1814:07+2:305:13
98Danylo DvornikovMen 1612:46+3:493:52

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements