International Orienteering Federation

Official results for Swedish League #2

Event informationShow result list by classUpload routePrint

Name: Swedish League #2
Organisers: OK Algen / OK Tyr / Skattkarrs SOK / Sweden
Date: 13 April 2019

Alfta-Ösa OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Irina NybergW21 (82)38:12+6:567:58

Alfta-Ösa OK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Natalia GemperleW21 (82)cancelled

Ärla IF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
35Viktor LarssonM21 (93)37:55+5:546:05

Ärla IF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
40Rudolfs ZernisM21 (93)38:26+6:256:10

Ärla IF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
43Henrik JonssonM21 (93)38:37+6:366:12

Ärla IF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Simon HedlundM21-2 (96)33:25+1:196:11

Attunda OK

6 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Karl EngesM21-2 (96)36:26+4:206:45
49Simon MarteliusM21-2 (96)40:32+8:267:31
61Axel WrådheM21 (93)40:40+8:396:32
83Johan PerssonM21-2 (96)49:03+16:579:06
86Christian RedtzerM21-2 (96)49:45+17:399:13
87Thomas PetterssonM21-2 (96)50:03+17:579:17
Oskar DanielsM21 (93)cancelled

Bækkelagets SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Nicolas SimoninM21-2 (96)35:04+2:586:30

Bjursås OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
75Johan HallgrenM21-2 (96)44:58+12:528:20

Bulgaria National Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
83Ivan SirakovM21 (93)45:18+13:177:16

Bulgaria National Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
67Kristina IvanovaW21 (82)50:34+19:1810:33

Bulgaria National Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
84Stefan YordanovM21-2 (96)49:05+16:599:06

Bulgaria National Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
91Apostol AtanasovM21-2 (96)1:09:08+37:0212:49

Bulgaria National Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Liliana GotsevaW21-2 (38)38:08+1:229:07

Domnarvets GOIF

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Sara JohanssonW21-2 (38)40:34+3:489:42
13Elin DahlinW21-2 (38)40:54+4:089:47
29Jessica HallidayW21 (82)40:08+8:528:22
Emma JohanssonW21 (82)cancelled

Eksjö SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
69Lucas SundbladM21 (93)41:34+9:336:40

Eksjö SOK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Gabriella S BerganderW21 (82)cancelled

Espoon Suunta

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
54Josh BeechM21-2 (96)40:59+8:537:36

Falköpings AIK OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Vilma BlennowW21 (82)39:32+8:168:15

FK Göingarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42Fritjof AxelssonM21-2 (96)39:04+6:587:14

Fredrikstad SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Göran WinbladM21-2 (96)32:065:57

Freidig

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
66Oliwer LundbergM21 (93)41:27+9:266:39

Gävle OK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Erik BomanM21-2 (96)cancelled

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
62Arnaud PerrinM21 (93)40:56+8:556:34

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Anna WallinW21 (82)40:05+8:498:22

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
35Rahela BrunnerW21 (82)40:55+9:398:32

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
61Agnes LeoW21 (82)45:20+14:049:27

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
66Linnéa GolsäterW21 (82)48:28+17:1210:07

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
69Aina EdgrenW21 (82)51:48+20:3210:48

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
71Hanna HänströmW21 (82)59:37+28:2112:26

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Runa FremstadW21 (82)mispunched

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Moa EnmarkW21 (82)mispunched

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Daniel MartinssonM21-2 (96)32:33+0:276:02

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Måns ÖstmanM21-2 (96)32:58+0:526:06

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Anders HedbergM21-2 (96)33:39+1:336:14

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Mikael EliassonM21-2 (96)34:15+2:096:21

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Henrik HåkanssonM21-2 (96)34:50+2:446:27

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
36Kevin StåhlM21-2 (96)37:40+5:346:59

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
37Viktor RunnbyM21-2 (96)37:41+5:356:59

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Frida NeroW21-2 (38)45:06+8:2010:47

Göteborg-Majorna OK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Lucyna WiktorW21-2 (38)did not start

Göteborg-Majorna OK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Lina StrandW21-2 (38)cancelled

Hagaby GoIF Örebro

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Martin RegbornM21 (93)33:25+1:245:22

Hagaby GoIF Örebro

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Filip DahlgrenM21 (93)35:26+3:255:41

Hagaby GoIF Örebro

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
79Jakob WallenhammarM21-2 (96)45:43+13:378:28

Hagaby GoIF Örebro

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Per CarlborgM21-2 (96)mispunched

Hagaby GoIF Örebro

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Josefine WallenhammarW21-2 (38)46:28+9:4211:06

Halden SK

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Viktor WassénM21-2 (96)37:11+5:056:53
85Elias Bäcklund EkvallM21 (93)45:40+13:397:20

Hellas Orientering

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Tatyana RiabkinaW21 (82)35:17+4:017:21
31Galina RibediucW21 (82)40:21+9:058:25

Hestra IF

4 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Alice AronengW21-2 (38)43:00+6:1410:17
32Filip GrahnM21 (93)37:42+5:416:03
45Jesper SjögrenM21-2 (96)39:57+7:517:24
79Johan TörnrothM21 (93)43:20+11:196:58

Hiidenkiertäjät

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Leonid NovikovM21 (93)36:46+4:455:54

IF Hagen

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Alicia FribergW21-2 (38)1:15:44+38:5818:07

IFK Göteborg Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Max Peter BejmerM21 (93)34:14+2:135:30

IFK Göteborg Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Fredrik BakkmanM21 (93)36:28+4:275:51

IFK Göteborg Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Morten Jarvis WestergårdM21 (93)37:43+5:426:03

IFK Göteborg Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Elin MånssonW21 (82)32:32+1:166:47

IFK Göteborg Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Sara HagströmW21 (82)32:52+1:366:51

IFK Göteborg Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Anna NärhiW21 (82)35:10+3:547:20

IFK Göteborg Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Niclas JonassonM21-2 (96)35:08+3:026:31

IFK Göteborg Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
44Joshua DudleyM21-2 (96)39:34+7:287:20

IFK Göteborg Orientering

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Johan HögstrandM21-2 (96)cancelled

IFK Göteborg Orientering

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Arvid VågM21-2 (96)cancelled

IFK Göteborg Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Frida BakkmanW21-2 (38)37:02+0:168:51

IFK Göteborg Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Erica PetterssonW21-2 (38)45:55+9:0910:59

IFK Göteborg Orientering

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Elin PetterssonW21-2 (38)cancelled

IFK Lidingö SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Hector HainesM21 (93)37:34+5:336:02

IFK Lidingö SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
49Mårten BoströmM21 (93)39:15+7:146:18

IFK Lidingö SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
58Bryan Russel-KeelyM21 (93)40:28+8:276:30

IFK Lidingö SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
68Julian DentM21 (93)41:33+9:326:40

IFK Lidingö SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Anna BachmanW21 (82)32:09+0:536:42

IFK Lidingö SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Helena KarlssonW21 (82)34:42+3:267:14

IFK Lidingö SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Emma BjessmoW21 (82)37:08+5:527:45

IFK Lidingö SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
52Susanna TervoW21 (82)44:00+12:449:11

IFK Lidingö SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
55Ausrine KutkaiteW21 (82)44:23+13:079:15

IFK Lidingö SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Simon SchusterM21-2 (96)34:22+2:166:22

IFK Lidingö SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Timo MähönenM21-2 (96)35:18+3:126:32

IFK Lidingö SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Alice HugossonW21-2 (38)39:37+2:519:28

IFK Lidingö SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
34Isabella TapperW21-2 (38)1:15:51+39:0518:08

IFK Lidingö SOK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Linnea ClaesdotterW21-2 (38)cancelled

IFK Mora OK

6 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Sara KindlundW21-2 (38)38:00+1:149:05
16Olha PanchenkoW21 (82)37:18+6:027:47
23Artem PanchenkoM21 (93)36:59+4:585:56
57Daniel DuhlboM21-2 (96)41:21+9:157:40
66Kristian DahlströmM21-2 (96)42:37+10:317:54
78Adrian DahlströmM21-2 (96)45:14+13:088:23
Roman RyapolovM21 (93)cancelled
Evgeniya RyapolovaW21 (82)cancelled

IK Hakarpspojkarna

16 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Markus HederskogM21-2 (96)34:08+2:026:19
23Gabriella GustafssonW21 (82)39:02+7:468:08
25Joakim HederskogM21-2 (96)35:44+3:386:37
27Martin DjerfM21-2 (96)35:49+3:436:38
32Martina WalchW21-2 (38)1:04:55+28:0915:31
46Louise BeechW21 (82)43:00+11:448:58
48Tova OlssonW21 (82)43:31+12:159:05
48Andreas JanssonM21 (93)39:03+7:026:16
52Aleksei AlekseyonokM21 (93)39:31+7:306:21
62Gustav SparrevikM21-2 (96)42:12+10:067:49
72Francesca TauferW21 (82)59:51+28:3512:29
74Arvid NordM21 (93)42:32+10:316:50
76Eric HanssonM21-2 (96)44:59+12:538:20
88Filip OssianssonM21 (93)46:24+14:237:27
Albin AxelssonM21 (93)mispunched
Marianne HaugW21 (82)mispunched

Järla Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Jens RönnolsM21 (93)35:09+3:085:39

Järla Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Karolin OhlssonW21 (82)34:16+3:007:09

Järla Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Anna Dahlgren-RosénW21 (82)37:46+6:307:53

Järla Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
59Filipa RodriguesW21 (82)45:01+13:459:23

Järla Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Sara SjökvistW21 (82)mispunched

Järla Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2David BejbomM21-2 (96)32:09+0:035:57

Järla Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
68Anton NilssonM21-2 (96)43:04+10:587:59

KFUM Örebro OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
61Jacob ErikssonM21-2 (96)41:55+9:497:46

Kils OK

5 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Sanna SkoogW21-2 (38)39:52+3:069:32
54Ludvig ErikssonM21 (93)39:36+7:356:21
71Teodor YordanovM21-2 (96)43:41+11:358:06
72Andreas UllerM21 (93)41:48+9:476:43
80Viktor SkoogM21-2 (96)46:34+14:288:38

Koovee

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Oleksandr KratovM21 (93)34:57+2:565:37
82Vojtech SýkoraM21 (93)44:57+12:567:13
90Tim RobertsonM21 (93)56:10+24:099:01

Lahden Suunnistajat-37

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Aleksi AnttolainenM21 (93)37:11+5:105:58

Långhundra IF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
40Jesper Kullin AlfredssonM21-2 (96)38:53+6:477:12

Lillomarka OL

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
45Kristina YakubkinaW21 (82)42:55+11:398:57

Linköpings OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Alva OlssonW21 (82)32:57+1:416:52

Linköpings OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Anna WehlinW21 (82)40:11+8:558:23

Linköpings OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
41Carina PolzerW21 (82)42:05+10:498:47

Linköpings OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
53Anika GassnerW21 (82)44:01+12:459:11

Linköpings OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Erik MalmbergM21-2 (96)34:09+2:036:20

Linköpings OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
65Sven EngströmM21-2 (96)42:36+10:307:54

Linköpings OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Elisabeth AhlgrenW21-2 (38)48:43+11:5711:39

Linköpings OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Stina NeroW21-2 (38)53:35+16:4912:49

Malungs OK Skogsmårdarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8William LindM21 (93)34:40+2:395:34

Malungs OK Skogsmårdarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Rickard BörjessonM21 (93)37:28+5:276:01

Malungs OK Skogsmårdarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Ludvig ÅhlundM21 (93)38:20+6:196:09

Malungs OK Skogsmårdarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
44Filip WadstenM21 (93)38:41+6:406:13

Malungs OK Skogsmårdarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
75Thomas LandqvistM21 (93)42:35+10:346:50

Malungs OK Skogsmårdarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
84Oskar SandbergM21 (93)45:34+13:337:19

Malungs OK Skogsmårdarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
89Linus BohmanM21 (93)46:51+14:507:31

Malungs OK Skogsmårdarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
60Jennie Börjesson ErikssonW21 (82)45:18+14:029:27

Malungs OK Skogsmårdarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
64Johanna Börjesson ErikssonW21 (82)47:32+16:169:55

Malungs OK Skogsmårdarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Albin LillieströmM21-2 (96)34:25+2:196:23

Malungs OK Skogsmårdarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
48Oskar LundqvistM21-2 (96)40:22+8:167:29

Malungs OK Skogsmårdarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
63Manuel Mexia de Almeida HortaM21-2 (96)42:14+10:087:50

Malungs OK Skogsmårdarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Carolina DelgadoW21-2 (38)42:31+5:4510:10

Markbygdens OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32Pontus KarlssonM21-2 (96)36:57+4:516:51

Metropolitan Orienteering Club

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Tsz Ying YuW21-2 (38)did not start

MS Parma

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Anni HeikkonenW21-2 (38)38:30+1:449:12
35Henrik VäisänenM21-2 (96)37:36+5:306:58

Nyköpings OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
50Kristin HylanderW21 (82)43:43+12:279:07

Nyköpings OK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Ida HylanderW21 (82)cancelled

Nyköpings OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Didrik HallM21-2 (96)35:37+3:316:36

Nyköpings OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
74Oskar EngmanM21-2 (96)44:56+12:508:20

Nyköpings OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Rebecka HylanderW21-2 (38)40:57+4:119:47

OK Denseln

4 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
47Algirdas BartkeviciusM21 (93)39:02+7:016:16
55Mathias HallménM21 (93)39:38+7:376:22
70Krzysztof WolowczykM21 (93)41:40+9:396:41
Stanislav PolianytsiaM21-2 (96)mispunched

OK Gynge

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31Linnea GustafssonW21-2 (38)1:04:10+27:2415:21

OK Hällen

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
56Peter ÖbergM21 (93)39:43+7:426:23

OK Hällen

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42Johanna ÖbergW21 (82)42:30+11:148:52

OK Kåre

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Isac von KrusenstiernaM21 (93)36:55+4:545:56

OK Kåre

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
50Jonas GustafssonM21 (93)39:21+7:206:19

OK Kåre

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Lisa RisbyW21 (82)33:58+2:427:05

OK Kåre

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32Kajsa RisbyW21 (82)40:48+9:328:31

OK Kåre

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
57Jenny ErikssonW21 (82)44:48+13:329:21

OK Kåre

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
52Gustav ÖhgrenM21-2 (96)40:41+8:357:32

OK Kolmården

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Ville JohanssonM21 (93)38:20+6:196:09

OK Kolmården

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
46Emil LjungemyrM21 (93)38:50+6:496:14

OK Kolmården

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
77Simon LundinM21 (93)43:03+11:026:55

OK Kolmården

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
80Oskar LeinonenM21 (93)43:23+11:226:58

OK Kolmården

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
36Malin Leijon LindW21 (82)41:01+9:458:33

OK Kolmården

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
47Tom CampbellM21-2 (96)40:17+8:117:28

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Albin RidefeltM21 (93)33:50+1:495:26

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Rassmus AnderssonM21 (93)37:04+5:035:57

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31Mats TroengM21 (93)37:40+5:396:03

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
57MiloŇ° NykodýmM21 (93)40:24+8:236:29

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Johanna ÖbergW21 (82)34:34+3:187:12

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
44Johanna TrummerW21 (82)42:53+11:378:57

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
63Kristin OlovssonW21 (82)47:20+16:049:52

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
68Kate MorrisonW21 (82)51:41+20:2510:47

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
70Cécile FoltzerW21 (82)53:09+21:5311:05

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Josef NordlundM21-2 (96)34:49+2:436:27

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Johannes RidefeltM21-2 (96)35:17+3:116:32

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Viktor JanrikM21-2 (96)35:20+3:146:33

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
43Tuve MöllerM21-2 (96)39:14+7:087:16

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
53Rasmus Møller JessM21-2 (96)40:58+8:527:36

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
58Sixten HillerhagM21-2 (96)41:22+9:167:40

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
64Csaba GössweinM21-2 (96)42:18+10:127:50

OK Linné

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Albin BergkvistM21-2 (96)did not start

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Hedwig HaasW21-2 (38)41:22+4:369:53

OK Milan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
88Jakob FranssonM21-2 (96)50:26+18:209:21

OK Milan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Josefin ErlandssonW21-2 (38)39:12+2:269:22

OK Nolaskogsarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
73Hugo ErikssonM21-2 (96)44:13+12:078:12

OK Orinto

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
49Elin ClassonW21 (82)43:32+12:169:05
60Erik ClassonM21 (93)40:38+8:376:31

OK Orion

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Anton JohanssonM21 (93)36:48+4:475:54

OK Orion

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
65Erik AnderssonM21 (93)41:22+9:216:39

OK Orion

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
73Rasmus ElmelidM21 (93)42:11+10:106:46

OK Orion

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Tilda JohanssonW21 (82)40:50+9:348:31

OK Orion

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
34Hanna WisniewskaW21 (82)40:52+9:368:31

OK Orion

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
65Ewa GwozdzW21 (82)48:10+16:5410:03

OK Orion

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
39Aleksander BernaciakM21-2 (96)38:32+6:267:08

OK Orion

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
46Nils Hammaräng GripM21-2 (96)39:59+7:537:25

OK Pan-Kristianstad

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
36Matthias GroellM21 (93)37:59+5:586:06

OK Pan-Kristianstad

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
62Rasmus SvantessonM21 (93)40:56+8:556:34

OK Pan-Kristianstad

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
67Ola MartnerM21 (93)41:32+9:316:40

OK Pan-Kristianstad

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Ursula KadanW21 (82)34:40+3:247:14

OK Pan-Kristianstad

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Elin CarlssonW21 (82)39:17+8:018:12

OK Pan-Kristianstad

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
39Olivia NilssonW21 (82)41:51+10:358:44

OK Pan-Kristianstad

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
47Jannie HagårdW21 (82)43:05+11:498:59

OK Pan-Kristianstad

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
51Nelly CarlssonW21 (82)43:55+12:399:10

OK Pan-Kristianstad

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
62Emma BergmanW21 (82)45:29+14:139:29

OK Pan-Kristianstad

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Simon WikströmM21-2 (96)35:48+3:426:38

OK Pan-Kristianstad

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Pim HedbergW21-2 (38)mispunched

OK Ravinen

5 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Gustav BergmanM21 (93)32:015:08
16Emil GranqvistM21 (93)35:36+3:355:43
19Tone AlbrektssonW21-2 (38)43:21+6:3510:22
23Jacob LindstamM21-2 (96)35:33+3:276:35
59Sergiu FalaM21-2 (96)41:26+9:207:41

OK Rodhen

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
50Torbjörn JacobssonM21-2 (96)40:33+8:277:31

OK Roslagen

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Inga KazlauskaitéW21-2 (38)39:13+2:279:22
58Rebecka LindbergW21 (82)44:58+13:429:23
89Liutauras BileviciusM21-2 (96)50:39+18:339:23

OK Roxen

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Emma HelmerssonW21-2 (38)37:31+0:458:58
24Emma PetterssonW21-2 (38)47:17+10:3111:18
69Pontus LindblomM21-2 (96)43:13+11:078:01

OK Skogsfalken

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
81Jonas HammarskiöldM21-2 (96)46:45+14:398:40

OK Tisaren

11 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Lilian ForsgrenW21 (82)32:38+1:226:48
4Oskar AndrénM21-2 (96)32:47+0:416:04
7Filip JacobssonM21-2 (96)33:26+1:206:12
21Josefin TjernlundW21 (82)38:28+7:128:01
27Rebecka NylinW21-2 (38)50:10+13:2412:00
29Johan AronssonM21-2 (96)36:25+4:196:45
37Ellinor TjernlundW21 (82)41:07+9:518:35
38Lovisa PerssonW21 (82)41:12+9:568:36
41Erik LindgrenM21-2 (96)39:02+6:567:14
45Daniel AttåsM21 (93)38:47+6:466:14
85Viacheslav MatiashM21-2 (96)49:24+17:189:09
Andrea SvenssonW21 (82)cancelled

OK Tranan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
54Lisa JohanssonW21 (82)44:05+12:499:12

OK Tyr

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Johan SöderlundM21-2 (96)37:54+5:487:01
56Johan WennermarkM21-2 (96)41:09+9:037:38
90Marcus BeckiusM21-2 (96)53:33+21:279:56

Östersunds OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Helen HanstockW21-2 (38)51:26+14:4012:18

Paimion Rasti

4 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Bartosz PawlakM21 (93)36:04+4:035:47
19Frédéric TranchandM21 (93)36:45+4:445:54
24Aleksandra HornikW21 (82)39:07+7:518:09
41Toni SaariM21 (93)38:34+6:336:12
Pasi IkonenM21-2 (96)did not start

Rehns BK

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Jerker LysellM21 (93)35:32+3:315:42
34Charlie StoltM21-2 (96)37:14+5:086:54

Ronneby OK

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Denys ShcherbakovM21 (93)37:35+5:346:02
71Mikolaj DutkowskiM21 (93)41:45+9:446:42

Sävedalens AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
51Marcus MillegårdM21 (93)39:24+7:236:20

Sävedalens AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
76Anton NovichenkoM21 (93)42:54+10:536:53

Sävedalens AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
85Andrey SalinM21 (93)45:40+13:397:20

Sävedalens AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Maria MagnussonW21 (82)38:02+6:467:56

Sävedalens AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
56Kateryna DzemaW21 (82)44:46+13:309:20

Sävedalens AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Vitalii HychkoM21-2 (96)33:36+1:306:14

Sävedalens AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Harrison McCartneyM21-2 (96)35:25+3:196:34

Sävedalens AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
60Heino OllinM21-2 (96)41:44+9:387:44

Sävedalens AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
77Johan WikströmM21-2 (96)45:06+13:008:22

Skåneslättens OL

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
82Adam SegerslättM21-2 (96)47:59+15:538:54

Skåneslättens OL

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Angelica EngströmW21-2 (38)45:58+9:1210:59

Snättringe SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Simon HectorM21 (93)35:34+3:335:43

Söderhamns OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
51David SundströmM21-2 (96)40:34+8:287:31

Södertälje-Nykvarn OF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Michal OlejnikM21 (93)37:10+5:095:58

Södertälje-Nykvarn OF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
34Kent OhlssonM21 (93)37:50+5:496:04

Södertälje-Nykvarn OF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
52Eric BörjeskogM21 (93)39:31+7:306:21

Södertälje-Nykvarn OF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
78Johan Ek-LarssonM21 (93)43:08+11:076:56

Södertälje-Nykvarn OF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
81Jakob EnmarkM21 (93)43:37+11:367:00

Södertälje-Nykvarn OF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Jeanette Jönsson HellstadiusW21 (82)37:34+6:187:50

Södertälje-Nykvarn OF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Anna KindlundhW21-2 (38)36:468:47

Stora Tuna OK

14 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Tove AlexanderssonW21 (82)31:166:31
2Emil SvenskM21 (93)32:45+0:445:15
11Henrik JohannessonM21 (93)35:26+3:255:41
13Anton SjökvistM21 (93)35:29+3:285:42
26Maria BjörklundW21-2 (38)48:47+12:0111:40
27Jesper SvenskM21 (93)37:26+5:256:01
27Magdalena OlssonW21 (82)39:35+8:198:15
28Stepan MudrakM21-2 (96)36:22+4:166:44
37Olle KaleredM21 (93)38:04+6:036:07
42Joakim SvenskM21 (93)38:35+6:346:12
43Frida SandbergW21 (82)42:49+11:338:56
59Anton ForsbergM21 (93)40:31+8:306:30
70Markus LangM21-2 (96)43:33+11:278:04
72Jonas AnderssonM21-2 (96)44:06+12:008:10

Sundsvalls OK

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Stina NordinW21-2 (38)43:17+6:3110:21
40Hanna HugossonW21 (82)41:55+10:398:45
55Anders AxlingM21-2 (96)41:07+9:017:37

Tampereen Pyrintö

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Johan RunessonM21 (93)33:18+1:175:21

Trollhättans SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
67Christoffer JohanssonM21-2 (96)42:46+10:407:56

Tullinge SK

4 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Simon ImarkM21 (93)34:22+2:215:31
14Rebecka HeinrupW21 (82)35:50+4:347:28
31Markus AdolfssonM21-2 (96)36:39+4:336:47
85Victor ImarkM21 (93)45:40+13:397:20
Frida JunegardW21-2 (38)did not start

Uddevalla OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Linnea GustafssonW21-2 (38)37:16+0:308:54

Vänersborgs SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Wilma JanssonW21-2 (38)1:02:50+26:0415:01

Växjö OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
62Lukas LundgrenM21 (93)40:56+8:556:34

Växjö OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Louise LundgrenW21 (82)38:40+7:248:04

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

Bryzos
OCAD
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org