International Orienteering Federation

Official results for FinTrailO 2019

Event informationShow result list by classUpload routePrint

Name: FinTrailO 2019
Organisers: Finland / Mantsalan Urheilijat
Date: 4 May 2019

ESP

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
63Santiago Guillermo Pérez MartinE-class (111)completed
67Enrique Rolland Lopez de CocaE-class (111)completed
89Miguel Angel Garcia GrindaE-class (111)completed

FIN

46 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
1Antti RusanenE-class (111)completed
3Jari TurtoE-class (111)completed
7Pinja MäkinenE-class (111)completed
8Pekka SeppäE-class (111)completed
10Roope NäsiE-class (111)completed
11Esko JunttilaE-class (111)completed
12Sami HyvönenE-class (111)completed
15Juha HiirsalmiE-class (111)completed
16Ari TertsunenE-class (111)completed
17Eero HakanenE-class (111)completed
18Ari UotilaE-class (111)completed
19Harri LehtimäkiE-class (111)completed
22Heikki LiimatainenE-class (111)completed
26Anne PaalanenE-class (111)completed
28Teemu KalvasE-class (111)completed
30Jani LeppäniemiE-class (111)completed
31Juha VillikkaE-class (111)completed
32Henni HiirsalmiE-class (111)completed
34Martti InkinenE-class (111)completed
35Jarmo KarvinenE-class (111)completed
36Kari HeinonenE-class (111)completed
37Sami TorstilaE-class (111)completed
40Hanna GrannabbaE-class (111)completed
43Jan-Eric NyströmE-class (111)completed
45Kati KuusistoE-class (111)completed
46Tuomas HakkarainenE-class (111)completed
47Nils JanssonE-class (111)completed
49Mikko NumminenE-class (111)completed
50Pertti HartmanE-class (111)completed
51Ossi LakkalaE-class (111)completed
53Anna JacobsonE-class (111)completed
55Åke JacobsonE-class (111)completed
57Jyrki LumiainenE-class (111)completed
62Tuula TjäderE-class (111)completed
64Jouni LipponenE-class (111)completed
66Kyllikki AnttilaE-class (111)completed
68Tuomo KalvasE-class (111)completed
76Ken GammelgårdE-class (111)completed
78Matilda LukkariE-class (111)completed
79Timo RaudusE-class (111)completed
81Alexander LukichevE-class (111)completed
84Tuomo MarkelinE-class (111)completed
92Ville HiirsalmiE-class (111)completed
95Markku HyvönenE-class (111)completed
98Mari HovinenE-class (111)completed
103Pentti KoponenE-class (111)completed

GBR

4 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
4John KewleyE-class (111)completed
70Iain PhillipsE-class (111)completed
99Elizabeth UrquhartE-class (111)completed
101Graham UrquhartE-class (111)completed

HKG

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
90Michael Chun Chi TsangE-class (111)completed

JPN

4 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
40Koji ChinoE-class (111)completed
58Tsuyoshi BanE-class (111)completed
70Masayuki TashiroE-class (111)completed
109Noritoshi MatsuhashiE-class (111)completed

LAT

12 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
20Ilze LapinaE-class (111)completed
38Janis RukšansE-class (111)completed
39Normunds NarvaišsE-class (111)completed
61Atis RukšansE-class (111)completed
69Zita RukšaneE-class (111)completed
73Ieva RukšaneE-class (111)completed
77Janis GaidelisE-class (111)completed
80Juris ŠvarcsE-class (111)completed
86Viaceslavs LukaševicsE-class (111)completed
87Laura Eliza LapinaE-class (111)completed
96Kristaps MierlauksE-class (111)completed
104Andrejs ŠulcsE-class (111)completed

NOR

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
14Martin Aarholt WaalerE-class (111)completed
29Lars Jakob WaalerE-class (111)completed
94Ole-Johan WaalerE-class (111)completed

POL

4 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
21Joanna PuternickaE-class (111)completed
44Aleksandra MazanE-class (111)completed
52Bartlomiej MazanE-class (111)completed
106Jacek WieszaczewskiE-class (111)completed

RUS

19 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
23Sergei RusakovE-class (111)completed
54Dmitry KucherenkoE-class (111)completed
65Dmitry DokuchaevE-class (111)completed
74Alexander KobzarevE-class (111)completed
75Olga KorchaginaE-class (111)completed
82Vladimir FilatovE-class (111)completed
83Anatoly BlyakhmanE-class (111)completed
85Trofim AlekseevE-class (111)completed
88Eduard OginskiiE-class (111)completed
91Marina BorisenkovaE-class (111)completed
93Nataliia SalakhovaE-class (111)completed
97Artur BerenfusE-class (111)completed
100Elena KunakovaE-class (111)completed
102Svetlana FilatovaE-class (111)completed
105Liubov KozinaE-class (111)completed
107Artem KhalanskiyE-class (111)completed
108Alexey VolkovE-class (111)completed
110Elena LeontyevaE-class (111)completed
111Valerii IvanovE-class (111)completed

SLO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
42Krešo KerestešE-class (111)completed

SVK

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
2Ján FuruczE-class (111)completed
25Šimon MižúrE-class (111)completed

SWE

10 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
5Martin FredholmE-class (111)completed
6Erik StålnackeE-class (111)completed
9Ola JanssonE-class (111)completed
13Magnus SternerE-class (111)completed
24Lennart WahlgrenE-class (111)completed
27Erik LundkvistE-class (111)completed
33Tomas JanssonE-class (111)completed
56Owe FredholmE-class (111)completed
60Lars SilvervretE-class (111)completed
72Eva FredholmE-class (111)completed

UKR

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
48Mykola OpanasenkoE-class (111)completed
59Anton PuhovkinE-class (111)completed

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements