International Orienteering Federation

Official results for Portugal "O" Meeting 2019

Event informationShow result list by classUpload routePrint

Name: Portugal "O" Meeting 2019
Organisers: ADM OriMondego / Portugal
Date: 4 March 2019

ACA Aix-en-Prov

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
40Adrien DelenneM21 SE (113)38:01+6:515:23

ASUL Sports Nat

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Isia BassetW21 E (99)36:08+3:216:23

Attunda

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Axel WrådheM21 E (65)45:11+8:196:25

Berliner TSC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
112Marvin GoerickeM21 SE (113)1:06:37+35:279:26

C.O.L.E. FRANCE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
71ROULLEAUX NoémieW21 E (99)54:16+21:299:36

Fredrikstad SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
45Göran WinbladM21 SE (113)38:47+7:375:30

Hagaby Goif

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Love SintringM21 E (65)41:52+5:005:57

Halden SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Olav LundanesM21 SE (113)31:33+0:234:28

Halden SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Jesse LaukkarinenM21 SE (113)35:20+4:105:00

Halden SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31Magne DaehliM21 SE (113)37:06+5:565:15

Halden SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
53Fredrik EliassonM21 SE (113)40:00+8:505:40

Halden SK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Thomas Natvig ArstadM21 SE (113)did not start

Halden SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Eva JurenikovaW21 E (99)38:08+5:216:44

Halden SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
27Eveliina HirvonenW21 E (99)39:29+6:426:59

Halden SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Jo ShepherdW21 E (99)40:02+7:157:05

Halden SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
70Idun Kristine Fe OlaussenW21 E (99)54:13+21:269:35

Halden SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
79Karoline AuneW21 E (99)56:48+24:0110:03

Halden SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Csaba GerberM21 E (65)40:02+3:105:41

Halden SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
48Sigurd Myhre AndreassenM21 E (65)53:46+16:547:39

IFK Göteborg

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Max Peter BejmerM21 SE (113)33:33+2:234:45

LahdenS 37

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
36Juha SorvistoM21 SE (113)37:44+6:345:21

LahdenS 37

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
69Tuomo LahtinenM21 SE (113)42:26+11:166:01

LahdenS 37

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
76Pauli LeinonenM21 SE (113)43:54+12:446:13

LahdenS 37

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
84Petteri HuikkoM21 SE (113)45:09+13:596:24

LahdenS 37

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
95Matias SankariM21 SE (113)48:33+17:236:53

LahdenS 37

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Joni SolonenM21 SE (113)did not finish

LahdenS 37

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Aleksi AnttolainenM21 SE (113)did not start

LahdenS 37

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
58Lotta KirvesmiesW21 E (99)47:29+14:428:24

Malungs OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
60Jennie Börjesson ErikssonW21 E (99)48:09+15:228:31

Malungs OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
78Johanna Börjesso ErikssonW21 E (99)55:41+22:549:51

Malungs OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42Dag StridhM21 E (65)52:16+15:247:26

NOSE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Mathieu PerrinM21 SE (113)34:23+3:134:52

NTNUI

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Ronja BjörklundW21 E (99)did not start

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Albin RidefeltM21 SE (113)33:43+2:334:46

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Rassmus AnderssonM21 SE (113)36:01+4:515:06

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Jannis BonekM21 SE (113)36:31+5:215:10

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Jakob AnderssonM21 SE (113)37:02+5:525:15

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
65Nitsan YasurM21 SE (113)41:39+10:295:54

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
75Ken PeetersM21 SE (113)43:42+12:326:11

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
87Oskar SjöbergM21 SE (113)46:08+14:586:32

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Johanna ÖbergW21 E (99)35:07+2:206:12

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Johanna TrummerW21 E (99)39:40+6:537:01

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
41Kate MorrisonW21 E (99)43:14+10:277:39

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
63Kristin OlovssonW21 E (99)49:34+16:478:46

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
73Julia OhlssonW21 E (99)54:59+22:129:43

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
93Sandra NäslundW21 E (99)1:09:12+36:2512:14

OK Linné

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Hedwig HaasW21 E (99)did not start

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Mats TroengM21 E (65)40:19+3:275:44

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Johannes RidefeltM21 E (65)40:36+3:445:46

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Rasmus Møller JessM21 E (65)43:00+6:086:07

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Erik LindM21 E (65)45:59+9:076:32

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Viktor JanrikM21 E (65)49:58+13:067:06

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
39Tuve MöllerM21 E (65)50:42+13:507:13

OLV Zug

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Sandrine MüllerW21 E (99)38:46+5:596:51

OLV Zug

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Lukas FreiM21 E (65)46:56+10:046:40

Pargas IF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
60Henriksson TobiasM21 SE (113)40:58+9:485:48

Pargas IF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
78Haajanen ErikM21 SE (113)44:45+13:356:20

Pargas IF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Nymalm AmyW21 E (99)34:53+2:066:10

Pargas IF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Enlund AlexandraW21 E (99)38:25+5:386:47

Pargas IF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Gunell YvonneW21 E (99)39:05+6:186:55

Pargas IF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31von Schoultz KatjaW21 E (99)40:23+7:367:08

Pargas IF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
61Cederberg Ida-MarieW21 E (99)49:06+16:198:41

SNO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Michal OlejnikM21 SE (113)35:31+4:215:02

SNO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
44Johan Ek-LarssonM21 SE (113)38:24+7:145:26

SNO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
50Jakob EnmarkM21 SE (113)39:52+8:425:39

SNO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
96Kent OhlssonM21 SE (113)48:37+17:276:53

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Matthias KyburzM21 SE (113)31:104:25

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Daniel HubmannM21 SE (113)31:44+0:344:30

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Martin HubmannM21 SE (113)33:15+2:054:42

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Andreas KyburzM21 SE (113)33:25+2:154:44

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Florian HowaldM21 SE (113)34:26+3:164:53

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Joey HadornM21 SE (113)35:10+4:004:59

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Noah ZbindenM21 SE (113)35:14+4:044:59

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Thomas CurigerM21 SE (113)35:53+4:435:05

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Jonas EggerM21 SE (113)36:06+4:565:07

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Fabian HertnerM21 SE (113)36:40+5:305:12

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Tino PolsiniM21 SE (113)36:59+5:495:14

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
39Christoph MeierM21 SE (113)37:54+6:445:22

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
41Pascal BuchsM21 SE (113)38:07+6:575:24

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42Chamuel ZbindenM21 SE (113)38:11+7:015:24

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
48Jonas GeissbühlerM21 SE (113)39:45+8:355:38

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
66Simon DubachM21 SE (113)41:51+10:415:56

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
67Timo SuterM21 SE (113)42:07+10:575:58

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
73Tobia PezzatiM21 SE (113)43:18+12:086:08

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
83Riccardo RancanM21 SE (113)45:02+13:526:23

Swiss O Team

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Baptiste RollierM21 SE (113)did not start

Swiss O Team

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Florian SchneiderM21 SE (113)did not start

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Sabine HauswirthW21 E (99)33:58+1:116:00

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Simona AebersoldW21 E (99)34:34+1:476:07

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Julia JakobW21 E (99)34:38+1:516:07

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Sarina JenzerW21 E (99)34:51+2:046:10

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Elena RoosW21 E (99)36:13+3:266:24

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Martina RuchW21 E (99)36:28+3:416:27

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Lisa HolerW21 E (99)36:39+3:526:29

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Elena PezzatiW21 E (99)38:16+5:296:46

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Sofie BachmannW21 E (99)38:32+5:456:49

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Paula GrossW21 E (99)38:33+5:466:49

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31Sina TommerW21 E (99)40:23+7:367:08

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
39Deborah StadlerW21 E (99)42:30+9:437:31

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
40Anina BrunnerW21 E (99)42:36+9:497:32

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
44Katrin MüllerW21 E (99)43:53+11:067:46

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
51Vroni König-SalmiW21 E (99)45:05+12:187:58

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Simone NiggliW21 E (99)mispunched

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Reto EggerM21 E (65)37:35+0:435:20

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
27Francois GononM21 E (65)45:34+8:426:29

Swiss O Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
34Nicola Sandro MüllerM21 E (65)48:47+11:556:56

Tous Azimuts Do

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Théo RadondyM21 SE (113)37:23+6:135:18

TROL

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
98Michaël Van BaelenM21 SE (113)49:14+18:046:59

Vehkalahden Vei

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
59Andris JubelisM21 SE (113)40:48+9:385:47

Vehkalahden Vei

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
89Janne OvaskaM21 SE (113)46:28+15:186:35

Vehkalahden Vei

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
36Daniel KoivistoM21 E (65)49:47+12:557:05

Vehkalahden Vei

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
50Aapo LaihoM21 E (65)55:07+18:157:50

Vehkalahden Vei

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
53Janne NiskanenM21 E (65)56:19+19:278:00

.COM

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
91João NovoM21 SE (113)47:37+16:276:45

.COM

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21João MagalhãesM21 E (65)44:34+7:426:20

ADFA

6 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
27Ricardo EstevesM21 SE (113)36:46+5:365:12
44Pedro DuarteM21 E (65)53:18+16:267:35
65Barbora PijakovaW21 E (99)50:35+17:488:57
91Maria SáW21 E (99)1:04:35+31:4811:25
99Pedro NogueiraM21 SE (113)49:55+18:457:04
102ONDREJ PIJAKM21 SE (113)51:13+20:037:15

AROS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
79Duncan CoombsM21 SE (113)44:47+13:376:21

AROS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
66Chloe HainesW21 E (99)51:13+18:269:03

ASUB

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30De Neyer GillesM21 E (65)46:57+10:056:40

BASOC

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
James TullieM21 E (65)did not start

Belarus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
70Pavel KraskoM21 SE (113)42:46+11:366:03

BKS Wataha

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
85Karol GaliczM21 SE (113)45:25+14:156:26

BOK1

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
88Helen HanstockW21 E (99)1:02:33+29:4611:04

CA Madeira

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
107Nelson BarocaM21 SE (113)53:50+22:407:38

CA Madeira

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
68João GomesM21 E (65)1:17:18+40:2611:00

CAB

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
105João FerreiraM21 SE (113)53:00+21:507:31

CAT-O

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Pau LlorensM21 SE (113)37:47+6:375:21

CAT-O

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Sergi OliverasM21 E (65)45:33+8:416:29

CAT-O

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Quim VichM21 E (65)did not start

CMo Funchal

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
62Tiago RomãoM21 SE (113)41:00+9:505:48

CMo Funchal

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
82Rita RodriguesW21 E (99)58:30+25:4310:21

CMo Funchal

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Miguel SilvaM21 E (65)45:29+8:376:28

COA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
113Nuno EvangelistaM21 SE (113)1:11:24+40:1410:07

COC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
108Gildo SilvaM21 SE (113)58:24+27:148:17

COC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
89Patricia CasalinhoW21 E (99)1:03:18+30:3111:12

COC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
92Adelindina LopesW21 E (99)1:05:18+32:3111:33

COC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
94Inês DominguesW21 E (99)1:11:34+38:4712:39

COC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33João BernardinoM21 E (65)48:41+11:496:55

CPOC

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
54Mariana MoreiraW21 E (99)45:40+12:538:04
66Beatriz SanguinoW21 E (99)51:13+18:269:03
Beatriz MoreiraW21 E (99)did not start

Devyni

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
104Edgaras VoverisM21 SE (113)52:14+21:047:24

Devyni

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Tatsiana VoverieneW21 E (99)38:19+5:326:46

Erasmus O'

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Damien RenardM21 E (65)36:525:14

ESCONDITE-M

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
72Rosa Raquel MartínW21 E (99)54:41+21:549:40

ESCONDITE-M

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
58Arturo GarcíaM21 E (65)59:39+22:478:29

ESOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
110Richard PurkisM21 SE (113)1:02:30+31:208:51

Essu

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Vladislav MalyshevM21 SE (113)36:02+4:525:06

Essu

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
54Kirill KomarovM21 SE (113)40:03+8:535:40

Essu

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
55Anssi VesantoM21 SE (113)40:30+9:205:44

Essu

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
86Alvar PalmenM21 SE (113)45:33+14:236:27

Essu

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Rinat GabitovM21 SE (113)did not start

Fossum IF

4 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Ragnhild HjermstadW21 E (99)39:09+6:226:55
43Oskar StørmerM21 SE (113)38:18+7:085:25
51Øyvind HjermstadM21 E (65)55:29+18:377:53
94Einar MelsomM21 SE (113)47:52+16:426:47

Foton

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
68Tatiana RozovaW21 E (99)52:10+19:239:13

Fundi-O

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Pablo de la PascuaM21 E (65)did not start

GafanhOri

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
80Raquel CostaW21 E (99)57:17+24:3010:08

GD4C

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
81Tiago Gingão LealM21 SE (113)44:51+13:416:21

GD4C

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
81Inês PintoW21 E (99)57:18+24:3110:08

GD4C

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
95Liliana OliveiraW21 E (99)1:12:00+39:1312:44

GD4C

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Verónica FradiqueW21 E (99)mispunched

GD4C

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
47Luis LeiteM21 E (65)53:41+16:497:38

GD4C

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
61Filipe FarinhaM21 E (65)1:06:24+29:329:27

GD4C

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
64Filipe DiasM21 E (65)1:10:06+33:149:58

GD4C

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
69Angel SotoM21 E (65)1:22:55+46:0311:48

GD4C

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Domingos MartinsM21 E (65)did not start

GDE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
52Xavier VieiraM21 E (65)56:07+19:157:59

GMOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
46Moa EnmarkW21 E (99)44:41+11:547:54

GOCAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Álvaro CasadoM21 E (65)41:05+4:135:50

HERMA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
77Thibaut DerenneM21 SE (113)44:05+12:556:15

HERMA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
96Eleonore RobinsonW21 E (99)1:15:54+43:0713:26

HiKi

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Olli-Pekka KoistinenM21 SE (113)36:39+5:295:11

HiKi

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
47Eemeli SuominenM21 SE (113)39:03+7:535:32

HiKi

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
74Otto LoukkalahtiM21 SE (113)43:29+12:196:10

HiKi

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
80Perttu SorsaM21 SE (113)44:50+13:406:21

HiKi

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
37Roosa HämäläinenW21 E (99)41:23+8:367:19

HiKi

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
43Marita HotzW21 E (99)43:26+10:397:41

HiKi

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Tõnis LaugesaarM21 E (65)39:42+2:505:39

HiKi

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Benjamin TulonenM21 E (65)44:26+7:346:19

HS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Olli OjanahoM21 SE (113)36:47+5:375:13

HS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
34Ollipekka HeikkiläM21 SE (113)37:31+6:215:19

HS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Milla MattilaW21 E (99)42:04+9:177:26

HS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
49Noora HyyrynenW21 E (99)44:43+11:567:54

HS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
87Reetta LassilaW21 E (99)1:02:29+29:4211:03

HS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Pinja HietanenW21 E (99)mispunched

IkNV

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Teemu OksanenM21 E (65)40:28+3:365:45
37Eetu SavolainenM21 SE (113)37:46+6:365:21
91Juho YlinenM21 SE (113)47:37+16:276:45

Individual BLR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
77Hanna PaulavaW21 E (99)55:25+22:389:48

Individual BLR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
83Yana VolkavaW21 E (99)58:52+26:0510:25

Individual FIN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Joona HuilaM21 E (65)38:37+1:455:29

Individual GBR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
60Duncan GrassieM21 E (65)1:03:20+26:289:00

Individual GER

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
67Csaba MegyeriM21 E (65)1:15:59+39:0710:48

Individual LAT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
45Irita PukiteW21 E (99)44:28+11:417:52

Individual RUS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
109 MaximM21 SE (113)59:17+28:078:24

Individual SUI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
52Timon SchweizerM21 SE (113)39:58+8:485:40

Individual UKR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
58Vladyslav LaskarzhevskyM21 SE (113)40:47+9:375:47

Individual UKR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
69Ganna KalinichenkoW21 E (99)52:39+19:529:19

Individual UKR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
90Galyna PetrenkoW21 E (99)1:04:22+31:3511:23

INT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Murray StrainM21 E (65)41:07+4:155:51

K.O.B. Chocen

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Jan ShanelM21 E (65)45:31+8:396:28

Kamvol

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
57Vasili StraltsouM21 SE (113)40:35+9:255:45

KOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32Vegard DanielsenM21 SE (113)37:22+6:125:18

Koovee

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Ulrika UotilaW21 E (99)39:50+7:037:03

KR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Santeri SilvennoinenM21 SE (113)35:31+4:215:02

KR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Miika KirmulaM21 SE (113)36:00+4:505:06

KR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Graham GristwoodM21 SE (113)36:11+5:015:07

KR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Hannu AirilaM21 SE (113)36:15+5:055:08

KR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
49Jere PajunenM21 SE (113)39:51+8:415:39

KR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
63Arturs PaulinsM21 SE (113)41:08+9:585:50

KR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
71Markus RäsänenM21 SE (113)42:48+11:386:04

KR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
82Roope KoskinenM21 SE (113)44:52+13:426:21

KR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Jan PetrzelaM21 SE (113)did not start

KR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
57Silja KauppinenW21 E (99)47:23+14:368:23

KuoSu

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
88Aleksi SopoM21 SE (113)46:18+15:086:34

KuoSu

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
97Arto NiiranenM21 SE (113)49:08+17:586:58

KuoSu

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
101Antto-Iiro SuhonenM21 SE (113)50:38+19:287:10

KuoSu

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
106Janne KukkonenM21 SE (113)53:13+22:037:32

KuoSu

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
111Aapo AaltioM21 SE (113)1:03:13+32:038:58

KuoSu

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Laura JoonasW21 E (99)40:58+8:117:15

KuoSu

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
46Anna MoilanenW21 E (99)44:41+11:547:54

KuoSu

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
84Marikki NygårdW21 E (99)1:00:17+27:3010:40

KuoSu

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Ville PasanenM21 E (65)did not finish

LAT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
64Artjoms RekunenkoM21 SE (113)41:33+10:235:53

LAT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
103Matiss SliksjanisM21 SE (113)51:45+20:357:20

LAT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
85Elina KarklinaW21 E (99)1:01:25+28:3810:52

LAT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Valters ReneslacisM21 E (65)42:38+5:466:04

Løten OL

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
48Emilie Westli AndersenW21 E (99)44:42+11:557:54

Løten OL

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Marius ØieM21 E (65)44:18+7:266:18

Lynx

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
62Sanni NorrbackaW21 E (99)49:31+16:448:45

MS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
46Tikhonchuk Alexe .M21 E (65)53:30+16:387:36

NADA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
43Luis BarreiroM21 E (65)53:08+16:167:33

Natura

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
55Miguel NobregaM21 E (65)56:32+19:408:02

Naturfreunde Wien

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
60Nicolas KastnerM21 SE (113)40:58+9:485:48
Dirk DeubelM21 E (65)did not start

Octavian Droobers

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
56William GardnerM21 SE (113)40:31+9:215:44
72Matthew ElkingtonM21 SE (113)42:50+11:406:04

O-DRAIV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
74ELENA GETTW21 E (99)55:06+22:199:45

O-DRAIV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17DMITRII PATRINM21 E (65)43:22+6:306:10

O-DRAIV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
57EVGENII TIKHOMIROVM21 E (65)58:20+21:288:18

OK Japetic

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
64Mirja PavicW21 E (99)50:08+17:218:52

OK Kaliningrad

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
56Sergei ChernovM21 E (65)56:44+19:528:04

OK Kapa Latvia

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Kaspars CerjaksM21 E (65)43:52+7:006:14

OKA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Matjaž ŠtanfelM21 E (65)39:00+2:085:33

OKMB

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
54Marco JenschM21 E (65)56:24+19:328:01

ol.biel.seeland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
97Ingrid KurzW21 E (99)1:16:17+43:3013:30

OLG NOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
65Raphael SchalbetterM21 E (65)1:12:10+35:1810:16

OLG Regensburg

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
62Julian NürnbergerM21 E (65)1:07:27+30:359:36

Omega

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
45Joost TalloenM21 E (65)53:26+16:347:36

ORI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
50Agata OlejnikW21 E (99)44:47+12:007:55

Ori-Estarreja

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Carla SaraivaW21 E (99)did not start

RR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
46Ben MitchellM21 SE (113)38:52+7:425:30

RR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Megan Carter-DaviesW21 E (99)35:38+2:516:18

RR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42Suvi HeittolaW21 E (99)43:16+10:297:39

Saldus OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
41Guntars MankusM21 E (65)52:14+15:227:26

SCOA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
40Nick JarvisM21 E (65)51:19+14:277:18

SCOA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
59Robert FinchM21 E (65)59:58+23:068:32

SCOA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
66James ErringtonM21 E (65)1:12:32+35:4010:19

S-JKL

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
93Lauri PohjolaM21 SE (113)47:41+16:316:45

S-JKL

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Veera KlemettinenW21 E (99)37:17+4:306:35

S-JKL

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
37Tuukka SenttulaM21 E (65)49:57+13:057:06

SK Pohjantähti

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Sari AnttonenW21 E (99)34:16+1:296:03

SK Pohjantähti

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Sofia HaajanenW21 E (99)34:33+1:466:06

SK Pohjantähti

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
34Heini WennmanW21 E (99)41:02+8:157:15

SK Pohjantähti

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
55Saana-Maria RahkoW21 E (99)46:35+13:488:14

SK Pohjantähti

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
75Sara NivaW21 E (99)55:09+22:229:45

SK Pohjantähti

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Anna HaatajaW21 E (99)did not start

Skåneslättens OL

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31Erik Barr ZeilonM21 E (65)47:43+10:516:47

SU Izohipsa

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
67Matija RazumM21 SE (113)42:07+10:575:58

SuMa-OK77

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Fabian  af HällströmM21 E (65)45:06+8:146:25

SuMa-Suunnistusmatkat

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
100Veli-Pekka KuuttiM21 SE (113)50:36+19:267:10

SWISS O TOURS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
53Joana WältiW21 E (99)45:32+12:458:03

Tampereen PYrintö

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
36Anni HaanpääW21 E (99)41:12+8:257:17

TP

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Venla HarjuW21 E (99)32:475:48

TP

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
52Sanni KymäläinenW21 E (99)45:26+12:398:02

Tullinge SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Rebecka HeinrupW21 E (99)38:55+6:086:53

TuMe

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
90Scott FraserM21 SE (113)47:16+16:066:42

Tyrving

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Wojciech KowalskiM21 SE (113)34:12+3:024:51

Tyrving

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Håkon Jarvis WestergaardM21 SE (113)35:57+4:475:05

Tyrving

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
35Torgeir NørbechM21 SE (113)37:36+6:265:20

Tyrving

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
50Ivar LundanesM21 SE (113)39:52+8:425:39

Tyrving

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Maren Jansson HaverstadW21 E (99)36:19+3:326:25

Tyrving

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
76Marion AebiW21 E (99)55:14+22:279:46

Tyrving

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Anders TiltnesM21 E (65)39:12+2:205:34

Tyrving

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Karl FremstadM21 E (65)40:49+3:575:48

Via Plata

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
59Marta GuijoW21 E (99)47:41+14:548:26

WKS Slask Wroclaw

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
35Hanna WisniewskaW21 E (99)41:06+8:197:16

YOA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
86Pia BlakeW21 E (99)1:01:38+28:5110:54

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

Eventor World