International Orienteering Federation

Official results for Jan Kjellstrom 2017 Sprint

Event informationShow result list by classUpload routePrint

Name: Jan Kjellstrom 2017 Sprint
Organiser: Great Britain
Date: 14 April 2017

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
46Josh OSullivan-HourihanMen (159)17:386:31

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
135Zac OSullivan-HourihanMen (159)23:118:35

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Robert PimMen (159)mispunched

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
74Linn Kristine GjesdalWomen (116)23:249:21

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
86Saskia WarrenWomen (116)25:1410:05

3ROC

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
150Eoin RiordanMen (159)27:1210:04
Clodagh MoranWomen (116)mispunched

AIRE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
90Ben StevensMen (159)19:177:08

AIRE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Lucy HainesWomen (116)19:147:41

AIRE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42Laura KingWomen (116)20:298:11

Ajax

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
94Ruairi LongMen (159)19:297:12

ALTAIR

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
106Kate Arsac-EnglandWomen (116)32:3613:02
148Tom Arsac-EnglandMen (159)26:299:48

AROS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
101Duncan GrassieMen (159)20:077:27

AROS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
111Huw StradlingMen (159)20:407:39

AROS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
45Kirsten StrainWomen (116)20:398:15

Asker Skiklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
109Axel HoveidMen (159)20:357:37

ASUB

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
87Eleonore RobinsonWomen (116)25:1610:06

BADO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
78Katie BlackfordWomen (116)23:369:26

BOC

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
34Emer PerkinsWomen (116)19:457:54
73Zach HarringtonMen (159)18:356:52

BOK

11 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Adam PotterMen (159)15:535:52
17Cecilie AndersenWomen (116)18:147:17
40Chloe PotterWomen (116)20:258:10
44Mark BurleyMen (159)17:316:29
55Lucy TongeWomen (116)21:398:39
63Clare HowesWomen (116)22:078:50
85Michael HallettMen (159)19:067:04
98Millie StaggWomen (116)28:1011:16
102Hoi Yi Beatrice LawWomen (116)29:2711:46
Sofie AndersenWomen (116)mispunched
Eddie NarbettMen (159)mispunched

Byåsen IL

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
95Emilie Liabakk EriksenWomen (116)27:2210:56

CLARO

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
97Nathan ParkerMen (159)19:497:20
129Luke ParkerMen (159)22:268:18

CLOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Alice RigbyWomen (116)17:457:06

CLOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
81Rebecca AspinWomen (116)24:119:40

CLYDE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
41Lindsay RobertsonWomen (116)20:278:10

CLYDE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
48Bryony HardingWomen (116)21:018:24

CLYDE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
58Emma WilsonWomen (116)21:508:44

CLYDE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
64Jessica OrrWomen (116)22:108:52

CNOC

4 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Niamh OBoyleWomen (116)18:327:24
57Kevin OBoyleMen (159)17:546:37
69Conall WhelanMen (159)18:236:48
Caoimhe OBoyleWomen (116)mispunched

CorkO

4 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
55Cillin CorbettMen (159)17:476:35
67Niamh CorbettWomen (116)22:298:59
140Cameryn Kelly MorrishMen (159)24:178:59
154Dan McDonnellMen (159)57:2021:14

CUOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Paul PruzinaMen (159)16:236:04

CUOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
115Dan SafkaMen (159)20:527:43

CUOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Helen OckendenWomen (116)18:477:30

DEE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
112Lachlan ChavasseMen (159)20:417:39

DEE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
128Connor SmithMen (159)22:258:18

DEE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
51Hannah HateleyWomen (116)21:128:28

DEVON

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
82Grey GriersonMen (159)18:587:01
130Harry McMurtrieMen (159)22:288:19
136Dominic WalkerMen (159)23:338:43

DFOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
145Bertie HarringtonMen (159)25:099:18

DRONGO

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
96Miranda LeafWomen (116)27:2910:59
107Rory BurfordMen (159)20:307:35

DUO

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Eoin McCulloughMen (159)16:075:58
49Cliona McCulloughWomen (116)21:028:24

EBOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Matthew SpeakeMen (159)15:325:45

EBOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31Alan CherryMen (159)16:426:11

EBOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Tara SchwarzeWomen (116)19:217:44

EBOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
59Helen MillerWomen (116)21:548:45

ECKO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
117Tom LinesMen (159)21:157:52

ECKO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
72Roanne LilleyWomen (116)23:159:18

ECKO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
91Jura MacMillanWomen (116)26:3410:37

EPOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Alasdair PedleyMen (159)17:016:18

EPOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
88Megan HarrisonWomen (116)25:4310:17

ERYRI

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
68Helen HanstockWomen (116)22:489:07
87Tom WoodMen (159)19:117:06

ESOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
119Andrew LindsayMen (159)21:388:00

ESOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Laura RobertsonWomen (116)15:516:20

ESOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Helen BridleWomen (116)17:116:52

ESOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Rona LindsayWomen (116)18:247:21

ESOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
50Jo StevensonWomen (116)21:068:26

EUOC

21 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Tessa StrainWomen (116)15:466:18
5Jonathan CrickmoreMen (159)14:435:27
6Alexander ChepelinMen (159)14:455:27
13Jennifer RickettsWomen (116)17:447:05
13Alex CarcasMen (159)15:505:51
15Michael AdamsMen (159)15:555:53
16Thomas WilsonMen (159)15:565:54
18Klara NovotnaWomen (116)18:167:18
21Fay WalshWomen (116)18:377:26
25Matthew FellbaumMen (159)16:236:04
27Colm MoranMen (159)16:266:05
28Tim MorganMen (159)16:276:05
34Jack LeitchMen (159)16:496:13
39Alistair MassonMen (159)17:066:19
47Mark PurkisMen (159)17:396:32
52Ewan McMillanMen (159)17:446:34
63William RiggMen (159)18:036:41
71Sarah JonesWomen (116)23:069:14
89Matthew LeitchMen (159)19:127:06
97Beth HansonWomen (116)27:5311:09
Madara BriceWomen (116)mispunched

Fingal

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
126Ciaran KearnsMen (159)22:188:15

Fossum IF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
104Martin Andresen SkotteMen (159)20:187:31

Fredrikstad Skiklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
151Oliver Hagaseth MydskeMen (159)28:5910:44

Fredrikstad Skiklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
74Rikke IngesenWomen (116)23:249:21

FVO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Kris JonesMen (159)13:535:08

FVO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Chris SmithardMen (159)14:455:27

FVO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
82Lewis TaylorMen (159)18:587:01

FVO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Graham GristwoodMen (159)not competing

FVO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Fanni GyurkoWomen (116)17:096:51

FVO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Grace MolloyWomen (116)18:387:27

FVO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
46Clare StansfieldWomen (116)20:448:17

GEN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
86Jonathan QuinnMen (159)19:087:05

GEN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
69Eadaoin McCavanaWomen (116)22:549:09

GEN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
110Aoife DonaghyWomen (116)45:1318:05

GO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
142George SimmonsMen (159)24:489:11

Hadeland OL

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
56Hans Jorgen KvaleMen (159)17:506:36

Hagaby GoIF

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
61Lovisa FalkWomen (116)21:568:46
Oskar EklofMen (159)mispunched
Beata FalkWomen (116)mispunched

Halden SK

5 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Kine Hallan SteiwerWomen (116)17:156:54
9Jo ShepherdWomen (116)17:186:55
11Lizzie InghamWomen (116)17:357:02
39Fredrik EliassonMen (159)17:066:19
42Eirik Kamstrup HovindMen (159)17:196:24

HALO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Charlotte WardWomen (116)16:126:28

Haninge SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
91Egil MorastMen (159)19:227:10

Heming Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Kasper FosserMen (159)16:156:01

HH

5 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
67Samuel FieldingMen (159)18:186:46
87James ErringtonMen (159)19:117:06
104Maria PereverzinaWomen (116)30:1012:04
124Christopher YoungMen (159)21:598:08
139Evan BowersMen (159)24:168:59

Hjobygdens OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
82Maria SchmiterlowWomen (116)24:129:40

IL Tyrving

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
60Markus LivingMen (159)17:576:38

Indre Ã╦ťstfold OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
107Ida Aabogen HaugaardWomen (116)32:3913:03

INT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
48James AcklandMen (159)17:416:32

INT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
70Freddie CarcasMen (159)18:296:50

INVOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Finlay ToddMen (159)16:336:07

KERNO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
81Scott CollierMen (159)18:536:59

LEI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32Finn LydonMen (159)16:446:11

LEI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
100Euan TebbuttMen (159)20:057:26

LEI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
109Tom BarberMen (159)20:357:37

LEI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
47Toni ODonovanWomen (116)20:578:22

Lillomarka OL

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
54Ellen Marie AriansenWomen (116)21:298:35
60Karoline SonsterudbratenWomen (116)21:558:46
Delphine PoirotWomen (116)mispunched

LOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
62Noah HowlettMen (159)18:006:39

LOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
98Sam YatesMen (159)19:507:20

LOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
76Anna ListerWomen (116)23:309:24

LOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
94Fiona NewbyWomen (116)27:1710:54

LUOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
45Alistair ThorntonMen (159)17:336:29

LUOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
64Philip VokesMen (159)18:056:41

LVO

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
36Olivia BaxterWomen (116)19:587:59
79Frazer HoweMen (159)18:456:56
92Sophie PruzinaWomen (116)26:5010:44

MAROC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
65Joseph WrightMen (159)18:116:44

MAROC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
72Joshua DudleyMen (159)18:326:51

MAROC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
96Jake ChapmanMen (159)19:457:18

MAROC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
100Megan RickettsWomen (116)28:4411:29

MDOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Peter BrayMen (159)15:235:41

MDOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Tom FellbaumMen (159)16:146:00

MDOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
144James McCannMen (159)25:049:17

MDOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
155John DempseyMen (159)1:03:4823:37

MDOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32Carolyn HindleWomen (116)19:367:50

MDOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
70Laura HindleWomen (116)22:559:10

Melbourne Forest Racers

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
71Patrick JaffeMen (159)18:306:51

MOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
79Kathryn BarrWomen (116)23:519:32

MWOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
149Daniel ThomasMen (159)26:469:54

MWOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Joe ThomasMen (159)mispunched

MWOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Megan Carter-DaviesWomen (116)15:536:21

MWOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
84Emily ThomasWomen (116)24:229:44

NGOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Richard PurkisMen (159)16:366:08

NOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Peter HodkinsonMen (159)14:255:20

NOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Richard RobinsonMen (159)16:085:58

NOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Dave SchorahMen (159)16:206:02

NOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Joe TauntonMen (159)mispunched

NOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Rose SchorahWomen (116)20:168:06

NOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
53Laurence BallMen (159)17:456:34

NOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
52Ella GilbertWomen (116)21:228:32

NTNUI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
27Maren Jansson HaverstasWomen (116)19:087:39

Nydalens SK

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
105Jorgen WulfsbergMen (159)20:197:31
116Lukas LilandMen (159)21:117:50

OD

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9William GardnerMen (159)15:185:40

OD

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
53Duncan BirtwistleMen (159)17:456:34

OD

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
120Stephen ElkingtonMen (159)21:408:01

OD

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
125Alfie BullusMen (159)22:038:10

OD

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Julie EmmersonWomen (116)17:307:00

OD

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Sophie KirkWomen (116)20:168:06

OD

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
80Rachel EmmersonWomen (116)24:089:39

OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
68Thibaut DerenneMen (159)18:206:47

OK Ravinen

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
43Hanna HanstromWomen (116)20:308:12

Ok Södertörn

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
35Louise MarkstedtWomen (116)19:557:58

OLG Regensburg

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
152Ricca3 CasanovaMen (159)35:2813:08

OLG Schaffhausen

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Katja BruetschWomen (116)18:557:34

OLG Zurich

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
58Andrin WeyMen (159)17:556:38

OLV Steinberg

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
60Toby ScottMen (159)17:576:38
103Sabeth KoschWomen (116)29:3111:48

OLV Zug

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
123Gian-Reto SchaadMen (159)21:538:06

OUOC

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Jamie ParkinsonMen (159)16:015:55
42Harrison McCartneyMen (159)17:196:24
65Rowan CapperMen (159)18:116:44

POTOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
66Ellie BalesWomen (116)22:268:58

RAFO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
73Ashleigh HowellsWomen (116)23:199:19

RR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Kirstin MaxwellWomen (116)18:427:28

SARUM

5 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Lucy ButtWomen (116)19:047:37
95Harry ButtMen (159)19:427:17
106Jack BenhamMen (159)20:227:32
120Thomas ButtMen (159)21:408:01
131Adam WalkerMen (159)22:378:22

SBOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Ben MitchellMen (159)16:075:58

SHUOC

11 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Nathan LawsonMen (159)15:095:36
16Tamsin MoranWomen (116)18:077:14
22Matthew ElkingtonMen (159)16:156:01
36Olly WilliamsMen (159)17:006:17
51Nicholas BarberMen (159)17:436:33
53Hannah BradleyWomen (116)21:278:34
58Alexander MooreMen (159)17:556:38
85Katherine BettWomen (116)25:0010:00
99Edward LawrenceMen (159)19:537:21
102James MellorMen (159)20:097:27
141Tom EntwistleMen (159)24:319:04

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Ralph StreetMen (159)14:135:15

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
35Michael CroneMen (159)16:576:16

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
73James LyneMen (159)18:356:52

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
75Conor ShortMen (159)18:386:54

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
80Matthew SchepisiMen (159)18:486:57

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
84Tom CochraneMen (159)19:017:02

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
118Mathieu McGuireMen (159)21:197:53

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
44Abi WeedsWomen (116)20:388:15

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
99Emma CochraneWomen (116)28:4311:29

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
101Sally CochraneWomen (116)28:5311:33

SMOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
127James NisbetMen (159)22:218:16

SN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
137Alex BettMen (159)23:388:45

SN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
90Abigail BatemanWomen (116)26:2410:33

SN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Alice LeakeWomen (116)did not finish

SO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Jack KoskyMen (159)16:456:12

SO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
78Nicholas JarvisMen (159)18:446:56

SO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
108Alexander LinesMen (159)20:337:36

SO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
134Edward LinesMen (159)23:048:32

SO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
143John DaseyMen (159)24:589:14

SO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
153Thomas BestMen (159)41:3615:24

SO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
83Kerria RowanWomen (116)24:159:42

SO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
89Amy HulleyWomen (116)26:0110:24

SOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Anya CrockerWomen (116)mispunched

SOS

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
49Christopher SellensMen (159)17:426:33
93Daisy PartridgeWomen (116)26:5710:46
147Josh PartridgeMen (159)26:259:47

Stora Tuna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
133Andreas NordforsMen (159)22:438:24

SUFFOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
76Tim HarrisonMen (159)18:396:54

SYO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Dane BlomquistMen (159)15:245:42

SYO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Catherine TaylorWomen (116)15:546:21

SYO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Aislinn PrendergastWomen (116)19:167:42

SYO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31Pippa DakinWomen (116)19:337:49

SYO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Laura GoyWomen (116)19:387:51

Täby OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Emma HagrotWomen (116)17:597:11

TuMe

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Yannick MichielsMen (159)14:255:20

TVOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Fiona BunnWomen (116)17:357:02

TVOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
62Bethany KippinWomen (116)22:068:50

TVOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
65Anne EdwardsWomen (116)22:238:57

UBOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
91Tom DobraMen (159)19:227:10

UBOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
93Matthew PickeringMen (159)19:277:12

UBOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
56Abigail KerrWomen (116)21:408:40

UDOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
122Matthew FoskettMen (159)21:438:02

WAOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
102Andrew StempMen (159)20:097:27

WAOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
112James HaynesMen (159)20:417:39

WatO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
76Ciara SilbyWomen (116)23:309:24

WCH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
109Holly HughesWomen (116)35:1314:05

WCOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
36Alastair ThomasMen (159)17:006:17

WCOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
39Matthew VokesMen (159)17:066:19

WCOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
49Daniel SpencerMen (159)17:426:33

WCOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
77Zac HuddMen (159)18:416:55

WCOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
132Ben BreezeMen (159)22:388:22

WCOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
138Joseph GoodwinMen (159)24:068:55

WCOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
37Helen WinskillWomen (116)20:008:00

WCOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
56Niamh HunterWomen (116)21:408:40

WITSOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
146Anthony StottMen (159)25:549:35

WRE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
105Jessica ParkerWomen (116)32:0512:50

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

Bryzos
OCAD
Gran Canaria O-Meeting 2019
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org