International Orienteering Federation

Official results for RUSSIAN CHAMPIONSHIPS

Event informationShow result list by classUpload routePrint

Name: RUSSIAN CHAMPIONSHIPS
Organiser: Russian Federation
Date: 14 May 2017

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Andrey KhramovMen (45)15:494:16

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Sergey DobryninMen (45)16:244:25

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Sergei DetkovMen (45)16:344:28

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Dmitrii PoliakovMen (45)16:434:31

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Aleksandr MalyginMen (45)16:484:32

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Nikita AsoyanMen (45)17:074:37

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Roman EfimovMen (45)17:174:40

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Andrey BaryshnikovMen (45)17:194:40

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Evgeniy GodlevskiyMen (45)17:244:42

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Gleb TikhonovMen (45)17:264:42

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Ivan NikitinMen (45)17:284:43

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Kirill KomarovMen (45)17:304:43

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Bogdan RodionovMen (45)17:344:44

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Pavel ZarevenkoMen (45)18:014:52

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Sergei BorovkovMen (45)18:014:52

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Anton SkalkinMen (45)18:064:53

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Pavel NovikovMen (45)18:184:56

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Bondarenko RomanMen (45)18:184:56

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32Aleksandr BelovMen (45)18:234:58

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
34Murashko DenisMen (45)18:325:00

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
34Daniel SergeevMen (45)18:325:00

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
36Alexey KarpovMen (45)18:405:02

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
37Damir KurmakaevMen (45)18:435:03

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
39Alexander FrolovMen (45)19:135:11

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
39Vladimir GrininMen (45)19:135:11

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
41Maxim SemenovMen (45)19:365:17

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42Devyatov VladislavMen (45)19:375:18

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
43Sergey GrachevMen (45)19:525:22

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
45Aydar MotygullinMen (45)20:475:37

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Galina VinogradovaWomen (28)15:075:12

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Anastasia RudnayaWomen (28)15:135:14

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Yulia NovikovaWomen (28)15:425:24

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Tatiana BevzaWomen (28)15:495:27

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Inna SomovaWomen (28)15:575:30

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Ramilya ShagievaWomen (28)15:595:30

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Kseniia PenzinaWomen (28)16:105:34

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Tatiana LakhmanovaWomen (28)16:365:43

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Nina TemyakovaWomen (28)16:425:45

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Antonina NaidionovaWomen (28)16:475:47

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Yulia RyzhankovaWomen (28)16:585:51

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Ekaterina SavkinaWomen (28)16:595:51

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Mariia MakarovaWomen (28)17:366:04

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Ekaterina NazarovaWomen (28)17:486:08

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Zlata MalyshevaWomen (28)17:506:08

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Nadezhda OrlovaWomen (28)17:556:10

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Maria ZasimovskaiaWomen (28)18:236:20

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
27Anna NikitinaWomen (28)18:316:23

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Lika RazinaWomen (28)18:496:29

Kaliningrad

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Dmitrii NakonechnyiMen (45)16:144:23

Kazan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Alexey SidorovMen (45)17:274:42

Kazan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Arina SaifutdinovaWomen (28)18:026:13

Moscow

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Sergey PopovMen (45)17:384:45

Moscow

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
44Sergey AdeevMen (45)19:585:23

Moscow

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Tatyana RiabkinaWomen (28)15:115:14

Novorossisk

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Anastasia BorovkovaWomen (28)15:325:21

Priozersk

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Igor PopovMen (45)16:244:25

Pskov

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Andrey NikiforovMen (45)18:555:06

Pskov

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Ekaterina NikitinaWomen (28)15:315:21

Saint - Petersburg

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Konstantin SerebryanitskiyMen (45)17:414:46

Saint-Petersburg

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Roman GuseinovMen (45)17:244:42

Saint-Petersburg

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Nikolay TikhonovMen (45)18:154:55

Samara

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Anna DvorianskaiaWomen (28)16:005:31

Sertolovo

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Tatiana FomichevaWomen (28)18:106:15

Shebekino

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Ivan KuchmenkoMen (45)17:414:46

Skarpnäck

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Irina NybergWomen (28)16:335:42

St.Peterburg

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Artem PopovMen (45)16:314:27

St.Petersburg

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Dmitry TsvetkovMen (45)16:324:28

Tallinn

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Sergei RjabyshkinMen (45)17:214:41

Tambov

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Roman NazarovMen (45)18:274:59

Tula

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Aleksandra VoitovaWomen (28)15:505:27

Екатеринбург

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Victor DingesMen (45)16:424:30

Санкт-Петербург

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Dmitriy MaslovskiyMen (45)16:354:28

Тольятти

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Ekaterina VlasovaWomen (28)16:575:50

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

OCAD
Gran Canaria O-Meeting 2019
Bryzos
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org