International Orienteering Federation

Official results for Danish Spring

Event informationShow result list by classUpload routePrint

Name: Danish Spring
Organiser: Denmark
Date: 26 March 2017

BEL-Trol

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
44Desmond FranssenMen elite WRE 111:57:27+24:426:05

BEL-Trol

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Benjamin AnciauxMen elite WRE 21:39:31+3:345:31

DEN-Aalborg OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Teemu NiskanenMen elite WRE 11mispunched

DEN-Aalborg OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Jan MoellerMen elite WRE 2mispunched

DEN-AKIF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
40Astrid HadbergWomen elite WRE1:45:19+34:348:08

DEN-AKIF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Jes Mose JensenMen elite WRE 22:08:23+32:267:07

DEN-Allerød OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
48Stefan Frands PetersenMen elite WRE 111:58:33+25:486:08

DEN-Amager OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Vera MullerovaWomen elite WRE1:28:55+18:106:52

DEN-Ballerup OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Mikkel SkaarupMen elite WRE 21:53:55+17:586:19

DEN-Danish Orienteering Federation DOF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Maja AlmWomen elite WRE1:10:455:28

DEN-Faaborg OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Tue LassenMen elite WRE 111:39:15+6:305:08

DEN-Faaborg OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Emma KlingenbergWomen elite WRE1:14:00+3:155:43

DEN-Faaborg OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Caroline GjotterupWomen elite WRE1:19:44+8:596:10

DEN-Farum OK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Malthe GaarsdalMen elite WRE 11did not start

DEN-Farum OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Lea ReimeWomen elite WRE1:24:15+13:306:31

DEN-Farum OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Line SoederlundWomen elite WRE1:30:40+19:557:00

DEN-Farum OK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Rasmus SoesMen elite WRE 2did not start

DEN-FIF Hillerød Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
58Ulrik StaugaardMen elite WRE 112:24:23+51:387:28

DEN-FIF Hillerød Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Cecilie Friberg KlysnerWomen elite WRE1:13:32+2:475:41

DEN-Horsens OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Niklas IngwersenMen elite WRE 111:46:23+13:385:30

DEN-Horsens OK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Kristian VadMen elite WRE 2did not start

DEN-OK Esbjerg

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Tobias Karlsmose SvarerMen elite WRE 21:38:27+2:305:27

DEN-OK GORM

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
34Nina Germann NajbjergWomen elite WRE1:33:44+22:597:15

DEN-OK H.T.F.

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Jeppe AndersenMen elite WRE 22:09:04+33:077:09

DEN-OK Melfar

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
36Henrik Rindom KnudsenMen elite WRE 111:52:35+19:505:50

DEN-OK Pan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Rasmus DjurhuusMen elite WRE 111:39:28+6:435:09

DEN-OK Pan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42Giacomo FrattariMen elite WRE 111:55:42+22:575:59

DEN-OK Pan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Jonas MuntheMen elite WRE 11mispunched

DEN-OK Pan

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Lasse GronMen elite WRE 11did not start

DEN-OK Pan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Michele DawsonWomen elite WREmispunched

DEN-OK Roskilde

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Andreas Hougaard BoesenMen elite WRE 11did not start

DEN-OK Roskilde

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Amalie TripaxWomen elite WREdid not start

DEN-OK Vendelboerne

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Allan ReicheMen elite WRE 22:26:40+50:438:08

DEN-OK West

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
59Eskil SchoeningMen elite WRE 112:24:56+52:117:30

DEN-Søllerød OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
53Troels ChristiansenMen elite WRE 112:05:03+32:186:28

DEN-Tisvilde Hegn OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Bjoern CederbergMen elite WRE 111:40:11+7:265:11

DEN-Tisvilde Hegn OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
37Emil OebroMen elite WRE 111:53:03+20:185:51

DEN-Tisvilde Hegn OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
46Thomas Greve JensenMen elite WRE 111:58:12+25:276:07

DEN-Tisvilde Hegn OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
47Jonas Falck WeberMen elite WRE 111:58:26+25:416:08

ESP-Spanish Orienteering Federation FEDO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
51Raul FerraMen elite WRE 112:00:59+28:146:16

ESP-Spanish Orienteering Federation FEDO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Luis NogueiraMen elite WRE 11mispunched

ESP-Spanish Orienteering Federation FEDO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Anna Serrallonga ArquesWomen elite WRE1:20:13+9:286:12

ESP-Spanish Orienteering Federation FEDO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
41Alicia FribergWomen elite WRE1:48:26+37:418:23

EST-OK Kape

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
36Margret ZimmermannWomen elite WRE1:34:28+23:437:18

EST-OK Voru

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Kerstin UiboupinWomen elite WREdid not start

EST-SK Saue Tammed

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
37Kirti RebaneWomen elite WRE1:34:30+23:457:18

FIN-Angelniemen Ankkuri

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Markku EloMen elite WRE 111:49:24+16:395:40

FIN-Angelniemen Ankkuri

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Emily KempWomen elite WRE1:16:05+5:205:53

FIN-Angelniemen Ankkuri

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Sanni KivelaWomen elite WRE1:17:21+6:365:59

FIN-Finnish Orienteering Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Tobias HenrikssonMen elite WRE 111:44:26+11:415:24

FIN-Finnish Orienteering Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
43Simo HasuMen elite WRE 111:57:08+24:236:04

FIN-Finnish Orienteering Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Miika SuominenMen elite WRE 11mispunched

FIN-Finnish Orienteering Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Maija SianojaWomen elite WRE1:19:22+8:376:08

FIN-Hiidenkiertäjät

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
41Otto LoukkalahtiMen elite WRE 111:55:30+22:455:59

FIN-Hiidenkiertäjät

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
57Lauri SorsaMen elite WRE 112:21:53+49:087:21

FIN-Hiidenkiertäjät

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Tomi NarvaMen elite WRE 11mispunched

FIN-Hiidenkiertäjät

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Perttu SorsaMen elite WRE 11did not finish

FIN-Hiidenkiertäjät

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Benjamin TulonenMen elite WRE 2mispunched

FIN-IF Femman

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Sabina BaeckWomen elite WREdid not start

FIN-Ikaalisten Nouseva Voima

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Mikko KnuuttilaMen elite WRE 111:44:27+11:425:24

FIN-Ikaalisten Nouseva Voima

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Aleksi KarppinenMen elite WRE 11mispunched

FIN-Kangasala SK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Santeri SainioMen elite WRE 11did not start

FIN-Kangasala SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Antti RantalaMen elite WRE 21:59:42+23:456:38

FIN-Kankaanpään Suunnistajat

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Elmeri JuuraMen elite WRE 21:53:33+17:366:17

FIN-Lahden Suunnistajat 37

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Aleksi AnttolainenMen elite WRE 111:41:44+8:595:16

FIN-Lahden Suunnistajat 37

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Philipp von ArxMen elite WRE 111:53:16+20:315:52

FIN-Lynx

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Aapo LeskinenMen elite WRE 111:44:06+11:215:23

FIN-Lynx

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Niklas SaramaekiMen elite WRE 111:48:15+15:305:36

FIN-Lynx

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
AnttiPekka LeskinenMen elite WRE 11mispunched

FIN-Lynx

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Janne MankarlaMen elite WRE 11did not finish

FIN-Lynx

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Karoliina SundbergWomen elite WRE1:22:14+11:296:21

FIN-Lynx

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31Sara KarvonenWomen elite WRE1:31:07+20:227:02

FIN-Lynx

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Aino MankarlaWomen elite WREdid not start

FIN-MS Parma

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Arto TalvinenMen elite WRE 111:35:45+3:004:57

FIN-MS Parma

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Sami HamalainenMen elite WRE 111:42:18+9:335:18

FIN-MS Parma

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Andres SaetaluMen elite WRE 11did not start

FIN-MS Parma

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Tuulia VibergWomen elite WRE1:19:36+8:516:09

FIN-MS Parma

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Tiia MiettinenWomen elite WRE1:30:18+19:336:59

FIN-MS Parma

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32Jannina GustafssonWomen elite WRE1:32:28+21:437:09

FIN-MS Parma

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Emilia RantanenWomen elite WREmispunched

FIN-MS Parma

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Henrik VaisanenMen elite WRE 21:37:31+1:345:24

FIN-MS Parma

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Antti VainioMen elite WRE 21:37:42+1:455:25

FIN-MS Parma

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Eero Matti VainioMen elite WRE 21:42:56+6:595:42

FIN-MS Parma

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Aaro RuoholaMen elite WRE 21:50:15+14:186:06

FIN-MS Parma

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Samuli SalmenojaMen elite WRE 2mispunched

FIN-NAVI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Olli Markus TaivainenMen elite WRE 111:37:07+4:225:01

FIN-NAVI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Joonas AholaMen elite WRE 21:41:33+5:365:38

FIN-OK Trian

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Topi PenttinenMen elite WRE 111:42:31+9:465:18

FIN-OK Trian

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Mikko SalervoMen elite WRE 111:44:29+11:445:24

FIN-OK Trian

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Otto SimosasMen elite WRE 111:44:32+11:475:24

FIN-OK Trian

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Otto SundMen elite WRE 111:47:07+14:225:33

FIN-OK Trian

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Mikael FabritiusMen elite WRE 111:47:15+14:305:33

FIN-OK Trian

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Petteri MuukkonenMen elite WRE 111:51:13+18:285:45

FIN-OK Trian

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Topi HasuMen elite WRE 11did not start

FIN-OK Trian

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Daniel BlomsterMen elite WRE 21:46:31+10:345:54

FIN-OK77

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
27Ina WesterlundWomen elite WRE1:30:04+19:196:58

FIN-OK77

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Jonathan RayMen elite WRE 21:43:50+7:535:45

FIN-OK77

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Caj SnickarsMen elite WRE 21:45:52+9:555:52

FIN-OK77

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Kare VisuriMen elite WRE 22:03:06+27:096:49

FIN-Paimion Rasti

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Olav LundanesMen elite WRE 111:32:454:48

FIN-Paimion Rasti

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Henri KalveMen elite WRE 11mispunched

FIN-Paimion Rasti

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Ida Marie Naess BjoergulWomen elite WRE1:17:37+6:526:00

FIN-Paimion Rasti

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Emma SilvennoinenWomen elite WRE1:21:39+10:546:19

FIN-Pellon Ponsi

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
27Sami Petteri JuopperiMen elite WRE 111:48:28+15:435:37

FIN-Rastikarhut

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Tuija KuuselaWomen elite WRE1:26:35+15:506:41

FIN-SK Pohjantahti

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Marika TeiniWomen elite WRE1:14:59+4:145:48

FIN-Tampereen Pyrintö

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
35Sanni KymalainenWomen elite WRE1:33:55+23:107:15

FIN-Turun Suunnistajat

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Enni JalavaWomen elite WRE1:23:38+12:536:28

FIN-Vaajakosken Tera

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31Samuel HeinonenMen elite WRE 111:50:53+18:085:44

FIN-Vehkalahden Veikot

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Matti ToyrylaMen elite WRE 21:46:38+10:415:54

FIN-Vehkalahden Veikot

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Eero InkeriMen elite WRE 21:58:48+22:516:35

FIN-Vehkalahden Veikot

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Samu HeiskaMen elite WRE 2did not start

GBR-South London Orienteers

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
55Matthew SchepisiMen elite WRE 112:14:01+41:166:56

GBR-South London Orienteers

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Michael CroneMen elite WRE 21:51:03+15:066:09

GER-Deutscher Turner Bund

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Christoph PrunscheMen elite WRE 111:49:49+17:045:41

GER-Deutscher Turner Bund

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
49Philipp MuellerMen elite WRE 111:59:10+26:256:10

GER-Deutscher Turner Bund

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Paula StarkeWomen elite WRE1:28:38+17:536:51

GER-Gundelfinger TS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
40Immanuel BergerMen elite WRE 111:54:04+21:195:54

GER-OLV Steinberg

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Toby ScottMen elite WRE 11mispunched

HKG-HKOXCC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
43Charmaine Kai Wi FungWomen elite WRE2:04:12+53:279:36

HKG-Hong Kong Island Orienteering Force

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Ho Ching ChiuMen elite WRE 23:33:40+1:57:4311:51

HKG-Orienteering Association of Hong Kong

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
56Kin Wai LeeMen elite WRE 112:21:39+48:547:20

HKG-Orienteering Association of Hong Kong

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42Wai Lan Iris LuiWomen elite WRE2:01:07+50:229:22

NOR-Baekkelagets SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
54Mathias NipenMen elite WRE 112:05:57+33:126:31

NOR-Fredrikstad Skiklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Hans Petter MathisenMen elite WRE 111:43:03+10:185:20

NOR-Frol IL

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Andreas Svinghei MageroyMen elite WRE 21:50:29+14:326:07

NOR-Halden SK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Vegard Jarvis WestergardMen elite WRE 11did not start

NOR-Halden SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Hollie OrrWomen elite WRE1:14:14+3:295:44

NOR-IL BUL Tromsoe

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Arntraut GoetschWomen elite WRE1:24:49+14:046:33

NOR-Kristiansand OK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Gaute FriestadMen elite WRE 11did not start

NOR-Larvik OK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Jorgen FroydMen elite WRE 11did not start

NOR-Norwegian Orienteering Federation

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Yngve SkogstadMen elite WRE 11did not start

NOR-NTNUI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Jonas Klausen EspedalMen elite WRE 111:46:04+13:195:29

NOR-NTNUI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
52Vegard Blomseth JohnsenMen elite WRE 112:01:36+28:516:18

NOR-NTNUI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Isak BergsetMen elite WRE 21:35:575:19

NOR-NTNUI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Simen AamodtMen elite WRE 21:40:12+4:155:33

NOR-Nydalen sk

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32Thomas NipenMen elite WRE 111:50:54+18:095:44

NOR-Varegg Fleridrett

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Christiane TroesseWomen elite WRE1:28:36+17:516:51

NZL-Orienteering New Zealand

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Tim RobertsonMen elite WRE 111:40:38+7:535:12

NZL-Orienteering New Zealand

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Laura RobertsonWomen elite WREdid not finish

ROU-UNIVERSITATEA CRAIOVA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
45Roman CiobanuMen elite WRE 111:58:11+25:266:07

RUS-MO Yakhroma

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Mariia MakarovaWomen elite WRE1:30:30+19:457:00

RUS-privat

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Marina RosinkWomen elite WRE1:38:48+28:037:38

RUS-Russian Orienteering Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Svetlana MironovaWomen elite WRE1:17:00+6:155:57

RUS-Russian Orienteering Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Irina NybergWomen elite WRE1:22:01+11:166:20

SWE-IFK Göteborg

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Fredrik BakkmanMen elite WRE 111:33:01+0:164:49

SWE-IFK Göteborg

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Marius Thrane OedumMen elite WRE 11mispunched

SWE-IFK Göteborg

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Thor NoerskovMen elite WRE 11did not start

SWE-IFK Umea

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
50Martin HederskogMen elite WRE 111:59:45+27:006:12

SWE-IK Hakarpspojkarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Aleksei AlekseyonokMen elite WRE 111:40:39+7:545:12

SWE-IK Hakarpspojkarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Joakim HederskogMen elite WRE 111:49:06+16:215:39

SWE-IK Hakarpspojkarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
39Markus HederskogMen elite WRE 111:53:56+21:115:54

SWE-IK Hakarpspojkarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Andreas JanssonMen elite WRE 11mispunched

SWE-IK Hakarpspojkarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Amanda LeoWomen elite WRE1:28:22+17:376:50

SWE-IK Hakarpspojkarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Filip OssianssonMen elite WRE 21:39:17+3:205:30

SWE-IK Hakarpspojkarna

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Martin DjerfMen elite WRE 21:40:31+4:345:34

SWE-OK Linne

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Annika BjorkWomen elite WRE1:32:47+22:027:10

SWE-OK Linne

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Kate MorrisonWomen elite WREdid not start

SWE-OK Orion

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
34Oskar LundqvistMen elite WRE 111:51:18+18:335:46

SWE-OK Orion

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
35Pontus PeterssonMen elite WRE 111:51:20+18:355:46

SWE-OK Pan Kristianstad

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Elin CarlssonWomen elite WRE1:22:39+11:546:23

SWE-Savedalens AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Andrey SalinMen elite WRE 111:39:19+6:345:08

SWE-Savedalens AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Sergey FedatsenkaMen elite WRE 111:46:55+14:105:32

SWE-Savedalens AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Anastasia DenisovaWomen elite WRE1:16:36+5:515:55

SWE-Swedish Orienteering Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12David AnderssonMen elite WRE 111:42:02+9:175:17

SWI-OLK Argus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
39Vanessa FrickerWomen elite WRE1:41:11+30:267:49

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

Latvia O-Week 2018
Bryzos
BML Print
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org