International Orienteering Federation

Official results for Czech Cup

Event informationShow result list by classUpload routePrint

Name: Czech Cup
Organiser: Czech Republic
Date: 20 May 2017

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
1Vojtěch KrálMen (48)12:39

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
4Pavel KubátMen (48)13:30

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
6Ondřej SemíkMen (48)13:40

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
7Daniel HájekMen (48)13:45

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
7Pavel BrlicaMen (48)13:45

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
7Tomáš KubelkaMen (48)13:45

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
11Krzysztof WołowczykMen (48)13:51

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
13Jan MrázekMen (48)13:54

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
16Jakub GlonekMen (48)14:05

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
17David ProcházkaMen (48)14:08

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
18Jiří ValešMen (48)14:09

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
19Matěj KamenickýMen (48)14:11

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
20Martin PoklopMen (48)14:19

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
21Štěpán ZimmermannMen (48)14:22

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
23Michal HubáčekMen (48)14:29

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
24Jan FlašarMen (48)14:31

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
25Tomáš MušínskýMen (48)14:32

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
26Štěpán DlabajaMen (48)14:38

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
27Václav KomanecMen (48)14:53

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
28Štěpán MudrákMen (48)14:58

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
29Martin LuštickýMen (48)15:03

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
30Eduard ŠmehlíkMen (48)15:07

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
31Ilya MarchukMen (48)15:13

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
32František KolovskýMen (48)15:14

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
33Vít BravenýMen (48)15:30

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
34Stanislav MokrýMen (48)15:36

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
35Martin BaierMen (48)15:37

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
36Petr ZvěřinaMen (48)15:39

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
37Matěj BurdaMen (48)15:41

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
37Matěj MašataMen (48)15:41

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
39Bronislav PřibylMen (48)15:49

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
40Michal BialožytMen (48)16:06

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
41Jan ProcházkaMen (48)16:08

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
42Vojtěch GrundmanMen (48)16:23

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
43Dmytro TerpaiMen (48)16:36

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Jan ČermákMen (48)mispunched

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Tomáš UdržalMen (48)mispunched

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Jakub LandovskýMen (48)mispunched

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Jan SchulhofMen (48)mispunched

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
2Jana KnapováWomen (29)13:22

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
3Martina TichovskáWomen (29)13:36

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
4Eva KabáthováWomen (29)14:01

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
5Lenka PoklopováWomen (29)14:12

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
6Lenka MechlováWomen (29)14:21

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
8Kamila GregorováWomen (29)14:24

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
11Gabriela HiršováWomen (29)14:28

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
12Kateřina ChromáWomen (29)14:30

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
13Adélka JakobováWomen (29)14:33

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
14Anna ŠtičkováWomen (29)14:57

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
15Dominika PlochováWomen (29)15:15

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
16Martina ZvěřinováWomen (29)15:16

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
17Monika RollierWomen (29)15:22

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
18Marta FenclováWomen (29)15:25

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
19Michaela ChmelařováWomen (29)15:29

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
19Karolína TepláWomen (29)15:29

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
22Jana BenešováWomen (29)15:33

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
23Klára ProcházkováWomen (29)15:48

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
23Hana HlavováWomen (29)15:48

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
28Nikola KochováWomen (29)18:10

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Natalia HiklováWomen (29)mispunched

Boudevilliers

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
10Baptiste RollierMen (48)13:50

Brno

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
3Miloš NykodýmMen (48)12:59

Bystřice

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
22Michal ArgalášMen (48)14:25

Horní Studénky

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
5Marek MinářMen (48)13:32

Košice

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Martin ŠmelíkMen (48)mispunched

Libice nad Doubravou

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
19Alena VoborníkováWomen (29)15:29

Mlade Buky

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
2Jan PetrželaMen (48)12:42

Olomouc

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
9Johanka ŠimkováWomen (29)14:25

Opava

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
15Marek SchusterMen (48)14:00

Piaseczno

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
25Wioletta PietrowskajaWomen (29)15:56

plzen

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
26Karolína ŠikováWomen (29)16:18

Praha

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
27Karolína BořánkováWomen (29)16:33

Řetechov

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
13Jonáš HubáčekMen (48)13:54

Rychnov nad Kneznou

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
1Denisa KosováWomen (29)13:17

Turnov

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
9Michaela OmováWomen (29)14:25

Vrchlabi

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
7Petra HančováWomen (29)14:22

Zábřeh

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
11Petr HorvátMen (48)13:51

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

OCAD
Bryzos
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org