International Orienteering Federation

Official results for XXIX International Troohy Murcia Costa Cálida

Event informationShow result list by classUpload routePrint

Name: XXIX International Troohy Murcia Costa Cálida
Organisers: FORM / Spain
Date: 18 February 2017

Albacete GODIH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
71ELMAR MONTERO CÁRCELESMen (88)2:10:16+48:11

Alicante COLIVENC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
3ANDREU BLANES REIGMen (88)1:24:51+2:46

Alicante COLIVENC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
8ROGER CASAL FERNÁNDEZMen (88)1:32:13+10:08

Alicante COLIVENC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
9ANTONIO MARTÍNEZ PÉREZMen (88)1:34:05+12:00

Alicante COLIVENC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
OSCAR VILA SEMPEREMen (88)did not finish

Alicante COLIVENC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
12ESTHER GIL I BROTONSWomen (35)1:28:41+18:46

Alicante COLIVENC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
14VIOLETA FELICIANO SANJUÁNWomen (35)1:30:15+20:20

Alicante COLIVENC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
16ALICIA GIL SÁNCHEZWomen (35)1:33:14+23:19

Alicante COLIVENC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
33ANA CAMARASA PÉREZWomen (35)2:28:42+1:18:47

Alicante SANT JOAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
16MANUEL JURADO ALONSOMen (88)1:36:55+14:50

Alicante SANT JOAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
24ESMERALDA RUIZ ALONSOWomen (35)1:44:03+34:08

Alicante UNIVERSIDAD ALICANTE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
90SERGIO MÉRIDA SANCHÍSMen (88)3:25:45+2:03:40

Alicante UNIVERSIDAD ALICANTE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
23NATALIA GURCHENKOVAWomen (35)1:40:24+30:29

Alicante VILLENA-O

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
50LUIS SÁNCHEZ SERRANOMen (88)1:51:45+29:40

Badajoz CODAN EXTREMADURA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
86CARLOS URIOS GARCÍAMen (88)2:39:16+1:17:11

Badajoz CODAN EXTREMADURA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
88ALFONSO CORTÉS PINILLAMen (88)2:54:19+1:32:14

Barcelona BADALONA-O

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
70BENET TOTUSAUS GARGALLOMen (88)2:09:02+46:57

Barcelona BADALONA-O

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
TOMMI JUHANI TÖLKKÖMen (88)did not finish

Barcelona BADALONA-O

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
28ANNABEL VALLEDOR FERNÁNDEZWomen (35)1:49:33+39:38

Barcelona COB

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
24PAU LLORENS CAELLASMen (88)1:40:12+18:07

Barcelona COB

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
64POL RÀFOLS PERRAMONMen (88)2:04:30+42:25

Barcelona COB

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
82DAVID TARRÉS VILLEGASMen (88)2:29:33+1:07:28

Barcelona COB

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
22AMPARO GIL BROTONSWomen (35)1:39:49+29:54

Barcelona COB

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
LAURA SERRA SALAWomen (35)did not finish

Barcelona UEVIC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
85XAVIER ARUMÍ ROTAMen (88)2:38:43+1:16:38

Barcelona UPC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
32MIRIAM CARRETERO MIGUELWomen (35)2:28:23+1:18:28

Burgos CORZO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
68RUBÉN PÉREZ PÉREZMen (88)2:06:41+44:36

Burgos CORZO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
29AMANDA PONS PÉREZWomen (35)2:02:53+52:58

Burgos TJALVE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
EDUARDO GIL MARCOSMen (88)mispunched

CZECH REPUBLIC CZECH YOUTH DREAM TEAM LIBEREC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
31PHILIPP MÜLLERMen (88)1:42:38+20:33

CZECH REPUBLIC CZECH YOUTH DREAM TEAM LIBEREC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
40MORITZ DÖLLGASTMen (88)1:45:54+23:49

CZECH REPUBLIC CZECH YOUTH DREAM TEAM LIBEREC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
69DANIEL WOLFMen (88)2:07:55+45:50

CZECH REPUBLIC CZECH YOUTH DREAM TEAM LIBEREC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
77VLADAN HENEKMen (88)2:16:56+54:51

CZECH REPUBLIC CZECH YOUTH DREAM TEAM LIBEREC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
21LUCIE KRAFKOVAWomen (35)1:38:07+28:12

CZECH REPUBLIC CZECH YOUTH DREAM TEAM LIBEREC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
25DOROTHEA MÜLLERWomen (35)1:44:04+34:09

CZECH REPUBLIC OK KAMENICE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
83DAN SAFKAMen (88)2:31:00+1:08:55

FINLAND ANGELNIEMEN ANKKURI

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
MIKKO SIRENMen (88)did not start

FINLAND ANGELNIEMEN ANKKURI

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
MIIKA KIRMULAMen (88)did not start

FINLAND ANTTOLAN URHEILIJAT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
4HENNA HAIKONENWomen (35)1:19:56+10:01

FINLAND ESPOON SUUNTA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
34MIKHAIL KULESHOVMen (88)1:43:39+21:34

FINLAND ESPOON SUUNTA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
42KIRILL KOMAROVMen (88)1:47:27+25:22

FINLAND ESPOON SUUNTA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
65ANSSI VESANTOMen (88)2:06:12+44:07

FINLAND ESPOON SUUNTA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
87JUHA RAUHALAMen (88)2:51:18+1:29:13

FINLAND ESPOON SUUNTA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
VLADISLAV MALYSHEVMen (88)did not finish

FINLAND ESPOON SUUNTA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
RINAT GABITOVMen (88)mispunched

FINLAND ESPOON SUUNTA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
ALEKSI SORSAMen (88)did not finish

FINLAND ESPOON SUUNTA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
LARI PERNUMen (88)did not finish

FINLAND ESPOON SUUNTA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
ALVAR PALMENMen (88)did not finish

FINLAND ESPOON SUUNTA

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
EMILIA STÅHLBERGWomen (35)did not start

FINLAND HELSINGIN SUUNNISTAJAT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
12EINARI HEINAROMen (88)1:35:09+13:04

FINLAND HIIDENKIERTAJAT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
15OSKARI LIUKKONENMen (88)1:35:58+13:53

FINLAND HIIDENKIERTAJAT

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
OLLI-PEKKA KOISTINENMen (88)did not start

FINLAND IKAALISTEN NOUSEVA VOIMA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
10EETU SAVOLAINENMen (88)1:34:19+12:14

FINLAND KEURUUN KISAILIJAT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
3SARI ANTTONENWomen (35)1:15:41+5:46

FINLAND KOOVEE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
10MIIA NIITTYNENWomen (35)1:27:53+17:58

FINLAND KOOVEE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
13KAROLIINA UKSKOSKIWomen (35)1:29:58+20:03

FINLAND KOOVEE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
SVETLANA MIRONOVAWomen (35)did not finish

FINLAND LYNX

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
46ALEKSI LESKINENMen (88)1:49:07+27:02

FINLAND MS PARMA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
39ARTEM POPOVMen (88)1:45:26+23:21

FINLAND MS PARMA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
2ANASTASIA RUDNAYAWomen (35)1:13:55+4:00

FINLAND MS PARMA

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
MAIJA SIANOJAWomen (35)did not start

FINLAND NAVI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
6OLLI-MARKUS TAIVAINENMen (88)1:30:47+8:42

FINLAND OK TRIAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
14TOBIAS HENRIKSSONMen (88)1:35:51+13:46

FINLAND OK TRIAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
19OTTO SIMOSASMen (88)1:37:47+15:42

FINLAND OK TRIAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
25TOPI PENTTINENMen (88)1:40:26+18:21

FINLAND OK TRIAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
44MIKKO SALERVOMen (88)1:48:35+26:30

FINLAND OK TRIAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
63OTTO SUNDMen (88)2:04:28+42:23

FINLAND OK TRIAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
76SIMO HASUMen (88)2:15:31+53:26

FINLAND OK TRIAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
80DANIEL BLOMSTERMen (88)2:22:10+1:00:05

FINLAND OK TRIAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
TOPI HASUMen (88)did not finish

FINLAND OK TRIAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
MIKAEL FABRITIUSMen (88)did not finish

FINLAND OK TRIAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
20MARI SEPPÄNENWomen (35)1:38:06+28:11

FINLAND OK TRIAN

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
KATJA VON SCHOULTZWomen (35)did not start

FINLAND RAJAMAEN RYKMENTTI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
21MIIKA SUOMINENMen (88)1:38:34+16:29

FINLAND RAJAMAEN RYKMENTTI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
36ONDEJ SEMIKMen (88)1:43:46+21:41

FINLAND RAJAMAEN RYKMENTTI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
52VILI NIEMIMen (88)1:52:14+30:09

FINLAND RAJAMAEN RYKMENTTI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
61TOMÁ DLABAJAMen (88)2:03:44+41:39

FINLAND RAJAMAEN RYKMENTTI

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
SANDER VAHERMen (88)did not start

FINLAND SK POHJANTAHTI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
6SOFIA HAAJANENWomen (35)1:22:29+12:34

FINLAND SK UUSI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
62TOMMI HAKULIMen (88)2:04:25+42:20

FINLAND TAMPEREEN PYRINTO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
1JOHAN RUNESSONMen (88)1:22:05

FINLAND TAMPEREEN PYRINTO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
22ALEKSI NIEMIMen (88)1:39:26+17:21

FINLAND TAMPEREEN PYRINTO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
26ANTON KUUKKAMen (88)1:41:13+19:08

FINLAND TAMPEREEN PYRINTO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
28ANSSI HUOSTILAMen (88)1:41:37+19:32

FINLAND TAMPEREEN PYRINTO

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
ELIAS KUUKKAMen (88)did not start

FINLAND TAMPEREEN PYRINTO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
1SAILA KINNIWomen (35)1:09:55

FINLAND TAMPEREEN PYRINTO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
18REETTA LASSILAWomen (35)1:36:25+26:30

FINLAND TAMPEREEN PYRINTO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
27SANNI KYMÄLÄINENWomen (35)1:47:05+37:10

FINLAND TAMPEREEN PYRINTO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
SONJA KYRÖLÄWomen (35)mispunched

FINLAND TAMPEREEN PYRINTO

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
LOTTA KARHOLAWomen (35)did not start

FINLAND TURUN METSANKAVIJAT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
18SCOTT FRASERMen (88)1:37:35+15:30

FINLAND TURUN METSANKAVIJAT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
20ANTTI PARJANNEMen (88)1:38:23+16:18

FINLAND TURUN METSANKAVIJAT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
45ESA HUTTUNENMen (88)1:48:55+26:50

FINLAND TURUN METSANKAVIJAT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
78ERLING SOMMERFELDTMen (88)2:19:38+57:33

FINLAND TURUN METSANKAVIJAT

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
DOUG TULLIEMen (88)did not start

FINLAND TURUN METSANKAVIJAT

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
TAPANI MÄKINENMen (88)did not start

FINLAND TURUN METSANKAVIJAT

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
JANIS KUMSMen (88)did not start

FINLAND TURUN METSANKAVIJAT

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
MARTINS SIRMAISMen (88)did not start

FINLAND TURUN SUUNNISTAJAT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
11ENNI JALAVAWomen (35)1:28:23+18:28

FINLAND TURUN SUUNNISTAJAT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
26VENLA KINNALAWomen (35)1:44:30+34:35

FINLAND TURUN SUUNNISTAJAT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
30EMMI HAAVISTOWomen (35)2:06:31+56:36

Girona GO-XTREM

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
53MARC SERRALLONGA ARQUÉSMen (88)1:52:35+30:30

Granada VELETA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
CARLOS RAICO LANDA SANCHEZMen (88)did not finish

LITHUANIA SM GAJA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
34ALGIRDAS BARTKEVICIUSMen (88)1:43:39+21:34

Madrid ESCONDITE-M

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
51GREG AHLSWEDEMen (88)1:52:04+29:59

Madrid MONTE EL PARDO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
81ÁLVARO BENAVENTE PARAMen (88)2:24:34+1:02:29

Málaga COMA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
41JAVIER RUIZ DE LA HERRÁN PIDALMen (88)1:47:00+24:55

Málaga COMA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
49JOSÉ MANUEL GARCÍA CRESPOMen (88)1:51:29+29:24

Murcia LORCA-O

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
38RAÚL FERRA MURCIAMen (88)1:45:13+23:08

Murcia LORCA-O

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
34LAURA LÓPEZ GARCÍAWomen (35)2:29:28+1:19:33

NORWAY HALDEN SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
2MAGNE DÆHLIMen (88)1:23:55+1:50

NORWAY LILLOMARKA OL

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
56STEINAR KOLLERUDMen (88)1:58:56+36:51

RUSSIA NORD WEST

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
17NIKITA STEPANOVMen (88)1:37:14+15:09

RUSSIA NORD WEST

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
27DMITRII POLIAKOVMen (88)1:41:29+19:24

RUSSIA NORD WEST

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
59DANIIL KASHINMen (88)2:01:54+39:49

RUSSIA NORD WEST

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
9ANTONINA NAIDIONOVAWomen (35)1:27:19+17:24

Soria NAVALENO-O

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
72JOSEP MORLÁ VANRELLMen (88)2:10:51+48:46

SWEDEN ATTUNDA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
11DANIEL ROOSMen (88)1:34:42+12:37

SWEDEN ATTUNDA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
43OSKAR DANIELSMen (88)1:47:33+25:28

SWEDEN ATTUNDA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
74KARL ENGESMen (88)2:14:19+52:14

SWEDEN ATTUNDA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
79THOMAS PETTERSSONMen (88)2:20:40+58:35

SWEDEN ATTUNDA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
JOHANNES KNUTASMen (88)did not finish

SWEDEN EKSJÖ SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
29SEBASTIAN INDERSTMen (88)1:42:00+19:55

SWEDEN EKSJÖ SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
57ANDREAS BERGANDERMen (88)2:00:20+38:15

SWEDEN FINSPANGS SOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
PER LINDMANMen (88)did not finish

SWEDEN GOTEBORG MAJORNA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
7OLA MARTNERMen (88)1:31:05+9:00

SWEDEN GOTEBORG MAJORNA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
19EMMA BERGMANWomen (35)1:36:29+26:34

SWEDEN HAGABY GOIF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
5MARTIN REGBORNMen (88)1:30:37+8:32

SWEDEN IFK MORA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
4VOJTCH KRÁLMen (88)1:30:28+8:23

SWEDEN IFK MORA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
13RAFFAEL HUBERMen (88)1:35:46+13:41

SWEDEN IFK MORA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
23PER HARALD HAVNEN JOHANSENMen (88)1:39:30+17:25

SWEDEN IFK MORA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
ARTEM PANCHENKOMen (88)did not finish

SWEDEN IFK MORA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
5KRISTIN LÖFGRENWomen (35)1:20:44+10:49

SWEDEN IFK MORA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
8OLHA PANCHENKOWomen (35)1:26:10+16:15

SWEDEN MALUNGS OK SKOGSMARDARNA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
30THOMAS CARLSSONMen (88)1:42:23+20:18

SWEDEN OK KARE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
48ISAC VON KRUSENSTIERNAMen (88)1:50:30+28:25

SWEDEN REHNS BK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
FREDRIK INGELSSONMen (88)did not finish

SWEDEN SAVEDALENS AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
32SERGEY FEDATSENKAMen (88)1:43:07+21:02

SWEDEN SAVEDALENS AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
7ANASTASIA DENISOVAWomen (35)1:23:05+13:10

SWEDEN STORA TUNA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
37JOAKIM SVENSKMen (88)1:44:52+22:47

SWEDEN STORA TUNA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
47MARKUS LANGMen (88)1:49:28+27:23

SWEDEN STORA TUNA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
67JONAS ANDERSSONMen (88)2:06:37+44:32

SWEDEN STORA TUNA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
MATTIAS MÅRTSMen (88)did not finish

SWEDEN STORA TUNA OK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
ANTON SJÖKVISTMen (88)did not start

SWEDEN STORA TUNA OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
EMIL SVENSKMen (88)did not finish

SWEDEN TULLINGE SK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
SIMON IMARKMen (88)did not start

SWITZERLAND OL BIEL SEELAND

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
15JOANA WÄLTIWomen (35)1:32:14+22:19

SWITZERLAND OL NORSKA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
SILJE EKROLL JAHRENWomen (35)did not finish

SWITZERLAND OLC WINTERTHUR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
58LUKAS SCHUBNELLMen (88)2:01:51+39:46

SWITZERLAND OLG BIBERIST SO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
60BEAT ROTHMen (88)2:02:03+39:58

SWITZERLAND OLG GOLDAU

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
YVES ASCHWANDENMen (88)did not finish

SWITZERLAND OLG HERZOGENBUCHSEE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
54JOËL MORGENTHALERMen (88)1:56:14+34:09

SWITZERLAND OLG KAKOWA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
17ANDREA ROGGOWomen (35)1:34:15+24:20

SWITZERLAND OLV BASELLAND

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
33JANNIS SCHOENLEBERMen (88)1:43:16+21:11

Tarragona MONTSANT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
75SEBASTIÁN ORDOÑEZ IBÁÑEZMen (88)2:14:28+52:23

Toledo ESCONDITE-T

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
31ROSA MARTÍN GARCÍAWomen (35)2:10:50+1:00:55

UNITED KINGDOM DRONGO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
89BEN WINDSORMen (88)3:20:37+1:58:32

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

OCAD
WOC 2019 Banner 2
Bryzos
WOC 2020
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org