International Orienteering Federation

Official results for Czech cup

Event informationShow result list by classUpload routePrint

Name: Czech cup
Organiser: Czech Republic
Date: 4 June 2016

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
1Monika TopinkováWomen (26)14:31

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
4Adélka IndrákováWomen (26)14:51

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
5Adélka JakobováWomen (26)14:57

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
6Jana KnapováWomen (26)15:01

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
7Natalia HiklováWomen (26)15:10

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
8Lenka PoklopováWomen (26)15:12

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
9Martina TichovskáWomen (26)15:15

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
10Jindra HlavováWomen (26)15:19

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
11Kateřina ChromáWomen (26)15:29

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
13Barbora HruškováWomen (26)15:42

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
15Magdaléna TužilováWomen (26)16:08

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
16Marie ProcházkováWomen (26)16:11

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
18Karolína TepláWomen (26)17:06

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
19Iva KošárkováWomen (26)17:17

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
20Marta FenclováWomen (26)17:38

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
21Lucie KrafkováWomen (26)17:47

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
22Daniela ČepováWomen (26)17:49

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
24Romana MrázkováWomen (26)18:29

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
25Dominika PlochováWomen (26)18:55

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Petra KoporováWomen (26)mispunched

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
1Vojtěch KrálMen (40)13:19

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
2Daniel HájekMen (40)13:33

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
5Pavel BrlicaMen (40)14:15

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
6Tomáš UdržalMen (40)14:17

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
7Tomáš KubelkaMen (40)14:20

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
9Radek NožkaMen (40)14:27

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
10Martin PoklopMen (40)14:30

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
11Jan FlašarMen (40)14:36

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
13Ondřej SemíkMen (40)14:44

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
14Jonáš HubáčekMen (40)14:45

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
15Stanislav MokrýMen (40)14:49

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
16Štěpán ZimmermannMen (40)14:50

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
17Jakub HruškaMen (40)14:56

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
19Ondřej KantorMen (40)15:00

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
20Ctibor SyselMen (40)15:13

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
20Štěpán DlabajaMen (40)15:13

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
22Jan ČermákMen (40)15:23

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
24Martin LuštickýMen (40)15:31

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
25Osvald KozákMen (40)15:33

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
26Boris NavrátilMen (40)15:34

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
27Jakub KamenickýMen (40)15:37

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
28František KolovskýMen (40)15:47

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
29Filip HadačMen (40)15:52

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
30Lukáš KettnerMen (40)16:01

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
31Jiří ValešMen (40)16:13

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
32David ProcházkaMen (40)16:36

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
33Roman HorynaMen (40)17:02

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
34David HepnerMen (40)17:16

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
36Tomáš LandovskýMen (40)20:58

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Matěj KamenickýMen (40)mispunched

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Jan MrázekMen (40)mispunched

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Jan PetrželaMen (40)mispunched

Brno

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
3Miloš NykodýmMen (40)13:38

Bystřice

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
8Michal ArgalášMen (40)14:21

Horní Studénky

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Marek MinářMen (40)mispunched

Jilemnice

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
14Kristýna KolínováWomen (26)16:03

Larvik

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
35Jrgen FrydMen (40)20:03

Libice nad Doubravou

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
17Alena VoborníkováWomen (26)16:24

Olomouc

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
23Johanka ŠimkováWomen (26)17:50

Opava

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
4Marek SchusterMen (40)14:03

Praha 4

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
18Radim OndráčekMen (40)14:59

Přerov

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
2Vendula HorčičkováWomen (26)14:32

Rychnov nad Kneznou

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
3Denisa KosováWomen (26)14:33

Turnov

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
11Michaela OmováWomen (26)15:29

Vsetin

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
11Roman ZbranekMen (40)14:36

Zábřeh

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
23Petr HorvátMen (40)15:25

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

Eventor World
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.sport