International Orienteering Federation

Official results for Russian event "Black Sea"

Event informationShow result list by classShow result list by organisationUpload routePrint

Name: Russian event "Black Sea"
Organiser: Russian Federation
Date: 26 March 2016

Classes: Show all | MEN | WOMEN

Men

3 400 m, 57 starting competitors
PlacNameOrganisationNationalityTimeDiff
1Dmitrii NakonechnyiKaliningradRussian Federation17:38
2Dmitry TsvetkovSt.PetersburgRussian Federation17:56+0:18
3Artem PopovSt.PeterburgRussian Federation18:02+0:24
4Sergei RjabyshkinTallinnEstonia18:06+0:28
5Aleksandr Malygin- -Russian Federation18:29+0:51
6Kirill Komarov- -Russian Federation18:35+0:57
6Vladislav MalyshevBelgorodRussian Federation18:35+0:57
8Dmitriy MaslovskiyСанкт-ПетербургRussian Federation18:53+1:15
9Leonid NovikovBelgorodRussian Federation18:53+1:15
10Sergei Detkov- -Russian Federation18:54+1:16
11Pavel Shestakov- -Russian Federation18:59+1:21
12Anatoly Fomiciov- -Moldova, Republic of19:03+1:25
13Petr SukharevМоскваRussian Federation19:04+1:26
14Valentin Novikov- -Russian Federation19:15+1:37
15Aleksandr Zaripov- -Russian Federation19:26+1:48
16Daniel Sergeev- -Russian Federation19:30+1:52
17Maxim Semenov- -Russian Federation19:33+1:55
18Roman Ciobanu- -Moldova, Republic of19:44+2:06
19Victor Dinges- -Russian Federation19:46+2:08
20Rafik YakupovУльяновскRussian Federation19:50+2:12
21Sergei SiniaginPenzaRussian Federation19:58+2:20
22Damir Kurmakaev- -Russian Federation20:05+2:27
23Sergey Gorokhov- -Russian Federation20:10+2:32
24Ivan Nikitin- -Russian Federation20:12+2:34
25Andrey Khramov- -Russian Federation20:12+2:34
26Vasili Fomiciov- -Moldova, Republic of20:31+2:53
27Igor PopovPriozerskRussian Federation20:36+2:58
28Nikita Asoyan- -Russian Federation20:36+2:58
29Roman Efimov- -Russian Federation20:37+2:59
30Maxim Davydov- -Russian Federation20:50+3:12
31Sergei Borovkov- -Russian Federation21:05+3:27
32Vladimir Grinin- -Russian Federation21:13+3:35
33Boris Durnov- -Russian Federation21:23+3:45
34Evgeniy KhromushkinKalugaRussian Federation21:24+3:46
35Maxim Tsvetkov- -Russian Federation21:33+3:55
36Alexey Karpov- -Russian Federation21:36+3:58
37Pavel Novikov- -Russian Federation21:42+4:04
38Dmitrii Aleksanov- -Russian Federation21:59+4:21
39Denis Dimitriev- -Russian Federation22:08+4:30
40Artem SukhovMoscowRussian Federation22:09+4:31
41Nikita Smirnov- -Russian Federation22:23+4:45
42Aleksandr RomanovПенза Russian Federation22:24+4:46
43Philipp ErmachenkovMoscowRussian Federation22:31+4:53
44Egor MiterevMoscowRussian Federation22:34+4:56
45Mikhail GoryachevMoscowRussian Federation23:11+5:33
46Grigory Savelyev- -Russian Federation23:12+5:34
47Dmitriy KasatkinNizhniy NovgorodRussian Federation24:12+6:34
48Sergey PopovMoscowRussian Federation24:21+6:43
49Kirill Slame- -Russian Federation24:30+6:52
50Sergey MatyashObninskRussian Federation24:33+6:55
51Alexei Azarov- -United States25:07+7:29
52Valentin ChizhovMoscowRussian Federation25:32+7:54
53Anatoly Myaldzin- -Russian Federation26:05+8:27
54Alexey OsmininVoronezhRussian Federation26:16+8:38
55Aurel PleshkanMoscowRussian Federationmispunched
56Petr ArbuzovVoronegRussian Federationmispunched
57Ivan PotylitsynVoronezhRussian Federationmispunched

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

Eventor World