International Orienteering Federation

Official results for Swedish League

Event informationShow result list by classUpload routePrint

Name: Swedish League
Organisers: Saterbygdens OK / Sweden
Date: 14 May 2015

Alfta-Ösa Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Galina VinogradovaW21E1 (88)13:43+0:403:48

Alfta-Ösa Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Josefine EngströmW21E1 (88)14:48+1:454:06

Alfta-Ösa Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Sara EskilssonW21E1 (88)14:49+1:464:06

Alfta-Ösa Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
76Hana HancikovaW21E1 (88)18:06+5:035:01

Alfta-Ösa Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
90Bente RostW21E1 (88)20:26+7:235:40

Ärla Idrottsförening

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
39Viktor SilvemarkM21E1 (86)14:48+1:443:47

Ärla Idrottsförening

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Anton TynongM21E1 (86)mispunched

Attunda Orienteringsklubb

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
63Oskar DanielsM21E1 (86)15:25+2:213:57
73Martin GelinderM21E1 (86)15:48+2:444:03
77Axel WrådheM21E1 (86)16:36+3:324:15

Domnarvets Gymnastik o Idrottsförening

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Lena EliassonW21E1 (88)13:43+0:403:48
40Elin DahlinW21E1 (88)15:59+2:564:26

Eksjö Skid o Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
70Andreas BerganderM21E1 (86)15:42+2:384:01

Eksjö Skid o Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
44Josefine KlintbergW21E1 (88)16:07+3:044:28

Eksjö Skid o Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
52Therese KlintbergW21E1 (88)16:27+3:244:34

Falköpings AIK Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Sara HagströmW21E1 (88)14:20+1:173:58

Gävle Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
51Erik BomanM21E1 (86)15:02+1:583:51

Gävle Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
60Albin SjöhedM21E1 (86)15:17+2:133:55

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
82Daniel MartinssonM21E1 (86)21:23+8:195:28

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Anna ForsbergW21E1 (88)14:41+1:384:04

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Moa EnmarkW21E1 (88)15:04+2:014:11

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Agnes LeoW21E1 (88)15:41+2:384:21

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
49Anna WallinW21E1 (88)16:21+3:184:32

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
50Emma BergmanW21E1 (88)16:23+3:204:33

Göteborg-Majorna OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
74Viktoria ErnstssonW21E1 (88)17:51+4:484:57

Hagaby Gymnastik O IF

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Martin RegbornM21E1 (86)13:55+0:513:34

Halden SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
35Helen PalmerW21E1 (88)15:53+2:504:24

Hellas Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Tatyana RiabkinaW21E1 (88)14:11+1:083:56

Hestra Idrottsförening

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
44Martin AhlbergerM21E1 (86)14:58+1:543:50
68Martin LarssonM21E1 (86)15:37+2:334:00
75Andreas HolmqvistM21E1 (86)16:14+3:104:09

Idrottsklubben Hakarpspojkarna

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
39Elna ForsbergW21E1 (88)15:58+2:554:26
40Davis DislersM21E1 (86)14:49+1:453:47
41Oskar LjungqvistM21E1 (86)14:50+1:463:48

IFK Göteborg

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Eskil KinnebergM21E1 (86)13:50+0:463:32

IFK Lidingös Skid o Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Nicolas SimoninM21E1 (86)13:32+0:283:28

IFK Lidingös Skid o Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Mårten BoströmM21E1 (86)13:38+0:343:29

IFK Lidingös Skid o Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Øystein Kvaal ØsterbøM21E1 (86)mispunched

IFK Lidingös Skid o Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Annica GustafssonW21E1 (88)14:56+1:534:08

IFK Lidingös Skid o Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
81Matleena BoströmW21E1 (88)18:38+5:355:10

IFK Lidingös Skid o Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
83Alice HugossonW21E1 (88)18:51+5:485:14

IFK Lidingös Skid o Orienteringsklubb

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Sofia AdolfssonW21E1 (88)did not start

IFK Mora Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Vojtech KralM21E1 (86)13:54+0:503:33

IFK Mora Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32Artem PanchenkoM21E1 (86)14:29+1:253:42

IFK Mora Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
35Erik BlomM21E1 (86)14:39+1:353:45

IFK Mora Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Roman RyapolovM21E1 (86)14:43+1:393:46

IFK Mora Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
47Johan LindbergM21E1 (86)15:00+1:563:50

IFK Mora Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Olga PanchenkoW21E1 (88)15:34+2:314:19

IFK Mora Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
48Magdalena OlssonW21E1 (88)16:20+3:174:32

Ikaalisten Nouseva-Voima

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Dmitrij TsvetkovM21E1 (86)13:59+0:553:35

Järfälla Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
53Jeremy GenarM21E1 (86)15:04+2:003:51

Järfälla Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
55Rasmus Palmqvist AslaksenM21E1 (86)15:08+2:043:52

Järla IF Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Olle BoströmM21E1 (86)13:33+0:293:28

Järla IF Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Morten Jarvis WestergårdM21E1 (86)14:14+1:103:38

Järla IF Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
55David BejbomM21E1 (86)15:08+2:043:52

Järla IF Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
59Espen Hultgreen WeltzienM21E1 (86)15:11+2:073:53

Järla IF Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Emma KlingenbergW21E1 (88)13:033:37

Järla IF Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Karolin OhlssonW21E1 (88)14:56+1:534:08

Järla IF Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Ingjerd MyhreW21E1 (88)15:17+2:144:14

Järla IF Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Josefin PerssonW21E1 (88)15:57+2:544:25

Järla IF Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
53Anneke Hald BjørgumW21E1 (88)16:29+3:264:34

Långhundra Idrottsförening

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
70Robin PousetteM21E1 (86)15:42+2:384:01

Långhundra Idrottsförening

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
74Anton SundgrenM21E1 (86)15:56+2:524:05

Långhundra Idrottsförening

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
91Emma BromarkW21E1 (88)21:06+8:035:51

Leksands Orienteringsklubb

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
79Maria BjörklundW21E1 (88)18:29+5:265:08
87Maria BoisW21E1 (88)19:17+6:145:21
Linda LindkvistW21E1 (88)mispunched

Linköpings Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Rasmus ElmelidM21E1 (86)14:20+1:163:40

Linköpings Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
44Erik MartinssonM21E1 (86)14:58+1:543:50

Linköpings Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Alva OlssonW21E1 (88)14:48+1:454:06

Linköpings Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Fredrika VångellW21E1 (88)15:12+2:094:13

Linköpings Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
57Nicole ScaletW21E1 (88)16:44+3:414:38

Linköpings Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
89Kajsa HammarströmW21E1 (88)20:22+7:195:39

Malungs OK Skogsmårdarna

6 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
13William LindM21E1 (86)13:47+0:433:32
18Jakob LövM21E1 (86)13:57+0:533:34
47Vladimir TregubovM21E1 (86)15:00+1:563:50
57Thomas CarlssonM21E1 (86)15:09+2:053:53
77Michaela HallqvistW21E1 (88)18:07+5:045:01
Erik RostM21E1 (86)mispunched

Markbygdens OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
67Pontus KarlssonM21E1 (86)15:36+2:324:00

Norges orienteringsforbund

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Trond Einar PedersliM21E1 (86)13:54+0:503:33

Norges orienteringsforbund

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
34Gaute Hallan SteiwerM21E1 (86)14:38+1:343:45

Norges orienteringsforbund

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Heidi MårtenssonW21E1 (88)14:31+1:284:01

Nyköpings Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
46Jens WängdahlM21E1 (86)14:59+1:553:50

Nyköpings Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
79Marcus BerggrenM21E1 (86)16:46+3:424:17

Nyköpings Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
62Kristin HylanderW21E1 (88)17:09+4:064:45

OK Pan-Kristianstad

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42Jannie HagårdW21E1 (88)16:03+3:004:27

OK Pan-Kristianstad

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
61Nicole LjungdahlW21E1 (88)17:03+4:004:44

OK Skogsfalken

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Jolanta KolosinskaW21E1 (88)15:28+2:254:17

Orienteringklubben Ravinen

8 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Gustav BergmanM21E1 (86)13:32+0:283:28
12Ruslan GlebovM21E1 (86)13:45+0:413:31
49Kalle BergmanM21E1 (86)15:01+1:573:51
51Nick BarrableM21E1 (86)15:02+1:583:51
54Assar HellströmM21E1 (86)15:06+2:023:52
58Sarah-Jane BarrableW21E1 (88)16:47+3:444:39
59Frida ForsbergW21E1 (88)16:55+3:524:41
65Jacob LindstamM21E1 (86)15:32+2:283:58

Orienteringsklubben Dacke

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
50Maja PetterssonW21E1 (88)16:23+3:204:33

Orienteringsklubben Denseln

5 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Pavlo UshkvarokM21E1 (86)13:21+0:173:25
35Mathias HallménM21E1 (86)14:39+1:353:45
76Emil KaleredM21E1 (86)16:21+3:174:11
78Lovisa AdolfssonW21E1 (88)18:12+5:095:03
86Lisa KaleredW21E1 (88)19:12+6:095:20

Orienteringsklubben Kåre

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Lisa RisbyW21E1 (88)15:42+2:394:21

Orienteringsklubben Kåre

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
36Jenny ErikssonW21E1 (88)15:55+2:524:25

Orienteringsklubben Kåre

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
40Linn GrällsW21E1 (88)15:59+2:564:26

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Oskar SjöbergM21E1 (86)13:44+0:403:31

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Matt OgdenM21E1 (86)14:01+0:573:35

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Niklas AldénM21E1 (86)14:02+0:583:35

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Jakob AnderssonM21E1 (86)14:22+1:183:41

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Henrik LöfåsM21E1 (86)14:33+1:293:43

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42Josef NordlundM21E1 (86)14:52+1:483:48

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
43David LingforsM21E1 (86)14:54+1:503:49

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
69Ross SmithM21E1 (86)15:40+2:364:01

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Catherine TaylorW21E1 (88)14:06+1:033:55

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Samantha SaegerW21E1 (88)15:13+2:104:13

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Rebecka OlssonW21E1 (88)15:26+2:234:17

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32Lina BäckströmW21E1 (88)15:48+2:454:23

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Bettina AebiW21E1 (88)15:50+2:474:23

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42Inga KazlauskaiteW21E1 (88)16:03+3:004:27

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
54Lisa RönnolsW21E1 (88)16:34+3:314:36

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
59Kate MorrisonW21E1 (88)16:55+3:524:41

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
62Rasa PtasekaiteW21E1 (88)17:09+4:064:45

Orienteringsklubben Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
71Annika BjörkW21E1 (88)17:38+4:354:53

Orienteringsklubben Orinto

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
49Erik ClassonM21E1 (86)15:01+1:573:51

Orienteringsklubben Orion

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Oleksandr KratovM21E1 (86)14:05+1:013:36

Orienteringsklubben Orion

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
58Pontus PeterssonM21E1 (86)15:10+2:063:53

Orienteringsklubben Orion

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
72Guy SaboM21E1 (86)15:43+2:394:01

Orienteringsklubben Orion

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Nadiya VolynskaW21E1 (88)14:00+0:573:53

Orienteringsklubben Orion

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
84Hanna WisniewskaW21E1 (88)18:57+5:545:15

Orienteringsklubben Renen

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
55Linnea SundströmW21E1 (88)16:35+3:324:36

Orienteringsklubben Rodhen

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Henrik JonssonM21E1 (86)14:21+1:173:40

Orienteringsklubben Roslagen

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
56Rebecka LindbergW21E1 (88)16:42+3:394:38

Orienteringsklubben Roxen

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
78Emil RankkaM21E1 (86)16:40+3:364:16

Orienteringsklubben Södertörn

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
64Josh BeechM21E1 (86)15:29+2:253:58

Orienteringsklubben Södertörn

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
47Louise MarkstedtW21E1 (88)16:17+3:144:31

Orienteringsklubben Södertörn

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
80Marielle LarssonW21E1 (88)18:37+5:345:10

Orienteringsklubben Tisaren

9 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Lilian ForsgrenW21E1 (88)14:10+1:073:56
24Daniel AttåsM21E1 (86)14:09+1:053:37
27Oskar AndrénM21E1 (86)14:18+1:143:40
37Rebecka NylinW21E1 (88)15:56+2:534:25
46Lovisa PerssonW21E1 (88)16:16+3:134:31
69Julia LauriW21E1 (88)17:29+4:264:51
80Anton HallorM21E1 (86)16:47+3:434:18
81Jonatan AronssonM21E1 (86)17:00+3:564:21
88Josefin AronssonW21E1 (88)20:17+7:145:38

Orienteringsklubben Tyr

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
64Malin LeanderssonW21E1 (88)17:13+4:104:46
68Sofie GustavssonW21E1 (88)17:26+4:234:50

Orienteringsklubben Vargen

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
67Emma BergströmW21E1 (88)17:24+4:214:50

Orienteringsklubben Vilse 87

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Josefin TjernlundW21E1 (88)14:58+1:554:09
30Ellinor TjernlundW21E1 (88)15:45+2:424:22

Paimion Rasti

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
61Sergei RjabyshkinM21E1 (86)15:21+2:173:56

Rehns Bandyklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Jesper LysellM21E1 (86)13:41+0:373:30

Sävedalens AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
27Amilia BjörklundW21E1 (88)15:40+2:374:21

Södertälje-Nykvarn Orienteringsförening

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Jonas LeanderssonM21E1 (86)13:043:21

Södertälje-Nykvarn Orienteringsförening

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Ralph StreetM21E1 (86)13:35+0:313:28

Södertälje-Nykvarn Orienteringsförening

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Bartosz PawlakM21E1 (86)14:08+1:043:37

Södertälje-Nykvarn Orienteringsförening

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Eric BörjeskogM21E1 (86)14:13+1:093:38

Södertälje-Nykvarn Orienteringsförening

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31Kent OhlssonM21E1 (86)14:23+1:193:41

Södertälje-Nykvarn Orienteringsförening

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
35Jakob EnmarkM21E1 (86)14:39+1:353:45

Södertälje-Nykvarn Orienteringsförening

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Frida Jönsson HellstadiusW21E1 (88)14:54+1:514:08

Södertälje-Nykvarn Orienteringsförening

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Jana KnapováW21E1 (88)15:00+1:574:10

Stora Tuna Orienteringsklubb

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Emil SvenskM21E1 (86)13:22+0:183:25
10Anton SjökvistM21E1 (86)13:43+0:393:31
73Johanna ErlandssonW21E1 (88)17:46+4:434:56
Tove AlexanderssonW21E1 (88)did not start

Sundsvalls Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
75Annika CarlbergW21E1 (88)17:53+4:504:58

Täby Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
66Robert JohanssonM21E1 (86)15:35+2:313:59

Täby Orienteringsklubb

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Christina Lövald HellbergW21E1 (88)did not start

Tullinge Sportklubb

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Johanna LönnkvistW21E1 (88)15:32+2:294:18
45Jenny LönnkvistW21E1 (88)16:10+3:074:29
Markus AdolfssonM21E1 (86)mispunched

Uddevalla Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
65Julia OlssonW21E1 (88)17:14+4:114:47

Ulricehamns Orienteringsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
62Gustav EklöfM21E1 (86)15:23+2:193:56

Vänersborgs Skidklubb

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Rickard BörjessonM21E1 (86)did not start

Varegg Fleridrett

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Kristin LöfgrenW21E1 (88)15:50+2:474:23

Vittjärvs Idrottsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Evelina WickbomW21E1 (88)15:45+2:424:22

Vittjärvs Idrottsklubb

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
82Andrea WickbomW21E1 (88)18:39+5:365:10

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

OCAD
WOC 2019 Banner 2
Bryzos
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org