International Orienteering Federation

Official results for Jan Kjellstrom International Festival of Orienteering Day 3

Event informationShow result list by classUpload routePrint

Name: Jan Kjellstrom International Festival of Orienteering Day 3
Organiser: Great Britain
Date: 5 April 2015

3roc

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
68Colm MoranMen (136)2:00:227:48
111Gerard ButlerMen (136)2:33:039:56

AIRE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
82Jack WoodMen (136)2:06:168:11

AIRE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
122Ben StevensMen (136)3:01:3811:47

AIRE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
37Florence HainesWomen (98)1:33:219:09

AIRE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Emily WoodWomen (98)mispunched

ANCO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
49Monika TopinkovaWomen (98)1:41:079:54

Angelniemen Ankkuri

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Emily KempWomen (98)1:22:428:06

AROS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
97Ed NicholasMen (136)2:18:579:01

AROS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Duncan CoombsMen (136)did not finish

Australia

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Vanessa RoundWomen (98)1:24:048:14

BASOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Ewan McCarthyMen (136)1:39:136:26

BASOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29James TullieMen (136)1:42:256:39

BASOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Jessica TullieWomen (98)1:21:357:59

Belgium team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
47Yannick MichielsMen (136)1:48:377:03

Belgium team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
49Tomas HendrickxMen (136)1:49:017:04

Belgium team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
58Evert LeeuwsMen (136)1:55:517:31

Belgium team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
67Desmond FranssenMen (136)2:00:197:48

Belgium team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
72Jeremy GenarMen (136)2:01:327:53

Belgium team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
85Michael Van BaelenMen (136)2:08:538:22

Belgium team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
93Pieter HendrickxMen (136)2:16:528:53

Belgium team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
100Clement DemeuseMen (136)2:20:179:06

Belgium team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Wouter HusMen (136)mispunched

BOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
86Ben MaliphantMen (136)2:11:078:30

Cambridge Sports Union

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
54Alexandra JospeWomen (98)1:42:5710:05

CHIG

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
118Josh JennerMen (136)2:57:0811:30

CHIG

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
121Harold WyberMen (136)3:00:5211:44

CLOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Peter BrayMen (136)1:44:416:47

CLOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
77Duncan ArcherMen (136)2:03:448:02

CLOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
84Mark BownMen (136)2:06:538:14

CLOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
78Hanne KinnunenWomen (98)2:05:5712:20

CLYDE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Alasdair McLeodMen (136)1:33:366:04

CLYDE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
109Simon GardnerMen (136)2:32:029:52

CLYDE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Adela JakobovaWomen (98)1:28:318:40

CLYDE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
85Mirjam AllikWomen (98)2:43:2216:00

CNOC

6 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
74Conor ShortMen (136)2:02:577:59
86Regina KellyWomen (98)3:00:3117:41
98Seamus OBoyleMen (136)2:19:149:02
104Kevin O BoyleMen (136)2:23:219:18
Hugh CashellMen (136)mispunched
Niamh O BoyleWomen (98)mispunched

Cork O

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
95Shane LynchMen (136)2:18:168:58

CorkO

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
75Darren BurkeMen (136)2:02:597:59
87Cillin CorbettMen (136)2:12:458:37

CUOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
115John OckendenMen (136)2:42:5710:34

CUOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
116Dan SafkaMen (136)2:43:3010:37

Czech National Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
34Katerina ChromaWomen (98)1:32:009:01

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Jan ProchazkaMen (136)1:30:425:53

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Vojtech KralMen (136)1:32:165:59

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Pavel KubatMen (136)1:32:486:01

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Jan SedivyMen (136)1:33:556:05

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Milos NykodymMen (136)1:34:476:09

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
44Ondrej SemikMen (136)1:47:557:00

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
46Marek SchusterMen (136)1:48:347:02

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
48Adam ChloupekMen (136)1:48:447:03

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
73Marek MinarMen (136)2:02:227:56

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
76Tomas KubelkaMen (136)2:03:308:01

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
88Michal HubacekMen (136)2:13:448:41

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Eva JurenikovaWomen (98)1:18:007:38

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Michaela OmovaWomen (98)1:26:008:25

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Eva KabathovaWomen (98)1:26:048:26

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Lenka PoklopovaWomen (98)1:27:448:36

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Vendula HorcickovaWomen (98)1:31:198:57

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
45Marketa TesarovaWomen (98)1:39:389:46

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
47Denisa KosovaWomen (98)1:40:189:50

Czech orienteering team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Jana KnapovaWomen (98)did not finish

Danish National Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Thor NorskovMen (136)1:36:536:17

Danish National Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
39Andreas Hougaard BoesenMen (136)1:47:056:57

Danish National Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Christian BobachMen (136)mispunched

Danish National Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Anders BachhausenMen (136)mispunched

Danish National Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Soren StrungeMen (136)mispunched

Danish National Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Ida BobachWomen (98)1:13:097:10

Danish National Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Emma KlingenbergWomen (98)1:26:488:30

DEVON

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
119Duncan TaylorMen (136)2:57:5811:33

DRONGO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
81Matthew VokesMen (136)2:06:148:11

DUO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
45Eoin McCulloughMen (136)1:48:167:01

EBOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Matthew SpeakeMen (136)1:32:526:01

EBOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
63Jonny MalleyMen (136)1:56:597:35

EBOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
48Louise MarkstedtWomen (98)1:40:419:52

ERYRI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
77Helen HanstockWomen (98)2:04:3912:13

ERYRI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
80Jennifer WilliamsonWomen (98)2:09:5912:44

ESOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Claire WardWomen (98)1:19:207:46

ESOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Helen BridleWomen (98)1:26:078:26

ESOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Rebecca HardingWomen (98)1:29:178:45

ESOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
64Jo StevensonWomen (98)1:51:0710:53

EUOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
101Andrew LindsayMen (136)2:20:569:09

EUOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32Jo ShepherdWomen (98)1:31:108:56

EUOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Rona LindsayWomen (98)1:33:249:09

EUOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
62Alison CampbellWomen (98)1:49:1510:42

EUOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
81Katrina McLeodWomen (98)2:12:0912:57

FERMO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
124Stephen OReillyMen (136)3:35:4614:00

FERMO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
59Ciara LargeyWomen (98)1:47:3410:32

FERMO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
83Eibhlin LargeyWomen (98)2:26:5714:24

FVO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Graham GristwoodMen (136)1:30:295:52

FVO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
50Mark NixonMen (136)1:49:177:05

FVO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
52Marcus PinkerMen (136)1:50:087:09

GRAMP

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
43Tim GomersallMen (136)1:47:466:59

Great Eastern Navigators

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
90Laurence QuinnMen (136)2:14:078:42

Hagaby GoIF

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Beata FalkWomen (98)1:21:157:57
65Viktor LarssonMen (136)1:58:347:41

Halden SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
56Fredrik EliassonMen (136)1:52:097:16

hamok

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
59Benjamin AnciauxMen (136)1:55:527:31
60Thomas van Der KleijMen (136)1:56:057:32

HH

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
51Bryony HardingWomen (98)1:41:139:55
68Becky RafteryWomen (98)1:53:3911:08

Hiisi

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
110Saku AsikainenMen (136)2:32:159:53

IFK Lidingö

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Julian DentMen (136)1:38:006:21

IFK Lidingö SOK

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Marten BostromMen (136)1:34:076:06
22Nicolas SimoninMen (136)1:37:136:18
Matleena BostromWomen (98)mispunched

IFK Moras OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
35Anastasia TrubkinaWomen (98)1:32:349:04

IK Grane Orientering

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
46Christine MikkelsenWomen (98)1:39:589:48

INT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Hector HainesMen (136)1:35:106:10

INT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32Alan CherryMen (136)1:44:386:47

INT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
55Jegor KostylevMen (136)1:51:467:15

INT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
70Oleg ChepelinMen (136)2:01:107:52

INT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Murray StrainMen (136)did not finish

Italy team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
61Riccardo ScaletMen (136)1:56:447:34

Italy team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
64Marco SeppiMen (136)1:58:337:41

Italy team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
56Michela GuizzardiWomen (98)1:45:3310:20

JOKA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
44Evely KaasikuWomen (98)1:36:249:27

Kalevan Rasti

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Thierry GueorgiouMen (136)1:26:295:36

Kangasala SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
106Tuomas FjallstromMen (136)2:27:549:36

KERNO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
107Scott CollierMen (136)2:28:599:40

KJ SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Timo SildMen (136)1:35:466:13

KJ SK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42Lauri SildMen (136)1:47:256:58

Linköpings OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
79Sanna ErikssonWomen (98)2:07:2412:29

LOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Hollie OrrWomen (98)1:15:257:23

LOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
61Carrie BeadleWomen (98)1:48:2610:37

LOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Sarah AtkinsonWomen (98)did not finish

MAROC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Helen PalmerWomen (98)1:17:597:38

MAROC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
69Kirsty CoombsWomen (98)1:57:2511:30

MAROC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Hazel WrightWomen (98)mispunched

MDOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
89Thomas FellbaumMen (136)2:14:058:42

MS Parma

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
37Peeter PihlMen (136)1:46:046:53

NOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
41Richard RobinsonMen (136)1:47:246:58

NOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
69Andrew LlewellynMen (136)2:00:377:49

NOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
92Joe TauntonMen (136)2:15:008:45

NOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
71Rose SchorahWomen (98)1:59:3211:43

NOSE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Amelie ChataingWomen (98)1:24:378:17

OD

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
39Kirsten StrainWomen (98)1:34:009:12

OD

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
40Toni ODonovanWomen (98)1:34:019:13

OD

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
65Sophie KirkWomen (98)1:52:1010:59

OK Kolmården

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
52Linn BrannebyWomen (98)1:41:489:58

OK Linné

5 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Catherine TaylorWomen (98)1:08:556:45
13Annika BillstamWomen (98)1:22:188:04
41Samantha SaegerWomen (98)1:34:429:17
103Ross SmithMen (136)2:22:499:16
Riina KuuseloWomen (98)did not finish

OttawaOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
83Jeff TeutschMen (136)2:06:458:13

OUOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
35Jamie ParkinsonMen (136)1:45:146:50

OUOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
84Aini VuorinenWomen (98)2:30:1314:43

PFO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Sophie HorrocksWomen (98)did not finish

Polish National Team

11 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Wojciech KowalskiMen (136)1:30:155:51
20Bartosz PawlakMen (136)1:36:056:14
23Paulina FaronWomen (98)1:27:218:33
38Piotr ParfianowiczMen (136)1:46:566:56
53Michal OlejnikMen (136)1:50:367:10
53Zuzanna KubickaWomen (98)1:42:4810:04
55Hanna WisniewskaWomen (98)1:45:2010:19
58Daria LajnWomen (98)1:47:1110:30
67Agata StankiewiczWomen (98)1:53:2411:07
74Ewa GwozdzWomen (98)2:02:1611:59
Wojciech DwojakMen (136)mispunched

RR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Douglas TullieMen (136)1:32:466:01

RR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
75Kirstin MaxwellWomen (98)2:04:0212:09

SARUM

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Lucy ButtWomen (98)1:28:388:41
94Thomas ButtMen (136)2:17:388:56

SAX

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
123Richard PurkisMen (136)3:19:2812:57

SBOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Kris JonesMen (136)1:35:076:10

SBOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
71Ben MitchellMen (136)2:01:147:52

SELOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
66Joe MercerMen (136)1:59:217:45

SELOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
66Elspeth InglebyWomen (98)1:52:5211:03

SHUOC

6 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
40William GardnerMen (136)1:47:196:58
80Nicholas BarberMen (136)2:04:238:04
105Tommy HortonMen (136)2:27:069:33
112Mike BeasantMen (136)2:33:269:57
120Alexander MooreMen (136)3:00:0211:41
Jonathan CrickmoreMen (136)mispunched

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Ralph StreetMen (136)1:39:416:28

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
79Edward CatmurMen (136)2:04:138:03

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
113Ludovic MaillardMen (136)2:38:5410:19

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
114Thomas CochraneMen (136)2:40:5810:27

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
117Ian WebbMen (136)2:55:2911:23

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Matthew SchepisiMen (136)mispunched

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
57Helen GardnerWomen (98)1:46:5210:28

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
70Katrin HardingWomen (98)1:57:3911:32

SLOW

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
82Sarah-Jane BarrableWomen (98)2:22:1313:56

SN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
91Tim BealeMen (136)2:14:238:43

SN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
36Alice LeakeWomen (98)1:32:589:06

SN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42Ruth HolmesWomen (98)1:34:449:17

SPOOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
34Rhys Findlay-RobinsonMen (136)1:45:136:49

SROC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31Rebecca RookeWomen (98)1:29:458:47

SV Turbine Neubrandenburg

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Ed NashMen (136)mispunched

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Fabian HertnerMen (136)1:27:145:39

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Matthias KyburzMen (136)1:28:215:44

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Andreas KyburzMen (136)1:28:255:44

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31Ueli WerrenMen (136)1:43:506:44

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
36Sven AschwandenMen (136)1:45:246:50

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
54Lukas DienerMen (136)1:50:457:11

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
57Yves AschwandenMen (136)1:52:337:18

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Julia GrossWomen (98)1:12:307:06

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Sabine HauswirthWomen (98)1:15:257:23

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Sara LuescherWomen (98)1:19:547:50

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Judith WyderWomen (98)1:20:117:51

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Sarina JenzerWomen (98)1:23:168:09

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Martina RuchWomen (98)1:26:088:26

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Elena RoosWomen (98)1:27:388:35

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
27Lilly GrossWomen (98)1:28:128:38

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
50Martina SeiterleWomen (98)1:41:099:55

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Salome SchweizerWomen (98)mispunched

Swiss Orienteering Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Sina TommerWomen (98)mispunched

SWOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
78Rhodri BuffettMen (136)2:03:468:02

SYO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Oli JohnsonMen (136)1:37:186:19

SYO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
51Nick BarrableMen (136)1:50:067:08

SYO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
72Laura DanielWomen (98)2:00:0811:46

Täby OK

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Daniel HajekMen (136)1:35:176:11
43Christina Lovald HellbergWomen (98)1:35:119:19
99Robert JohanssonMen (136)2:19:419:04

TAD

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Philippe AdamskiMen (136)1:41:436:36

TVOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
60Anne EdwardsWomen (98)1:48:0010:35

UBOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
108Matthew WhippleMen (136)2:29:279:42

UBOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
76Abigail KerrWomen (98)2:04:2812:12

UCCO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
96Josh OSullivan-HourihanMen (136)2:18:389:00

Unattached

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Heather MonroWomen (98)mispunched

UYOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
87Helen MillerWomen (98)3:29:5720:35

Vaajakosken Terä

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
62Will CritchleyMen (136)1:56:537:35

Varegg Fleridrett

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
27Per Harald Havnen JohansenMen (136)1:40:026:29

VeVe

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Sari NurmelaWomen (98)1:28:008:37

Victoria Nuggests

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
63Jasmine NeveWomen (98)1:50:4710:51

WatO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Neil DobbsMen (136)mispunched

WCH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
73Emily GarsideWomen (98)2:01:0511:52

WCOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
102Lewis TaylorMen (136)2:21:389:11

WRE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Duncan BirtwistleMen (136)1:43:236:42

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

OCAD
Bryzos
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org