International Orienteering Federation

Official results for Portugal O' Meeting 2015

Event informationShow result list by classUpload routePrint

Name: Portugal O' Meeting 2015
Organisers: Ori-Estarreja / Portugal
Date: 16 February 2015

[035] CN Alvito

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
65João Mega FigueiredoM21SE (97)1:49:59+23:486:08

[052] GD4C

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
76Carolina DelgadoW21E (107)1:44:13+32:308:13

[052] GD4C

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
97Liliana OliveiraW21E (107)2:18:18+1:06:3510:54

[052] GD4C

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
47Hélder MarcolinoM21E (90)2:06:03+35:357:02

[052] GD4C

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
62Filipe DiasM21E (90)2:22:08+51:407:56

[052] GD4C

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
68Luis LeiteM21E (90)2:32:25+1:01:578:30

[052] GD4C

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
55Tiago Gingão LealM21SE (97)1:46:02+19:515:55

[054] NADA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
61Luis BarreiroM21E (90)2:20:33+50:057:51

[062] CA Madeira

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
67Nelson BarocaM21E (90)2:31:39+1:01:118:28

[070] COC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
70Patricia CasalinhoW21E (107)1:42:09+30:268:03

[070] COC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
81Magalie MendesW21E (107)1:47:06+35:238:26

[070] COC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
90Andreia SilvaW21E (107)1:55:46+44:039:08

[070] COC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
96Adelindina LopesW21E (107)2:17:20+1:05:3710:50

[070] COC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
43Gildo SilvaM21E (90)2:03:11+32:436:52

[070] COC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
58Nelson SantosM21E (90)2:16:34+46:067:37

[070] COC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
79Paulo FrancoM21SE (97)2:03:58+37:476:55

[073] CMo Funchal

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
58Miguel SilvaM21SE (97)1:47:42+21:316:01

[085] A Montanha

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
66Leandro LimaM21E (90)2:30:57+1:00:298:25

[090] ADFA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
95Anabela CorreiaW21E (107)2:08:07+56:2410:06

[090] ADFA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
99Albertina SáW21E (107)2:43:45+1:32:0212:55

[090] ADFA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
54Pedro NogueiraM21SE (97)1:45:06+18:555:52

[090] ADFA

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Luís SilvaM21SE (97)did not start

[094] CPOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
66Mariana MoreiraW21E (107)1:39:41+27:587:51

[094] CPOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
88Vera AlvarezW21E (107)1:53:23+41:408:56

[114] COA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
65Nuno EvangelistaM21E (90)2:29:17+58:498:20

[1501] Individual SWE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Eric HanssonM21E (90)did not finish

[151] GafanhOri

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
60Raquel CostaW21E (107)1:36:55+25:127:38

[151] GafanhOri

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
82Rita RodriguesW21E (107)1:47:27+35:448:28

[151] GafanhOri

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Inês PintoW21E (107)did not start

[151] GafanhOri

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Tiago Martins AiresM21E (90)1:46:34+16:065:57

[151] GafanhOri

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
35Tiago RomãoM21SE (97)1:39:02+12:515:31

[151] GafanhOri

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
52Manuel HortaM21SE (97)1:44:00+17:495:48

[1511] Individual RUS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
83Maxim SimakovM21SE (97)2:09:30+43:197:14

[168] CAB

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
64João FerreiraM21E (90)2:27:14+56:468:13

[1816] Individual GBR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
56Kim BaxterW21E (107)1:34:39+22:567:28

[1826] Individual FRA

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
William BouvierM21E (90)did not start

[1835] Individual FIN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Minna KauppiW21E (107)1:11:435:39

[1835] Individual FIN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Venla NiemiW21E (107)1:19:41+7:586:17

[1835] Individual FIN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Sofia HaajanenW21E (107)1:20:02+8:196:18

[1835] Individual FIN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
58Päivi AutioW21E (107)1:36:17+24:347:35

[1835] Individual FIN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
84Miitu KorhonenW21E (107)1:49:09+37:268:36

[1835] Individual FIN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Lauri OikarinenM21E (90)1:47:14+16:465:59

[1835] Individual FIN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Kristian KannusM21E (90)1:50:44+20:166:11

[2221] Alcon

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Marina GarcíaW21E (107)did not finish

[2234] CODAN Extremadura

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Carlos UriosM21E (90)did not start

[2267] Colivenc

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
45Natalia GurchenkovaW21E (107)1:31:32+19:497:13

[2267] Colivenc

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
79Esther GilW21E (107)1:46:26+34:438:23

[2267] Colivenc

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
44Roger CasalM21SE (97)1:41:22+15:115:39

[2267] Colivenc

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Andreu BlanesM21SE (97)did not finish

[2273] Villena-O

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Luis SánchezM21E (90)did not finish

[2776] COB

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
75Amparo GilW21E (107)1:43:56+32:138:11

[2776] COB

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
51David TarrésM21E (90)2:08:06+37:387:09

[2776] COB

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Lleí VilesM21E (90)did not finish

[2776] COB

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Pau LlorensM21SE (97)did not finish

[4324] SOA

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Claire WardW21E (107)did not start

[5327] Maximus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
34Lea VercellottiW21E (107)1:27:56+16:136:56

[6521] Trent-O

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
69Fabio DavesM21E (90)2:33:25+1:02:578:34

[6550] HS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
69Milla MattilaW21E (107)1:41:51+30:088:02

[6550] HS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
27Luukas ValtonenM21E (90)1:51:35+21:076:14

[6550] HS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
41Einari HeinaroM21SE (97)1:40:20+14:095:36

[6874] LS-37

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Aleksi AnttolainenM21SE (97)1:35:46+9:355:21

[7259] IKHP

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Ludwig LjungqvistM21E (90)1:35:38+5:105:20

[7259] IKHP

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32Adam GranstedtM21E (90)1:54:31+24:036:23

[7259] IKHP

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31Oskar LjungqvistM21SE (97)1:37:00+10:495:25

[7259] IKHP

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Kalvis MihailovsM21SE (97)did not finish

[7293] ADAAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
86Denise CamposW21E (107)1:51:03+39:208:45

[7293] ADAAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
87Elaine LenzW21E (107)1:52:59+41:168:54

[7293] ADAAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
71Fábio KuczkoskiM21SE (97)1:55:21+29:106:26

[7293] ADAAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
72Sidnaldo SousaM21SE (97)1:56:08+29:576:29

[7481] COC 68-04

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
60Cedric BeillM21E (90)2:20:06+49:387:49

[7500] ACA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
54SIAUD MariusM21E (90)2:10:44+40:167:18

[7500] ACA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
59Hyang-Rak PAGEM21E (90)2:19:42+49:147:48

[7503] COCS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
PAGE PierrickM21E (90)did not finish

[7515] SROC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
85Katrin HardingW21E (107)1:49:20+37:378:37

[7517] Pargas IF - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Yvonne GunellW21E (107)1:26:51+15:086:51

[7520] Tullinge SK - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Johanna LönnqvistW21E (107)1:24:45+13:026:41

[7520] Tullinge SK - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
44Rebecka HeinrupW21E (107)1:31:14+19:317:11

[7523] Ganddal - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
70Alf Johan LimaM21E (90)2:37:15+1:06:478:47

[7524] OK Kullingshof - OPO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Jesper SjögrenM21E (90)did not finish

[7526] OK Ravinen - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Richard RobinsonM21E (90)1:41:25+10:575:39

[7526] OK Ravinen - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Love BerzellM21E (90)1:50:37+20:096:10

[7526] OK Ravinen - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
52Erik KarlssonM21E (90)2:08:08+37:407:09

[7526] OK Ravinen - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Assar HellströmM21E (90)did not finish

[7526] OK Ravinen - OPOR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Baptiste GirardM21E (90)did not start

[7526] OK Ravinen - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
69Jacob LindstamM21SE (97)1:54:07+27:566:22

[7526] OK Ravinen - OPOR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Gustav BergmanM21SE (97)did not start

[7526] OK Ravinen - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Kalle BergmanM21SE (97)did not finish

[7527] NTNUI - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Thomas Natvig ÅrstadM21SE (97)1:34:57+8:465:18

[7527] NTNUI - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
39Hans Petter MathisenM21SE (97)1:39:55+13:445:34

[7527] NTNUI - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
48Vegard RuttenborgM21SE (97)1:42:02+15:515:42

[7527] NTNUI - OPOR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Martin HosetM21SE (97)did not start

[7529] Hestra IF -OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Andreas HolmqvistM21E (90)1:52:54+22:266:18

[7529] Hestra IF -OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Christian HolmqvistM21E (90)did not finish

[7529] Hestra IF -OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Rickard HolmqvistM21E (90)did not finish

[7529] Hestra IF -OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
82Martin LarssonM21SE (97)2:08:01+41:507:09

[7529] Hestra IF -OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
84Martin AhlbergerM21SE (97)2:21:10+54:597:53

[7531] OK Trian - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
53Elli VirtaW21E (107)1:33:24+21:417:22

[7531] OK Trian - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Tobias HenrikssonM21E (90)1:38:10+7:425:29

[7531] OK Trian - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Jani VirtaM21E (90)1:48:41+18:136:04

[7531] OK Trian - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Mikael FabritiusM21E (90)mispunched

[7531] OK Trian - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Otto SimosasM21SE (97)1:33:45+7:345:14

[7531] OK Trian - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
47Topi PenttinenM21SE (97)1:41:59+15:485:41

[7531] OK Trian - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
62Filip BrunellM21SE (97)1:48:56+22:456:05

[7531] OK Trian - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
75Victor MansnerM21SE (97)1:58:28+32:176:37

[7532] Pôles France U -OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19BASSET IsiaW21E (107)1:22:14+10:316:29

[7532] Pôles France U -OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
36BEAUVISAGE LaurianeW21E (107)1:28:52+17:097:00

[7532] Pôles France U -OPOR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
CHATAING AmélieW21E (107)did not start

[7532] Pôles France U -OPOR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
BACKSCHEIDER EmilieW21E (107)did not start

[7532] Pôles France U -OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
36RAUTURIER MaximeM21E (90)1:56:51+26:236:31

[7532] Pôles France U -OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13BASSET LucasM21SE (97)1:31:27+5:165:06

[7532] Pôles France U -OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
36CAPBERN LoïcM21SE (97)1:39:06+12:555:32

[7532] Pôles France U -OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
60DUBOIS RémiM21SE (97)1:48:45+22:346:04

[7532] Pôles France U -OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
70BAUDOT RémiM21SE (97)1:54:46+28:356:24

[7532] Pôles France U -OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
80SUTTER OlivierM21SE (97)2:06:24+40:137:03

[7532] Pôles France U -OPOR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
ADAMSKI PhilippeM21SE (97)did not start

[7555] Fredrikstad SK - OPO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Kamilla OlaussenW21E (107)1:24:54+13:116:41

[7555] Fredrikstad SK - OPO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Heidi BagstevoldW21E (107)did not finish

[7557] Halden SK O-POR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Ida Marie Næss BjørgulW21E (107)1:17:29+5:466:06

[7557] Halden SK O-POR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Eva JurenikovaW21E (107)1:17:42+5:596:07

[7557] Halden SK O-POR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Kine Hallan SteiwerW21E (107)1:21:41+9:586:26

[7557] Halden SK O-POR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Mari FastingW21E (107)1:26:01+14:186:47

[7557] Halden SK O-POR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
40Hanna H. NordbrødenW21E (107)1:30:29+18:467:08

[7557] Halden SK O-POR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Helen PalmerW21E (107)did not finish

[7557] Halden SK O-POR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Laura PortinW21E (107)did not start

[7557] Halden SK O-POR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Magne DæhliM21SE (97)1:30:16+4:055:02

[7557] Halden SK O-POR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Antonio Martínez PérezM21SE (97)1:33:55+7:445:14

[7557] Halden SK O-POR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
53Espen FiskumM21SE (97)1:44:10+17:595:49

[7557] Halden SK O-POR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Olav LundanesM21SE (97)did not finish

[7557] Halden SK O-POR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Fredric PortinM21SE (97)did not start

[7557] Halden SK O-POR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Fredrik EliassonM21SE (97)did not start

[7563] OLG Thun - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
41Thalia BertschingerW21E (107)1:30:38+18:557:09

[7564] OLG Bern - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
73Fabienne WengerW21E (107)1:43:48+32:058:11

[7564] OLG Bern - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
56Lukas DienerM21SE (97)1:47:40+21:296:00

[7565] Nydalen SK - OPOR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Håvard HagaM21E (90)did not start

[7565] Nydalen SK - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
46Bojan BlumensteinM21SE (97)1:41:58+15:475:41

[7565] Nydalen SK - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
59Anders VisterM21SE (97)1:47:50+21:396:01

[7571] KR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Lauri NenonenM21E (90)disqualified

[7571] KR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Aaro AsikainenM21SE (97)1:27:20+1:094:52

[7571] KR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Kiril NikolovM21SE (97)1:29:01+2:504:58

[7571] KR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Jere PajunenM21SE (97)1:36:54+10:435:24

[7571] KR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Jan PetrzelaM21SE (97)did not finish

[7571] KR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Hannu AirilaM21SE (97)did not finish

[7578] Fossum IF - OPOR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Sindre SandvenM21E (90)did not start

[7578] Fossum IF - OPOR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Emil AhlbäckM21SE (97)did not start

[7579] Post SV Dresd - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Philipp MüllerM21E (90)1:41:03+10:355:38

[7582] Variant5 Targ - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Ivan Nikolaev SirakovM21SE (97)1:32:22+6:115:09

[7591] Hamok

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
65Mira ScheirW21E (107)1:39:23+27:407:50

[7591] Hamok

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
51Benjamin AnciauxM21SE (97)1:43:15+17:045:46

[7591] Hamok

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
61Desmond FranssenM21SE (97)1:48:48+22:376:04

[7591] Hamok

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
81Jeroen HoekxM21SE (97)2:07:21+41:107:06

[7618] VänersborgsSK - OPOR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Rickard BörjessonM21SE (97)did not start

[7619] HSV Pinkafeld - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
63Markus LangM21SE (97)1:48:57+22:466:05

[7620] ol norska - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
74Michael DubachM21SE (97)1:57:18+31:076:33

[7621] OKPanKristians -OPOR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Ursula KadanW21E (107)did not start

[7621] OKPanKristians -OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Viktoras StaisiunasM21E (90)1:52:02+21:346:15

[7621] OKPanKristians -OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Gernot Kerschbaumer M21SE (97)1:26:114:48

[7622] SävedalensAIK - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12MARIA MAGNUSSONW21E (107)1:20:14+8:316:19

[7622] SävedalensAIK - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13SILJE EKROLL JAHRENW21E (107)1:20:23+8:406:20

[7622] SävedalensAIK - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33SEBASTIAN GYGAXM21E (90)1:55:11+24:436:26

[7622] SävedalensAIK - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
53ANDREAS BJÄRKMARM21E (90)2:08:40+38:127:11

[7623] Austria O Team- OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42Anja ArbterW21E (107)1:30:46+19:037:09

[7623] Austria O Team- OPOR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Julia BauerW21E (107)did not start

[7623] Austria O Team- OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Jakob PauserM21E (90)disqualified

[7623] Austria O Team- OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Robert MerlM21SE (97)1:29:28+3:174:59

[7623] Austria O Team- OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Matthias ReinerM21SE (97)mispunched

[7623] Austria O Team- OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Christian WartbichlerM21SE (97)did not finish

[7631] OLV Zug-Steinhausen

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
39Sandrine MüllerW21E (107)1:30:26+18:437:08

[7634] OK Kåre

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Linn GrällsW21E (107)did not finish

[7635] TP

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Saila KinniW21E (107)1:15:20+3:375:56

[7635] TP

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Aleksi NiemiM21E (90)1:30:57+0:295:04

[7635] TP

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Severi KymäläinenM21SE (97)1:30:11+4:005:02

[7635] TP

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
37Simon BrändliM21SE (97)1:39:10+12:595:32

[7636] HSOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
41Fredrik NilssonM21E (90)2:01:29+31:016:47

[7646] Ural Rus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Evgeny PopovM21E (90)1:35:07+4:395:18

[7653] VaajTe

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Toni SaariM21SE (97)did not finish

[7656] psf

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Barbara SchönenbergerW21E (107)did not finish

[7656] psf

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Simon RüeggM21E (90)did not start

[7656] psf

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Nico BrechbühlM21E (90)did not finish

[7661] CorkO - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
78Darren BurkeM21SE (97)2:00:50+34:396:45

[7664] OK Linné - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Rasa PtasekaiteW21E (107)did not finish

[7664] OK Linné - OPOR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Annika BillstamW21E (107)did not start

[7664] OK Linné - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Albin RidefeltM21SE (97)1:27:18+1:074:52

[7672] Individual FIN- OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Jukka-Pekka SeppänenM21E (90)1:46:23+15:555:56

[7674] CNOC - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
98Regina KellyW21E (107)2:22:13+1:10:3011:13

[7674] CNOC - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Ruairi ShortM21SE (97)mispunched

[7675] USV Jena - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Sören LöschM21SE (97)1:35:10+8:595:18

[7679] Ås-NMBU

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
45Håvard TveiteM21E (90)2:03:59+33:316:55

[7690] Swiss O Team - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32Dörig FranziskaW21E (107)1:26:50+15:076:51

[7690] Swiss O Team - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
37Seiterle MartinaW21E (107)1:29:07+17:247:01

[7690] Swiss O Team - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
43Gross LillyW21E (107)1:30:58+19:157:10

[7690] Swiss O Team - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
50Brunner AninaW21E (107)1:32:33+20:507:18

[7690] Swiss O Team - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
71Schweizer SalomeW21E (107)1:42:13+30:308:03

[7690] Swiss O Team - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
72Brunner RahelaW21E (107)1:42:59+31:168:07

[7690] Swiss O Team - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Egger JonasM21E (90)1:37:15+6:475:25

[7690] Swiss O Team - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Denzler SeverinM21E (90)1:46:36+16:085:57

[7690] Swiss O Team - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Wenger SimonM21E (90)1:47:36+17:086:00

[7690] Swiss O Team - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Werren UeliM21E (90)1:49:43+19:156:07

[7690] Swiss O Team - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
49Schenkel PhilippeM21E (90)2:07:17+36:497:06

[7690] Swiss O Team - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Rollier BaptisteM21SE (97)1:28:23+2:124:56

[7690] Swiss O Team - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Hubmann MartinM21SE (97)1:29:26+3:154:59

[7690] Swiss O Team - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Denzler AlainM21SE (97)1:36:06+9:555:22

[7690] Swiss O Team - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32Hägler KasparM21SE (97)1:37:08+10:575:25

[7690] Swiss O Team - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
49Schneider FlorianM21SE (97)1:42:57+16:465:45

[7690] Swiss O Team - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Schubnell LukasM21SE (97)did not finish

[7695] OK 77

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
61Ina WesterlundW21E (107)1:38:25+26:427:45

[7695] OK 77

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
80Vivian LindholmW21E (107)1:46:37+34:548:24

[7724] DrongO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
55James HoadM21E (90)2:11:28+41:007:20

[7724] DrongO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
56Matthew VokesM21E (90)2:15:34+45:067:34

[7739] ELITE CO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Ronaldo AlmeidaM21SE (97)did not finish

[7754] IF Femman

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
83Sabina BäckW21E (107)1:49:04+37:218:36

[7754] IF Femman

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Victoria HöstmanW21E (107)did not finish

[7756] TuMe

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
27Jussi SunaM21SE (97)1:36:03+9:525:21

[7756] TuMe

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Edgars BertuksM21SE (97)1:36:54+10:435:24

[7756] TuMe

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
34Antti ParjanneM21SE (97)1:38:25+12:145:29

[7761] NOSE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Emily KEMPW21E (107)1:22:13+10:306:29

[7761] NOSE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
35Andy JACOUDM21E (90)1:56:13+25:456:29

[7761] NOSE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Corentin ROUXM21E (90)1:57:55+27:276:35

[7762] Bristol OK - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
89Helen HanstockW21E (107)1:54:12+42:299:00

[7764] Malungs OK Sk - OPOR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
David AnderssonM21SE (97)did not start

[7765] Järla Orienteri-OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Ingjerd MyhreW21E (107)1:20:12+8:296:19

[7765] Järla Orienteri-OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Karolin OhlssonW21E (107)1:23:49+12:066:36

[7765] Järla Orienteri-OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Morten Jarvis WestergårdM21E (90)1:48:41+18:136:04

[7765] Järla Orienteri-OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Michael ReforsM21E (90)1:48:56+18:286:05

[7765] Järla Orienteri-OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Axel MattssonM21E (90)did not finish

[7765] Järla Orienteri-OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Erik BerzellM21E (90)did not finish

[7765] Järla Orienteri-OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Håkon Jarvis WestergårdM21SE (97)1:34:10+7:595:15

[7765] Järla Orienteri-OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
45Ivan KuchmenkoM21SE (97)1:41:23+15:125:39

[7765] Järla Orienteri-OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
77Oscar BjörckM21SE (97)1:59:35+33:246:40

[7767] FRSO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
91Jessica LimpachW21E (107)1:56:28+44:459:11

[7767] FRSO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
64Clément DemeuseM21SE (97)1:49:51+23:406:08

[7767] FRSO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
76François Van der OuderaaM21SE (97)1:59:03+32:526:39

[7769] Aire GB

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
77Florence HainesW21E (107)1:44:21+32:388:13

[7772] Sugar Loaf

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
52Laura DanielW21E (107)1:33:19+21:367:21

[7780] HiKi

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
46Laura LeijolaW21E (107)1:31:57+20:147:15

[7787] GMOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Runa FremstadW21E (107)1:24:34+12:516:40

[7787] GMOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Emma BergmanW21E (107)1:24:35+12:526:40

[7787] GMOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
54Agnes LeoW21E (107)1:34:07+22:247:25

[7787] GMOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
55Kristine BergliaW21E (107)1:34:22+22:397:26

[7787] GMOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
68Moa EnmarkW21E (107)1:40:35+28:527:56

[7787] GMOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
92Elin CarlssonW21E (107)1:59:33+47:509:25

[7787] GMOK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Anna WallinW21E (107)did not start

[7787] GMOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Anna ForsbergW21E (107)did not finish

[7787] GMOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Johan StrandM21E (90)1:40:15+9:475:36

[7787] GMOK

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Daniel MartinssonM21E (90)did not start

[7787] GMOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Mikael EliassonM21E (90)disqualified

[7787] GMOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Joakim EliassonM21E (90)did not finish

[7787] GMOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Johan RunessonM21SE (97)1:33:25+7:145:13

[7787] GMOK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
66Robbie AndersonM21SE (97)1:50:43+24:326:11

[7790] OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Catherine TaylorW21E (107)1:17:07+5:246:05

[7790] OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Riina KuuseloW21E (107)1:18:22+6:396:10

[7790] OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Inga KazlauskaiteW21E (107)1:29:13+17:307:02

[7790] OK Linné

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Liutauras BileviciusM21E (90)1:51:12+20:446:12

[7799] Schnäbi OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
34Joël BornerM21E (90)1:55:30+25:026:27

[7799] Schnäbi OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Lukas MeierM21E (90)mispunched

[7799] Schnäbi OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
73François BornerM21SE (97)1:56:51+30:406:31

[7801] OK Djerf

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
49Marie PetterssonW21E (107)1:32:29+20:467:17

[7801] OK Djerf

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Håkan PetterssonM21E (90)did not start

[7807] Sokol Pezinok

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
94Barbora PijakovaW21E (107)2:04:34+52:519:49

[7811] Ulricehamns OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
78Radka SklenarovaW21E (107)1:46:20+34:378:23

[7811] Ulricehamns OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Nils SpetzM21E (90)1:43:03+12:355:45

[7811] Ulricehamns OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
33Erik Nilsson SimkovicsM21SE (97)1:37:52+11:415:28

[7816] Adler Bottrop

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
71Csaba MegyeriM21E (90)3:22:38+1:52:1011:19

[7817] German National Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
63Anne KunzendorfW21E (107)1:38:57+27:147:48

[7817] German National Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
64Arntraut GoetschW21E (107)1:39:05+27:227:49

[7817] German National Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
43Bjarne FriedrichsM21SE (97)1:40:28+14:175:36

[7817] German National Team

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
67Immanuel BergerM21SE (97)1:52:41+26:306:17

[7823] OK MEDEINA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Tekle Emilija GvildyteW21E (107)1:24:33+12:506:40

[7829] Lahden Taimi-SM

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Sanna AndelinW21E (107)1:23:46+12:036:36

[7835] OK Dacke

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
48Maja PetterssonW21E (107)1:32:09+20:267:16

[7839] ASOP Erstein

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
74Meike JaegerW21E (107)1:43:49+32:068:11

[7839] ASOP Erstein

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Riel AllainM21E (90)did not finish

[7842] Perttelin Peikot-SM

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
44Veli-Pekka KuuttiM21E (90)2:03:24+32:566:53

[7842] Perttelin Peikot-SM

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
57Kari KokkinenM21E (90)2:16:31+46:037:37

[7855] Suunta Jyväskylä-SM

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
46Matti AlonenM21E (90)2:06:00+35:327:02

[7855] Suunta Jyväskylä-SM

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Lauri PohjolaM21E (90)disqualified

[7868] ITA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
62Viola ZagonelW21E (107)1:38:28+26:457:46

[7868] ITA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
67Beatrice BaldiW21E (107)1:40:31+28:487:55

[7868] ITA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
39Mattia DebertolisM21E (90)1:58:46+28:186:38

[7868] ITA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
68Riccardo ScaletM21SE (97)1:53:42+27:316:21

[7870] Espoon Suunta

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
35Liga ArnieceW21E (107)1:28:06+16:236:57

[7870] Espoon Suunta

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
57Katya SavkinaW21E (107)1:34:50+23:077:28

[7870] Espoon Suunta

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Georgiy MavchunM21E (90)1:48:24+17:566:03

[7870] Espoon Suunta

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Rinat GabitovM21E (90)1:49:50+19:226:08

[7870] Espoon Suunta

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
37Anssi VesantoM21E (90)1:57:44+27:166:34

[7870] Espoon Suunta

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
50Lari PernuM21E (90)2:07:30+37:027:07

[7873] SNO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Michal OLEJNIKM21E (90)1:37:12+6:445:25

[7873] SNO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Bartosz PawlakM21SE (97)1:30:28+4:175:03

[7873] SNO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Jakob EnmarkM21SE (97)1:32:12+6:015:09

[7873] SNO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Ralph StreetM21SE (97)1:35:52+9:415:21

[7878] RUS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Galina VinogradovaW21E (107)1:16:10+4:276:00

[7878] RUS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Yulia NovikovaW21E (107)1:17:10+5:276:05

[7878] RUS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Valentin NovikovM21SE (97)1:28:19+2:084:56

[7881] Savedalens AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Anastasia DenisovaW21E (107)1:20:38+8:556:21

[7881] Savedalens AIK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
40Sergej FedatsenkaM21SE (97)1:40:16+14:055:36

[7898] Göt Majorna OK - OPO

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Anders HedbergM21E (90)did not start

[7899] Bad. & Straths OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31Jessica TullieW21E (107)1:26:21+14:386:48

[7899] Bad. & Straths OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42James TullieM21SE (97)1:40:24+14:135:36

[7900] Clydeside Orien OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Alasdair McLeodM21E (90)1:30:285:03

[7901] Edinburgh Univ - OPO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Charlotte WatsonW21E (107)1:26:16+14:336:48

[7901] Edinburgh Univ - OPO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
93Lauren EyreW21E (107)2:01:13+49:309:33

[7902] Grampian Ori - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
40Tim GomersallM21E (90)1:58:59+28:316:38

[7904] Interlopers - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Scott FraserM21SE (97)1:29:49+3:385:01

[7904] Interlopers - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Hector HainesM21SE (97)1:31:52+5:415:07

[7904] Interlopers - OPOR

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Murray StrainM21SE (97)did not start

[7905] Lakeland OC - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Hollie OrrW21E (107)1:20:27+8:446:20

[7908] Southern Nav - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
47Ruth HolmesW21E (107)1:32:07+20:247:16

[7908] Southern Nav - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
48Tim BealeM21E (90)2:06:27+35:597:03

[7914] POM-BÄR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Ismael RöthlisbergerM21E (90)1:50:06+19:386:09

[7914] POM-BÄR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Niklaus ReyM21E (90)1:52:57+22:296:18

[7914] POM-BÄR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31Philipp Von ArxM21E (90)1:53:39+23:116:20

[7914] POM-BÄR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
50Samuel KellerM21SE (97)1:43:06+16:555:45

[7916] Gävle OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
42Hans PerssonM21E (90)2:02:28+32:006:50

[7916] Gävle OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
63Albin SjöhedM21E (90)2:22:12+51:447:56

[7916] Gävle OK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
57Erik BomanM21SE (97)1:47:41+21:306:00

[7930] BSK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Lone Karin BrochmannW21E (107)1:21:32+9:496:25

[7930] BSK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
27Nikoline Ekeberg SchjerveW21E (107)1:25:14+13:316:43

[7930] BSK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
51Kine GulliksenW21E (107)1:32:58+21:157:20

[7930] BSK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Carl Godager KaasM21SE (97)1:34:11+8:005:15

[7933] OLC WW

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Matthias PoellM21E (90)did not start

[7943] PR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Frédéric TranchandM21SE (97)1:34:32+8:215:16

[7943] PR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
38Daniel StenlundM21SE (97)1:39:24+13:135:33

[7947] Täby OK OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
59Christina Lövald HellbergW21E (107)1:36:34+24:517:37

[7977] Eksjö SOK - OPOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Josefine KlintbergW21E (107)1:26:17+14:346:48

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

Latvia O-Week 2018
Bryzos
WOC 2019 banner
BML Print
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org