International Orienteering Federation

Official results for Belarus MTBO Cup 2014

Event informationShow result list by classUpload routePrint

Name: Belarus MTBO Cup 2014
Organiser: Belarus
Date: 16 August 2014

Belarus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
5Dmitri MironovMen (26)1:21:09+15:57

Belarus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
7Mihail NaryshkinMen (26)1:23:08+17:56

Belarus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
14Piotr KukhtoMen (26)1:31:02+25:50

Belarus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
16Alexander MinchukovMen (26)1:33:42+28:30

Belarus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
20Aliaksei ShylakMen (26)1:35:46+30:34

Belarus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
23Aliaksei MemelovMen (26)1:44:17+39:05

Belarus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
26Roman MonahovMen (26)completed

Belarus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
12Olga NaryshkinaWomen (16)1:48:03+43:57

Belarus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
13Hanna BaushevichWomen (16)1:50:27+46:21

Belarus

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
16Marina LisovskayaWomen (16)2:45:35+1:41:29

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
1Ruslan GritsanMen (26)1:05:12

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
2Grigory MedvedevMen (26)1:09:05+3:53

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
3Victor KorchaginMen (26)1:09:20+4:08

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
4Ivan KulikovMen (26)1:15:27+10:15

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
6Maxim KapitonovMen (26)1:21:29+16:17

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
8Vladimir EmelyanchikMen (26)1:23:40+18:28

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
9Vladislav KiselevMen (26)1:23:53+18:41

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
10Viacheslav ChernykhMen (26)1:25:24+20:12

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
11Pavel LikhanovMen (26)1:28:10+22:58

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
12Alexander KulgavyMen (26)1:28:27+23:15

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
13Kirill LepeshenkoMen (26)1:29:18+24:06

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
15Yury BessonovMen (26)1:33:30+28:18

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
17Timofei GeraskoMen (26)1:33:44+28:32

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
18Yury BalevMen (26)1:33:45+28:33

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
19Andrey KartvelishviliMen (26)1:34:48+29:36

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
21Egor MiterevMen (26)1:36:03+30:51

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
22Iliya KislukhinMen (26)1:43:12+38:00

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
24Valery RodinMen (26)1:52:23+47:11

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
25Andrey ProzorovMen (26)1:59:49+54:37

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
1Tatiana RepinaWomen (16)1:04:06

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
2Ksenia ChernykhWomen (16)1:16:36+12:30

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
3Anastasiya SvirWomen (16)1:18:20+14:14

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
4Darya MikrukovaWomen (16)1:24:41+20:35

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
5Olya MikhaylovaWomen (16)1:29:13+25:07

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
6Alena FedoseevaWomen (16)1:33:36+29:30

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
7Anastasiya TrifilenkovaWomen (16)1:38:15+34:09

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
8Mariya FesenkoWomen (16)1:40:41+36:35

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
9Alina KhusnutdinovaWomen (16)1:40:49+36:43

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
10Natalya ShatalovaWomen (16)1:42:49+38:43

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
11Valentina TrifilenkovaWomen (16)1:45:17+41:11

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
14Aleksandra DimovaWomen (16)1:52:55+48:49

Russian Federation

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
15Irina BarishpolovaWomen (16)2:04:14+1:00:08

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

OCAD
Gran Canaria O-Meeting 2019
Bryzos
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org