International Orienteering Federation

Official results for O-Games

Event informationShow result list by classUpload routePrint

Name: O-Games
Organiser: Poland
Date: 17 May 2014

Czech Republic

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Marek SchusterMen (49)disqualified

France

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Maciej LucerskiMen (49)disqualified

Germany

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
37Andrej OlunczekMen (49)21:58+6:32

Germany

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
18Anna ReinhardtWomen (32)17:18+2:33

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
1Wojciech KowalskiMen (49)15:26

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
2Rafal PodzinskiMen (49)15:47+0:21

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
3Piotr ParfianowiczMen (49)15:48+0:22

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
4Bartosz PawlakMen (49)15:57+0:31

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
5Maciej GrabowskiMen (49)16:05+0:39

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
6Mikolaj DutkowskiMen (49)16:19+0:53

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
7Mateusz DziobaMen (49)16:26+1:00

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
8Krzysztof RzencaMen (49)16:27+1:01

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
9Radoslaw PiotrowskiMen (49)16:43+1:17

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
10Krzysztof WolowczykMen (49)16:46+1:20

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
11Lukasz GryzioMen (49)17:07+1:41

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
12Karol GaliczMen (49)17:13+1:47

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
13Michal GarbacikMen (49)17:14+1:48

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
13Tomasz JurczykMen (49)17:14+1:48

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
15Maciej HeweltMen (49)17:22+1:56

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
16Mateusz PodsiadlyMen (49)17:35+2:09

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
17Dariusz SokalskiMen (49)17:42+2:16

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
18Wojciech DudekMen (49)17:44+2:18

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
19Piotr KrukMen (49)17:48+2:22

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
20Dawid StefanskiMen (49)17:50+2:24

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
21Kamil AncMen (49)17:55+2:29

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
22Marek SkorupaMen (49)17:56+2:30

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
23Mariusz PabichMen (49)18:00+2:34

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
24Maciej NowakMen (49)18:15+2:49

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
25Michal WolowczykMen (49)18:18+2:52

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
26Piotr OstojMen (49)18:20+2:54

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
27lukasz CharubaMen (49)18:23+2:57

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
29Jan BaranMen (49)18:40+3:14

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
30Kornel JaskulaMen (49)18:42+3:16

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
31Tadeusz PilkowskiMen (49)18:44+3:18

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
32Tomasz PabichMen (49)19:40+4:14

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
33Bartlomiej MazanMen (49)19:53+4:27

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
34Daniel KrasulakMen (49)19:54+4:28

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
35Przemyslaw KaczochaMen (49)20:01+4:35

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
36Grzegorz loniewskiMen (49)21:29+6:03

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
38Adam SawoscianikMen (49)23:47+8:21

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
39Zbigniew PorzyczMen (49)29:57+14:31

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
40Arkadiusz CieslikMen (49)30:09+14:43

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
41Marcin CieslikMen (49)30:49+15:23

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Wojciech PachnikMen (49)disqualified

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Kuba DragowskiMen (49)disqualified

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Bartlomiej SzeligaMen (49)disqualified

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Joachim IwaszczyszynMen (49)disqualified

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
lukasz WisniewskiMen (49)disqualified

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Konrad BartnikMen (49)disqualified

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
1Anna MorawskaWomen (32)14:45

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
2Ewa GwozdzWomen (32)14:48+0:03

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
3Weronika CychWomen (32)14:53+0:08

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
3Agata StankiewiczWomen (32)14:53+0:08

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
5Paulina FaronWomen (32)14:55+0:10

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
6Daria LajnWomen (32)15:05+0:20

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
7Iwona WichaWomen (32)15:21+0:36

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
8Monika GajdaWomen (32)15:47+1:02

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
9Hanna WisniewskaWomen (32)15:59+1:14

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
10Malgorzata SzeligaWomen (32)16:14+1:29

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
11Zuzanna WanczykWomen (32)16:16+1:31

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
12Aleksandra HornikWomen (32)16:24+1:39

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
13Natalia EwiakWomen (32)16:41+1:56

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
13Kinga UrbanowiczWomen (32)16:41+1:56

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
15Weronika MachowskaWomen (32)16:53+2:08

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
16Anna MatybaWomen (32)16:58+2:13

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
17Maja MorawskaWomen (32)17:05+2:20

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
19Amelia EwiakWomen (32)17:25+2:40

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
19Zuzanna KubickaWomen (32)17:25+2:40

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
19Anna Gornicka-AntonowiczWomen (32)17:25+2:40

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
22Paulina DudzinskaWomen (32)17:41+2:56

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
23Katarzyna GallaWomen (32)17:44+2:59

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
24Barbara ZebrowskaWomen (32)17:56+3:11

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
25Iga KarbowiakWomen (32)17:58+3:13

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
26Natalia scieszkoWomen (32)18:08+3:23

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
27Adrianna KobusinskaWomen (32)18:28+3:43

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
28Magdalena DuraWomen (32)19:48+5:03

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
29Dagmara DominiakWomen (32)21:25+6:40

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Kamila LubakWomen (32)disqualified

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Barbara SzubkaWomen (32)disqualified

Poland

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
Angelika MaciejewskaWomen (32)disqualified

Ukraine

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
28Dmytro TerpaiMen (49)18:25+2:59

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

WOC 2019 Banner 2
Bryzos
OCAD
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org