International Orienteering Federation

Official results for All-Russian competitions Sintez Cup"" (Voronej City)""

Event informationShow result list by classShow result list by organisationUpload routePrint

Name: All-Russian competitions Sintez Cup"" (Voronej City)""
Organiser: Russian Federation
Date: 1 May 2011

Women

46 starting competitors
PlacNameOrganisationNationalityTimeDiff
1Tatjana JaksanovaRussian FederationRussian Federation16:22
2Ekaterina TerekhovaRussian FederationRussian Federation16:53+0:31
3Aleksandra VoytovaRussian FederationRussian Federation17:03+0:41
4Anastasiya SvirRussian FederationRussian Federation17:07+0:45
5Elena BondarevaRussian FederationRussian Federation17:10+0:48
6Ekaterina ChetaevaRussian FederationRussian Federation17:11+0:49
7Elena PshenichnayaRussian FederationRussian Federation17:17+0:55
8Marina TemyakovaRussian FederationRussian Federation17:29+1:07
9Olga GlebovaRussian FederationRussian Federation17:37+1:15
10Svetlana PukalovaRussian FederationRussian Federation17:51+1:29
11Inna SomovaRussian FederationRussian Federation17:56+1:34
12Margarita GeorgievaRussian FederationRussian Federation18:23+2:01
13Irina MakeychikRussian FederationRussian Federation18:57+2:35
14Marina AnosovaRussian FederationRussian Federation19:01+2:39
15Alevtina MarychevaRussian FederationRussian Federation19:02+2:40
16Irina LitvinaRussian FederationRussian Federation19:06+2:44
17Tatiana PshenitsinaRussian FederationRussian Federation19:10+2:48
18Elena FilatovaRussian FederationRussian Federation19:16+2:54
19Valentina SukhanovaRussian FederationRussian Federation19:23+3:01
20Irina BelyaevaRussian FederationRussian Federation19:26+3:04
21Nadezhda OrlovaRussian FederationRussian Federation19:33+3:11
22Anna InyushinaRussian FederationRussian Federation20:20+3:58
23Anna KorolkovaRussian FederationRussian Federation20:51+4:29
23Svetlana VorontsovaRussian FederationRussian Federation20:51+4:29
25Ekaterina GutarevaRussian FederationRussian Federation21:09+4:47
25Anastasiya KostinaRussian FederationRussian Federation21:09+4:47
27Evgeniya IkonnikovaRussian FederationRussian Federation21:17+4:55
28Ekaterina ProninaRussian FederationRussian Federation21:34+5:12
29Mariya DavydovaRussian FederationRussian Federation21:55+5:33
30Galina BogachevaRussian FederationRussian Federation22:25+6:03
31Margarita DzybovaRussian FederationRussian Federation22:36+6:14
32Valeriya MorenkovaRussian FederationRussian Federation22:42+6:20
33Elena ChernitskayaRussian FederationRussian Federation23:01+6:39
34Asya KarpelsonRussian FederationRussian Federation24:17+7:55
35Kseniya ShakhnazaryanRussian FederationRussian Federation24:49+8:27
36Klavdiya BurdastykhRussian FederationRussian Federation24:54+8:32
37Tatyana SavelevaRussian FederationRussian Federation25:07+8:45
38Evgeniya PolikarkinaRussian FederationRussian Federation25:26+9:04
39Evgeniya IstominaRussian FederationRussian Federation25:42+9:20
40Viktoriya KhrabrovaRussian FederationRussian Federation27:11+10:49
41Olga TimoshkovaRussian FederationRussian Federation27:43+11:21
42Tatyana PokusinaRussian FederationRussian Federation31:03+14:41
43Viktoriya ValovaRussian FederationRussian Federation33:23+17:01
Irina KobzevaRussian FederationRussian Federationdisqualified
Ekaterina ManovaRussian FederationRussian Federationdisqualified
Irina SukmanovaRussian FederationRussian Federationdisqualified

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

Bryzos
WOC 2019 Banner 2
OCAD
WOC 2020
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org