International Orienteering Federation

Competitors entered to World Masters Orienteering Championships 2021

Event informationEnterShow entries by class

Name: World Masters Orienteering Championships 2021
Organisers: Hungary / Tabani Spartacus SKE
Date: 7 August 2021 - 13 August 2021

The entry list is updated every five minutes.

964 competitors entered in total.

Aalborg OK (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Claus BobachAalborg OKDenmarkM408201909Sprint qualification, Forest qualification
Kirsten BobachAalborg OKDenmarkW658201985Sprint qualification, Forest qualification
Poul BobachAalborg OKDenmarkM708201986Sprint qualification, Forest qualification

Aker Brygge Orientering (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Trine RaaenAker Brygge OrienteringNorwayW558200490Sprint qualification, Forest qualification
Richard ZeinerGundersenAker Brygge OrienteringNorwayM608191158Sprint qualification, Forest qualification

Alems OK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Peter JoelssonAlems OKSwedenM65408157Sprint qualification, Forest qualification

Alfta Osa OK (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Thomas EricsonAlfta Osa OKSwedenM657561014Sprint qualification, Forest qualification
Mikhail VinogradovAlfta Osa OKRussian FederationM408625710Sprint qualification, Forest qualification

ALIGOTS (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Josep Maria Santiago GonzalezALIGOTSSpainM458650833Sprint qualification, Forest qualification

ANCO (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Alain JuanANCOSwitzerlandM658201053Sprint qualification, Forest qualification

ANKARA GSM (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Nermin FenmenANKARA GSMGreat BritainW658021156Sprint qualification, Forest qualification

Anttolan Urheilijat (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Hannu PeltonenAnttolan UrheilijatFinlandM602039016Sprint qualification, Forest qualification

APEX Optimista SE (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Arpad SzekeresAPEX Optimista SEHungaryM3546056Sprint qualification, Forest qualification

ARAK (12)

NameOrganisationClassPunching card number
Andras AdamARAKHungaryM65888358Forest qualification
Marianne FentARAKHungaryW654660115Sprint qualification, Forest qualification
Erik GyarmatiARAKHungaryM454660112Sprint qualification, Forest qualification
Tamas HerczogARAKHungaryM452801202Sprint qualification, Forest qualification
Hirt KarolyARAKHungaryM65416698Forest qualification
Gyongyi KocsisARAKHungaryW6545584Forest qualification
Edit KovacsARAKHungaryW3546008Sprint qualification, Forest qualification
Janos PapaiARAKHungaryM602066467Sprint qualification, Forest qualification
Laszlo PrisingARAKHungaryM657669055Forest qualification
Zoltan SafranARAKHungaryM6045585Sprint qualification, Forest qualification
Robert SkropARAKHungaryM507998899Sprint qualification, Forest qualification
Eva Skropne SzuromiARAKHungaryW457740712Sprint qualification, Forest qualification

ARDOC (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Hubert BastinARDOCBelgiumM7049081Sprint qualification, Forest qualification

Aron Haka (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Kirsti KattilakoskiAron HakaFinlandW658008509Sprint qualification, Forest qualification
Jaakko TeppoAron HakaFinlandM758680074Sprint qualification, Forest qualification

ASD Polisportiva Punto Nord (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Remo MadellaASD Polisportiva Punto NordItalyM508680058Sprint qualification, Forest qualification

ASD Unione Lombarda (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Lucia SacilottoASD Unione LombardaItalyW658680064Sprint qualification, Forest qualification

Associazione Amatori Orienteering Genova (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Gianluca CarboneAssociazione Amatori Orienteering GenovaItalyM558002248Sprint qualification, Forest qualification

Attunda OK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Mikael WirenAttunda OKSwedenM558654400Sprint qualification, Forest qualification

Azimuts OK (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Ieva GodinaAzimuts OKLatviaW458208888Sprint qualification, Forest qualification
Martins GodinsAzimuts OKLatviaM458006000Sprint qualification, Forest qualification

Baklan (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Piotr KukhtoBaklanBelarusM407202508Sprint qualification, Forest qualification

Bakonyi Tajfuto Klub (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Nemeth JenoBakonyi Tajfuto KlubHungaryM70222921Forest qualification
Janos LadiBakonyi Tajfuto KlubHungaryM709930000Sprint qualification, Forest qualification
Robert PeganBakonyi Tajfuto KlubHungaryM45Sprint qualification, Forest qualification
Szilvia Peganne GonterBakonyi Tajfuto KlubHungaryW452072250Sprint qualification, Forest qualification

Balassagyarmati Balassi Balint KSE (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Zoltan KovacsBalassagyarmati Balassi Balint KSEHungaryM508045294Forest qualification
Tiborne NovotniBalassagyarmati Balassi Balint KSEHungaryW65505247Forest qualification

Balatonfuredi Sport Club (6)

NameOrganisationClassPunching card number
Szilvia KaszasBalatonfuredi Sport ClubHungaryW358648823Sprint qualification, Forest qualification
Tamas MatheBalatonfuredi Sport ClubHungaryM408701019Sprint qualification, Forest qualification
Lajos SomogyiBalatonfuredi Sport ClubHungaryM65233522Forest qualification
Laszlo SomogyiBalatonfuredi Sport ClubHungaryM602003106Forest qualification
Krisztian TakacsBalatonfuredi Sport ClubHungaryM402003115Sprint qualification, Forest qualification
Csaba ViziBalatonfuredi Sport ClubHungaryM508648824Sprint qualification, Forest qualification

Ballerup OK (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Annette BondeBallerup OKDenmarkW558640550Sprint qualification, Forest qualification
Gregers Helge JorgensenBallerup OKDenmarkM608635885Sprint qualification, Forest qualification
Kirsten TruelsenBallerup OKDenmarkW801009727Sprint qualification, Forest qualification

Baranya Team (26)

NameOrganisationClassPunching card number
Gabor AngsterBaranya TeamHungaryM602056185Sprint qualification, Forest qualification
Katalin BalazsBaranya TeamHungaryW602082342Sprint qualification, Forest qualification
Laszlo BalazsyBaranya TeamHungaryM701396194Sprint qualification, Forest qualification
Barbara BotorBaranya TeamHungaryW458499911Sprint qualification, Forest qualification
Veronika CsillagBaranya TeamHungaryW508061419Sprint qualification, Forest qualification
Gyorgy Dr SzucsBaranya TeamHungaryM75222918Sprint qualification, Forest qualification
Istvan FluckBaranya TeamHungaryM701396250Sprint qualification, Forest qualification
Istvan IjjaszBaranya TeamHungaryM802009124Sprint qualification, Forest qualification
Eva Kazalne AngsterBaranya TeamHungaryW65505246Sprint qualification, Forest qualification
Endre KissBaranya TeamHungaryM758061428Sprint qualification, Forest qualification
Gyula KogerBaranya TeamHungaryM658070915Sprint qualification, Forest qualification
Edit KuhnBaranya TeamHungaryW651396204Sprint qualification
Agnes LovasBaranya TeamHungaryW508061410Sprint qualification, Forest qualification
Agnes LukacsiBaranya TeamHungaryW55363465Sprint qualification, Forest qualification
Ildiko MatyasBaranya TeamHungaryW558090563Sprint qualification, Forest qualification
Eva MezoBaranya TeamHungaryW651396256Sprint qualification, Forest qualification
Gyorgy NagyBaranya TeamHungaryM608061419Forest qualification
Ferenc NemethBaranya TeamHungaryM60972Sprint qualification, Forest qualification
Gabor PatakiBaranya TeamHungaryM508013376Forest qualification
Gabor PavlovicsBaranya TeamHungaryM508646116Sprint qualification, Forest qualification
Krisztina SebeBaranya TeamHungaryW4545378Sprint qualification, Forest qualification
Agnes TarjanBaranya TeamHungaryW651396203Sprint qualification, Forest qualification
Ildiko TorteliBaranya TeamHungaryW701000042Sprint qualification, Forest qualification
Marianna TothBaranya TeamHungaryW508061427Sprint qualification, Forest qualification
Gyorgy VargaBaranya TeamHungaryM802082353Sprint qualification, Forest qualification
Peter WernerBaranya TeamHungaryM458005878Sprint qualification, Forest qualification

BEAC (16)

NameOrganisationClassPunching card number
Aletta BiroBEACHungaryW708664643Sprint qualification, Forest qualification
Aron BiroBEACHungaryM4045275Sprint qualification, Forest qualification
Fruzsina BiroBEACHungaryW458204060Forest qualification
Hana BurianBEACHungaryW508290369Sprint qualification, Forest qualification
Csilla HajasBEACHungaryW558516476Forest qualification
Abel HegedusBEACHungaryM658664632Sprint qualification, Forest qualification
Agnes HegedusBEACHungaryW708304999Sprint qualification, Forest qualification
Peter KalmanBEACHungaryM45888335Sprint qualification, Forest qualification
Abel KnuthBEACHungaryM508055559Sprint qualification, Forest qualification
David KnuthBEACHungaryM5045532Sprint qualification
Katalin LorinczBEACHungaryW35Sprint qualification
Aniko MadarassyBEACHungaryW45505279Sprint qualification, Forest qualification
Agnes MarosanBEACHungaryW408182244Sprint qualification, Forest qualification
David MarosanBEACHungaryM4545197Sprint qualification, Forest qualification
Krisztina NagyBEACHungaryW458290376Forest qualification
Lada NikolettBEACHungaryW402088241Sprint qualification, Forest qualification

BOF Budaors (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Bugar JozsefBOF BudaorsHungaryM658447500Sprint qualification, Forest qualification
Nagy LajosBOF BudaorsHungaryM75Sprint qualification, Forest qualification
Jenei MargitBOF BudaorsHungaryW654660121Sprint qualification, Forest qualification
Szuromi MartiBOF BudaorsHungaryW7045411Sprint qualification, Forest qualification

BROS (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Pierre DayonBROSFranceM658401209Sprint qualification

BSU (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Alena LebiadzevaBSUBelarusW60237223Sprint qualification, Forest qualification

Califas orientacion (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Emilio MacarroCalifas orientacionSpainM552019713Forest qualification
Bonifacio SalasCalifas orientacionSpainM608307050Forest qualification

Cascade Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Laszlo KolyvekCascade Orienteering ClubUnited StatesM508120168Sprint qualification, Forest qualification

Cegledi Vasutas SE (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Agnes GaborCegledi Vasutas SEHungaryW45222992Forest qualification
Janos MrazCegledi Vasutas SEHungaryM40332829Sprint qualification, Forest qualification
Judit SzathmaryCegledi Vasutas SEHungaryW458519055Sprint qualification, Forest qualification

Club Imperdible (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Alberto Minguez VinambresClub ImperdibleSpainM508258255Sprint qualification, Forest qualification
Silvia SaonerClub ImperdibleSpainW502010753Sprint qualification, Forest qualification

Clube TAP (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Goncalo MotaClube TAPPortugalM358099077Sprint qualification, Forest qualification

COC Clube de Orientacao do Centro (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jose BolraoCOC Clube de Orientacao do CentroPortugalM551401770Sprint qualification, Forest qualification

COLiege (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Servais HickCOLiegeBelgiumM658643366Sprint qualification, Forest qualification

Condor Club Arad (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Barkasz DanielCondor Club AradRomaniaM658000126Sprint qualification, Forest qualification

CORDF (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Gilson FariaCORDFBrazilM658812019Sprint qualification, Forest qualification

CPOC (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Jose FontouraCPOCPortugalM557207271Sprint qualification, Forest qualification
Vitor RodriguesCPOCPortugalM658246408Sprint qualification, Forest qualification
Joao Pedro ValenteCPOCPortugalM558650858Sprint qualification, Forest qualification

CS Ady Liceum Oradea (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Attila DeakCS Ady Liceum OradeaRomaniaM458005553Sprint qualification, Forest qualification
Attila Karoly DeakCS Ady Liceum OradeaRomaniaM75416674Sprint qualification, Forest qualification
Botond DeakCS Ady Liceum OradeaRomaniaM402075016Sprint qualification, Forest qualification

CS Orienter Tg Mures (9)

NameOrganisationClassPunching card number
Levente BakosCS Orienter Tg MuresRomaniaM502061630Sprint qualification, Forest qualification
Zsolt DalyaCS Orienter Tg MuresRomaniaM452061622Sprint qualification, Forest qualification
Emoke FazakasCS Orienter Tg MuresRomaniaW457211384Sprint qualification, Forest qualification
Zoltan German SalloCS Orienter Tg MuresRomaniaM607210411Sprint qualification, Forest qualification
Andras IzsakCS Orienter Tg MuresRomaniaM507211385Sprint qualification, Forest qualification
Mihaly KissCS Orienter Tg MuresRomaniaM557210412Sprint qualification, Forest qualification
Laszlo MoldovanCS Orienter Tg MuresRomaniaM602132591Sprint qualification, Forest qualification
Zoltan SzocsCS Orienter Tg MuresRomaniaM608033159Sprint qualification, Forest qualification
Edith VassCS Orienter Tg MuresRomaniaW452061628Sprint qualification, Forest qualification

cs otopeni (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Andrei Bacscs otopeniRomaniaM701396160Sprint qualification, Forest qualification

CS Run Kompass (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Pavel CerescuCS Run KompassMoldova, Republic ofM551000409Sprint qualification, Forest qualification

CS Unirea Alba Iulia (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Marius AnghelCS Unirea Alba IuliaRomaniaM508668800Sprint qualification, Forest qualification
Tamas BogyaCS Unirea Alba IuliaRomaniaM358651673Sprint qualification, Forest qualification

CSO Madaras (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Teodor ArdeleanCSO MadarasRomaniaM65Sprint qualification, Forest qualification

Denever Barlangkutato es Szabadidosport Egyesulet (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Ferenc ZeleiDenever Barlangkutato es Szabadidosport EgyesuletHungaryM602072264Sprint qualification, Forest qualification

Devyni Labirintai (8)

NameOrganisationClassPunching card number
Laimute KeinieneDevyni LabirintaiLithuaniaW658112237Sprint qualification, Forest qualification
Tomas NavalinskasDevyni LabirintaiLithuaniaM558112235Sprint qualification, Forest qualification
Julius PtasekasDevyni LabirintaiLithuaniaM608014400Sprint qualification, Forest qualification
Marius PtasekasDevyni LabirintaiLithuaniaM608651345Sprint qualification, Forest qualification
Vitalija PtasekieneDevyni LabirintaiLithuaniaW658667576Sprint qualification, Forest qualification
Jurate UlevicieneDevyni LabirintaiLithuaniaW708651343Sprint qualification, Forest qualification
Henrikas UleviciusDevyni LabirintaiLithuaniaM658629930Sprint qualification, Forest qualification
Vlada ZvirbuleDevyni LabirintaiLatviaW658183200Sprint qualification, Forest qualification

Diosgyori Tajekozodasi Futo Club (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Zsolt DemeterDiosgyori Tajekozodasi Futo ClubHungaryM408150416Sprint qualification
Tamas KarczagDiosgyori Tajekozodasi Futo ClubHungaryM559061216Sprint qualification
Judit ZsigmondDiosgyori Tajekozodasi Futo ClubHungaryW508054419Sprint qualification, Forest qualification

Diosgyori VTK (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Dezso KottmanDiosgyori VTKHungaryM407790712Sprint qualification, Forest qualification
Gabor Andras SzorenyiDiosgyori VTKHungaryM4045540Sprint qualification, Forest qualification
Szilvia VaradyDiosgyori VTKHungaryW55233510Sprint qualification, Forest qualification
Gabor VasDiosgyori VTKHungaryM358410281Sprint qualification
Szava Zsigmond HeinczingerDiosgyori VTKHungaryW358008000Sprint qualification, Forest qualification

Dmytro Horelyy (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Oleksandr TsyhanovDmytro HorelyyUkraineM702040803Sprint qualification, Forest qualification

Edinburgh Southern Orienteering Club (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Janice NisbetEdinburgh Southern Orienteering ClubGreat BritainW658210953Sprint qualification, Forest qualification
Brian YatesEdinburgh Southern Orienteering ClubGreat BritainM758975310Sprint qualification, Forest qualification

Egri Spartacus SE (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Marta MarczisEgri Spartacus SEHungaryW60Sprint qualification, Forest qualification

Egri Testedzo Club (8)

NameOrganisationClassPunching card number
Simon AgnesEgri Testedzo ClubHungaryW4545235Sprint qualification, Forest qualification
Arpad dr NagyEgri Testedzo ClubHungaryM752072283Sprint qualification, Forest qualification
Teodora KissEgri Testedzo ClubHungaryW508499944Sprint qualification, Forest qualification
Gabriella KocsisEgri Testedzo ClubHungaryW402006751Sprint qualification, Forest qualification
Simon KrisztinaEgri Testedzo ClubHungaryW752144220Sprint qualification, Forest qualification
Anna RadicsEgri Testedzo ClubHungaryW558160265Sprint qualification, Forest qualification
Peter RudiEgri Testedzo ClubHungaryM502072220Sprint qualification, Forest qualification
Viktoria SzecskoEgri Testedzo ClubHungaryW40Sprint qualification, Forest qualification

Egyesuleten kivuli (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Zsuzsanna Tanacsne VasvariEgyesuleten kivuliHungaryW55233514Sprint qualification, Forest qualification
Gyorgy TuskesEgyesuleten kivuliHungaryM70307582Sprint qualification, Forest qualification

Epilan Esa (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Seppo PaavolaEpilan EsaFinlandM808201935Sprint qualification, Forest qualification
Vesa PaavolaEpilan EsaFinlandM758201943Sprint qualification, Forest qualification
Jari ToivonenEpilan EsaFinlandM607201219Sprint qualification, Forest qualification
Merja ToivonenEpilan EsaFinlandW607201239Sprint qualification, Forest qualification

Erapirkat (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Mauno IivonenErapirkatFinlandM802037370Forest qualification

Espoon Akilles (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Markku VirtanenEspoon AkillesFinlandM757879700Sprint qualification, Forest qualification

Espoon Suunta (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Panu HaaramoEspoon SuuntaFinlandM508659174Sprint qualification, Forest qualification
Pekka LarmalaEspoon SuuntaFinlandM508659183Sprint qualification, Forest qualification
Henrik PalmenEspoon SuuntaFinlandM50682295Sprint qualification, Forest qualification
Virpi PalmenEspoon SuuntaFinlandW501009898Sprint qualification, Forest qualification
Merja PuromiesEspoon SuuntaFinlandW608660049Sprint qualification, Forest qualification

Expres Czech Team (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Zdenek BlablaExpres Czech TeamCzech RepublicM608660458Sprint qualification, Forest qualification
Jiri GawelExpres Czech TeamCzech RepublicM608666873Sprint qualification, Forest qualification
Vladimir JohnExpres Czech TeamCzech RepublicM6549500Sprint qualification, Forest qualification

Farmaceut Bratislava (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Peter GloncakFarmaceut BratislavaSlovakiaM408670774Sprint qualification, Forest qualification

Farum OK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Ulrik Danneskiold SamsoeFarum OKDenmarkM75Sprint qualification, Forest qualification

FarumTisvilde OK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Helge Lang PedersenFarumTisvilde OKDenmarkM558033357Sprint qualification, Forest qualification

FIF Hilleroed Orientering (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Mads K LarsenFIF Hilleroed OrienteringDenmarkM458198768Sprint qualification, Forest qualification

Fingal (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jean O NeillFingalIrelandW758719046Sprint qualification, Forest qualification

Fredensborg OK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Bjorn HelstrupFredensborg OKDenmarkM80302160Sprint qualification, Forest qualification

Fredrikshofs IF Skid and OK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Gunnar DahlstromFredrikshofs IF Skid and OKSwedenM801310401Sprint qualification, Forest qualification

Fredrikstad Skiklubb (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Tom Arild KarlsenFredrikstad SkiklubbNorwayM651207401Sprint qualification, Forest qualification
Unni Strand KarlsenFredrikstad SkiklubbNorwayW651207402Sprint qualification, Forest qualification

Freidig (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Johan AhlbaeckFreidigNorwayM40Sprint qualification, Forest qualification
Torid KvaalFreidigNorwayW758012272Sprint qualification, Forest qualification
Gunnar OsterboFreidigNorwayM808004322Sprint qualification, Forest qualification

FRSO Belgium (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Serge BaertFRSO BelgiumBelgiumM558448449Sprint qualification, Forest qualification
Jenny BuelensFRSO BelgiumBelgiumW601960502Sprint qualification, Forest qualification
Bernard DuboisFRSO BelgiumBelgiumM651001942Sprint qualification, Forest qualification
Jacques HofmansFRSO BelgiumBelgiumM659560310Sprint qualification, Forest qualification
Andre PierlotFRSO BelgiumBelgiumM608518935Sprint qualification, Forest qualification
Freddy SillienFRSO BelgiumBelgiumM708290147Sprint qualification, Forest qualification
Joelle TheunckensFRSO BelgiumBelgiumW601958330Sprint qualification, Forest qualification

FSK Orientering (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Inger JensenFSK OrienteringDenmarkW758633613Sprint qualification, Forest qualification
Jytte Eltang JoergensenFSK OrienteringDenmarkW80351369Sprint qualification, Forest qualification

Futarok Sc (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Mezei AnikoFutarok ScHungaryW4045167Forest qualification
Edina BaloghFutarok ScHungaryW402050688Forest qualification
Miklos CsikosFutarok ScHungaryM65307508Sprint qualification, Forest qualification
Balogh PeterFutarok ScHungaryM402111522Sprint qualification, Forest qualification
Annamaria PetroFutarok ScHungaryW35Sprint qualification

Gocsej Orienteering Club (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Czebeine Nemes BernadettGocsej Orienteering ClubHungaryW458191276Sprint qualification, Forest qualification
Csaszar EvaGocsej Orienteering ClubHungaryW358271078Sprint qualification, Forest qualification
Csaszar JanosneGocsej Orienteering ClubHungaryW602022168Sprint qualification, Forest qualification
Varga JozsefGocsej Orienteering ClubHungaryM608090560Sprint qualification, Forest qualification
Mezes Tibor SolyomGocsej Orienteering ClubHungaryM458041874Sprint qualification

Godolloi Kirchhofer Jozsef SE (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Szabolcs GyurinaGodolloi Kirchhofer Jozsef SEHungaryM408045569Sprint qualification, Forest qualification

GOLD Savosa (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Daniela GuglielmettiGOLD SavosaSwitzerlandW608099999Sprint qualification, Forest qualification
Francesco GuglielmettiGOLD SavosaSwitzerlandM658199999Sprint qualification, Forest qualification

Gundelfinger TS (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Rolf WuestenhagenGundelfinger TSGermanyM508120570Sprint qualification, Forest qualification

Gustavsbergs OK (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Magnus HaraldssonGustavsbergs OKSwedenM708040350Sprint qualification, Forest qualification
Margareta HaraldssonGustavsbergs OKSwedenW702078297Sprint qualification, Forest qualification
Clas Goran HerrgardGustavsbergs OKFinlandM70242824Sprint qualification, Forest qualification
Matz LarssonGustavsbergs OKSwedenM652078159Sprint qualification, Forest qualification
Lotta ValentinGustavsbergs OKSwedenW602078259Sprint qualification, Forest qualification

Gyongyosi Tajfuto Klub (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Rezso SzalokiGyongyosi Tajfuto KlubHungaryM658111114Sprint qualification, Forest qualification

Haladas VSE (8)

NameOrganisationClassPunching card number
Dora BelayHaladas VSEHungaryW358088838Sprint qualification, Forest qualification
Beatrix GeositsHaladas VSEHungaryW508089888Sprint qualification, Forest qualification
Pal HorvathHaladas VSEHungaryM358088782Sprint qualification, Forest qualification
Gabor KovacsHaladas VSEHungaryM358088885Sprint qualification, Forest qualification
Bernadett McCarthyHaladas VSEHungaryW358088222Sprint qualification, Forest qualification
Brian McCarthyHaladas VSEHungaryM408088886Sprint qualification, Forest qualification
Zoltan SzerdahelyiHaladas VSEHungaryM558088889Sprint qualification, Forest qualification
Anita TajnaiHaladas VSEHungaryW408000225Sprint qualification, Forest qualification

Hameenlinnan Suunnistajat (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Olavi ErkkilaHameenlinnan SuunnistajatFinlandM808045111Sprint qualification, Forest qualification

Hameenlinnan Tarmo (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Aarno HovikorpiHameenlinnan TarmoFinlandM80Sprint qualification, Forest qualification
Mirja Liisa Laakso LahteenmakiHameenlinnan TarmoFinlandW708303063Sprint qualification, Forest qualification
Hannu LahteenmakiHameenlinnan TarmoFinlandM658668935Sprint qualification, Forest qualification

Hauhon Sisu (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Pekka LiukkalaHauhon SisuFinlandM658101009Sprint qualification, Forest qualification
Kari Veli NiemiHauhon SisuFinlandM607207154Sprint qualification, Forest qualification
Jukka Pekka RantioHauhon SisuFinlandM651411436Sprint qualification, Forest qualification

Haukiputaan Heitto (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Eeva Liisa HanhelaHaukiputaan HeittoFinlandW701945221Sprint qualification
Mauno HanhelaHaukiputaan HeittoFinlandM758670557Sprint qualification, Forest qualification

Hegyisport Szentendre Egyesulet (16)

NameOrganisationClassPunching card number
Sandor BallaHegyisport Szentendre EgyesuletHungaryM658645176Sprint qualification, Forest qualification
Zoltan BorosHegyisport Szentendre EgyesuletHungaryM708280648Sprint qualification, Forest qualification
Edit DanielHegyisport Szentendre EgyesuletHungaryW608580818Sprint qualification, Forest qualification
Gabriella GyorffyHegyisport Szentendre EgyesuletHungaryW508160367Sprint qualification, Forest qualification
Tamas JankoHegyisport Szentendre EgyesuletHungaryM608300958Sprint qualification, Forest qualification
Balazs JavorHegyisport Szentendre EgyesuletHungaryM50Forest qualification
Gabriella JenovariHegyisport Szentendre EgyesuletHungaryW608383380Sprint qualification, Forest qualification
Katalin KarmanHegyisport Szentendre EgyesuletHungaryW608121258Sprint qualification, Forest qualification
Denes KernyiHegyisport Szentendre EgyesuletHungaryM608100257Sprint qualification, Forest qualification
Bence KiaczHegyisport Szentendre EgyesuletHungaryM508646365Sprint qualification, Forest qualification
Gabor MuliterHegyisport Szentendre EgyesuletHungaryM608488484Sprint qualification, Forest qualification
Agota MuzsnaiHegyisport Szentendre EgyesuletHungaryW658211055Sprint qualification, Forest qualification
Gyula SumeghyHegyisport Szentendre EgyesuletHungaryM50Forest qualification
Agnes TomordiHegyisport Szentendre EgyesuletHungaryW558002655Sprint qualification, Forest qualification
Peter VankoHegyisport Szentendre EgyesuletHungaryM6045470Sprint qualification, Forest qualification
Laszlo ZentaiHegyisport Szentendre EgyesuletHungaryM6045533Sprint qualification, Forest qualification

Helsingin Suunnistajat (9)

NameOrganisationClassPunching card number
Anna Elovaara SalmiHelsingin SuunnistajatFinlandW402079944Sprint qualification, Forest qualification
Reino HottiHelsingin SuunnistajatFinlandM702037361Sprint qualification, Forest qualification
Tuulikki KarvinenHelsingin SuunnistajatFinlandW751944902Sprint qualification, Forest qualification
Pertti MattilaHelsingin SuunnistajatFinlandM759210346Sprint qualification, Forest qualification
Pirkko RaunemaaHelsingin SuunnistajatFinlandW801396105Sprint qualification, Forest qualification
Tuulikki SalmenkylaHelsingin SuunnistajatFinlandW551413766Sprint qualification, Forest qualification
Heidi SalonenHelsingin SuunnistajatFinlandW458657102Sprint qualification, Forest qualification
Kaija TurkuHelsingin SuunnistajatFinlandW708034551Sprint qualification, Forest qualification
Vesa TurkuHelsingin SuunnistajatFinlandM708022049Sprint qualification, Forest qualification

Helsingoer SOK (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Jorgen JensenHelsingoer SOKDenmarkM808016657Sprint qualification, Forest qualification
Lene JensenHelsingoer SOKDenmarkW658033359Sprint qualification, Forest qualification
Birgitte KrugerHelsingoer SOKDenmarkW608631610Sprint qualification, Forest qualification
Rolf LundHelsingoer SOKDenmarkM658033371Sprint qualification, Forest qualification
Flemming WendelboeHelsingoer SOKDenmarkM70500115Sprint qualification, Forest qualification

Herlufsholm OK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Arne KristensenHerlufsholm OKDenmarkM608702019Sprint qualification, Forest qualification

Hiidenkiertajat (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Risto WessmanHiidenkiertajatFinlandM758011582Sprint qualification, Forest qualification

Hirvensalon Heitto (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Tuuli KastemaaHirvensalon HeittoFinlandW708892019Sprint qualification, Forest qualification

Hjarnarps OL (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Anders BorgHjarnarps OLSwedenM6016092Forest qualification

Hollolan Urheilijat 46 (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Seppo JokipeltoHollolan Urheilijat 46FinlandM80219042Sprint qualification, Forest qualification
Raimo KaukiainenHollolan Urheilijat 46FinlandM709102238Sprint qualification, Forest qualification
Mikko SaniHollolan Urheilijat 46FinlandM658680049Sprint qualification, Forest qualification
Tuula SaniHollolan Urheilijat 46FinlandW608670551Sprint qualification, Forest qualification
Pirkko TahvanainenHollolan Urheilijat 46FinlandW801201065Sprint qualification, Forest qualification

Homokbucka Orienteering Club (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Matyas PaskujHomokbucka Orienteering ClubHungaryM502087750Sprint qualification, Forest qualification
Gabor ReveszHomokbucka Orienteering ClubHungaryM408664641Sprint qualification, Forest qualification

Honved Bottyan SE (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Bogdanovits sr AndrasHonved Bottyan SEHungaryM709595015Sprint qualification, Forest qualification
Agnes Asbothne KerekesHonved Bottyan SEHungaryW508518823Sprint qualification, Forest qualification
Andras BogdanovitsHonved Bottyan SEHungaryM508654847Sprint qualification, Forest qualification
Laszlo HrenkoHonved Bottyan SEHungaryM608081959Sprint qualification, Forest qualification
Zarnoczay KlaraHonved Bottyan SEHungaryW60Sprint qualification
Andras KovacsHonved Bottyan SEHungaryM70222987Sprint qualification, Forest qualification
Janos MoravszkyHonved Bottyan SEHungaryM608516523Sprint qualification, Forest qualification

HRF Szolnoki Honved Sportegyesulet (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Andrea CserjesHRF Szolnoki Honved SportegyesuletHungaryW508222332Sprint qualification, Forest qualification
Viktor FarkasHRF Szolnoki Honved SportegyesuletHungaryM35Sprint qualification, Forest qualification
Mihaly FeherHRF Szolnoki Honved SportegyesuletHungaryM602126676Sprint qualification, Forest qualification
Katalin HeczHRF Szolnoki Honved SportegyesuletHungaryW402126677Sprint qualification, Forest qualification
Agota Kerschne SzilagyiHRF Szolnoki Honved SportegyesuletHungaryW458091201Forest qualification
Judit RekeckiHRF Szolnoki Honved SportegyesuletHungaryW408517370Sprint qualification, Forest qualification
Etel Veresne SiposHRF Szolnoki Honved SportegyesuletHungaryW658636763Sprint qualification

HSV Absam (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan IvanssonHSV AbsamAustriaM658111122Sprint qualification, Forest qualification
Bernt JohanssonHSV AbsamAustriaM658121054Sprint qualification, Forest qualification

HSV KLAGENFURT (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Siegfried OpetnikHSV KLAGENFURT AustriaM558445446Sprint qualification, Forest qualification

HSV LINZ (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Siegi HauserHSV LINZAustriaM805473Forest qualification
Johann ScheibenreifHSV LINZAustriaM658400061Forest qualification

HSV OL Wiener Neustadt (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Pierre KaltenbacherHSV OL Wiener NeustadtAustriaM408080804Sprint qualification
Georg SengstschmidHSV OL Wiener NeustadtAustriaM408005505Sprint qualification, Forest qualification

HSV Ried (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Haider AnnaHSV RiedAustriaW658630860Sprint qualification, Forest qualification
Hones JosefHSV RiedAustriaM658116117Sprint qualification, Forest qualification

HSV Spittal (6)

NameOrganisationClassPunching card number
Christian GotthardtHSV SpittalAustriaM558031763Sprint qualification, Forest qualification
Franz GuselHSV SpittalAustriaM5054654Sprint qualification, Forest qualification
Josef PolsterHSV SpittalAustriaM558010762Sprint qualification, Forest qualification
Raimund ScheiberHSV SpittalAustriaM608400042Forest qualification
Bruno ScherrHSV SpittalAustriaM658121117Sprint qualification, Forest qualification
Hildegard ScherrHSV SpittalAustriaW551280362Forest qualification

Hudson Valley Orienteering (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Stefan SlutskyHudson Valley OrienteeringUnited StatesM558657256Sprint qualification, Forest qualification

Hyvinkaan Rasti (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Marjatta KaristoNieminenHyvinkaan RastiFinlandW707208200Sprint qualification, Forest qualification
Pauli NieminenHyvinkaan RastiFinlandM707208196Sprint qualification, Forest qualification

Iisu (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Anneli VilppolaIisuFinlandW752056219Sprint qualification, Forest qualification

IK Falken (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Sven Olof BackmanIK FalkenFinlandM75209978Sprint qualification, Forest qualification

IK Hakarpspojkarna (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Lena BarkestamIK HakarpspojkarnaSwedenW708480514Sprint qualification, Forest qualification
Lennart BarkestamIK HakarpspojkarnaSwedenM708269190Sprint qualification, Forest qualification

IK Ymer (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Anders KumlinIK YmerSwedenM708003229Sprint qualification, Forest qualification

Indre Ostfold OK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Bjoern Erik GlomsrudIndre Ostfold OKNorwayM459010109Sprint qualification, Forest qualification

INSCOM ICBA Credit Insurance (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Tomas JanderaINSCOM ICBA Credit InsuranceCzech RepublicM458662373Sprint qualification, Forest qualification

IPR (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Arvo PaavilainenIPRFinlandM80415534Sprint qualification, Forest qualification

ISR OC Galilee (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Aleksandr KozlovISR OC GalileeIsraelM352071282Sprint qualification, Forest qualification

ISR OC Lev Hasharon (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Dror ZiporiISR OC Lev HasharonIsraelM55Sprint qualification, Forest qualification

ISTANBUL ORIENTEERING SK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Kurtulus AnilISTANBUL ORIENTEERING SKTurkeyM607771959Sprint qualification, Forest qualification

Jamsan Retki Veikot (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Keijo JylhaJamsan Retki VeikotFinlandM75338635Sprint qualification, Forest qualification
Sole NieminenJamsan Retki VeikotFinlandW908636159Sprint qualification, Forest qualification
Kaisu PiirtoJamsan Retki VeikotFinlandW658657309Sprint qualification, Forest qualification
Kimmo RauhamaekiJamsan Retki VeikotFinlandM708210866Sprint qualification, Forest qualification

Jarvenpaan Palo (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Pauli RautanenJarvenpaan PaloFinlandM709201540Sprint qualification, Forest qualification

JMD Jaszapati (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Zagyi LaszloJMD JaszapatiHungaryM508406702Sprint qualification, Forest qualification

Juvan Urheilijat (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Jorma HyyrylainenJuvan UrheilijatFinlandM758670553Sprint qualification, Forest qualification
Raimo HyyrylainenJuvan UrheilijatFinlandM708680033Sprint qualification, Forest qualification

KAL SE (8)

NameOrganisationClassPunching card number
Barbara BardKAL SEHungaryW358002656Forest qualification
Tamas BogosKAL SEHungaryM358516259Forest qualification
Nandor BorbasKAL SEHungaryM508082671Sprint qualification, Forest qualification
Imre KoprivanaczKAL SEHungaryM358516723Sprint qualification, Forest qualification
Viktor NagyKAL SEHungaryM408455018Sprint qualification, Forest qualification
Aniko RostasKAL SEHungaryW458041075Sprint qualification, Forest qualification
Bela SzebenyiKAL SEHungaryM60211506Sprint qualification, Forest qualification
Timea UhlirKAL SEHungaryW458171176Sprint qualification

Kaluga Orient (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Nina MikheevaKaluga OrientRussian FederationW508052225Sprint qualification, Forest qualification

KAMNISKI ORIENTACIJSKI KLUB (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Mojca Flerin DrevensekKAMNISKI ORIENTACIJSKI KLUBSloveniaW401404141Sprint qualification, Forest qualification

Kangasala SK (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Esko JalantoKangasala SKFinlandM608111630Sprint qualification, Forest qualification
Terttu JalantoKangasala SKFinlandW608111652Sprint qualification, Forest qualification
Kari PapinsaariKangasala SKFinlandM658111647Sprint qualification, Forest qualification
Sirpa PapinsaariKangasala SKFinlandW608111624Sprint qualification, Forest qualification

Kankaanpaan Suunnistajat (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Tapani TorpoKankaanpaan SuunnistajatFinlandM75Sprint qualification, Forest qualification

Kannuksen Ura (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Markku TormaKannuksen UraFinlandM701411438Sprint qualification, Forest qualification

Kapa OK (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Maija CerjakaKapa OKLatviaW608650184Sprint qualification, Forest qualification
Kaspars CerjaksKapa OKLatviaM508643013Sprint qualification, Forest qualification
Varis PeisenieksKapa OKLatviaM608006677Sprint qualification, Forest qualification
Irita PukiteKapa OKLatviaW458181800Sprint qualification, Forest qualification

Karcagi SE (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Kalman LevaiKarcagi SEHungaryM658077773Sprint qualification, Forest qualification
Roza Levaine KovacsKarcagi SEHungaryW608222300Sprint qualification, Forest qualification

KarkkiRasti (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan HopearuohoKarkkiRastiFinlandM451004326Sprint qualification, Forest qualification
Juhani PyykkoKarkkiRastiFinlandM559030997Sprint qualification, Forest qualification

KCT As (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Karel PilarKCT AsCzech RepublicM657003021Sprint qualification, Forest qualification

Keihas (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Auli HovikorpiKeihasFinlandW55Sprint qualification, Forest qualification

KEINER (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Helmut GrassingerKEINERAustriaM658200010Forest qualification

Keski Karjalan Rasti (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Elli PelkonenKeski Karjalan RastiFinlandW804528Sprint qualification, Forest qualification
Paivi PelkonenKeski Karjalan RastiFinlandW559020564Sprint qualification, Forest qualification
Pentti PelkonenKeski Karjalan RastiFinlandM902078940Sprint qualification, Forest qualification

KFKI BUDAPEST (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Zoltan BihariKFKI BUDAPESTHungaryM458102016Sprint qualification, Forest qualification
Zoltan CsikKFKI BUDAPESTHungaryM408484847Sprint qualification, Forest qualification
Pal KezdyKFKI BUDAPESTHungaryM50928Forest qualification
Szabolcs OsvathKFKI BUDAPESTHungaryM408499992Sprint qualification, Forest qualification
Koszegvari TiborKFKI BUDAPESTHungaryM408383883Sprint qualification, Forest qualification

Kislorod (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Maxim BalasKislorodUkraineM351300229Sprint qualification, Forest qualification

Klub OB ATU Kosice (15)

NameOrganisationClassPunching card number
Elena BelicovaKlub OB ATU KosiceSlovakiaW552051445Forest qualification
Boris DurcoKlub OB ATU KosiceSlovakiaM558019942Sprint qualification, Forest qualification
Maria KovacovaKlub OB ATU KosiceSlovakiaW508019946Sprint qualification, Forest qualification
Katarina LamiovaKlub OB ATU KosiceSlovakiaW358019949Sprint qualification, Forest qualification
Eva MusinskaKlub OB ATU KosiceSlovakiaW552032145Sprint qualification, Forest qualification
Frantisek PapugaKlub OB ATU KosiceSlovakiaM552051410Sprint qualification, Forest qualification
Elena PapugovaKlub OB ATU KosiceSlovakiaW552051306Sprint qualification, Forest qualification
Jozef PollakKlub OB ATU KosiceSlovakiaM608017127Sprint qualification, Forest qualification
Zdenko RohacKlub OB ATU KosiceSlovakiaM458017128Sprint qualification, Forest qualification
Judita SadeckaKlub OB ATU KosiceSlovakiaW552051419Sprint qualification, Forest qualification
Michal SimockoKlub OB ATU KosiceSlovakiaM658017134Sprint qualification, Forest qualification
Peter SlamaKlub OB ATU KosiceSlovakiaM558499977Sprint qualification, Forest qualification
Jana SlamovaKlub OB ATU KosiceSlovakiaW458017119Sprint qualification, Forest qualification
Martin VelgosKlub OB ATU KosiceSlovakiaM458012080Sprint qualification
Slavko ZilincikKlub OB ATU KosiceSlovakiaM658017123Sprint qualification, Forest qualification

Klub OB BOR Topolcianky (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Peter BorcinKlub OB BOR TopolciankySlovakiaM502012279Forest qualification

KOB CINGOV Spisska Nova Ves (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Miroslav PalickaKOB CINGOV Spisska Nova VesSlovakiaM608667993Sprint qualification, Forest qualification

KOBRA Bratislava (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Michal BartakKOBRA BratislavaSlovakiaM408648579Sprint qualification, Forest qualification
Marian DavidikKOBRA BratislavaSlovakiaM408667959Sprint qualification, Forest qualification
Karol HierwegKOBRA BratislavaSlovakiaM608200882Sprint qualification, Forest qualification
Ondrej PijakKOBRA BratislavaSlovakiaM358200003Sprint qualification, Forest qualification

Kokkolan Suunnistajat (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Jorma NissilaKokkolan SuunnistajatFinlandM658201958Sprint qualification, Forest qualification
Seppo NurisaloKokkolan SuunnistajatFinlandM658201933Sprint qualification, Forest qualification
Aulis RantalaKokkolan SuunnistajatFinlandM651005577Sprint qualification, Forest qualification
Anne StoorKokkolan SuunnistajatFinlandW708112342Sprint qualification, Forest qualification
Juhani TuomaalaKokkolan SuunnistajatFinlandM658201934Sprint qualification, Forest qualification

Kooperaator (6)

NameOrganisationClassPunching card number
Reet IdavainKooperaatorEstoniaW508003780Forest qualification
Margus JaanusKooperaatorEstoniaM557203388Sprint qualification, Forest qualification
Riina KinkKooperaatorEstoniaW558009340Sprint qualification, Forest qualification
Jaanus RehaKooperaatorEstoniaM608630004Sprint qualification, Forest qualification
Maimu TornbergKooperaatorEstoniaW80352353Sprint qualification, Forest qualification
Vallo VarjoKooperaatorEstoniaM601008452Sprint qualification, Forest qualification

KOS TJ Lokomotiva Krnov (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan HrouzaKOS TJ Lokomotiva KrnovCzech RepublicM408654914Sprint qualification, Forest qualification
Jan HrouzaKOS TJ Lokomotiva KrnovCzech RepublicM658654899Sprint qualification, Forest qualification
Pavla RychlaKOS TJ Lokomotiva KrnovCzech RepublicW358654885Sprint qualification, Forest qualification
Pavel RychlyKOS TJ Lokomotiva KrnovCzech RepublicM358414134Sprint qualification, Forest qualification
Michal ZavrelKOS TJ Lokomotiva KrnovCzech RepublicM5052643Forest qualification

KSO O Compass (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Oleksii IgnatievKSO O CompassUkraineM408091887Sprint qualification, Forest qualification

KU AZS WAT Warszawa (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Grzegorz LoniewskiKU AZS WAT WarszawaPolandM358230882Sprint qualification, Forest qualification

Kuopion Suunnistajat (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Kari HeinonenKuopion SuunnistajatFinlandM702000259Sprint qualification, Forest qualification
Leena HeinonenKuopion SuunnistajatFinlandW702000536Sprint qualification, Forest qualification
Kalle HuttunenKuopion SuunnistajatFinlandM651406409Sprint qualification, Forest qualification
Tapani LaineKuopion SuunnistajatFinlandM802056215Sprint qualification, Forest qualification
Ossi LakkalaKuopion SuunnistajatFinlandM708201939Sprint qualification, Forest qualification

Kvarnsvedens GoIF OK (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Anders HurtigKvarnsvedens GoIF OKSwedenM758334894Sprint qualification, Forest qualification
Ingela HurtigKvarnsvedens GoIF OKSwedenW758208615Sprint qualification, Forest qualification

KZSE (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Jusztina BankiKZSEHungaryW458151974Forest qualification
Iren Barnane SzaboKZSEHungaryW5045103Forest qualification

Lahden Suunnistajat 37 (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jorma AhertoLahden Suunnistajat 37FinlandM658680015Sprint qualification, Forest qualification

Laihian Luja (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jarkko LauronenLaihian LujaFinlandM357208429Sprint qualification, Forest qualification

Langhundra IF (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Conny ForsbergLanghundra IFSwedenM55601337Sprint qualification, Forest qualification

Lapin Veikot (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Riitta LehvonenLapin VeikotFinlandW55Sprint qualification, Forest qualification

Lappeen Riento (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Esko KiloLappeen RientoFinlandM801417512Sprint qualification, Forest qualification

LeO Team (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Serhiy BabychLeO TeamUkraineM358044365Sprint qualification, Forest qualification

London Orienteering Klubb (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Dmitry UshakovLondon Orienteering KlubbGreat BritainM458644568Sprint qualification, Forest qualification

Lyngby OK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Henrik HansenLyngby OKDenmarkM608016656Sprint qualification, Forest qualification

Maarian Mahti (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Leena AhoMaarian MahtiFinlandW70Sprint qualification, Forest qualification
Heikki SkinnariMaarian MahtiFinlandM75Sprint qualification, Forest qualification

MAFC (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Dalos AttilaMAFCHungaryM508061445Sprint qualification, Forest qualification
Piroska BacsoMAFCHungaryW608022377Sprint qualification, Forest qualification
Gabor MolnarMAFCHungaryM708044135Sprint qualification, Forest qualification
Zsolt WeilerMAFCHungaryM558640220Sprint qualification, Forest qualification

Malarruta (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Carolina CuestaMalarrutaSpainW508662015Sprint qualification, Forest qualification

Mantsalan Urheilijat (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Jarmo AntikainenMantsalan UrheilijatFinlandM551201047Sprint qualification, Forest qualification
Markku LaineMantsalan UrheilijatFinlandM608670535Sprint qualification, Forest qualification
Arto NummelaMantsalan UrheilijatFinlandM558652515Sprint qualification, Forest qualification
Pia NummelaMantsalan UrheilijatFinlandW558637620Sprint qualification, Forest qualification

Mariborski OK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Boris BaumanMariborski OKSloveniaM55673167Sprint qualification, Forest qualification

Mariestads FK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Bibbi AppelgrenMariestads FKSwedenW7530333Sprint qualification, Forest qualification

MEAFC (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Istvan BokrosMEAFCHungaryM6545546Sprint qualification, Forest qualification
Ferenc LevaiMEAFCHungaryM45Forest qualification

Medeina OK (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Aurimas MurenasMedeina OKLithuaniaM408651329Sprint qualification, Forest qualification
Agne MurenieneMedeina OKLithuaniaW358004609Sprint qualification, Forest qualification
Remigijus PociusMedeina OKLithuaniaM708666105Sprint qualification, Forest qualification

Megalodusz SE (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Istvan GillichMegalodusz SEHungaryM551396275Sprint qualification, Forest qualification
Janos ImeliMegalodusz SEHungaryM65363463Sprint qualification
Adrienn KalocsaiMegalodusz SEHungaryW50416673Sprint qualification, Forest qualification
Kormendi MiklosMegalodusz SEHungaryM558664639Sprint qualification, Forest qualification

Miskolci Egyetemi Atletikai es Futball Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Zoltan HarkanyiMiskolci Egyetemi Atletikai es Futball ClubHungaryM408517363Sprint qualification, Forest qualification

MOM Budapest (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Mate TasMOM BudapestHungaryM4045155Sprint qualification, Forest qualification
Istvan ZsebehazyMOM BudapestHungaryM358646368Sprint qualification, Forest qualification

Mullsjo SOK (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Kaarina VoudinmakiMullsjo SOKSwedenW757206830Sprint qualification, Forest qualification
Toivo VoudinmakiMullsjo SOKSwedenM757206820Sprint qualification, Forest qualification

Nash Klub (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Vladyslav LaskarzhevskyNash KlubUkraineM358300300Sprint qualification, Forest qualification

Naturfreunde Wien (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Inge BosinaNaturfreunde WienAustriaW658619020Sprint qualification, Forest qualification

neregistrovanz v ziadnom oddiely (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jana Dienovaneregistrovanz v ziadnom oddielySlovakiaW359900077Sprint qualification

No club membership (9)

NameOrganisationClassPunching card number
Eszter FedorcsakNo club membershipHungaryW65345797Sprint qualification, Forest qualification
Attila HejjasNo club membershipHungaryM707277Sprint qualification, Forest qualification
Petr JelinekNo club membershipCzech RepublicM708662705Sprint qualification, Forest qualification
Holger KarlsmoseNo club membershipDenmarkM85302064Sprint qualification, Forest qualification
Zdenko OlexaNo club membershipCzech RepublicM35682624Sprint qualification, Forest qualification
Katharina OswaldNo club membershipGermanyW35611116Sprint qualification, Forest qualification
Christoph PelNo club membershipSwitzerlandM608200861Sprint qualification, Forest qualification
Vasyl RublevskyiNo club membershipUkraineM701300300Sprint qualification, Forest qualification
Maximilian SchoiswohlNo club membershipAustriaM808000180Sprint qualification, Forest qualification

Novorossyisk (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Sergey BorovkovNovorossyiskRussian FederationM408081888Sprint qualification, Forest qualification

NSA Siven (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Anton GochkovNSA SivenBulgariaM402006449Sprint qualification, Forest qualification
Todor PedevNSA SivenBulgariaM508644666Sprint qualification, Forest qualification

NYVSC (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Tibor TolgyesiNYVSCHungaryM608519080Sprint qualification, Forest qualification

OB Havirov (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Karel BenesOB HavirovCzech RepublicM751421901Sprint qualification, Forest qualification
Zdenek JakobiOB HavirovCzech RepublicM601421900Sprint qualification, Forest qualification
Tomas SochorOB HavirovCzech RepublicM55515436Sprint qualification, Forest qualification
Hana SochorovaOB HavirovCzech RepublicW551421893Sprint qualification, Forest qualification
Sylva VricanovaOB HavirovCzech RepublicW501426051Sprint qualification, Forest qualification

OB Strakonice (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Martin MalekOB StrakoniceCzech RepublicM558246117Sprint qualification, Forest qualification
Vera MalkovaOB StrakoniceCzech RepublicW552118474Sprint qualification, Forest qualification

OB Zvole (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jaromir HanelOB ZvoleCzech RepublicM502800292Sprint qualification, Forest qualification

OC Fuerstenfeld (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Herwig ProskeOC FuerstenfeldAustriaM608055077Sprint qualification, Forest qualification
Elisabeth SteinlechnerOC FuerstenfeldAustriaW607771177Forest qualification

OC Levuo (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Agne GrigaliunaiteOC LevuoLithuaniaW408646226Sprint qualification, Forest qualification

OC MASTER (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Oksana OskalenkoOC MASTERUkraineW608006676Sprint qualification, Forest qualification
Volodymyr RudakovOC MASTERUkraineM601300242Sprint qualification, Forest qualification
Olena RudakovaOC MASTERUkraineW601300217Sprint qualification, Forest qualification

Oddil OB Kotlarka (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Kristina BlazkovaOddil OB KotlarkaCzech RepublicW358014545Sprint qualification, Forest qualification
Martin FrohlichOddil OB KotlarkaCzech RepublicM358014440Sprint qualification, Forest qualification
Zdenko ProchazkaOddil OB KotlarkaCzech RepublicM758051800Sprint qualification, Forest qualification
Jaroslav TomesOddil OB KotlarkaCzech RepublicM408651714Sprint qualification, Forest qualification

OE42 (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Csaba DeakOE42HungaryM458168352Sprint qualification, Forest qualification

OK 99 Hradec Kralove (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan MikuleckyOK 99 Hradec KraloveCzech RepublicM808084000Sprint qualification, Forest qualification

OK Azuolas (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Mantas RimkusOK AzuolasLithuaniaM458654406Sprint qualification, Forest qualification
Reda VeldeOK AzuolasLithuaniaW408641000Sprint qualification, Forest qualification

OK Bjelovar (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Antonija OrlicOK BjelovarCroatiaW408041177Sprint qualification, Forest qualification

OK Chrastava (8)

NameOrganisationClassPunching card number
Jiri BartakOK ChrastavaCzech RepublicM708516930Sprint qualification, Forest qualification
Rudolf KaskaOK ChrastavaCzech RepublicM651426021Forest qualification
Eva KaskovaOK ChrastavaCzech RepublicW75887906Forest qualification
Zuzana SaffkovaOK ChrastavaCzech RepublicW708022660Sprint qualification, Forest qualification
Milan SevcikOK ChrastavaCzech RepublicM708022378Sprint qualification, Forest qualification
Alena SevcikovaOK ChrastavaCzech RepublicW658008272Sprint qualification, Forest qualification
Radim SmetanaOK ChrastavaCzech RepublicM708113504Sprint qualification, Forest qualification
Ivan VydraOK ChrastavaCzech RepublicM558028878Sprint qualification, Forest qualification

OK Dainava (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Linas JasinskasOK DainavaLithuaniaM458004012Sprint qualification, Forest qualification

OK DIF (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Ljubica BacanacOK DIFSerbiaW652082999Sprint qualification, Forest qualification
Ilija DimitrijevicOK DIFSerbiaM659599997Sprint qualification, Forest qualification
Irina JuhasOK DIFSerbiaW552077032Sprint qualification, Forest qualification
Zivota TasicOK DIFSerbiaM652041755Sprint qualification, Forest qualification

OK Gorm (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Hans Christian StribOK GormDenmarkM708111112Sprint qualification, Forest qualification

OK Hedstrommen (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Ulf KjellinOK HedstrommenSwedenM708004902Sprint qualification, Forest qualification

OK JISKRA NOVY BOR (10)

NameOrganisationClassPunching card number
Marie BartonovaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW652095936Sprint qualification, Forest qualification
Pavel DikosOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM608160176Sprint qualification, Forest qualification
Boris DoskarOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM558160181Sprint qualification, Forest qualification
Petr JerabekOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM508160177Sprint qualification, Forest qualification
Tereza JerabkovaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW458160178Sprint qualification, Forest qualification
Radim KlusacekOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM408028866Sprint qualification, Forest qualification
Leontina KrtenskaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW758549Sprint qualification, Forest qualification
Ivana KubatovaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW602126287Sprint qualification, Forest qualification
Josef RancakOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM708719003Sprint qualification, Forest qualification
Sonia SipovaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW608028851Sprint qualification, Forest qualification

OK Kape (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Jana KinkOK KapeEstoniaW508516165Sprint qualification, Forest qualification
Merike VanjukOK KapeEstoniaW458009342Sprint qualification, Forest qualification

OK Levuo (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Rasa KumpyteOK LevuoLithuaniaW40201315Forest qualification
Mindaugas KvedaraviciusOK LevuoLithuaniaM458667590Forest qualification

OK Lokomotiva Pardubice (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Marek FilickoOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicM458582019Sprint qualification, Forest qualification
Jindra HorakovaOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicW50Sprint qualification, Forest qualification
Dana MrskocovaOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicW45Sprint qualification, Forest qualification
Pavla SviglerovaOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicW45Sprint qualification, Forest qualification

OK Lokomotiva Plzen (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Karel SoupaOK Lokomotiva PlzenCzech RepublicM508670489Forest qualification
Jana SoupovaOK Lokomotiva PlzenCzech RepublicW508670490Forest qualification

OK Motala (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jerry MartinssonOK MotalaSwedenM758043705Sprint qualification, Forest qualification

OK Nolaskogsarna (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Per MagnussonOK NolaskogsarnaSwedenM608000400Forest qualification
Gudrun WegelandOK NolaskogsarnaSwedenW608000600Forest qualification

OK O Klaipeda (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Justinas LiubinskasOK O KlaipedaLithuaniaM35Sprint qualification, Forest qualification

OK Oest Birkeroed (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Michael SoerensenOK Oest BirkeroedDenmarkM408180977Sprint qualification, Forest qualification

OK Orion (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Bjoern LinnersjoeOK OrionSwedenM758261242Sprint qualification, Forest qualification

OK Pan Kristianstad (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Peo BengtssonOK Pan KristianstadSwedenM85660818Sprint qualification, Forest qualification
Ulla EngelbyOK Pan KristianstadSwedenW65540609Sprint qualification, Forest qualification

OK Polaris (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Dusan PetrovicOK PolarisSloveniaM508654108Sprint qualification, Forest qualification

OK Rodhen (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Jonas EklundOK RodhenSwedenM459721223Sprint qualification, Forest qualification
Jessica SollvanderOK RodhenSwedenW409780501Sprint qualification, Forest qualification

OK Roskilde (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Janne BrunstedtOK RoskildeDenmarkM708230548Sprint qualification, Forest qualification
Inge JoergensenOK RoskildeDenmarkW75362410Sprint qualification, Forest qualification
Jette Dina KreibergOK RoskildeDenmarkW608130457Sprint qualification, Forest qualification
Volker NaulinOK RoskildeGermanyM55558000Sprint qualification, Forest qualification
Annette PetersenOK RoskildeDenmarkW658130654Sprint qualification, Forest qualification
Finn PetersenOK RoskildeDenmarkM658021053Sprint qualification, Forest qualification
Ole SvendsenOK RoskildeDenmarkM75501138Sprint qualification, Forest qualification

OK Roztoky (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Svatava VoltrovaOK RoztokyCzech RepublicW608013396Sprint qualification, Forest qualification

OK Saule (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Ivanas ZiaziuliaOK SauleLithuaniaM608650727Sprint qualification, Forest qualification

OK SILVA CAMPINA (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Constantin AlexandrescuOK SILVA CAMPINARomaniaM707205701Sprint qualification, Forest qualification

OK Skaermen (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Mogens HansenOK SkaermenDenmarkM75504434Sprint qualification, Forest qualification
Ruth HansenOK SkaermenDenmarkW75355594Sprint qualification, Forest qualification

OK Sparta Praha (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Oldrich HojnyOK Sparta PrahaCzech RepublicM6552111Sprint qualification, Forest qualification
Pavel JahnOK Sparta PrahaCzech RepublicM657207870Sprint qualification, Forest qualification
Helena JahnovaOK Sparta PrahaCzech RepublicW658113525Sprint qualification, Forest qualification
Pavel VeljacikOK Sparta PrahaCzech RepublicM558000236Sprint qualification, Forest qualification

OK Takas (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Pranas BruzgaOK TakasLithuaniaM608651260Sprint qualification, Forest qualification

OK TON (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Merike MandsooOK TONEstoniaW608009338Sprint qualification, Forest qualification
Tiit TatterOK TONEstoniaM708719050Sprint qualification, Forest qualification
Rein UntOK TONEstoniaM708518866Sprint qualification, Forest qualification

OK Tor (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Kari TalltjarnOK TorSwedenM658111634Forest qualification

OK Trian (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Anders SjoholmOK TrianFinlandM657140808Sprint qualification, Forest qualification

OK Tyloskog (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Stig IsraelssonOK TyloskogSwedenM809410906Sprint qualification, Forest qualification

OK Voru (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Airi AlnekOK VoruEstoniaW558636595Sprint qualification, Forest qualification
Marika JaadmaaOK VoruEstoniaW508517124Sprint qualification, Forest qualification
Tonu JaadmaaOK VoruEstoniaM558144808Sprint qualification, Forest qualification

OK West (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Margit BlehnerOK WestEstoniaW458664203Sprint qualification, Forest qualification
Sander BlehnerOK WestEstoniaM458664202Sprint qualification, Forest qualification
AnneLy ViikmaaOK WestEstoniaW508662652Sprint qualification, Forest qualification
Indrek ViikmaaOK WestEstoniaM508662654Sprint qualification, Forest qualification

OL Regio Wil (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Mark AeglerOL Regio WilSwitzerlandM558230865Sprint qualification

OL Team Filder (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Michael BohsmannOL Team FilderGermanyM608220033Sprint qualification, Forest qualification
Kristine FritzOL Team FilderGermanyW558003300Sprint qualification, Forest qualification

OLC Sirius (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Andrii LaukertOLC SiriusUkraineM501408812Sprint qualification, Forest qualification

OLC Wienerwald (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Werner BurmannOLC WienerwaldAustriaM758170746Sprint qualification, Forest qualification

OLG Bern (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Daniel KobelOLG BernSwitzerlandM608210861Sprint qualification, Forest qualification
Philip PaetzoldOLG BernSwitzerlandM558128271Sprint qualification

OLG Pfaeffikon (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Bea RahmOLG PfaeffikonSwitzerlandW708499948Sprint qualification, Forest qualification
Walter RahmOLG PfaeffikonSwitzerlandM708499999Sprint qualification, Forest qualification

OLG Skandia (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Matthias KobelOLG SkandiaSwitzerlandM558642256Sprint qualification, Forest qualification

OLG St. Gallen/Appenzell (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Mario AmmannOLG St. Gallen/AppenzellSwitzerlandM658120856Sprint qualification, Forest qualification
Monika AmmannOLG St. Gallen/AppenzellSwitzerlandW608061159Sprint qualification, Forest qualification

OLG Stroeck Wien (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Paul GruenOLG Stroeck WienAustriaM658080454Sprint qualification, Forest qualification

OLifant (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Gerrit van de RietOLifantNetherlandsM658160756Sprint qualification, Forest qualification

OLK Rafzerfeld (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Franz WaserOLK RafzerfeldSwitzerlandM702048005Sprint qualification, Forest qualification
Renate WaserOLK RafzerfeldSwitzerlandW707207905Sprint qualification, Forest qualification

OLV Landshut (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Eckart VoskampOLV LandshutGermanyM558220366Sprint qualification, Forest qualification

OLV Steinberg (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Julia SchleiOLV SteinbergGermanyW45410240Sprint qualification, Forest qualification

OLV Uslar (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Evi DreseOLV UslarGermanyW509021970Sprint qualification, Forest qualification
Werner DreseOLV UslarGermanyM608271061Sprint qualification, Forest qualification
Karl Heinz SeefeldOLV UslarGermanyM65531606Sprint qualification, Forest qualification

Omega (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Maxim SimakovOmegaRussian FederationM358662027Sprint qualification, Forest qualification

OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Zdenek ZuzanekOOB TJ Tatran Jablonec nad NisouCzech RepublicM608008281Forest qualification

OOB Trebic (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Roman VeznikOOB TrebicCzech RepublicM408014510Forest qualification

OOB Vamberk (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Eva BartovaOOB VamberkCzech RepublicW651302798Sprint qualification, Forest qualification
Jana SmutnaOOB VamberkCzech RepublicW558659401Sprint qualification, Forest qualification

Orientacijski klub Brezice (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Anica HribarOrientacijski klub BreziceSloveniaW552077785Sprint qualification, Forest qualification
Bojan JevsevarOrientacijski klub BreziceSloveniaM552077852Sprint qualification, Forest qualification

Orientacijski klub Komenda (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Sergey ChurkinOrientacijski klub KomendaRussian FederationM40Sprint qualification, Forest qualification

Orienteering Klosterneuburg (12)

NameOrganisationClassPunching card number
Gislind BergerOrienteering KlosterneuburgAustriaW5581500966Sprint qualification, Forest qualification
Hedi BergerOrienteering KlosterneuburgAustriaW508010368Sprint qualification, Forest qualification
Georg BillrothOrienteering KlosterneuburgAustriaM608335336Sprint qualification, Forest qualification
Martin GruenbergerOrienteering KlosterneuburgAustriaM558102066Sprint qualification, Forest qualification
Ingrid KamingerOrienteering KlosterneuburgAustriaW508130813Sprint qualification, Forest qualification
Karl LangOrienteering KlosterneuburgAustriaM608032032Sprint qualification, Forest qualification
Guni PalmeOrienteering KlosterneuburgAustriaW508024868Sprint qualification, Forest qualification
Roland ReisenbergerOrienteering KlosterneuburgAustriaM508005468Sprint qualification, Forest qualification
Judit ReschOrienteering KlosterneuburgAustriaW558121066Sprint qualification, Forest qualification
Kurt ReschOrienteering KlosterneuburgAustriaM558190163Sprint qualification, Forest qualification
Wolfgang SchuellerOrienteering KlosterneuburgAustriaM5049763Sprint qualification, Forest qualification
Helga TezarekOrienteering KlosterneuburgAustriaW458080473Sprint qualification, Forest qualification

Orienteering Mezzocorona ASD (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Paolo GirardiOrienteering Mezzocorona ASDItalyM70423711Sprint qualification, Forest qualification

Orienteering Tarzo (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Silvano BernardiOrienteering TarzoItalyM70201476Sprint qualification, Forest qualification

Ori-Estarreja (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Carlos FortunatoOri-EstarrejaPortugalM55308468Sprint qualification, Forest qualification

Oriveden Ponnistus (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Raimo PusaOriveden PonnistusFinlandM708240549Sprint qualification, Forest qualification

OSC (8)

NameOrganisationClassPunching card number
Agoston DosekOSCHungaryM658636770Forest qualification
Kardos FerencOSCHungaryM708471206Sprint qualification, Forest qualification
Anna FuzyOSCHungaryW458180976Sprint qualification, Forest qualification
Judit FuzyOSCHungaryW45505232Sprint qualification, Forest qualification
Mark GardonyiOSCHungaryM458102150Sprint qualification, Forest qualification
Zoltan HegedusOSCHungaryM658301952Forest qualification
Laszlo SandorOSCHungaryM60233629Sprint qualification, Forest qualification
Gabor SzelesOSCHungaryM551396231Forest qualification

OSK Sakas (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Arimantas PetukasOSK SakasLithuaniaM558648816Sprint qualification, Forest qualification
Evandzelina PetukieneOSK SakasLithuaniaW458651351Sprint qualification, Forest qualification
Dainora SamcenkieneOSK SakasLithuaniaW558451037Sprint qualification, Forest qualification

Ostmarka OK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Lorant FarkasOstmarka OKNorwayM458665420Sprint qualification, Forest qualification

Otepaa SK (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Jyri MerirandOtepaa SKEstoniaM658664193Sprint qualification, Forest qualification
Tiina RilloOtepaa SKEstoniaW608664199Sprint qualification, Forest qualification

Oulaisten Huima (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Rolf HelanderOulaisten HuimaFinlandM601201049Sprint qualification, Forest qualification
Eija PiispanenOulaisten HuimaFinlandW551201022Sprint qualification, Forest qualification
Reima PiispanenOulaisten HuimaFinlandM607208195Sprint qualification, Forest qualification

Ounasvaaran Hiihtoseura (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Tuula HaaseOunasvaaran HiihtoseuraFinlandW701401612Sprint qualification, Forest qualification

Paimion Rasti (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Tero HeikkilaPaimion RastiFinlandM508636165Sprint qualification, Forest qualification

Paksi Sportegyesulet (8)

NameOrganisationClassPunching card number
Tamas AradiPaksi SportegyesuletHungaryM402050685Sprint qualification
Ildiko BoroczPaksi SportegyesuletHungaryW352022150Sprint qualification
Jozsef EndrodiPaksi SportegyesuletHungaryM652050681Sprint qualification
Anita GaborPaksi SportegyesuletHungaryW408400405Sprint qualification, Forest qualification
Jozsef GaborPaksi SportegyesuletHungaryM408668986Sprint qualification, Forest qualification
Gyorgy HoranyiPaksi SportegyesuletHungaryM502022148Sprint qualification
Gabor KissPaksi SportegyesuletHungaryM408400404Sprint qualification
Vera KovacsPaksi SportegyesuletHungaryW502022149Sprint qualification

Pihkaniskat (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Erkki KivistoPihkaniskatFinlandM75682401Sprint qualification, Forest qualification
Aki SaranenPihkaniskatFinlandM558681450Sprint qualification, Forest qualification

Piikkion Kehitys (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Veikko LoukonenPiikkion KehitysFinlandM708121300Sprint qualification, Forest qualification
Antti RantasaariPiikkion KehitysFinlandM758201953Sprint qualification, Forest qualification

Pitajanmaen Tarmo (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Juhani TarvainenPitajanmaen TarmoFinlandM708201931Sprint qualification, Forest qualification

Poland (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Dariusz SokalskiPolandPolandM358667186Sprint qualification, Forest qualification

Poliks (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Olga PokotiloPoliksRussian FederationW658261385Sprint qualification, Forest qualification

Post SV Dresden (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Baerbel BuschPost SV DresdenGermanyW702005Sprint qualification, Forest qualification
Monika WeberPost SV DresdenGermanyW702044Sprint qualification, Forest qualification

Postas SE (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Antal SchellPostas SEHungaryM5045537Sprint qualification, Forest qualification

PSE (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Karoly HunyadiPSEHungaryM75505295Sprint qualification, Forest qualification
Istvan JelinekPSEHungaryM758645180Sprint qualification, Forest qualification
Laszlo NemeshaziPSEHungaryM608090327Sprint qualification, Forest qualification
Gabor SomlayPSEHungaryM652111550Sprint qualification, Forest qualification

PSK Olymp Praha (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Ivana SvitakovaPSK Olymp PrahaCzech RepublicW50515022Sprint qualification, Forest qualification

Raja Karjalan Suunnistajat (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Sirpa LakanenRaja Karjalan SuunnistajatFinlandW709202035Sprint qualification, Forest qualification

Rajamaen Rykmentti (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Maija KiljunenRajamaen RykmenttiFinlandW401393105Sprint qualification, Forest qualification
Jouko MalinenRajamaen RykmenttiFinlandM658012270Sprint qualification, Forest qualification
Pertti NieminenRajamaen RykmenttiFinlandM708180020Sprint qualification, Forest qualification
Tapio PeraRajamaen RykmenttiFinlandM451939066Sprint qualification, Forest qualification

Ramenskoye (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Pavel GalushaRamenskoyeRussian FederationM452007121Sprint qualification, Forest qualification

Rasti Jyry (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Jorma HelinRasti JyryFinlandM702073771Sprint qualification, Forest qualification
Paavo InkinenRasti JyryFinlandM759201396Sprint qualification, Forest qualification
Anastasia RoutsiRasti JyryFinlandW407208425Sprint qualification, Forest qualification
Risto UljasRasti JyryFinlandM70263895Sprint qualification, Forest qualification

Rasti Kurikka (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Esko YlikangasRasti KurikkaFinlandM50Sprint qualification, Forest qualification

Rasti Lukko (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Kalle VirtanenRasti LukkoFinlandM758681434Sprint qualification, Forest qualification

RasTiimi (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Tuomo JunttilaRasTiimiFinlandM658266897Sprint qualification, Forest qualification
Paivi LassilaRasTiimiFinlandW558201983Sprint qualification, Forest qualification

RB United (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Zinaida LukianovaRB UnitedRussian FederationW358517410Sprint qualification, Forest qualification
Evgenii PopovRB UnitedRussian FederationM358070077Sprint qualification, Forest qualification

Riihimaen Suunnistajat (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Pertti S HartikainenRiihimaen SuunnistajatFinlandM758011596Sprint qualification, Forest qualification
Mauri SaarinenRiihimaen SuunnistajatFinlandM759101244Sprint qualification, Forest qualification
Juulia SalmelaRiihimaen SuunnistajatFinlandW75430674Sprint qualification, Forest qualification
Markku SalmelaRiihimaen SuunnistajatFinlandM75430673Sprint qualification, Forest qualification

Rimbo SOK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Rolf AnderssonRimbo SOKSwedenM857516043Sprint qualification, Forest qualification

Ronneby OK (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Roland KarlssonRonneby OKSwedenM80261563Sprint qualification, Forest qualification
Gullevi SvenssonRonneby OKSwedenW751213148Sprint qualification, Forest qualification

Royal Air Force Orienteering RAFO (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Anthony BarrableRoyal Air Force Orienteering RAFOGreat BritainM758007444Sprint qualification, Forest qualification

RSK Johvikas (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Ulle RaudseppRSK JohvikasEstoniaW601404069Sprint qualification, Forest qualification
Juri RokkoRSK JohvikasEstoniaM658645012Sprint qualification, Forest qualification

Rus veteran (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Kirill GorevRus veteranRussian FederationM557201642Sprint qualification, Forest qualification

Sachsen Marathon (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Werner George Klawun KendraySachsen MarathonGermanyM758662453Sprint qualification, Forest qualification

Saldus OK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Guntars MankusSaldus OKLatviaM508000004Sprint qualification, Forest qualification

Salgotarjani Dornyay SE (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Gabor BereczSalgotarjani Dornyay SEHungaryM358664652Sprint qualification, Forest qualification
Papp IldikoSalgotarjani Dornyay SEHungaryW358228220Sprint qualification
Tamas MohacsySalgotarjani Dornyay SEHungaryM558196409Forest qualification
Denes PelyheSalgotarjani Dornyay SEHungaryM65881Sprint qualification, Forest qualification

Saloisten Reipas (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Juhani MakinenSaloisten ReipasFinlandM758201959Sprint qualification, Forest qualification

Salon Viesti (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Kari VigeliusSalon ViestiFinlandM659201546Sprint qualification, Forest qualification
Seija VigeliusSalon ViestiFinlandW709201539Sprint qualification, Forest qualification

Sarpsborg OL (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Tom WahlgrenSarpsborg OLNorwayM758001946Sprint qualification, Forest qualification
Tove WahlgrenSarpsborg OLNorwayW65442399Sprint qualification, Forest qualification

Sarvari Kinizsi Sportegyesulet (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Gyula GombosSarvari Kinizsi SportegyesuletHungaryM702056192Sprint qualification, Forest qualification

Savedalens AIK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
LarsG AxmalmSavedalens AIKSwedenM758072400Sprint qualification, Forest qualification

Saxons Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Alan HicklingSaxons Orienteering ClubGreat BritainM558421142Sprint qualification, Forest qualification

Scapa NANCY Orientation (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Paul AlleScapa NANCY OrientationFranceM658002080Sprint qualification, Forest qualification

September Team (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Krzysztof WrzesinskiSeptember TeamPolandM508636526Sprint qualification, Forest qualification

SFC (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Andrea DomotorSFCHungaryW358067280Sprint qualification
Csilla DomotorSFCHungaryW358232761Sprint qualification, Forest qualification
Erzsebet Domotorne HorvathSFCHungaryW6045435Sprint qualification, Forest qualification

Silales SM (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Eugenijus MiksysSilales SMLithuaniaM608644493Sprint qualification, Forest qualification

SILIN (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Galyna KulikovaSILINGermanyW501004414Sprint qualification, Forest qualification
Vasil SilinSILINGermanyM65222253Sprint qualification, Forest qualification

Silvanus Sportegyesulet (20)

NameOrganisationClassPunching card number
Kristof AntalSilvanus SportegyesuletHungaryM4546118Sprint qualification, Forest qualification
Andras FeketeSilvanus SportegyesuletHungaryM358222333Sprint qualification, Forest qualification
Agnes Gaal TertschSilvanus SportegyesuletHungaryW40232768Sprint qualification, Forest qualification
Csaba HarkanyiSilvanus SportegyesuletHungaryM658040628Sprint qualification, Forest qualification
Bela HegedusSilvanus SportegyesuletHungaryM608040860Sprint qualification, Forest qualification
Imre HorvathSilvanus SportegyesuletHungaryM65973Sprint qualification, Forest qualification
Viktoria KaszanitzkySilvanus SportegyesuletHungaryW408197909Sprint qualification, Forest qualification
Gerzson KeriSilvanus SportegyesuletHungaryM758080592Sprint qualification, Forest qualification
Andras KomoroczkiSilvanus SportegyesuletHungaryM708448972Sprint qualification, Forest qualification
Janos LazarSilvanus SportegyesuletHungaryM507700206Forest qualification
Mate MarodiSilvanus SportegyesuletHungaryM458420042Sprint qualification, Forest qualification
Rezso RadnotiSilvanus SportegyesuletHungaryM808031023Sprint qualification, Forest qualification
Marton ScultetySilvanus SportegyesuletHungaryM358205108Sprint qualification, Forest qualification
Imre SzepesiSilvanus SportegyesuletHungaryM652014514Sprint qualification, Forest qualification
Jozsef SzunyogSilvanus SportegyesuletHungaryM658636771Sprint qualification, Forest qualification
Antal TertschSilvanus SportegyesuletHungaryM655615Forest qualification
Arpad TokesSilvanus SportegyesuletHungaryM608670436Sprint qualification, Forest qualification
Zoltan TothSilvanus SportegyesuletHungaryM458077779Sprint qualification, Forest qualification
Zoltan TrocsanyiSilvanus SportegyesuletHungaryM608001117Sprint qualification, Forest qualification
Pal VarbiroSilvanus SportegyesuletHungaryM358404209Sprint qualification, Forest qualification

Siralyok SE (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Katalin Arva VekonyneSiralyok SEHungaryW458131273Forest qualification

SK Aasa 5 (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Anu JarvSK Aasa 5EstoniaW558639465Sprint qualification, Forest qualification
Triina Britt PredenSK Aasa 5EstoniaW458208278Sprint qualification, Forest qualification
Jaanus ViljamaaSK Aasa 5EstoniaM55889108Sprint qualification, Forest qualification
Ulo ViruSK Aasa 5EstoniaM558488833Sprint qualification, Forest qualification

SK HADVEO Banska Bystrica (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Milan SimonikSK HADVEO Banska BystricaSlovakiaM458004359Sprint qualification, Forest qualification

SK Mercury (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Margus KlementsovSK MercuryEstoniaM458200572Sprint qualification, Forest qualification

SK OB Ostrava (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Josef JurenikSK OB OstravaCzech RepublicM658660451Sprint qualification, Forest qualification

SK Pohjantahti (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Kaj FredrikssonSK PohjantahtiFinlandM501411435Sprint qualification, Forest qualification
Hannu JuutinenSK PohjantahtiFinlandM707208695Sprint qualification, Forest qualification
Olavi LukkarinenSK PohjantahtiFinlandM758201922Sprint qualification, Forest qualification
Pekka ParkkinenSK PohjantahtiFinlandM601396154Sprint qualification, Forest qualification

SK Praga Praha (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jana HankovskaSK Praga PrahaCzech RepublicW8051698Sprint qualification, Forest qualification

SK Prostejov (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jiri OtrusinaSK ProstejovCzech RepublicM358662320Sprint qualification, Forest qualification

SK Saue Tammed (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Hille TasaSK Saue TammedEstoniaW708664600Sprint qualification, Forest qualification

SK SKI OB Sternberk (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Marek PetrivalskySK SKI OB SternberkCzech RepublicM508660455Sprint qualification, Forest qualification

SK SKI SPORT Praded (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Oldrich PilcSK SKI SPORT PradedCzech RepublicM708135135Sprint qualification, Forest qualification

Skaneslattens OL (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Bertil Inge JohanssonSkaneslattens OLSwedenM90570206Sprint qualification, Forest qualification
Pia OlssonSkaneslattens OLSwedenW457403243Forest qualification

SKOB Zlin (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Zbynek KrejcikSKOB ZlinCzech RepublicM608071221Sprint qualification, Forest qualification
Monika KrejcikovaSKOB ZlinCzech RepublicW558260628Sprint qualification, Forest qualification
Marian LancSKOB ZlinCzech RepublicM6053897Forest qualification
Jiri NovotnySKOB ZlinCzech RepublicM408662744Forest qualification
Tomas PodmolikSKOB ZlinCzech RepublicM508482085Sprint qualification, Forest qualification
Dagmar PodmolikovaSKOB ZlinCzech RepublicW508680334Sprint qualification, Forest qualification
Jan SidlaSKOB ZlinCzech RepublicM508053367Forest qualification

Slavia Liberec orienteering (6)

NameOrganisationClassPunching card number
Petr KarmazinSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicM708004352Sprint qualification, Forest qualification
Iva KarmazinovaSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicW702131185Sprint qualification, Forest qualification
Jaroslava PachnerovaSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicW702059769Sprint qualification, Forest qualification
Oldrich PrindaSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicM708659398Sprint qualification, Forest qualification
Premek SkodaSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicM658111113Sprint qualification, Forest qualification
Zuzana SumberovaSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicW659201066Sprint qualification, Forest qualification

SMAFC (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Antal MelkesSMAFCHungaryM658385070Sprint qualification, Forest qualification
Lajos RetfalviSMAFCHungaryM758086714Sprint qualification, Forest qualification
Tibor TakacsSMAFCHungaryM508111902Sprint qualification, Forest qualification
Gabriella Takacsne TomordiSMAFCHungaryW508439992Sprint qualification, Forest qualification

SOC Asikkala (6)

NameOrganisationClassPunching card number
Teuvo LehtinenSOC AsikkalaFinlandM708657303Sprint qualification, Forest qualification
Martti MakelaSOC AsikkalaFinlandM708681440Sprint qualification, Forest qualification
Eeva MatilainenSOC AsikkalaFinlandW659700641Sprint qualification, Forest qualification
Risto OrpanaSOC AsikkalaFinlandM758010830Sprint qualification, Forest qualification
Matti RailimoSOC AsikkalaFinlandM708657315Sprint qualification, Forest qualification
Pirkko SavolainenSOC AsikkalaFinlandW657041156Sprint qualification

SOK Viljan (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Roland NilssonSOK ViljanSwedenM758000667Sprint qualification, Forest qualification
Ulla NilssonSOK ViljanSwedenW758250204Sprint qualification, Forest qualification

Sokol Kostelec nCl (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Lenka CihakovaSokol Kostelec nClCzech RepublicW508667527Sprint qualification, Forest qualification

Sokol Tehov (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Eva SladkovaSokol TehovCzech RepublicW608663158Sprint qualification, Forest qualification

Sollerod OK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Iben Falck MaagSollerod OKDenmarkW558719060Sprint qualification, Forest qualification

South London Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Sarah Jane BarrableSouth London OrienteersGreat BritainW358406100Sprint qualification, Forest qualification

South Yorkshire Orienteers (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Nick BarrableSouth Yorkshire OrienteersGreat BritainM458080674Sprint qualification, Forest qualification
Tony UdrisSouth Yorkshire OrienteersGreat BritainM508712019Sprint qualification

Southampton Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Philip EelesSouthampton Orienteering ClubGreat BritainM651396122Sprint qualification, Forest qualification

Sportcentrum Jicin (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jaroslav HavlikSportcentrum JicinCzech RepublicM858338383Sprint qualification, Forest qualification

SRD (9)

NameOrganisationClassPunching card number
Igors BogdanovsSRDLatviaM508120869Sprint qualification, Forest qualification
Niina KarnitSRDEstoniaW658093083Sprint qualification, Forest qualification
Dmitri ShvedSRDEstoniaM508516564Sprint qualification, Forest qualification
Ella ShvedSRDEstoniaW508020870Sprint qualification, Forest qualification
Jaana ShvedSRDEstoniaW508518864Sprint qualification, Forest qualification
Ljudmilla ShvedSRDEstoniaW452007517Sprint qualification, Forest qualification
Roman ShvedSRDEstoniaM50700510Sprint qualification, Forest qualification
Sergei ShvedSRDEstoniaM508031067Sprint qualification, Forest qualification
Tais VakroomSRDEstoniaW358230986Sprint qualification, Forest qualification

SSV Planeta Radebeul (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Udo SchindlerSSV Planeta RadebeulGermanyM752019909Sprint qualification, Forest qualification
Gerd ZimmermannSSV Planeta RadebeulGermanyM608606481Sprint qualification, Forest qualification

Stigmannen Karlshamns OK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Kati NemethStigmannen Karlshamns OKSwedenW608192019Sprint qualification

Sundbybergs IK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Rune CarlssonSundbybergs IKSwedenM8519416Sprint qualification, Forest qualification

Suomusjarven Sisu (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Lasse KallioSuomusjarven SisuFinlandM707205374Sprint qualification, Forest qualification
Lasse KatajaSuomusjarven SisuFinlandM701413765Sprint qualification, Forest qualification
Lasse LaaksonenSuomusjarven SisuFinlandM659201534Sprint qualification, Forest qualification
Timo RapakkoSuomusjarven SisuFinlandM758177722Sprint qualification, Forest qualification

Suosmeren Salpa (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Pia LuovulaSuosmeren SalpaFinlandW601417512Sprint qualification, Forest qualification
Markku NurminenSuosmeren SalpaFinlandM701417511Sprint qualification, Forest qualification
VilleVeikko NurminenSuosmeren SalpaFinlandM408111662Sprint qualification, Forest qualification

Suunnistusmatkat (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jyrki RoutsiSuunnistusmatkatFinlandM608668950Sprint qualification, Forest qualification

Suunta Sepot (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Pentti HiirijokiSuunta SepotFinlandM701400310Sprint qualification, Forest qualification
Auli KanervaSuunta SepotFinlandW551400527Sprint qualification, Forest qualification

SV Robotron Dresden (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Annegret WetzelSV Robotron DresdenGermanyW451976057Sprint qualification, Forest qualification
Hendryk WetzelSV Robotron DresdenGermanyM508655888Sprint qualification, Forest qualification

SV Turbine Neubrandenburg (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Brigitte SchmiedebergSV Turbine NeubrandenburgGermanyW856035Sprint qualification, Forest qualification

SV Wissenschaft Quedlinburg (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Dieter ConradSV Wissenschaft QuedlinburgGermanyM758670364Sprint qualification, Forest qualification

Swiss O Tours (6)

NameOrganisationClassPunching card number
Eric BucherSwiss O ToursSwitzerlandM808655204Sprint qualification, Forest qualification
Gerhard HornSwiss O ToursSwitzerlandM859200007Sprint qualification, Forest qualification
Ernst MoosSwiss O ToursSwitzerlandM851401421Sprint qualification, Forest qualification
Alex ReichmuthSwiss O ToursSwitzerlandM508641016Sprint qualification, Forest qualification
Christian WehrliSwiss O ToursSwitzerlandM508625520Sprint qualification, Forest qualification
Joli WehrliSwiss O ToursSwitzerlandW558636804Sprint qualification, Forest qualification

Szegedi Bokorugro SE (11)

NameOrganisationClassPunching card number
Henriette BlumSzegedi Bokorugro SEHungaryW502050655Sprint qualification
Laszlo BlumSzegedi Bokorugro SEHungaryM402050657Sprint qualification, Forest qualification
Reka BlumSzegedi Bokorugro SEHungaryW4545573Forest qualification
Lajos FarkasSzegedi Bokorugro SEHungaryM602088138Sprint qualification, Forest qualification
Eva GomoriSzegedi Bokorugro SEHungaryW702022107Sprint qualification, Forest qualification
Laszlo id BlumSzegedi Bokorugro SEHungaryM708423322Sprint qualification, Forest qualification
Dezso NagySzegedi Bokorugro SEHungaryM80232658Sprint qualification, Forest qualification
Andras NemetiSzegedi Bokorugro SEHungaryM70505281Sprint qualification, Forest qualification
Tamas NemetiSzegedi Bokorugro SEHungaryM45233653Sprint qualification, Forest qualification
Gyorgy Novai srSzegedi Bokorugro SEHungaryM70Sprint qualification, Forest qualification
Anna SzaboSzegedi Bokorugro SEHungaryW652022111Sprint qualification, Forest qualification

Szegedi Vasutas SE (6)

NameOrganisationClassPunching card number
Istvan GyongyosiSzegedi Vasutas SEHungaryM358208160Sprint qualification, Forest qualification
Gergo NagySzegedi Vasutas SEHungaryM4045210Sprint qualification, Forest qualification
Eva NovaiSzegedi Vasutas SEHungaryW408005160Sprint qualification, Forest qualification
Gyorgy NovaiSzegedi Vasutas SEHungaryM458664635Sprint qualification, Forest qualification
Attila PapSzegedi Vasutas SEHungaryM457741029Sprint qualification, Forest qualification
Agnes TakacsSzegedi Vasutas SEHungaryW651396146Sprint qualification, Forest qualification

Tabani Spartacus SKE (11)

NameOrganisationClassPunching card number
Reka BanyaiTabani Spartacus SKEHungaryW508515051Sprint qualification, Forest qualification
Virag BenedekTabani Spartacus SKEHungaryW458499889Sprint qualification, Forest qualification
Karoly GondarTabani Spartacus SKEHungaryM558353394Sprint qualification, Forest qualification
Janos MartonTabani Spartacus SKEHungaryM508130268Sprint qualification, Forest qualification
Ferenc MihalyiTabani Spartacus SKEHungaryM35Forest qualification
Krasznai OrsolyaTabani Spartacus SKEHungaryW55Sprint qualification, Forest qualification
Peter SubaTabani Spartacus SKEHungaryM458657213Sprint qualification, Forest qualification
Laszlo SzocsTabani Spartacus SKEHungaryM608080923Sprint qualification, Forest qualification
Marta SzuromiTabani Spartacus SKEHungaryW408121416Sprint qualification, Forest qualification
Szabolcs TornaiTabani Spartacus SKEHungaryM508434004Sprint qualification, Forest qualification
Balint ZaiTabani Spartacus SKEHungaryM358199604Sprint qualification, Forest qualification

TabaniSpa (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Juhasz IstvanTabaniSpaHungaryM65Sprint qualification, Forest qualification

Taby OK (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Ulf CarnbyTaby OKSwedenM6530045Sprint qualification
Margareta WallenTaby OKSwedenW802115480Sprint qualification, Forest qualification

Tampereen Pyrinto (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Asko BraxTampereen PyrintoFinlandM857202456Sprint qualification, Forest qualification
Hilkka LankiaTampereen PyrintoFinlandW708645147Sprint qualification, Forest qualification

Tatai Tomegsport es Tajfuto Honved Sportegyesulet (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Avar AndrasTatai Tomegsport es Tajfuto Honved SportegyesuletHungaryM458052733Sprint qualification, Forest qualification
Avar IldikoTatai Tomegsport es Tajfuto Honved SportegyesuletHungaryW407209653Sprint qualification, Forest qualification
Meszaros KarolyTatai Tomegsport es Tajfuto Honved SportegyesuletHungaryM658195402Sprint qualification
Pinces MariannaTatai Tomegsport es Tajfuto Honved SportegyesuletHungaryW507691019Sprint qualification, Forest qualification
Boros Valeria MeszarosneTatai Tomegsport es Tajfuto Honved SportegyesuletHungaryW607571102Sprint qualification

Thames Valley Orienteering Club (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Inara GipsleThames Valley Orienteering ClubGreat BritainW65520227Sprint qualification, Forest qualification
Mikhail GryaznevichThames Valley Orienteering ClubGreat BritainM657300079Sprint qualification, Forest qualification

Tipo Tajfuto es Kornyezetvedo Egyesulet (21)

NameOrganisationClassPunching card number
Attila BaderTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryM508000714Sprint qualification, Forest qualification
Gabor BaracsiTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryM508211171Sprint qualification, Forest qualification
Miklos BogdanyTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryM808516475Sprint qualification, Forest qualification
Norbert BozsoTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryM458130676Sprint qualification, Forest qualification
Agnes DavideszTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryW3545491Sprint qualification
Maria FischerTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryW657675713Sprint qualification, Forest qualification
Peter GombkotoTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryM752066466Sprint qualification, Forest qualification
Robert GoncziTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryM458020501Sprint qualification, Forest qualification
Zoltan GyimesiTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryM458448444Sprint qualification, Forest qualification
Martin HajduTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryM508110000Sprint qualification, Forest qualification
Magda HorvathTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryW658070952Sprint qualification, Forest qualification
Sandor HorvathTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryM558300966Sprint qualification, Forest qualification
Orsolya MagyariTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryW50233503Sprint qualification, Forest qualification
Marton MeichlTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryM408106010Sprint qualification, Forest qualification
Laszlo PapTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryM654473Forest qualification
Zsolt ParocziTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryM508197012Sprint qualification, Forest qualification
Istvan SzemlerTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryM7545206Forest qualification
Judit SzemlerTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryW50232754Forest qualification
David TasTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryM408047737Sprint qualification, Forest qualification
Agnes WengrinTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryW508230423Sprint qualification, Forest qualification
Dora ZelenaTipo Tajfuto es Kornyezetvedo EgyesuletHungaryW50505257Sprint qualification, Forest qualification

Tisvilde Hegn OK (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Thomas Greve JensenTisvilde Hegn OKDenmarkM508572019Sprint qualification, Forest qualification
Keld JohnsenTisvilde Hegn OKDenmarkM708201150Sprint qualification, Forest qualification
Bente MadsenTisvilde Hegn OKDenmarkW608250259Sprint qualification, Forest qualification
Tim Falck WeberTisvilde Hegn OKDenmarkM558635839Sprint qualification, Forest qualification

TJ Banik Ostrava OKD (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Ondrej HerdegenTJ Banik Ostrava OKDCzech RepublicM657203331Forest qualification
Oldrich VlachTJ Banik Ostrava OKDCzech RepublicM752060210Forest qualification

TJ Lokomotiva Beroun (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Stanislav NosalTJ Lokomotiva BerounCzech RepublicM75Sprint qualification, Forest qualification

TJ Slavia Zilinska univerzita (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Jozef ChupekTJ Slavia Zilinska univerzitaSlovakiaM508071290Sprint qualification, Forest qualification
Silvia ChupekovaTJ Slavia Zilinska univerzitaSlovakiaW458071303Sprint qualification, Forest qualification
Tamara DenysenkoTJ Slavia Zilinska univerzitaSlovakiaW608012045Sprint qualification, Forest qualification
Karel PostulkaTJ Slavia Zilinska univerzitaSlovakiaM508071297Sprint qualification, Forest qualification
Zuzana PostulkovaTJ Slavia Zilinska univerzitaSlovakiaW508071300Sprint qualification, Forest qualification

TJ Stadion Novy Bor (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jiri NasinecTJ Stadion Novy BorCzech RepublicM7049982Forest qualification

Tockarps IK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Gert OlssonTockarps IKSwedenM70258594Sprint qualification, Forest qualification

Torekves SE (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Pal KorcsokTorekves SEHungaryM4546099Sprint qualification, Forest qualification
Istvan NagyTorekves SEHungaryM458211172Sprint qualification, Forest qualification

TSG Bad Koenig (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Michael ThierolfTSG Bad KoenigGermanyM558090601Sprint qualification, Forest qualification

TSG Wiesloch (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Marcus SchmidtTSG WieslochGermanyM558645059Sprint qualification, Forest qualification

Turengin Sarastus (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Timo AhlrothTurengin SarastusFinlandM658025002Sprint qualification, Forest qualification

TurnKlubb zu Hannover (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Guenter GohdeTurnKlubb zu HannoverGermanyM808140339Sprint qualification, Forest qualification

Turun Metsankavijat (6)

NameOrganisationClassPunching card number
Kari LehtoTurun Metsankavijat FinlandM608802019Sprint qualification, Forest qualification
Manu MutkaTurun Metsankavijat FinlandM458016169Sprint qualification, Forest qualification
Petri RintalaTurun Metsankavijat FinlandM508016175Sprint qualification, Forest qualification
Jussi SalonenTurun Metsankavijat FinlandM508201906Sprint qualification, Forest qualification
Raija SateriTurun Metsankavijat FinlandW601400495Sprint qualification
Juha SuntilaTurun Metsankavijat FinlandM458441912Sprint qualification, Forest qualification

Turun NMKY (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Katja AuvinenTurun NMKYFinlandW50Sprint qualification, Forest qualification
Juha NappuTurun NMKYFinlandM508201920Sprint qualification, Forest qualification

Turun Suunnistajat (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jouni SaarioTurun SuunnistajatFinlandM659201536Sprint qualification, Forest qualification

TV Jahn Wolfsburg (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Birgitt MichelTV Jahn WolfsburgGermanyW756384Sprint qualification, Forest qualification

TV Osterhofen (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Georg ReischlTV OsterhofenGermanyM858011942Sprint qualification, Forest qualification

UKS Azymut Pabianice (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Tomasz TkaczukUKS Azymut PabianicePolandM408160579Sprint qualification, Forest qualification

UKS Orientus Lodz (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Piotr MlynarczykUKS Orientus LodzPolandM558150264Sprint qualification, Forest qualification

ULUS REISEWELT (10)

NameOrganisationClassPunching card number
Ulrich AeschlimannULUS REISEWELTSwitzerlandM608638588Sprint qualification, Forest qualification
Kurt BuchwalderULUS REISEWELTSwitzerlandM708260949Sprint qualification, Forest qualification
Barbara Egger KellerULUS REISEWELTSwitzerlandW608641372Sprint qualification, Forest qualification
Heiri GremingerULUS REISEWELTSwitzerlandM708640968Sprint qualification, Forest qualification
Helene GremingerULUS REISEWELTSwitzerlandW657000171Sprint qualification, Forest qualification
Veronika GubeliULUS REISEWELTSwitzerlandW80432663Sprint qualification, Forest qualification
Christoph HutzliULUS REISEWELTSwitzerlandM558010466Sprint qualification, Forest qualification
Martin HutzliULUS REISEWELTSwitzerlandM858281132Sprint qualification, Forest qualification
Heinz KellerULUS REISEWELTSwitzerlandM758665933Sprint qualification, Forest qualification
Clerici PeterULUS REISEWELTSwitzerlandM608643452Sprint qualification, Forest qualification

UNITOP Zdar (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Pavel KrizUNITOP ZdarCzech RepublicM708659407Sprint qualification, Forest qualification
Zdenka KrizovaUNITOP ZdarCzech RepublicW708659406Sprint qualification, Forest qualification
Jaromir PospisilUNITOP ZdarCzech RepublicM758656611Sprint qualification, Forest qualification
Alena RoseckaUNITOP ZdarCzech RepublicW658655485Sprint qualification, Forest qualification

UNO SK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Petri LaaksonenUNO SKFinlandM551304255Sprint qualification, Forest qualification

UNTS Warszawa (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Kamil LesiszUNTS WarszawaPolandM358150384Sprint qualification, Forest qualification

Urjalan Urheilijat (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Kauko KeranenUrjalan UrheilijatFinlandM701304196Sprint qualification, Forest qualification

USK Praha (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Daniela DohnalovaUSK PrahaCzech RepublicW708680418Sprint qualification, Forest qualification
Jan NemecekUSK PrahaCzech RepublicM558028885Sprint qualification, Forest qualification
Jarmila NemeckovaUSK PrahaCzech RepublicW552103280Sprint qualification, Forest qualification

USV TU Dresden (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Helmut ConradUSV TU DresdenGermanyM808501901Sprint qualification, Forest qualification
Ingrid GrosseUSV TU DresdenGermanyW802237Sprint qualification, Forest qualification

Vaajakosken Tera (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Ensio LakanenVaajakosken TeraFinlandM701415677Sprint qualification, Forest qualification
Heikki RuskoVaajakosken TeraFinlandM7513440Sprint qualification, Forest qualification

Valbo AIF (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Goran NilssonValbo AIFSwedenM75427766Sprint qualification, Forest qualification

Vasteras SOK (6)

NameOrganisationClassPunching card number
Christina Danielsson GohdeVasteras SOKSwedenW709043164Sprint qualification, Forest qualification
Lars JakobssonVasteras SOKSwedenM708190816Sprint qualification, Forest qualification
Lena JakobssonVasteras SOKSwedenW70Sprint qualification, Forest qualification
Britt LarssonVasteras SOKSwedenW809150737Sprint qualification, Forest qualification
Margareta LofqvistVasteras SOKSwedenW759460121Sprint qualification, Forest qualification
Hans Erik SkalbergVasteras SOKSwedenM708719041Sprint qualification, Forest qualification

Vaxjo OK (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Lisa KumlinVaxjo OKSwedenW7015924Sprint qualification, Forest qualification

Veszpremi Honved SE (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Attila MolnarVeszpremi Honved SEHungaryM408011222Sprint qualification, Forest qualification

Veszpremi Tajfuto Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Zsuzsanna GombkotoVeszpremi Tajfuto ClubHungaryW70233530Forest qualification

VIZSLA SE (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Miklos KorenVIZSLA SEHungaryM458454560Sprint qualification, Forest qualification

Vostok (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Yelena LippertVostokKazakhstanW55511105Sprint qualification, Forest qualification

VSK Mendelu Brno (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Ales ChmelikVSK Mendelu BrnoCzech RepublicM702085633Sprint qualification, Forest qualification
Vlastimil HanzlVSK Mendelu BrnoCzech RepublicM658226365Sprint qualification, Forest qualification
Pavel PulecVSK Mendelu BrnoCzech RepublicM55515090Sprint qualification, Forest qualification

VSTJ Ekonom Praha (6)

NameOrganisationClassPunching card number
Miroslav FantaVSTJ Ekonom PrahaCzech RepublicM608414109Sprint qualification, Forest qualification
Libuse FantovaVSTJ Ekonom PrahaCzech RepublicW658516255Sprint qualification, Forest qualification
Ivana KouckaVSTJ Ekonom PrahaCzech RepublicW50515195Sprint qualification, Forest qualification
Roman KouckyVSTJ Ekonom PrahaCzech RepublicM558659405Sprint qualification, Forest qualification
Radim OndracekVSTJ Ekonom PrahaCzech RepublicM458087414Sprint qualification, Forest qualification
Veronika OndrackovaVSTJ Ekonom PrahaCzech RepublicW408719071Sprint qualification, Forest qualification

WARROC (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Graham PattenWARROCGreat BritainM558645222Sprint qualification, Forest qualification

WAT (6)

NameOrganisationClassPunching card number
Tom BallikWATAustriaM458055033Forest qualification
Elisabeth KrailWATAustriaW358050607Forest qualification
Christian NordenWATAustriaM65Forest qualification
Stephan PucheggerWATAustriaM458000026Sprint qualification, Forest qualification
Reinhard SiegertWATAustriaM7046333Sprint qualification, Forest qualification
Alexander SrbWATAustriaM458030573Sprint qualification, Forest qualification

Wessex (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Gavin CleggWessexGreat BritainM658270655Sprint qualification, Forest qualification

Without club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Andras ZempleniWithout clubHungaryM608519076Sprint qualification, Forest qualification

WKS Slask Wroclaw (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Piotr CychWKS Slask WroclawPolandM508091968Sprint qualification, Forest qualification

Ykspihlajan Reima (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Lauri MalmYkspihlajan ReimaFinlandM70114323Sprint qualification, Forest qualification

Zold Sportok Clubja (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Attila Gabor KovacsZold Sportok ClubjaHungaryM708636769Sprint qualification, Forest qualification

ZST (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Gabor BellaZSTHungaryM351396210Sprint qualification
Galambos ErikaZSTHungaryW508657289Sprint qualification, Forest qualification
Bernadett Dr KovacsZSTHungaryW451396118Sprint qualification, Forest qualification
Gyorgy Pavlovics DrZSTHungaryM8045598Sprint qualification, Forest qualification
Kinga SchmalZSTHungaryW451396246Sprint qualification, Forest qualification

ZTC (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Attila BanyaiZTCHungaryM801941824Sprint qualification, Forest qualification
Bela HorvathZTCHungaryM752111541Forest qualification
Zoltan HorvathZTCHungaryM75411932Sprint qualification, Forest qualification
Viktoria PapZTCHungaryW408664631Sprint qualification, Forest qualification
Eva SareczZTCHungaryW358160678Forest qualification
Lajos SareczZTCHungaryM452066455Forest qualification
Laszlo VajdaZTCHungaryM7545157Sprint qualification, Forest qualification

Advertisements

Eventor World
Nokian Tyres World Orienteering Championships 2021
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.sport