International Orienteering Federation

Competitors entered to Euromeeting

Event informationShow entries by class

Name: Euromeeting
Organiser: Czech Republic
Date: 27 October 2020 - 1 November 2020

The entry list is updated every five minutes.

376 competitors entered in total.

Austria (15)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]AustriaMen
[empty slot]AustriaMen
[empty slot]AustriaMen
[empty slot]AustriaMen
[empty slot]AustriaMen
[empty slot]AustriaMen
[empty slot]AustriaMen
[empty slot]AustriaMen
[empty slot]AustriaWomen
[empty slot]AustriaWomen
[empty slot]AustriaWomen
[empty slot]AustriaWomen
[empty slot]AustriaWomen
[empty slot]AustriaWomen
[empty slot]AustriaWomen

Belgium (12)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]BelgiumMen
[empty slot]BelgiumMen
[empty slot]BelgiumMen
[empty slot]BelgiumMen
[empty slot]BelgiumMen
[empty slot]BelgiumWomen
[empty slot]BelgiumWomen
[empty slot]BelgiumWomen
Ems De SmulBelgiumWomen
Simon KrekelsBelgiumMen
Yannick MichielsBelgiumMen
Michael Van BaelenBelgiumMen

Bulgaria (15)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]BulgariaMen
[empty slot]BulgariaMen
[empty slot]BulgariaMen
[empty slot]BulgariaMen
[empty slot]BulgariaMen
[empty slot]BulgariaMen
[empty slot]BulgariaWomen
[empty slot]BulgariaWomen
[empty slot]BulgariaWomen
[empty slot]BulgariaWomen
[empty slot]BulgariaWomen
[empty slot]BulgariaWomen
[empty slot]BulgariaMen
[empty slot]BulgariaMen
[empty slot]BulgariaWomen

Croatia (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Matija RazumCroatiaMen

Czech Republic (24)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]Czech RepublicMen
[empty slot]Czech RepublicMen
[empty slot]Czech RepublicMen
[empty slot]Czech RepublicMen
[empty slot]Czech RepublicMen
[empty slot]Czech RepublicMen
[empty slot]Czech RepublicMen
[empty slot]Czech RepublicMen
[empty slot]Czech RepublicMen
[empty slot]Czech RepublicMen
[empty slot]Czech RepublicMen
[empty slot]Czech RepublicMen
[empty slot]Czech RepublicWomen
[empty slot]Czech RepublicWomen
[empty slot]Czech RepublicWomen
[empty slot]Czech RepublicWomen
[empty slot]Czech RepublicWomen
[empty slot]Czech RepublicWomen
[empty slot]Czech RepublicWomen
[empty slot]Czech RepublicWomen
[empty slot]Czech RepublicWomen
[empty slot]Czech RepublicWomen
[empty slot]Czech RepublicWomen
[empty slot]Czech RepublicWomen

Denmark (30)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]DenmarkMen
[empty slot]DenmarkMen
[empty slot]DenmarkMen
[empty slot]DenmarkMen
[empty slot]DenmarkMen
[empty slot]DenmarkMen
[empty slot]DenmarkMen
[empty slot]DenmarkMen
[empty slot]DenmarkMen
[empty slot]DenmarkMen
[empty slot]DenmarkMen
[empty slot]DenmarkMen
[empty slot]DenmarkMen
[empty slot]DenmarkMen
[empty slot]DenmarkWomen
[empty slot]DenmarkWomen
[empty slot]DenmarkWomen
[empty slot]DenmarkWomen
[empty slot]DenmarkWomen
[empty slot]DenmarkWomen
[empty slot]DenmarkWomen
[empty slot]DenmarkWomen
[empty slot]DenmarkWomen
[empty slot]DenmarkWomen
[empty slot]DenmarkWomen
[empty slot]DenmarkWomen
[empty slot]DenmarkWomen
[empty slot]DenmarkWomen
[empty slot]DenmarkWomen
[empty slot]DenmarkWomen

Estonia (12)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]EstoniaMen
[empty slot]EstoniaMen
[empty slot]EstoniaMen
[empty slot]EstoniaWomen
[empty slot]EstoniaWomen
[empty slot]EstoniaWomen
[empty slot]EstoniaWomen
[empty slot]EstoniaWomen
[empty slot]EstoniaWomen
Kristo HeinmannEstoniaMen
Timo SildEstoniaMen
Kaarel VesilindEstoniaMen

France (23)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]FranceMen
Isia BassetFranceWomen
Juliette BassetFranceWomen
Lucas BassetFranceMen
Maelle BeauvirFranceWomen
Loic CapbernFranceMen
Vincent CoupatFranceMen
Adrien DelenneFranceMen
Guilhem EliasFranceMen
Cecile FoltzerFranceWomen
Chloe HaberkornFranceWomen
Guilhem HaberkornFranceMen
Benjamin LeducFranceMen
Loic MartyFranceMen
Quentin MouletFranceMen
Alina PalcauFranceWomen
Arnaud PerrinFranceMen
Mathieu PerrinFranceMen
Maxime RauturierFranceMen
Quentin RauturierFranceMen
Nicolas RioFranceMen
Corentin RouxFranceMen
Alexandre VergnaudFranceMen

Germany (11)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]GermanyMen
[empty slot]GermanyMen
[empty slot]GermanyMen
[empty slot]GermanyMen
[empty slot]GermanyWomen
[empty slot]GermanyWomen
[empty slot]GermanyWomen
[empty slot]GermanyWomen
Erik DoehlerGermanyMen
Philipp SchwarckGermanyMen
Felix SpaethGermanyMen

Hungary (17)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]HungaryMen
[empty slot]HungaryMen
[empty slot]HungaryMen
[empty slot]HungaryMen
[empty slot]HungaryMen
[empty slot]HungaryMen
[empty slot]HungaryMen
[empty slot]HungaryMen
[empty slot]HungaryMen
[empty slot]HungaryMen
[empty slot]HungaryMen
[empty slot]HungaryMen
[empty slot]HungaryWomen
[empty slot]HungaryWomen
[empty slot]HungaryWomen
[empty slot]HungaryWomen
[empty slot]HungaryWomen

Ireland (7)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]IrelandMen
[empty slot]IrelandMen
[empty slot]IrelandMen
[empty slot]IrelandMen
[empty slot]IrelandMen
[empty slot]IrelandWomen
Cillin CorbettIrelandMen

Israel (6)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]IsraelMen
[empty slot]IsraelMen
[empty slot]IsraelMen
[empty slot]IsraelMen
[empty slot]IsraelMen
[empty slot]IsraelMen

Italy (10)

NameOrganisationClassPunching card number
Mattia DebertolisItalyMen
Sebastian InderstItalyMen
Jessica LucchettaItalyWomen
Lukas PatscheiderItalyMen
Irene PozzebonItalyWomen
Carlotta ScaletItalyWomen
Riccardo ScaletItalyMen
Tommaso ScaletItalyMen
Samuele TaitItalyMen
Francesca TauferItalyWomen

Korea, Democratic People's Republic of (1)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]Korea, Democratic People's Republic ofMen

Latvia (16)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]LatviaMen
[empty slot]LatviaMen
[empty slot]LatviaMen
[empty slot]LatviaMen
[empty slot]LatviaMen
[empty slot]LatviaMen
[empty slot]LatviaMen
[empty slot]LatviaMen
[empty slot]LatviaWomen
[empty slot]LatviaWomen
[empty slot]LatviaWomen
[empty slot]LatviaWomen
[empty slot]LatviaWomen
Edgars BertuksLatviaMen
Sandra GrosbergaLatviaWomen
Uldis UpitisLatviaMen

Lithuania (12)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]LithuaniaMen
[empty slot]LithuaniaMen
[empty slot]LithuaniaMen
[empty slot]LithuaniaMen
[empty slot]LithuaniaMen
[empty slot]LithuaniaMen
[empty slot]LithuaniaWomen
[empty slot]LithuaniaWomen
[empty slot]LithuaniaWomen
[empty slot]LithuaniaWomen
[empty slot]LithuaniaWomen
[empty slot]LithuaniaWomen

New Zealand (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Tim RobertsonNew ZealandMen

North Macedonia (1)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]North MacedoniaWomen

Norway (24)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]NorwayMen
[empty slot]NorwayMen
[empty slot]NorwayMen
[empty slot]NorwayMen
[empty slot]NorwayMen
[empty slot]NorwayMen
[empty slot]NorwayMen
[empty slot]NorwayMen
[empty slot]NorwayMen
[empty slot]NorwayMen
[empty slot]NorwayMen
[empty slot]NorwayMen
[empty slot]NorwayWomen
[empty slot]NorwayWomen
[empty slot]NorwayWomen
[empty slot]NorwayWomen
[empty slot]NorwayWomen
[empty slot]NorwayWomen
[empty slot]NorwayWomen
[empty slot]NorwayWomen
[empty slot]NorwayWomen
[empty slot]NorwayWomen
[empty slot]NorwayWomen
[empty slot]NorwayWomen

Poland (15)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]PolandMen
[empty slot]PolandMen
[empty slot]PolandMen
[empty slot]PolandMen
[empty slot]PolandMen
[empty slot]PolandMen
[empty slot]PolandMen
[empty slot]PolandMen
[empty slot]PolandMen
[empty slot]PolandWomen
[empty slot]PolandWomen
[empty slot]PolandWomen
[empty slot]PolandWomen
[empty slot]PolandWomen
[empty slot]PolandWomen

Portugal (8)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]PortugalMen
[empty slot]PortugalMen
[empty slot]PortugalMen
[empty slot]PortugalMen
[empty slot]PortugalMen
[empty slot]PortugalWomen
[empty slot]PortugalWomen
[empty slot]PortugalWomen

Russian Federation (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Natalia GiklovaRussian FederationWomen
Veronika KalininaRussian FederationWomen
Svetlana MironovaRussian FederationWomen
Dmitrii NakonechnyiRussian FederationMen
Irina NybergRussian FederationWomen
Artem PopovRussian FederationMen
Konstantin SerebryanitskiyRussian FederationMen

Slovakia (21)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]SlovakiaMen
[empty slot]SlovakiaMen
[empty slot]SlovakiaMen
[empty slot]SlovakiaMen
[empty slot]SlovakiaMen
[empty slot]SlovakiaMen
[empty slot]SlovakiaWomen
[empty slot]SlovakiaWomen
[empty slot]SlovakiaWomen
[empty slot]SlovakiaWomen
[empty slot]SlovakiaMen
[empty slot]SlovakiaMen
[empty slot]SlovakiaMen
[empty slot]SlovakiaMen
[empty slot]SlovakiaMen
[empty slot]SlovakiaMen
[empty slot]SlovakiaMen
[empty slot]SlovakiaMen
[empty slot]SlovakiaMen
[empty slot]SlovakiaWomen
[empty slot]SlovakiaWomen

Slovenia (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Mark BogatajSloveniaMen
Gregor HvalaSloveniaMen
Simon StanonikSloveniaMen
Peter TusarSloveniaMen

Spain (12)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]SpainMen
[empty slot]SpainMen
[empty slot]SpainMen
[empty slot]SpainMen
[empty slot]SpainMen
[empty slot]SpainMen
[empty slot]SpainMen
[empty slot]SpainWomen
[empty slot]SpainWomen
[empty slot]SpainWomen
[empty slot]SpainWomen
[empty slot]SpainWomen

Sweden (24)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]SwedenMen
[empty slot]SwedenMen
[empty slot]SwedenMen
[empty slot]SwedenMen
[empty slot]SwedenMen
[empty slot]SwedenMen
[empty slot]SwedenMen
[empty slot]SwedenMen
[empty slot]SwedenMen
[empty slot]SwedenMen
[empty slot]SwedenMen
[empty slot]SwedenMen
[empty slot]SwedenWomen
[empty slot]SwedenWomen
[empty slot]SwedenWomen
[empty slot]SwedenWomen
[empty slot]SwedenWomen
[empty slot]SwedenWomen
[empty slot]SwedenWomen
[empty slot]SwedenWomen
[empty slot]SwedenWomen
[empty slot]SwedenWomen
[empty slot]SwedenWomen
[empty slot]SwedenWomen

Switzerland (27)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]SwitzerlandMen
[empty slot]SwitzerlandMen
[empty slot]SwitzerlandMen
[empty slot]SwitzerlandMen
[empty slot]SwitzerlandMen
[empty slot]SwitzerlandMen
[empty slot]SwitzerlandMen
[empty slot]SwitzerlandMen
[empty slot]SwitzerlandMen
[empty slot]SwitzerlandMen
[empty slot]SwitzerlandMen
[empty slot]SwitzerlandMen
[empty slot]SwitzerlandMen
[empty slot]SwitzerlandMen
[empty slot]SwitzerlandMen
[empty slot]SwitzerlandWomen
[empty slot]SwitzerlandWomen
[empty slot]SwitzerlandWomen
[empty slot]SwitzerlandWomen
[empty slot]SwitzerlandWomen
[empty slot]SwitzerlandWomen
[empty slot]SwitzerlandWomen
[empty slot]SwitzerlandWomen
[empty slot]SwitzerlandWomen
[empty slot]SwitzerlandWomen
[empty slot]SwitzerlandWomen
[empty slot]SwitzerlandWomen

Ukraine (14)

NameOrganisationClassPunching card number
Olena BabychUkraineWomen
Kateryna DzemaUkraineWomen
Ruslan GlibovUkraineMen
Oleksandr KratovUkraineMen
Artem PanchenkoUkraineMen
Olha PanchenkoUkraineWomen
Olena PitirimovaUkraineWomen
Olena PostelniakUkraineWomen
Taras RachukUkraineMen
Denys ShcherbakovUkraineMen
Feia TsyvilskaUkraineWomen
Mariia TymoshchukUkraineWomen
Valentyn YaroshUkraineMen
Mykyta ZviahinUkraineMen

United States (6)

NameOrganisationClassPunching card number
[empty slot]United StatesMen
[empty slot]United StatesMen
[empty slot]United StatesMen
[empty slot]United StatesWomen
[empty slot]United StatesWomen
[empty slot]United StatesWomen

Advertisements

Eventor World
Nokian Tyres World Orienteering Championships 2021
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.sport