International Orienteering Federation

Competitors entered to FinTrailO 2019

Event informationShow entries by class

Name: FinTrailO 2019
Organisers: Finland / Mantsalan Urheilijat
Date: 4 May 2019

The entry list is updated every five minutes.

61 competitors entered in total.

ADOL (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Miguel Angel Garcia GrindaADOLSpainE-class

Auseklis IK (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Laura Eliza LapinaAuseklis IKLatviaE-class

Bjorklinge SOK (2)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Ola JanssonBjorklinge SOKSwedenE-class
Tomas JanssonBjorklinge SOKSwedenE-class

COMA (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Santiago Guillermo Perez MartinCOMASpainE-class

Ekaterinburg (2)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Elena LeontyevaEkaterinburgRussian FederationE-class
Korchagina OlgaEkaterinburgRussian FederationE-class

Farmaceut Bratislava (2)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Jan FuruczFarmaceut BratislavaSlovakiaE-class
Simon MizurFarmaceut BratislavaSlovakiaE-class

Great Britain (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
John KewleyGreat BritainGreat BritainE-class

HJS Vansbro OK (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Erik LundkvistHJS Vansbro OKSwedenE-class

IFK Goteborg (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Erik StalnackeIFK GoteborgSwedenE-class

Kapa OK (2)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Ieva RuksaneKapa OKLatviaE-class
Janis RuksansKapa OKLatviaE-class

Kyoto OLC (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Tsuyoshi BanKyoto OLCJapanE-class

Latvia (2)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Vjaceslavs LukasevicsLatviaLatviaE-class
Andrejs SulcsLatviaLatviaE-class

Leicestershire Orienteering Club (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Iain PhillipsLeicestershire Orienteering ClubGreat BritainE-class

Madonas BJSS OK Arona (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Juris SvarcsMadonas BJSS OK AronaLatviaE-class

Montellano O (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Enrique Rolland Lopez de CocaMontellano OSpainE-class

Norway (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Ole Johan WaalerNorwayNorwayE-class

Octavian Droobers (2)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Elizabeth UrquhartOctavian DroobersGreat BritainE-class
Graham UrquhartOctavian DroobersGreat BritainE-class

OK Hedstrommen (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Lars SilvervretOK HedstrommenSwedenE-class

OK Linne (3)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Eva FredholmOK LinneSwedenE-class
Martin FredholmOK LinneSwedenE-class
Owe FredholmOK LinneSwedenE-class

Poland (2)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Joanna PuternickaPolandPolandE-class
Jacek WieszaczewskiPolandPolandE-class

Porsgrunn OL (2)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Lars Jakob WaalerPorsgrunn OLNorwayE-class
Martin Aarholt WaalerPorsgrunn OLNorwayE-class

Prolisok (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Mykola OpanasenkoProlisokUkraineE-class

Pskov (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Valerii IvanovPskovRussian FederationE-class

Rehns BK (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Lennart WahlgrenRehns BKSwedenE-class

Russia National Team (9)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Trofim AlekseevRussia National TeamRussian FederationE-class
Anton BelkinRussia National TeamRussian FederationA-class
Artur BerenfusRussia National TeamRussian FederationE-class
Dmitriy DokuchaevRussia National TeamRussian FederationE-class
Artem KhalanskiyRussia National TeamRussian FederationE-class
Liubov KozinaRussia National TeamRussian FederationE-class
Dmitry KucherenkoRussia National TeamRussian FederationE-class
Elena KunakovaRussia National TeamRussian FederationE-class
Nataliia SalakhovaRussia National TeamRussian FederationE-class

Russian Federation (4)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Marina BorisenkovaRussian FederationRussian FederationE-class
Alexander KobzarevRussian FederationRussian FederationE-class
Eduard OginskiiRussian FederationRussian FederationE-class
Pavel ShmatovRussian FederationRussian FederationE-class

Scout Orienteering Club (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Michael Chun Chi TsangScout Orienteering ClubHong Kong ChinaE-class

Shizuoka OLC (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Masayuki TashiroShizuoka OLCJapanE-class

Slask Wroclaw (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Bartlomiej MazanSlask WroclawPolandE-class

Slovenia (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Kreso KerestesSloveniaSloveniaE-class

Spriditis TSK (2)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Kristaps MierlauksSpriditis TSKLatviaE-class
Normunds NarvaissSpriditis TSKLatviaE-class

Stiga OK (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Janis GaidelisStiga OKLatviaE-class

Strangnas Malmby OL (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Magnus SternerStrangnas Malmby OLSwedenE-class

Tacina (2)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Zita RuksaneTacinaLatviaE-class
Atis RuksansTacinaLatviaE-class

Tsurumai OLC (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Noritoshi MatsuhashiTsurumai OLCJapanE-class

UKS Traper Zlocieniec (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Aleksandra MazanUKS Traper ZlocieniecPolandE-class

Wanderers (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Koji ChinoWanderersJapanE-class

Ziemelkurzeme OK (1)

NameOrganisationFederationClassPunching card number
Ilze LapinaZiemelkurzeme OKLatviaE-class

Advertisements

OCAD
Bryzos
Gran Canaria O-Meeting 2019
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.org