International Orienteering Federation

Competitors entered to World Masters Orienteering Championships 2020

Event informationShow entries by classShow entries by organisation

Name: World Masters Orienteering Championships 2020
Organisers: ATU Kosice / Slovakia
Date: 7 August 2020 - 15 August 2020

The entry list is updated every five minutes.

BETA Ursus Rosice (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Ladislav PtacekBETA Ursus RosiceCzech RepublicM65Sprint qualification, Forest qualification
Libor RobotkaBETA Ursus RosiceCzech RepublicM658719038Sprint qualification, Forest qualification
Lenka RobotkovaBETA Ursus RosiceCzech RepublicW657209368Sprint qualification, Forest qualification

Bratrstvo Zdarskych vrchu (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Zuzana CechovaBratrstvo Zdarskych vrchuCzech RepublicW508149884Sprint qualification, Forest qualification

Czech Republic (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan KolinCzech RepublicCzech RepublicM408007701Sprint qualification, Forest qualification
Tomas LestinskyCzech RepublicCzech RepublicM402027232Sprint qualification, Forest qualification

Expres Czech Team (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Zdenek BlablaExpres Czech TeamCzech RepublicM608660458Sprint qualification, Forest qualification
Hilda BremovaExpres Czech TeamCzech RepublicW608116772Sprint qualification, Forest qualification
Marie DulovcovaExpres Czech TeamCzech RepublicW508116675Sprint qualification, Forest qualification
Jiri GawelExpres Czech TeamCzech RepublicM608666873Sprint qualification, Forest qualification
Vladimir JohnExpres Czech TeamCzech RepublicM658185555Sprint qualification, Forest qualification
Darja KovarickovaExpres Czech TeamCzech RepublicW558667975Sprint qualification, Forest qualification
Vladislava TroupovaExpres Czech TeamCzech RepublicW558656659Sprint qualification, Forest qualification

Hana Orienteering (30)

NameOrganisationClassPunching card number
Frantisek AlbertHana OrienteeringCzech RepublicM6052531Sprint qualification, Forest qualification
Vlasta BeranovaHana OrienteeringCzech RepublicW657917Sprint qualification, Forest qualification
Martina BialekovaHana OrienteeringSlovakiaW458200027Sprint qualification, Forest qualification
Petr BilyHana OrienteeringCzech RepublicM5051279Sprint qualification, Forest qualification
Janka DanihelovaHana OrienteeringCzech RepublicW50232202Sprint qualification, Forest qualification
Jana EremiasovaHana OrienteeringCzech RepublicW6552361Sprint qualification, Forest qualification
Jan FisakHana OrienteeringCzech RepublicM758657099Sprint qualification, Forest qualification
Milada HolinkovaHana OrienteeringCzech RepublicW608648621Sprint qualification, Forest qualification
Vit JelinekHana OrienteeringCzech RepublicM658662674Sprint qualification, Forest qualification
Dagmar JelinkovaHana OrienteeringCzech RepublicW607209285Sprint qualification, Forest qualification
Jaroslav JirasekHana OrienteeringCzech RepublicM707890Sprint qualification, Forest qualification
Zdenek KubalekHana OrienteeringCzech RepublicM65897365Sprint qualification, Forest qualification
Milada KunstlerovaHana OrienteeringCzech RepublicW6052445Sprint qualification, Forest qualification
Alois LaznickaHana OrienteeringCzech RepublicM808680310Sprint qualification, Forest qualification
Jiri MarecekHana OrienteeringCzech RepublicM608091212Sprint qualification, Forest qualification
Josef MilotaHana OrienteeringCzech RepublicM608656692Sprint qualification, Forest qualification
Antonin NavratilHana OrienteeringCzech RepublicM6552448Sprint qualification, Forest qualification
Vladimir NemecHana OrienteeringCzech RepublicM758100015Sprint qualification, Forest qualification
Stano NosalHana OrienteeringSlovakiaM708805Sprint qualification, Forest qualification
Svatka NovakovaHana OrienteeringCzech RepublicW652059748Sprint qualification, Forest qualification
Antonin PeskaHana OrienteeringCzech RepublicM70416088Sprint qualification, Forest qualification
Oldrich PilcHana OrienteeringCzech RepublicM658135135Sprint qualification, Forest qualification
Irena SavicovaHana OrienteeringCzech RepublicW658517314Sprint qualification, Forest qualification
Jitka StablovaHana OrienteeringCzech RepublicW6552557Sprint qualification, Forest qualification
Eva TloustovaHana OrienteeringCzech RepublicW5052114Sprint qualification, Forest qualification
Stanislav VallaHana OrienteeringCzech RepublicM8553321Sprint qualification, Forest qualification
Milan VisnaHana OrienteeringCzech RepublicM608028829Sprint qualification, Forest qualification
Robert ZdrahalHana OrienteeringCzech RepublicM608451957Sprint qualification, Forest qualification
Tomas ZdrahalHana OrienteeringCzech RepublicM6552530Sprint qualification, Forest qualification
Mila ZmekovaHana OrienteeringCzech RepublicW7551550Sprint qualification, Forest qualification

INSCOM ICBA Credit Insurance (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Tomas JanderaINSCOM ICBA Credit InsuranceCzech RepublicM458662373Sprint qualification, Forest qualification
Marketa JanderovaINSCOM ICBA Credit InsuranceCzech RepublicW408662356Sprint qualification, Forest qualification

KCT As (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan ChotetickyKCT AsCzech RepublicM657885Sprint qualification, Forest qualification
Karel PilarKCT AsCzech RepublicM657003021Sprint qualification, Forest qualification

KOB Chocen (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Pavel SvadlenaKOB ChocenCzech RepublicM458007502Sprint qualification, Forest qualification

KOB Dobruska (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Martin JandaKOB DobruskaCzech RepublicM408662322Sprint qualification, Forest qualification

KOB Kladno (14)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan BenesKOB KladnoCzech RepublicM508116714Sprint qualification, Forest qualification
Jaroslava BenesovaKOB KladnoCzech RepublicW508667528Sprint qualification, Forest qualification
Stanislav BrumekKOB KladnoCzech RepublicM6551343Sprint qualification, Forest qualification
Jiri CabrnochKOB KladnoCzech RepublicM65416324Sprint qualification, Forest qualification
Hana CabrnochovaKOB KladnoCzech RepublicW6553520Sprint qualification, Forest qualification
Vaclav ChotetickyKOB KladnoCzech RepublicM657887Sprint qualification, Forest qualification
Jiri DatelKOB KladnoCzech RepublicM45995851Forest qualification
Bretislaav FujaanKOB KladnoCzech RepublicM7049645Sprint qualification
Katerina JandovaKOB KladnoCzech RepublicW457207773Sprint qualification, Forest qualification
Michal JedlickaKOB KladnoCzech RepublicM408226368Sprint qualification, Forest qualification
Petr SemelikKOB KladnoCzech RepublicM458033265Sprint qualification, Forest qualification
Miroslav SormKOB KladnoCzech RepublicM65331213Sprint qualification, Forest qualification
Zdenek SvecKOB KladnoCzech RepublicM708806Sprint qualification, Forest qualification
Pavel VinsKOB KladnoCzech RepublicM4551684Forest qualification

KOB Konice (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Vaclav NavratilKOB KoniceCzech RepublicM551417263Sprint qualification, Forest qualification

KOB Litvinov (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan KucerkaKOB LitvinovCzech RepublicM401418761Sprint qualification
Alena NeradovaKOB LitvinovCzech RepublicW708110Sprint qualification, Forest qualification

KOB Tretra Praha (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Zdenek FialaKOB Tretra PrahaCzech RepublicM657209455Sprint qualification, Forest qualification
Radka MelisikovaKOB Tretra PrahaCzech RepublicW452081352Sprint qualification, Forest qualification
Martina PetrovaKOB Tretra PrahaCzech RepublicW50232196Sprint qualification, Forest qualification
Jan SomvarskyKOB Tretra PrahaCzech RepublicM65232173Sprint qualification, Forest qualification
Jaroslav TihonKOB Tretra PrahaCzech RepublicM55515440Sprint qualification, Forest qualification
Jindra TihonovaKOB Tretra PrahaCzech RepublicW55232161Sprint qualification, Forest qualification
Helena VavrusovaKOB Tretra PrahaCzech RepublicW55232195Sprint qualification, Forest qualification

KOS TJ Lokomotiva Krnov (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan HrouzaKOS TJ Lokomotiva KrnovCzech RepublicM358654914Sprint qualification, Forest qualification
Jan HrouzaKOS TJ Lokomotiva KrnovCzech RepublicM658654899Sprint qualification, Forest qualification
Pavla RychlaKOS TJ Lokomotiva KrnovCzech RepublicW358654885Sprint qualification, Forest qualification
Pavel RychlyKOS TJ Lokomotiva KrnovCzech RepublicM358414134Sprint qualification, Forest qualification

KOS TJ Tesla Brno (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Jana GalikovaKOS TJ Tesla BrnoCzech RepublicW5549658Sprint qualification, Forest qualification
Ada KucharovaKOS TJ Tesla BrnoCzech RepublicW608654911Sprint qualification, Forest qualification
Jan ProchazkaKOS TJ Tesla BrnoCzech RepublicM708320135Sprint qualification, Forest qualification
Helena ProchazkovaKOS TJ Tesla BrnoCzech RepublicW658301247Sprint qualification, Forest qualification

MLOK Marianske Lazne (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan SklenarMLOK Marianske LazneCzech RepublicM758116748Sprint qualification, Forest qualification

OB Ceske Budejovice (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Lubomir HosekOB Ceske BudejoviceCzech RepublicM551401041Sprint qualification, Forest qualification
Josef RychteckyOB Ceske BudejoviceCzech RepublicM707206533Sprint qualification, Forest qualification

OB Havirov (10)

NameOrganisationClassPunching card number
Karel BenesOB HavirovCzech RepublicM751421901Sprint qualification, Forest qualification
Gabriela BrodovaOB HavirovCzech RepublicW452121892Sprint qualification, Forest qualification
Svatava HanzlovaOB HavirovCzech RepublicW501426031Sprint qualification, Forest qualification
Zdenek JakobiOB HavirovCzech RepublicM601421900Sprint qualification, Forest qualification
Barbora KaderovaOB HavirovCzech RepublicW50Sprint qualification, Forest qualification
Ladislav LuznyOB HavirovCzech RepublicM601426051Sprint qualification, Forest qualification
Tomas SochorOB HavirovCzech RepublicM55515436Sprint qualification, Forest qualification
Hana SochorovaOB HavirovCzech RepublicW551421893Sprint qualification, Forest qualification
Iva SpratkovaOB HavirovCzech RepublicW502061772Sprint qualification, Forest qualification
Sylva VricanovaOB HavirovCzech RepublicW508660919Sprint qualification, Forest qualification

OB Jenisovice (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Jiri SvarcOB JenisoviceCzech RepublicM558656556Sprint qualification, Forest qualification
Lenka SvarcovaOB JenisoviceCzech RepublicW558033291Sprint qualification, Forest qualification
Romana ZaborilovaOB JenisoviceCzech RepublicW458033263Sprint qualification, Forest qualification

OB Strakonice (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Martin MalekOB StrakoniceCzech RepublicM558246117Sprint qualification, Forest qualification
Sarka MalkovaOB StrakoniceCzech RepublicW352112761Sprint qualification, Forest qualification
Vera MalkovaOB StrakoniceCzech RepublicW552118474Sprint qualification, Forest qualification
Vladimir MuchlOB StrakoniceCzech RepublicM602133920Sprint qualification, Forest qualification

Oddil OB Kotlarka (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Vaclav HosekOddil OB KotlarkaCzech RepublicM4051786Sprint qualification, Forest qualification
Zuzana JiristovaOddil OB KotlarkaCzech RepublicW358116737Sprint qualification, Forest qualification
Kristyna KolinovaOddil OB KotlarkaCzech RepublicW358450007Sprint qualification, Forest qualification
Zdenko ProchazkaOddil OB KotlarkaCzech RepublicM758051800Sprint qualification, Forest qualification
Petra SnizkovaOddil OB KotlarkaCzech RepublicW408080814Sprint qualification, Forest qualification
Jiri SvobodaOddil OB KotlarkaCzech RepublicM458069069Sprint qualification, Forest qualification
Jaroslav TomesOddil OB KotlarkaCzech RepublicM358651714Sprint qualification, Forest qualification

OK 99 Hradec Kralove (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Ales BalcarOK 99 Hradec KraloveCzech RepublicM60Sprint qualification, Forest qualification
Eva BalcarovaOK 99 Hradec KraloveCzech RepublicW60Sprint qualification, Forest qualification
Pavel BehounOK 99 Hradec KraloveCzech RepublicM608660393Forest qualification
Jirina BehounovaOK 99 Hradec KraloveCzech RepublicW608648580Forest qualification
Jan MikuleckyOK 99 Hradec KraloveCzech RepublicM808084000Sprint qualification, Forest qualification

OK Chrastava (20)

NameOrganisationClassPunching card number
Jiri BartakOK ChrastavaCzech RepublicM658161Forest qualification
Eva BartakovaOK ChrastavaCzech RepublicW50331779Forest qualification
Vera BradnovaOK ChrastavaCzech RepublicW658162Forest qualification
Pavel GorcicaOK ChrastavaCzech RepublicM558174Forest qualification
Ivana GorcicovaOK ChrastavaCzech RepublicW558179Forest qualification
Eva KadavaOK ChrastavaCzech RepublicW608171Forest qualification
Zdenek KadavyOK ChrastavaCzech RepublicM708155Forest qualification
Rudolf KaskaOK ChrastavaCzech RepublicM651426021Forest qualification
Eva KaskovaOK ChrastavaCzech RepublicW70887906Forest qualification
Karel LuskOK ChrastavaCzech RepublicM708160Sprint qualification, Forest qualification
Olga LuskovaOK ChrastavaCzech RepublicW608170Sprint qualification, Forest qualification
Milan PavlikOK ChrastavaCzech RepublicM6551231Forest qualification
Pavla PavlikovaOK ChrastavaCzech RepublicW55436447Forest qualification
Zuzana SaffkovaOK ChrastavaCzech RepublicW652070837Forest qualification
Milan SevcikOK ChrastavaCzech RepublicM708199Sprint qualification, Forest qualification
Alena SevcikovaOK ChrastavaCzech RepublicW658165Forest qualification
Michal SlavikOK ChrastavaCzech RepublicM401444010Forest qualification
Jana SlavikovaOK ChrastavaCzech RepublicW354129Forest qualification
Radim SmetanaOK ChrastavaCzech RepublicM708153Sprint qualification, Forest qualification
Ivan VydraOK ChrastavaCzech RepublicM508028878Sprint qualification, Forest qualification

OK Jihlava (6)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan KadlecOK JihlavaCzech RepublicM358028807Sprint qualification, Forest qualification
Petr KanakOK JihlavaCzech RepublicM55Forest qualification
Zdenek KopeckyOK JihlavaCzech RepublicM60Sprint qualification, Forest qualification
Ales PetracekOK JihlavaCzech RepublicM55Sprint qualification, Forest qualification
Tomas PlihalOK JihlavaCzech RepublicM358660510Sprint qualification, Forest qualification
Jaroslav ZemanOK JihlavaCzech RepublicM6052337Forest qualification

OK Jilemnice (7)

NameOrganisationClassPunching card number
Stanislav KynclOK JilemniceCzech RepublicM659087Sprint qualification, Forest qualification
Miroslava KynclovaOK JilemniceCzech RepublicW609089Sprint qualification, Forest qualification
Zdenek VlastnikOK JilemniceCzech RepublicM50Sprint qualification, Forest qualification
Lucie VlastnikovaOK JilemniceCzech RepublicW452060258Sprint qualification, Forest qualification
Ondrej ZlesakOK JilemniceCzech RepublicM409067Sprint qualification, Forest qualification
Zdenek ZlesakOK JilemniceCzech RepublicM709066Sprint qualification, Forest qualification
Vlasta ZlesakovaOK JilemniceCzech RepublicW652096111Sprint qualification, Forest qualification

OK JISKRA NOVY BOR (34)

NameOrganisationClassPunching card number
Marie BartonovaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW652095936Sprint qualification, Forest qualification
Miroslav BeranekOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM808550Sprint qualification, Forest qualification
Pavel DikosOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM608160176Sprint qualification, Forest qualification
Boris DoskarOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM558490Sprint qualification, Forest qualification
Eva HalirovaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW508028822Sprint qualification, Forest qualification
Iveta JanouskovaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW458431Sprint qualification, Forest qualification
Petr JerabekOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM458160177Sprint qualification, Forest qualification
Tereza JerabkovaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW458160178Sprint qualification, Forest qualification
Lucie KarafiatovaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW402134251Sprint qualification, Forest qualification
Radim KlusacekOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM408028866Sprint qualification, Forest qualification
Jindrich KocmanOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM408479Sprint qualification, Forest qualification
Tomas KoudelkaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM458415Sprint qualification, Forest qualification
Olga KoutnaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW458160179Sprint qualification, Forest qualification
Stanislav KoutnyOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM408482Sprint qualification, Forest qualification
Jaroslav KrejciOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM558600925Sprint qualification, Forest qualification
Leontina KrtenskaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW708549Sprint qualification, Forest qualification
Ivana KubatovaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW552126287Sprint qualification, Forest qualification
Vladimir LedeckyOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM358149892Sprint qualification, Forest qualification
Martin MacharaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM508149895Sprint qualification, Forest qualification
Miroslav PatkaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM408304110Sprint qualification, Forest qualification
Katerina PatkovaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW408304113Sprint qualification, Forest qualification
Jana PavkovaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW558445Sprint qualification, Forest qualification
Jan ProsekOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM408409Sprint qualification, Forest qualification
Miloslav PruchaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM608640184Sprint qualification, Forest qualification
Josef RancakOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM708719003Sprint qualification, Forest qualification
Andrea RejholcovaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW508033288Sprint qualification, Forest qualification
Michal RejholecOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM458061457Sprint qualification, Forest qualification
Sonia SipovaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW55232182Sprint qualification, Forest qualification
Petra SochovaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW454125Sprint qualification, Forest qualification
Milan SrutaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM408522Sprint qualification, Forest qualification
Zdenek UlehlaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM802090863Sprint qualification, Forest qualification
Ivana UlehlovaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicW652090862Sprint qualification, Forest qualification
Tomas VachaOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM458160174Sprint qualification, Forest qualification
Jaroslav VenusOK JISKRA NOVY BORCzech RepublicM808426Sprint qualification, Forest qualification

OK Lokomotiva Pardubice (15)

NameOrganisationClassPunching card number
Jiri BelejOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicM452045236Sprint qualification, Forest qualification
Renata CermakovaOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicW559652405Sprint qualification, Forest qualification
Vasek FararOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicM658663180Sprint qualification, Forest qualification
Marek FilickoOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicM458582019Sprint qualification, Forest qualification
Iva KaplanovaOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicW50224882Sprint qualification, Forest qualification
Stanislava KellnerovaOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicW70436429Sprint qualification, Forest qualification
Oldrich KolosOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicM609899Sprint qualification, Forest qualification
Kvetoslava KubikovaOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicW708471811Sprint qualification, Forest qualification
Vaclav RoudnyOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicM557209277Sprint qualification, Forest qualification
Petr SabatkaOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicM358000246Sprint qualification, Forest qualification
Bedrich SankaOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicM652032164Sprint qualification, Forest qualification
Milan TrasakOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicM659257Sprint qualification, Forest qualification
Jan VaclavekOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicM402025376Sprint qualification, Forest qualification
Petr ValachOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicM551400423Sprint qualification, Forest qualification
Jan ValisOK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicM458667967Sprint qualification, Forest qualification

OK Lokomotiva Plzen (6)

NameOrganisationClassPunching card number
Vaclav BohuslavOK Lokomotiva PlzenCzech RepublicM458670454Forest qualification
Jana BohuslavovaOK Lokomotiva PlzenCzech RepublicW408656566Forest qualification
Jiri PechOK Lokomotiva PlzenCzech RepublicM652067253Sprint qualification, Forest qualification
Iva PechovaOK Lokomotiva PlzenCzech RepublicW552067245Sprint qualification, Forest qualification
Karel SoupaOK Lokomotiva PlzenCzech RepublicM508670489Sprint qualification, Forest qualification
Jana SoupovaOK Lokomotiva PlzenCzech RepublicW508670490Sprint qualification, Forest qualification

OK Rakovnik (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Milan BilyOK RakovnikCzech RepublicM507208235Sprint qualification, Forest qualification
Petr VanicekOK RakovnikCzech RepublicM458808Sprint qualification, Forest qualification

OK RECO SPORT (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Iva KabrtovaOK RECO SPORTCzech RepublicW552113055
Pavel VydraOK RECO SPORTCzech RepublicM552113100

OK Roztoky (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Svatava VoltrovaOK RoztokyCzech RepublicW558656678Sprint qualification, Forest qualification

OK Slavia Hradec Kralove (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan LangrOK Slavia Hradec KraloveCzech RepublicM509531Forest qualification
Monika LangrovaOK Slavia Hradec KraloveCzech RepublicW459802Forest qualification
Lenka MyslivcovaOK Slavia Hradec KraloveCzech RepublicW45515465Forest qualification
Tomas MyslivecOK Slavia Hradec KraloveCzech RepublicM509127Forest qualification

OK Sparta Praha (17)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan BoudnyOK Sparta PrahaCzech RepublicM458116774Sprint qualification, Forest qualification
Jaromir BurianekOK Sparta PrahaCzech RepublicM708028840Sprint qualification, Forest qualification
Pavel DubecOK Sparta PrahaCzech RepublicM358648599Sprint qualification, Forest qualification
Zuzana HavlinovaOK Sparta PrahaCzech RepublicW358226305Sprint qualification, Forest qualification
Silvie HojnaOK Sparta PrahaCzech RepublicW408226308Sprint qualification, Forest qualification
Oldrich HojnyOK Sparta PrahaCzech RepublicM6552111Sprint qualification, Forest qualification
Pavel JahnOK Sparta PrahaCzech RepublicM657207870Sprint qualification, Forest qualification
Helena JahnovaOK Sparta PrahaCzech RepublicW65682101Sprint qualification, Forest qualification
Jiri KautskyOK Sparta PrahaCzech RepublicM357260018Sprint qualification, Forest qualification
Ivo LohrOK Sparta PrahaCzech RepublicM50442853Sprint qualification, Forest qualification
Jarmila LohrovaOK Sparta PrahaCzech RepublicW70219220Sprint qualification, Forest qualification
Milos NovakOK Sparta PrahaCzech RepublicM7052299Sprint qualification, Forest qualification
Jana PetranovaOK Sparta PrahaCzech RepublicW45301357Sprint qualification, Forest qualification
Tomas PodivinskyOK Sparta PrahaCzech RepublicM458663133Forest qualification
Zdenek PrecekOK Sparta PrahaCzech RepublicM658632855Sprint qualification, Forest qualification
Daniel SistekOK Sparta PrahaCzech RepublicM458666866Sprint qualification, Forest qualification
Ondrej VrabecOK Sparta PrahaCzech RepublicM358007185Sprint qualification, Forest qualification

OK24 Praha (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Libor NovakOK24 PrahaCzech RepublicM558028825Forest qualification
Irena NovakovaOK24 PrahaCzech RepublicW502133898Forest qualification
Vaclav SamalOK24 PrahaCzech RepublicM60436401Sprint qualification, Forest qualification
Helena ValentovaOK24 PrahaCzech RepublicW5552099Sprint qualification, Forest qualification

OOB SK Tyniste nad Orlici (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Michal AdamovskyOOB SK Tyniste nad OrliciCzech RepublicM459852Forest qualification

OOB TJ Loko Teplice (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Karel KovarOOB TJ Loko TepliceCzech RepublicM557205033Sprint qualification, Forest qualification
Alena KovarovaOOB TJ Loko TepliceCzech RepublicW557205026Sprint qualification, Forest qualification

OOB TJ Lokomotiva Trutnov (10)

NameOrganisationClassPunching card number
Pavel HanusOOB TJ Lokomotiva TrutnovCzech RepublicM552085618Sprint qualification, Forest qualification
Jitka HanusovaOOB TJ Lokomotiva TrutnovCzech RepublicW552085638Sprint qualification, Forest qualification
Lucie KomarkovaOOB TJ Lokomotiva TrutnovCzech RepublicW408662725Sprint qualification, Forest qualification
Stanislava KutackovaOOB TJ Lokomotiva TrutnovCzech RepublicW702058517Sprint qualification, Forest qualification
Jan LazakOOB TJ Lokomotiva TrutnovCzech RepublicM508662675Sprint qualification, Forest qualification
Sarka LazakovaOOB TJ Lokomotiva TrutnovCzech RepublicW502057594Sprint qualification, Forest qualification
Dana LickovaOOB TJ Lokomotiva TrutnovCzech RepublicW452057595Sprint qualification, Forest qualification
Pavel PetrzelaOOB TJ Lokomotiva TrutnovCzech RepublicM558662681Sprint qualification, Forest qualification
Alena PetrzelovaOOB TJ Lokomotiva TrutnovCzech RepublicW552085658Sprint qualification, Forest qualification
Milan RejmontOOB TJ Lokomotiva TrutnovCzech RepublicM709777Sprint qualification, Forest qualification

OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Zdenek ZuzanekOOB TJ Tatran Jablonec nad NisouCzech RepublicM608659401Forest qualification

OOB Trebic (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan NesporOOB TrebicCzech RepublicM5552242Sprint qualification, Forest qualification
Marie NesporovaOOB TrebicCzech RepublicW458663162Sprint qualification, Forest qualification

OOB Turnov (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Tomas DlabajaOOB TurnovCzech RepublicM35500850Sprint qualification, Forest qualification
Alena NeradovaOOB TurnovCzech RepublicW35886283Sprint qualification, Forest qualification
Jana OmovaOOB TurnovCzech RepublicW652025351Sprint qualification, Forest qualification
Eva TvrdkovaOOB TurnovCzech RepublicW65303959Sprint qualification, Forest qualification
Kamila ZakourilovaOOB TurnovCzech RepublicW351302868Sprint qualification, Forest qualification

OOB Vamberk (11)

NameOrganisationClassPunching card number
Eva BartovaOOB VamberkCzech RepublicW659484Sprint qualification, Forest qualification
Jana KlapalovaOOB VamberkCzech RepublicW551416361Sprint qualification, Forest qualification
Jan KoblicOOB VamberkCzech RepublicM402032163Sprint qualification, Forest qualification
Libor NetopilOOB VamberkCzech RepublicM451700083Sprint qualification, Forest qualification
Jitka RykalovaOOB VamberkCzech RepublicW457210243Sprint qualification, Forest qualification
Jana SmutnaOOB VamberkCzech RepublicW55Sprint qualification, Forest qualification
Jiri TupecOOB VamberkCzech RepublicM602126289Sprint qualification, Forest qualification
Ludek VandasOOB VamberkCzech RepublicM508623000Sprint qualification, Forest qualification
Marketa VandasovaOOB VamberkCzech RepublicW45Sprint qualification, Forest qualification
Tomas VeverkaOOB VamberkCzech RepublicM35Sprint qualification, Forest qualification
Yveta VeverkovaOOB VamberkCzech RepublicW559678Sprint qualification, Forest qualification

OOS TJ Spartak Vrchlabi (6)

NameOrganisationClassPunching card number
Pavel HancOOS TJ Spartak VrchlabiCzech RepublicM608996Sprint qualification, Forest qualification
Petr HancOOS TJ Spartak VrchlabiCzech RepublicM408226332Sprint qualification, Forest qualification
Hana HancovaOOS TJ Spartak VrchlabiCzech RepublicW608980Sprint qualification, Forest qualification
Jiri MertlikOOS TJ Spartak VrchlabiCzech RepublicM552134279Sprint qualification, Forest qualification
Eva NydrlovaOOS TJ Spartak VrchlabiCzech RepublicW658954Sprint qualification, Forest qualification
Hana VlachovaOOS TJ Spartak VrchlabiCzech RepublicW558962Sprint qualification, Forest qualification

Orientacni Beh Opava (14)

NameOrganisationClassPunching card number
Tomas BorunskyOrientacni Beh OpavaCzech RepublicM458004294Sprint qualification, Forest qualification
Mirek HadacOrientacni Beh OpavaCzech RepublicM558656723Sprint qualification, Forest qualification
Gabriela HadacovaOrientacni Beh OpavaCzech RepublicW50682679Sprint qualification, Forest qualification
Evzen KostkaOrientacni Beh OpavaCzech RepublicM608004293Sprint qualification, Forest qualification
Jana KostkovaOrientacni Beh OpavaCzech RepublicW458648553Sprint qualification, Forest qualification
Tomas KovalcikOrientacni Beh OpavaCzech RepublicM458004313Sprint qualification, Forest qualification
Eva KovalcikovaOrientacni Beh OpavaCzech RepublicW4051197Sprint qualification, Forest qualification
Ludek PavelekOrientacni Beh OpavaCzech RepublicM608811Forest qualification
Michaela PavelkovaOrientacni Beh OpavaCzech RepublicW5049405Forest qualification
Jan PerinkaOrientacni Beh OpavaCzech RepublicM558648546Forest qualification
Martin SchusterOrientacni Beh OpavaCzech RepublicM558662321Sprint qualification, Forest qualification
Yvona SvejdikovaOrientacni Beh OpavaCzech RepublicW558004296Sprint qualification, Forest qualification
Ludek ValikOrientacni Beh OpavaCzech RepublicM458004332Sprint qualification, Forest qualification
Petra ValikovaOrientacni Beh OpavaCzech RepublicW458655384Sprint qualification, Forest qualification

PBM PRVNI BRNENSKA (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Marketa UhnavaPBM PRVNI BRNENSKACzech RepublicW358010108Sprint qualification, Forest qualification

SBK Blansko (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Marie SeifertovaSBK BlanskoCzech RepublicW652011795Sprint qualification, Forest qualification

SK Chotebor (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Petr VobornikSK ChoteborCzech RepublicM508414102Sprint qualification, Forest qualification
Jan ZandaSK ChoteborCzech RepublicM507260028Sprint qualification, Forest qualification
Hana ZandovaSK ChoteborCzech RepublicW50339558Sprint qualification

SK Gordic Kacerov (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Zdenek KocSK Gordic KacerovCzech RepublicM708200018Sprint qualification, Forest qualification

SK LOB Nova Paka (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Eva HuskovaSK LOB Nova PakaCzech RepublicW60Sprint qualification, Forest qualification
Karel NovakSK LOB Nova PakaCzech RepublicM702060215Sprint qualification, Forest qualification
Jana NovakovaSK LOB Nova PakaCzech RepublicW652060214Sprint qualification, Forest qualification

SK OB Ostrava (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Josef JurenikSK OB OstravaCzech RepublicM658660451Sprint qualification, Forest qualification
Milan SvechotaSK OB OstravaCzech RepublicM459101186Sprint qualification, Forest qualification

SK OS Nove Mesto na Morave (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Jiri DvoracekSK OS Nove Mesto na MoraveCzech RepublicM458007171Forest qualification
Jana DvorackovaSK OS Nove Mesto na MoraveCzech RepublicW408226322Forest qualification
Daniela NechanickaSK OS Nove Mesto na MoraveCzech RepublicW458656600Sprint qualification, Forest qualification
Pavel NechanickySK OS Nove Mesto na MoraveCzech RepublicM457205006Sprint qualification, Forest qualification

SK Praga Praha (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Vladimir AttlSK Praga PrahaCzech RepublicM80682666Sprint qualification, Forest qualification
Jan DrbalSK Praga PrahaCzech RepublicM458670478Sprint qualification, Forest qualification
Jana HankovskaSK Praga PrahaCzech RepublicW808200025Sprint qualification, Forest qualification
Marketa ZelenaSK Praga PrahaCzech RepublicW602080958Forest qualification
Vlada ZelenySK Praga PrahaCzech RepublicM708663188Forest qualification

SK Prostejov (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan ChmelarSK ProstejovCzech RepublicM452113078Sprint qualification, Forest qualification
Radka ChmelarovaSK ProstejovCzech RepublicW408648640Sprint qualification, Forest qualification
Jiri OtrusinaSK ProstejovCzech RepublicM358662320Sprint qualification, Forest qualification

SK Severka Sumperk (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Vaclav KralSK Severka SumperkCzech RepublicM358033246Sprint qualification, Forest qualification
Zdenka KralovaSK Severka SumperkCzech RepublicW601406132Sprint qualification, Forest qualification
Jiri ValentaSK Severka SumperkCzech RepublicM5551508Sprint qualification, Forest qualification

SK SKI OB Sternberk (16)

NameOrganisationClassPunching card number
Jerzy AntonowiczSK SKI OB SternberkPolandM50504405Sprint qualification, Forest qualification
Emil DosedelSK SKI OB SternberkCzech RepublicM558116732Sprint qualification, Forest qualification
Anna Gornicka AntonowiczSK SKI OB SternberkPolandW508240668Sprint qualification, Forest qualification
Eva LubrichovaSK SKI OB SternberkCzech RepublicW452112743Sprint qualification, Forest qualification
Jiri MatousekSK SKI OB SternberkCzech RepublicM452025356Sprint qualification, Forest qualification
Jana MatouskovaSK SKI OB SternberkCzech RepublicW402025355Sprint qualification, Forest qualification
Kamila NeumannovaSK SKI OB SternberkCzech RepublicW5052514Sprint qualification, Forest qualification
Marek PetrivalskySK SKI OB SternberkCzech RepublicM508660455Sprint qualification, Forest qualification
Zdenek PostulkaSK SKI OB SternberkCzech RepublicM502080962Sprint qualification, Forest qualification
Milada PostulkovaSK SKI OB SternberkCzech RepublicW502080842Sprint qualification, Forest qualification
Jiri SilnousekSK SKI OB SternberkCzech RepublicM452073426Sprint qualification, Forest qualification
Petr SkyvaSK SKI OB SternberkCzech RepublicM558655385Sprint qualification, Forest qualification
Kristyna SkyvovaSK SKI OB SternberkCzech RepublicW508655383Sprint qualification, Forest qualification
Petr TomasekSK SKI OB SternberkCzech RepublicM4052462Sprint qualification, Forest qualification
Tomas TomasekSK SKI OB SternberkCzech RepublicM402108900Sprint qualification, Forest qualification
Tomas VaclavekSK SKI OB SternberkCzech RepublicM608655374Sprint qualification, Forest qualification

SK Studenec (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Petr JunekSK StudenecCzech RepublicM65Sprint qualification, Forest qualification
Katerina JunkovaSK StudenecCzech RepublicW45Sprint qualification, Forest qualification

SK Zabovresky Brno (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Jiri SafekSK Zabovresky BrnoCzech RepublicM408000013Sprint qualification, Forest qualification

SKOB Odry (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Marek RigoSKOB OdryCzech RepublicM458670763Sprint qualification, Forest qualification

SKOB Zlin (12)

NameOrganisationClassPunching card number
Bohumil HajSKOB ZlinCzech RepublicM607210888Sprint qualification, Forest qualification
Jana HajovaSKOB ZlinCzech RepublicW60Sprint qualification, Forest qualification
Zbynek KrejcikSKOB ZlinCzech RepublicM608071221Sprint qualification, Forest qualification
Monika KrejcikovaSKOB ZlinCzech RepublicW558260628Sprint qualification, Forest qualification
Marian LancSKOB ZlinCzech RepublicM6053897Forest qualification
Rudolf NecasSKOB ZlinCzech RepublicM6053320Sprint qualification, Forest qualification
Barbora NesporovaSKOB ZlinCzech RepublicW40218979Sprint qualification, Forest qualification
Tomas PodmolikSKOB ZlinCzech RepublicM501400443Sprint qualification, Forest qualification
Dagmar PodmolikovaSKOB ZlinCzech RepublicW451400448Sprint qualification, Forest qualification
Michal SchaferSKOB ZlinCzech RepublicM558680285Sprint qualification, Forest qualification
Jana SchaferovaSKOB ZlinCzech RepublicW557209288Sprint qualification, Forest qualification
Rostislav StipekSKOB ZlinCzech RepublicM60428296Sprint qualification, Forest qualification

Slavia Liberec orienteering (16)

NameOrganisationClassPunching card number
Petr HenychSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicM60515132Forest qualification
Michal HoracekSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicM40500290Forest qualification
Miroslav HoracekSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicM702080998Sprint qualification, Forest qualification
Katerina HorackovaSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicW3551230Forest qualification
Stanislava HorackovaSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicW702080918Sprint qualification, Forest qualification
Petr KarmazinSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicM708004352Sprint qualification, Forest qualification
Iva KarmazinovaSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicW652131185Sprint qualification, Forest qualification
Jana Kolaja EhlerovaSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicW408629817Forest qualification
Jan KolajaSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicM358627111Forest qualification
Jaroslava PachnerovaSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicW652059769Sprint qualification, Forest qualification
Josef PetrSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicM558662714Sprint qualification, Forest qualification
Oldrich PrindaSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicM658659398Sprint qualification
Pavel RezacSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicM508680609Sprint qualification, Forest qualification
Premek SkodaSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicM658111113Sprint qualification, Forest qualification
Zuzana SumberovaSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicW6551535Forest qualification
Jiri UrvalekSlavia Liberec orienteeringCzech RepublicM701602616Sprint qualification, Forest qualification

SOB Olomouc (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan BednarSOB OlomoucCzech RepublicM6552473Sprint qualification, Forest qualification
Lubomir PoklopSOB OlomoucCzech RepublicM6052425Sprint qualification, Forest qualification
Ivana PoklopovaSOB OlomoucCzech RepublicW558648631Sprint qualification, Forest qualification

Sokol Kostelec nCl (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Lenka CihakovaSokol Kostelec nClCzech RepublicW508667527Sprint qualification, Forest qualification
Jindriska HavlickovaSokol Kostelec nClCzech RepublicW558662276Sprint qualification, Forest qualification
Jana KomersovaSokol Kostelec nClCzech RepublicW558226399Sprint qualification, Forest qualification
Zdenka SilerovaSokol Kostelec nClCzech RepublicW602023962Sprint qualification, Forest qualification

Sokol Tehov (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Eva SladkovaSokol TehovCzech RepublicW608663158Sprint qualification, Forest qualification

SOOB Spartak Rychnov nad Kneznou (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Libor FilipSOOB Spartak Rychnov nad KneznouCzech RepublicM45Sprint qualification, Forest qualification
Ivana FilipovaSOOB Spartak Rychnov nad KneznouCzech RepublicW45Sprint qualification, Forest qualification

SOS Jindrichuv Hradec (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan BenesSOS Jindrichuv HradecCzech RepublicM508651725Sprint qualification, Forest qualification
Iva BenesovaSOS Jindrichuv HradecCzech RepublicW508660392Sprint qualification, Forest qualification
Petr NouzaSOS Jindrichuv HradecCzech RepublicM558116757Sprint qualification, Forest qualification
Alena NouzovaSOS Jindrichuv HradecCzech RepublicW452113478Sprint qualification, Forest qualification
Jiri ParkanSOS Jindrichuv HradecCzech RepublicM508656643Forest qualification

Sportcentrum Jicin (9)

NameOrganisationClassPunching card number
Jaroslav HavlikSportcentrum JicinCzech RepublicM808338383Sprint qualification, Forest qualification
Tomas KalenskySportcentrum JicinCzech RepublicM401Sprint qualification, Forest qualification
Ondrej KazdaSportcentrum JicinCzech RepublicM358043029Sprint qualification, Forest qualification
Lenka KazdovaSportcentrum JicinCzech RepublicW358293004Sprint qualification, Forest qualification
Jan MrazekSportcentrum JicinCzech RepublicM358010100Sprint qualification, Forest qualification
Romana MrazkovaSportcentrum JicinCzech RepublicW358010200Sprint qualification, Forest qualification
Jana SkorpilovaSportcentrum JicinCzech RepublicW458211303Sprint qualification, Forest qualification
Petr TomesSportcentrum JicinCzech RepublicM458008015Sprint qualification, Forest qualification
Daniela TomesovaSportcentrum JicinCzech RepublicW358008010Sprint qualification, Forest qualification

TJ Banik Ostrava OKD (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Ondrej HerdegenTJ Banik Ostrava OKDCzech RepublicM657203331Forest qualification
Oldrich VlachTJ Banik Ostrava OKDCzech RepublicM752060210Forest qualification
Renata VlachovaTJ Banik Ostrava OKDCzech RepublicW75882Forest qualification

TJ Jizni svahy Zlin (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Chromcak FrantisekTJ Jizni svahy ZlinCzech RepublicM6553801Sprint qualification, Forest qualification
Chromcakova IvanaTJ Jizni svahy ZlinCzech RepublicW652070845Sprint qualification, Forest qualification

TJ Lokomotiva Beroun (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Bohuslav HamacekTJ Lokomotiva BerounCzech RepublicM70Sprint qualification, Forest qualification

TJ Lokomotiva Ingstav Brno (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Iva JanskaTJ Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicW60219280Sprint qualification, Forest qualification
Jaroslav KorpasTJ Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicM558007191Sprint qualification, Forest qualification
Ivana KorpasovaTJ Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicW451409879Sprint qualification, Forest qualification
Vera SalajkovaTJ Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicW652113045Sprint qualification, Forest qualification
Jana TomanovaTJ Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicW7052055Sprint qualification, Forest qualification

TJ Opava (8)

NameOrganisationClassPunching card number
Iva HrabicovaTJ OpavaCzech RepublicW55232169Sprint qualification, Forest qualification
Eva KocianovaTJ OpavaCzech RepublicW502112733Sprint qualification, Forest qualification
Jiri NosekTJ OpavaCzech RepublicM7552766Sprint qualification, Forest qualification
Milos RychlyTJ OpavaCzech RepublicM658654881Sprint qualification, Forest qualification
Bretislav SevcikTJ OpavaCzech RepublicM7049301Sprint qualification, Forest qualification
Jan SrajerTJ OpavaCzech RepublicM602112739Sprint qualification, Forest qualification
Jiri SykoraTJ OpavaCzech RepublicM658863Sprint qualification, Forest qualification
Iva SykorovaTJ OpavaCzech RepublicW55232169Forest qualification

TJ Slovan Luhacovice (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Juraj BencurTJ Slovan LuhacoviceCzech RepublicM408004329Sprint qualification, Forest qualification
Dagmar HubackovaTJ Slovan LuhacoviceCzech RepublicW558670733Sprint qualification, Forest qualification
Petr VavrysTJ Slovan LuhacoviceCzech RepublicM558680417Sprint qualification, Forest qualification
Iva VavrysovaTJ Slovan LuhacoviceCzech RepublicW558670819Sprint qualification, Forest qualification

TJ Stadion Novy Bor (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Romana KucerkovaTJ Stadion Novy BorCzech RepublicW35682355Sprint qualification

TJ Start Nachod (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Jiri DouchaTJ Start NachodCzech RepublicM458655470Sprint qualification, Forest qualification
Marie HancovaTJ Start NachodCzech RepublicW358226423Sprint qualification, Forest qualification
Petr HnykTJ Start NachodCzech RepublicM60416261Sprint qualification, Forest qualification
Martin ImlaufTJ Start NachodCzech RepublicM559629Sprint qualification, Forest qualification
Zdenek SokolarTJ Start NachodCzech RepublicM759610Sprint qualification, Forest qualification

TJ Stodulky Praha (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Martin VanekTJ Stodulky PrahaCzech RepublicM358516917Sprint qualification, Forest qualification

UNITOP Zdar (5)

NameOrganisationClassPunching card number
Pavel KrizUNITOP ZdarCzech RepublicM708659407Sprint qualification, Forest qualification
Zdenka KrizovaUNITOP ZdarCzech RepublicW708659406Sprint qualification, Forest qualification
Jaromir PospisilUNITOP ZdarCzech RepublicM758656611Sprint qualification, Forest qualification
Alena RoseckaUNITOP ZdarCzech RepublicW608655485Sprint qualification, Forest qualification
Borivoj SkryjaUNITOP ZdarCzech RepublicM558655465Sprint qualification, Forest qualification

USK Praha (6)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan AschermannUSK PrahaCzech RepublicM502020710Sprint qualification, Forest qualification
Daniela DohnalovaUSK PrahaCzech RepublicW708680418Sprint qualification, Forest qualification
Magdalena HorovaUSK PrahaCzech RepublicW657009782Sprint qualification, Forest qualification
Jan NemecekUSK PrahaCzech RepublicM558028885Sprint qualification, Forest qualification
Jarmila NemeckovaUSK PrahaCzech RepublicW502103280Sprint qualification, Forest qualification
Jan SemikUSK PrahaCzech RepublicM5553572Sprint qualification, Forest qualification

VSK CVUT Fakulta Stavebni Praha (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Jan CadilVSK CVUT Fakulta Stavebni PrahaCzech RepublicM7553267Sprint qualification, Forest qualification
Pavel CincibusVSK CVUT Fakulta Stavebni PrahaCzech RepublicM508226358Sprint qualification, Forest qualification
Ivana CincibusovaVSK CVUT Fakulta Stavebni PrahaCzech RepublicW508116688Sprint qualification, Forest qualification

VSK Mendelu Brno (11)

NameOrganisationClassPunching card number
Emil BauerVSK Mendelu BrnoCzech RepublicM752087637Sprint qualification, Forest qualification
Alexandra BravenaVSK Mendelu BrnoCzech RepublicW55682079Sprint qualification, Forest qualification
Ales ChmelikVSK Mendelu BrnoCzech RepublicM702085633Sprint qualification, Forest qualification
Petra ChroustovaVSK Mendelu BrnoCzech RepublicW509102082Sprint qualification, Forest qualification
Vladimir DokoupilVSK Mendelu BrnoCzech RepublicM708656614Sprint qualification, Forest qualification
Zuzana DokoupilovaVSK Mendelu BrnoCzech RepublicW608648559Sprint qualification, Forest qualification
Vlastimil HanzlVSK Mendelu BrnoCzech RepublicM658226365Sprint qualification, Forest qualification
Lada JemelikovaVSK Mendelu BrnoCzech RepublicW558660462Sprint qualification, Forest qualification
Nikolaj JordanovVSK Mendelu BrnoCzech RepublicM558680303Sprint qualification, Forest qualification
Vladimira PotesilovaVSK Mendelu BrnoCzech RepublicW6053238Sprint qualification, Forest qualification
Pavel PulecVSK Mendelu BrnoCzech RepublicM55515090Sprint qualification, Forest qualification

VSTJ Ekonom Praha (9)

NameOrganisationClassPunching card number
Stanislav BorakVSTJ Ekonom PrahaCzech RepublicM658028861Sprint qualification, Forest qualification
Miroslav FantaVSTJ Ekonom PrahaCzech RepublicM608414109Sprint qualification, Forest qualification
Libuse FantovaVSTJ Ekonom PrahaCzech RepublicW608516255Sprint qualification, Forest qualification
Ivana KouckaVSTJ Ekonom PrahaCzech RepublicW50515195Sprint qualification, Forest qualification
Roman KouckyVSTJ Ekonom PrahaCzech RepublicM552035738Sprint qualification, Forest qualification
Radim OndracekVSTJ Ekonom PrahaCzech RepublicM458087414Sprint qualification, Forest qualification
Veronika OndrackovaVSTJ Ekonom PrahaCzech RepublicW408719071Sprint qualification, Forest qualification
Jan ZurynekVSTJ Ekonom PrahaCzech RepublicM502102701Sprint qualification, Forest qualification
Jana ZurynkovaVSTJ Ekonom PrahaCzech RepublicW508660592Sprint qualification, Forest qualification

Advertisements

Eventor World
Nokian Tyres World Orienteering Championships 2021
Advertise Here!

Advertise HERE! Want to market your event? Or your orienteering product? Reach the world's orienteers with IOF Eventor! Contact iof@orienteering.sport