International Orienteering Federation

Competitors entered to Russian Cup

Event informationShow entries by organisation

Name: Russian Cup
Organiser: Russian Federation
Date: 8 April 2016

The entry list is updated every five minutes.

86 competitors entered in total.

Man (62)

NameOrganisationFederationPunching card number
Artem Aganesyan7DHDRussian Federation
Zaripov AleksandrUlyanovskaya oblastRussian Federation1404916
Dmitrii AleksanovUlyanovskaya oblastRussian Federation1302270
Nikolai AleksanovUlyanovskaya oblastRussian Federation1302260
Vyacheslav BalagurovKrasnoyarskRussian Federation1404549
Andrey BaryshnikovCPSKRussian Federation9200926
Sergey BorovkovNovorossiskRussian Federation1395099
Maxim DavydovSamaraRussian Federation9911333
Sergei DetkovPskov RUSRussian Federation899122
Sergey DobryninChelyabinskRussian Federation1005404
Roman EfimovCSKARussian Federation1116111
Vladislav ErbyaginKrasnoyarskRussian Federation1001539
Philipp ErmachenkovIskatelRussian Federation9140193
Sergey EvsyukovNovosibirskRussian Federation1633775
Alexander FrolovIskatelRussian Federation1633174
Denis GrishmanKareliaRussian Federation1301353
Nikita GurevichChelyabinskRussian Federation1123211
Alexey KarpovTulaRussian Federation9001111
Anton KazyonkinMIPT Saint PetersburgRussian Federation
Alexander KhodosenkoTverRussian Federation1100019
Andrey KhramovVelikiy Novgorod CSKARussian Federation
Valentin KoziavinSnattringe SKRussian Federation1404897
Andrey KozyrevRussian FederationRussian Federation1005122
Ivan KuchmenkoSpartak BelgorodRussian Federation1119111
Mikhail KuleshovSpartak BelgorodRussian Federation1391090
Damir KurmakaevMoscow regionRussian Federation7204591
Vladislav MalyshevSpartak BelgorodRussian Federation1633027
Alexander MarenkovSSO MEPhIRussian Federation2004201
Dmitriy MaslovskiySaint PetersburgRussian Federation9999929
Aleksey MinkinPNZPAIIRussian Federation1415416
Andrey MorozovSverdlovsk regionRussian Federation1302284
Dmitry MyshonkovSergiev Posad Russian Federation1404599
Dmitrii NakonechnyiKaliningradRussian Federation1110111
Leonid NovikovSpartak BelgorodRussian Federation8625718
Valentin NovikovVelikiy Novgorod CSKARussian Federation502891
Igor NukutunVelikiy Novgorod CSPRussian Federation501417
Aurel PleshkanSokol OK MoscowRussian Federation1393592
Svyatoslav PlisSpartak SaranskRussian Federation1006401
Dmitrii PoliakovNord WestRussian Federation1301574
Artem PopovRussian FederationRussian Federation2040335
Igor PopovLeningrad regionRussian Federation
Ivan PotylitsynVoronezhRussian Federation551982
Dmitry ProshlyakovRyazanRussian Federation1633983
Maxim SemenovBlack Sea SaratovRussian Federation9110197
Konstantin SerebryanitskiyRehnsBKRussian Federation1404917
Denis SergeevChita Russian Federation1001651
Pavel ShestakovNizhniy NovgorodRussian Federation1005687
Andrey ShuvalovTverRussian Federation1301144
Aleksandr SidorovKovrovRussian Federation1390999
Alexey SidorovKazanRussian Federation9633369
Anton SorokinChelyabinskRussian Federation1393574
Nikita StepanovNord WestRussian Federation9111999
Petr SukharevIskatelRussian Federation1302218
Nikolay TereshinPNZPAIIRussian Federation
Dmitriy TeryokhinPENZA58Russian Federation1404958
Gleb TikhonovTurun Metsankavijat Russian Federation1302156
Vladimir TregubovBlack Sea OKRussian Federation1841259
Dmitry TsvetkovIkNVRussian Federation8625711
Igor TsvetkovPskovskaja obl SKA SPbRussian Federation
Rafik YakupovUlyanovskaya oblastRussian Federation9559567
Konstantin ZybovMagnitnaya StrelkaRussian Federation1602496
Vasily ZykovKrasnoyarskRussian Federation7201618

Woman (24)

NameOrganisationFederationPunching card number
Aleksandra AndronovaLytkarinoRussian Federation1633797
Olga BelovaStart UlyanovskRussian Federation2005888
Tatiana BevzaNord WestRussian Federation1404834
Anastasiia BorovkovaNovorossiskRussian Federation
Anna DvorianskaiaSamaraRussian Federation9788887
Alyona DyominaSSO MEPhIRussian Federation1009205
Natalia EfimovaCPSKRussian Federation
Natalia GiklovaSaint PetersburgRussian Federation9111118
Svetlana KorshikKrasnodarRussian Federation1410748
Daria LyskinaKrasnoyarskRussian Federation7203764
Svetlana MironovaNizhni Novgorod SDYUSHOR12Russian Federation1301649
Yulia NovikovaVelikiy Novgorod CSKARussian Federation521125
Alina NurievaNaberezhnye ChelnyRussian Federation1111223
Nadezhda OrlovaTulaRussian Federation1302112
Irina PlisSpartak SaranskRussian Federation1409835
Katja PopovichPskov RUSRussian Federation
Anastasiia PotapenkoSnattringe SKRussian Federation9999910
Tatiana RozovaMoscow regionRussian Federation
Ekaterina RyazanovaBlack Sea OKRussian Federation1008086
Ramilya ShagievaUlyanovskaya oblastRussian Federation
Inna SomovaBlack Sea OKRussian Federation1001485
Anastasia SviderskayaKrasnodarRussian Federation1633589
Nina TemyakovaPaimion RastiRussian Federation1666661
Galina VinogradovaCSKARussian Federation9200044

Advertisements

Eventor World
Nokian Tyres World Orienteering Championships 2021